Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1710

Komentarz

  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Przecież była dzisiaj aktualizacja to co robili?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ggs robi totalny Meksyk,  ja już boję się otwierać grę, zaraz gruszki na jabłoniach zaczną rosnąć:)
    Wprowadzono pewne funkcje, pewnie zakaz wypowiadania się. Jak historia pokazuje, znowu zrobią na niezłe kuku :o
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Przecież była dzisiaj aktualizacja to co robili?
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ggs robi totalny Meksyk,  ja już boję się otwierać grę, zaraz gruszki na jabłoniach zaczną rosnąć:)
    Wprowadzono pewne funkcje, pewnie zakaz wypowiadania się. Jak historia pokazuje, znowu zrobią na niezłe kuku :o
    Niestety nie posiadamy żadnych informacji oprócz tego co napisałam Wszystkiego dowiemy się po aktualizacji na koniec miesiąca. A swoją drogą ciekawe by to było jakby gruszki rosły na jabłoniach ;).
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 08.02.2021
    Ja przepraszam, czekamy do końca lutego? Dobre, przynajmniej wiadomo co i jak. Jak zespół to sobie wyobraża?
    Jeżeli aktualizacja na koniec roku była w styczniu, to na koniec lutego jest pod koniec marca
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Moge na zakonczenie dopisac- totalny brak szacunku dla graczy, wstyd. Czuje sie jak male oszukane dziecko. Z tego wniosek, ze nic sie nie zmieni. Mimo to mogliby napisac choc jedno zdanie- nic nie zmienimy, grajcie jak jest. Moze jeszcze kiedys z ciekawosci zajrze do tej gry. Zegnam sie z duzym zalem i niesmakiem. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nie wiemy co będzie ,więc nie ma sensu teraz na ten temat się rozpisywać. Jest to nauczka dla mnie, żeby w przyszłości nie uchwalać rąbka tajemnicy.
    Diana
  • To już wszystko jasne, kolejny krok to zajrzę raz dziennie zbiorę i posieję i tak do końca lutego lub do końca marca. Po następnej aktualizacji to już będzie pewnie krok ostatni zakończenie gry i tak już od tygodnia gram w inną.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Zima zniknęła z farmy i śnieg przestał padać może to była aktualizacja?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Zima zniknęła z farmy i śnieg przestał padać może to była aktualizacja?
    Witam :)
    Zima jeszcze jest wokół farmy a opady śniegu mogłeś sam wyłączyć.
    Diana
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 09.02.2021
    Coś okropnego jak się gra z obecną wersją laboratorium, gra już nie cieszy, straciła sens, katalizatorów brak, karmy premium żal używać, poziom będę wbijać chyba z 2 miesiące, bo wszystko stoi - młyny, silosy, sprzedawanie karmy generuje straty, beznadzieja, wcześniej była ciągła produkcja i przerabianie na premium, a teraz jest tak, jak jest - coś tam posiejesz, nie sprawia to już przyjemności, nie masz ochoty grać, a co dopiero kupować złoto...
    A tak szczerze, to jeszcze nie widziałam gry, gdzie twórcy próbują zniechęcić gracza do grania, raczej robią wszystko, żeby gracz był zadowolony i grał jak najdłużej, czemu tu jest inaczej? Nie rozumiem tego :(
    Post edited by Malwa621 (PL1) on
  • Malwa621 (PL1) powiedział(a):
    A tak szczerze, to jeszcze nie widziałam gry, gdzie twórcy próbują zniechęcić gracza do grania, raczej robią wszystko, żeby gracz był zadowolony i grał jak najdłużej, czemu tu jest inaczej? Nie rozumiem tego :(
    Grałem w wiele gier i gram też w inne i tam właśnie dba się o graczy, bo gracze to pieniądz. 
    Tu jest inaczej, tu z graczem się nikt nie liczy, tu liczy się kasa. Chciwość nie popłaca, jak mówi przysłowie "chytry dwa razy traci" gracze odchodzą i odejdzie ich więcej, skończą się wpływy do kasy.
    Na dobrą opinię pracuje się latami a stracić można ją bardzo szybko.
    Nic to właściciele konkurencyjnych gier będą zacierać ręce a GGS straci, a nadrobić będzie bardzo trudno.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no tak..zima, zima wszędzie, a ja na górze sadzę róże, na dole wóz z łajnem, a wściekly rolnik dachował kombajnem...

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no tak..zima, zima wszędzie, a ja na górze sadzę róże, na dole wóz z łajnem, a wściekly rolnik dachował kombajnem...

     :):D:smiley:  
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 10.02.2021
    Czy my się w końcu dowiemy co dalej z laboratoriami?Bo cos mi się wydaje że BF myśli że zapomnimy o sprawie.Walentynkami nam oczu nie zamydlicie.Diano,proszę,dociśnij zespół.Musimy wiedzieć na czym stoimy.Czy warto czekać czy dać sobie spokój z grą?
  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 10.02.2021
    Też chciałbym też to w końcu wiedzieć .Co dalej w sprwie laboratorium farmy i czy sytuacja się zmieni na lepsze .
    Post edited by pablo30 (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Ja i moi znajomi przestalismy grac, nie bedziemy podbijac rankingow. Obserwujemy tylko forum. Zrozumielismy, ze trzeba czekac do nowej aktualizacji, a to potrwa. Wybor nalezy do kazdego trzezwo myslacego gracza. im dluzej milcza, tym lepiej dla nas, bo wiecej graczy przylaczy sie do nas. Obecna gra nie ma sensu.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ######################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Witam. Jestem w szoku. Wczoraj, gdy zalogowalam sie do gry w ktora juz dosc dawno nie gralam otrzymalam wiadomosc. Napisze w skrocie- dziemujemy, ze wrocilas do gry, sukcesow. Tak sie traktuje graczy. A teraz dowod na to, ze nie klamie. Kiedys na naszym forum zaproponowalam zmiane i wymienilam nazwe tej gry, gzie tak graja. Za chwile dostalam od naszych ostrzezenie za wymienienie nazwy gry. Jestem starsza pania i nie wieedzialam ze nie wolno, wiec przeprosilam. Dlatego nie napisze o jaka gre chodzi.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Nie śmieję się z Was, spodobało mi się to co gracz napisał. Co do laboratorium to jeszcze nie mamy żadnych informacji i myślę ,że musimy jeszcze trochę poczekać.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jeżeli tak jest faktycznie, to Zespół jest kompletnie niedecyzyjny jeżeli chodzi o weryfikację podjętych działań. Szkoda że nikt nie zastanawia się tak długo, zanim nie wprowadzi takich nowości
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli tak jest faktycznie, to Zespół jest kompletnie niedecyzyjny jeżeli chodzi o weryfikację podjętych działań. Szkoda że nikt nie zastanawia się tak długo, zanim nie wprowadzi takich nowości
    Myślę, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Każda wprowadzona zmiana jest dużo wcześniej testowana i omawiana przez Zespół. Do gry muszą wprowadzane być nowości.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tak, zważywszy na  liczbę błędów z tym związanych nie za bardzo mogę się z tym zgodzić, że jest to testowane, ale to moje zdanie.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #####################################
     


    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ....Rzadko się zdarza by Zespół przyznał się do czegoś co źle zrobił ... :) chyba 
    wreszcie się tego doczekaliśmy !! 
    Teraz zachodzi pytanie kiedy naprawią te labolatorium ...? ile bedziemy na to czekać ..?
  • Kiedy to jedno. Mnie bardziej interesuje JAK to naprawią. Bo najprościej to wrócić do stanu poprzedniego ale obawiam się, że... jeszcze bardziej zepsują...
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 11.02.2021
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    Zespół postanowił to naprawić. 
    Ile już w tej grze nie naprawiano .... i wiemy jak te naprawy się kończyły. Tu nie trzeba nic naprawiać wystarczy wrócić do laboratorium z przed aktualizacji. Każda kolejna naprawa będzie generować kolejną i tak w kółko. Jak dla mnie oddadzą graczom co nieco, ale nie tyle co zabrali. Potem zabiorą więcej a oddadzą mniej i docelowo wyjdzie na to że zabrali tyle co chcieli ale oddawali.
    Dla mnie ta gra już się wypaliła i raczej nie mam czasu na obiecanki cacanki, zaglądam raz dziennie zbieram i znikam. Gram już w inną grę, jaką nie napiszę bo nie można reklamować konkurencji.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jeżeli tak jest faktycznie, to Zespół jest kompletnie niedecyzyjny jeżeli chodzi o weryfikację podjętych działań. Szkoda że nikt nie zastanawia się tak długo, zanim nie wprowadzi takich nowości
    Myślę, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Każda wprowadzona zmiana jest dużo wcześniej testowana i omawiana przez Zespół. Do gry muszą wprowadzane być nowości.
    Diana
    To co napisałaś to jest jedna strona medalu, tak jak powinna być w grze. Niestety otrzymujemy tę drugą, prawdziwą. Po drodze jest jeszcze trzecia strona medalu. Szkoda, że tak się dzieje.
    Cudów żadnych po korektach nie ma się co spodziewać,  będzie tylko gorzej
    wszystkim życzę przede wszystkim zdrowia. Przerwa odpisania na forum
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 12.02.2021
    ciekawe jak zespół chce toto naprawić kiedy ja 2 labki rozebrałem zeby miejsca nie zajmowały niepotrzebnie :/
  • Diana powiedział(a):
    Myślę, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Każda wprowadzona zmiana jest dużo wcześniej testowana i omawiana przez Zespół. Do gry muszą wprowadzane być nowości.
    Diana
    To kto w tym zespole pracuje ??, zmiana była testowana i omawiana :-).
    Gracze bardzo szybko błędy znaleźli i wytknęli bez testowania i omawiania. Wystarczy chwila gry po aktualizacji.
    Aż strach pomyśleć nad czym teraz zespół rozmyśla aby poprawić, pewnie serwery nie wytrzymają i będzie totalny krach.

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    teraz, kazdy kto moze niech wylicza przestoje w grze, bez laboratorium farmy. Dolacze do Was  jutro po poludniu. Niech nie mysla, ze czyms tam zamydla nam oczy. Smialo do boju

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik