Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1610

Komentarz

  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ja wejdę trzeci raz. A co mi tam:)
    W styczniu pojawiła się fantastyczna, przemyślana, zaskakująca świeżością i kreatywnym podejściem do gry aktualizacja laboratorium. Większość graczy została przyjemnie zaskoczona troską o ich wolny czas i pieniądze. Nareszcie każdy kto chce, może się spokojnie zrelaksować a pieniądze używane do gry przeznaczyć na wymierne przyjemności, przynoszące większe korzyści niż niefrasobliwe wydawanie na grę. 

    Wielokrotnie pisałem i aż mi się nie chce powtarzać, ale Zespół w ogóle nie dba o graczy, traktując nas jako zło konieczne. Tylko dlaczego wyciąga ręce po pieniądze nie oferując w zasadzie niczego?. Oczywiście są Ci , dla których laboratorium może nie istnieć, złotem sypią na okrągło. Ale są tacy, którzy jednak wydali kupę dolarów/złota= kasy realnej na te cholerne laboratoria. Jak przeczytałem, że u jednego z graczy za wyburzenie  tego budynku z level 34 nie dostanie on nic, to mnie ścięło. 

    Aktualizacja na Nowy Rok - od kiedy Nowy Rok zaczyna się 28 stycznia, ze się tak sarkastycznie zapytam?

    Nowy budynek -  siedlisko osłów - jakże adekwatna nazwa budynku do całej sytuacji. Pytanie kto  jest osłem Ten co gra, kupuje złoto, czy wierzy jeszcze w poprawę czegokolwiek w tej grze.

    Katalizatory - użycie ich w nowym laboratorium było zagraniem co najmniej wrednym, przecież byli tacy, którzy użyli ich w warsztacie Mikołaja, a tu bęc - aktualizacja i nagle są potrzebne. Podobny numer wycięto kiedyś ze złotymi podkowami, kiedy okazało się, że są nowe poziomy stadniny a podkowy poszły w warsztacie Mikołaja
    Katalizatory  do zdobycia jako nagrody w cyklicznych wydarzeniach są w tak śmiesznych ilościach, że proszę siadać. To jest już jawna kpina z graczy.

    Fabryka dżemu - kolejne szczęście, które jest potrzebne jak umarłemu kadzidło. Od razu  dżem wymagany  u kapitana i w kontraktach, a podciągniecie fabryki do 9 poziomu jednak trochę  trwa.
    Mam wrażenie, że kogoś strasznie boli umiejętność graczy w wykorzystywaniu możliwości gry, a próby traktowania jej jako rozrywki są non stop torpedowane. 
    W zasadzie każdą aktualizację traktuję jako KARĘ dla graczy a nie coś co ma uatrakcyjnić grę.
    Kiedyś pisałem, że każda aktualizacja ma ukryte nowości, które ujawniają się podczas gry, tylko przypadkiem Zespół nas o tym nie informuje. Zapominalskie misie-pysie:) Hi hi hi.

    Usiadłem sobie spokojnie i spróbowałem za 2020 r. znaleźć coś pozytywnego co zostało zrobione dla graczy. Znalazłem jedną rzecz dobra dla mnie, dla innych niekoniecznie: możliwość grania na telefonie/tablecie przez normalną przeglądarkę.
    Całą sytuację można podsumować, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić państwa  postępowanie, że tak sparafrazuję.

    Au revoir
    Vae victis
    P.S.
    Zespół milczy i nie zrobi nic- weźmie graczy na przeczekanie, ile razy już tak było? Niech każdy sobie odpowie.
    Zbliża się chiński event - już się boje, a jeszcze zostały ryby- czuję podskórnie zbliżające się tsunami...

    Witam :)
    Przekazałam przed chwilą Twoją opinię do Zespołu.
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    No nie da się normalnie grać w te konie :/ . Kolejny sezon i jest dokładnie tak samo . Do połowy srebrnej ligi jest w miarę ok , lepszy koń wygrywa . A od 15 miejsca się zaczyna , od wczoraj dwa  zwycięstwa na 20 wyścigów . Przypadek ? Nie sądzę i nie wierzę w takie przypadki . Kolejny sezon jest tak samo i nic nie pomaga , ani trening ani te wszystkie ulepszenia z garbarni . Koń przegrywa z bardzo niskimi levelami , to nie jest normalne i uczciwe wobec graczy , którzy poświęcili dużo czasu i środków na tą grę . Dziękuję , ja wysiadam . Szkoda nerwów , w niczym nie pomogą bo twórcy gry i tak mają graczy w ............ 
    Poproszę o zrzuty ekranu.
    Diana
    Dzisiaj był mój ostatni raz kiedy zajrzałem do stadniny , prawdopodobnie też ostatni raz gdy korzystam z gry . Nie bedę wchodził znowuu i robił screena tylko po to , żeby sie znowu zdenerwować a i tak nic z tym nie zrobicie . Gracze narzekaja od samego początku a dalej nic nie jest robione . A to , że narzekaja  mniej na forum nie oznacza , że jest ok - tylko dlatego ,bo omijają stadninę szerokim łukiem . Ja mam dość i po prostu rezygnuję z dalszej gry . Dziękuję i miłego dnia życzę 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 04.02.2021
    Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek naprawiono coś, z czego gracze byli niezadowoleni, może trochę "polepszyli", ale nigdy nie wróciło to, co było wcześniej..
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):

    W zasadzie każdą aktualizację traktuję jako KARĘ dla graczy a nie coś co ma uatrakcyjnić grę.



    Świetnie napisane... też tak mam, a aktualizacji boję się już jak diabeł święconej wody....
  • no i na dodatek odwołali wydarzenie chiński Nowy Rok!
    MASAKRA
    może mają też moc odwołania pandemii i jeszcze by się przydało jakoś odwołać ignorancję GGS?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Dzisiaj był mój ostatni raz kiedy zajrzałem do stadniny , prawdopodobnie też ostatni raz gdy korzystam z gry . Nie bedę wchodził znowuu i robił screena tylko po to , żeby sie znowu zdenerwować a i tak nic z tym nie zrobicie . Gracze narzekaja od samego początku a dalej nic nie jest robione . A to , że narzekaja  mniej na forum nie oznacza , że jest ok - tylko dlatego ,bo omijają stadninę szerokim łukiem . Ja mam dość i po prostu rezygnuję z dalszej gry . Dziękuję i miłego dnia życzę 
    Poza poziomem i wyposażeniem ważny jest też parametr jakości hodowli oraz pokolenia łąki. Również trenuję konie od momentu pojawienia się ich w grze.
    Po ostatnio wprowadzanych zmianach docieram jeszcze wyżej niż miało to miejsce na początku. Również czasami przegrywam z końmi o kilkadziesiąt poziomów niższymi, ale ostateczne miejsce w klasyfikacji jest lepsze, niż to przed zmianami.

  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 04.02.2021
    Jak dla mnie temat "28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok" idzie w odstawkę, trochę o konikach, rybkach, a na temat aktualizacji ani widu ani słychu.
    Jak już pisaliśmy ktoś tu chce przeczekać może przyschnie, ale nie tym razem. Dość bubli jak nie będzie możliwości sensownego grania z laboratorium to ta gra już dla mnie nie istnieje, pewnie dla innych też.

  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    jutro już piątek żadnych informacji nawet od Diany potem veekend i cisza jak makiem zasiał
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
     mnie produkty z labolatorium  pracuja TYLKO kiey MUSZA , ale zastanawiam sie na opcję army THE END

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Spokojnie, czekajmy- blizej niz dalej. To gra swiatowa. Wszedzie jest bulwersacja. Musza to omowic mie tylko z soba ale i z prawnikami, bo tu wchodzi nie tylko nastroj graczy, ale i lamanie praw konsumenckich, kradziez itd Pozdrawiam wszystkich
  • jola red (PL1) powiedział(a):
     lamanie praw konsumenckich, kradziez itd Pozdrawiam wszystkich
    Dokładnie tak. Jest to pozbawienie praw słusznie nabytych, jak również złamanie warunków umowy kupna/sprzedaży. To tak, jakby po roku okazało się, że kupiony przeze mnie samochód nadaje się tylko do robienia puree z ziemniaków, a jeśli chcę nadal jeździć, to muszę dopłacić za powrót do normalności.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Cos, przydlugo na te cisze. Oby nie bylo tak, ze wszystko sie kreci i jesst OK. bo gracze z bardzo wysokim level robia swoje. Pamietajcie ilosc karmy premium w ilosci 99999plus, tez kiedys sie skonczy/ My odejdziemy, a Wy znajdziecie sie dokladnie w obecnie naszej sytuacji. Bez normalnego laboratorium gra traci sens. A w ogole nikt nie wypowiedzial sie na temat fabryki dzemu-  ile owocow z nas wyciaga. pozostaje wybor- fabryka albo kontrakty. Wspolczuje nowym graczom. Mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkich




  • Ja odpuszczam grę. Jak pisałam, gram od lat. Już wiele mnie zaskakiwało, stąd wyjścia z gry. Wracałam, z nadzieją. Chyba to był znak z niebios - daj se kobito spokój. Naprawdę masz za dużo czasu, który ci w życiu pozostał? 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Nie rezygnuj- czekamy. pozniej podejmniemy decyzje, mamy jeszce czas
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    no i na dodatek odwołali wydarzenie chiński Nowy Rok!
    MASAKRA
    może mają też moc odwołania pandemii i jeszcze by się przydało jakoś odwołać ignorancję GGS?
    Mój ulubiony event ;( i na dodatek Bawół, mój znak chiński :(
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 06.02.2021
    Jak widać idą na przeczekanie, przetrzymanie graczy. Mają nas graczy w głębokim niepoważaniu.
    Post edited by ManagerWaldi (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Rozwiązanie problemu laboratorium jest banalnie proste, trzeba tylko chcieć.
    Załóżmy, nieprawdopodobną sytuację ale jednak: GGS chce wyjść z tego z klasą ;).
    1. każdy gracz dostaje zwrot za każde laboratorium w wysokości: ilość złota  = potrzebna do upgradu (sprzed aktualizacji) na aktualnie posiadany poziom i następuje likwidacja  laboratorium jako takiego - przypominam, że kiedyś tego budynku nie było i też dało się grać. Oczywiście niektórzy mają tak a nie inaczej skonstruowane farmy pod kątem gry - będzie boleć, ale może jednak mniej. Złoto otrzymuje każdy, nawet jak kupił za dolary -  w końcu za nerwy też się coś należy lub
    2. każdy gracz otrzymuje laboratorium na poziomie umożliwiającym produkowanie towarów jak dotychczas, a katalizatory są łatwiejsze ( i jest ich więcej) do zdobycia w eventach na zasadzie wyboru , np. razem z fioletami albo czymś innym. Wykluczam kupowanie za złoto katalizatorów, bo to jest bez sensu lub
    3. najlepsza ale nieosiągalna opcja - powrót do starej wersji laboratorium. Niestety GGS jest jak Trump - nie  ponosi porażek i do błędu też się nie przyzna.
    Że też nikt w GGS na to nie wpadł!?
    P.S. nie interesują mnie badziewne odszkodowania typu skrócony czas produkcji, nasiona roślin budynki specjalne itp. To byłaby zresztą kolejna kpina z graczy.

    Niestety utopia ta nie zrealizuje się, bo woli z drugiej strony brak na rozwiązanie problemu powstałego nie z winy graczy w formie jakiejkolwiek.
    Nie wspomnę, że takie działanie pozostaje zwykłą kradzieżą, ale to już sprawa dla innych organów.

  • Wątpię aby były jakiekolwiek zmiany dobre dla graczy, coś pewnie zmienią ale to będzie dno lub całkowicie zniechęci do gry. Przez ten tydzień gra to tylo rano i wieczorem zebrać i posiać. Poczekam na decyzję co zrobią i gram lub kończę i tyle.
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Rozwiązanie problemu laboratorium jest banalnie proste, trzeba tylko chcieć.
    Załóżmy, nieprawdopodobną sytuację ale jednak: GGS chce wyjść z tego z klasą ;).
    1. każdy gracz dostaje zwrot za każde laboratorium w wysokości: ilość złota  = potrzebna do upgradu (sprzed aktualizacji) na aktualnie posiadany poziom i następuje likwidacja  laboratorium jako takiego - przypominam, że kiedyś tego budynku nie było i też dało się grać. Oczywiście niektórzy mają tak a nie inaczej skonstruowane farmy pod kątem gry - będzie boleć, ale może jednak mniej. Złoto otrzymuje każdy, nawet jak kupił za dolary -  w końcu za nerwy też się coś należy lub
    2. każdy gracz otrzymuje laboratorium na poziomie umożliwiającym produkowanie towarów jak dotychczas, a katalizatory są łatwiejsze ( i jest ich więcej) do zdobycia w eventach na zasadzie wyboru , np. razem z fioletami albo czymś innym. Wykluczam kupowanie za złoto katalizatorów, bo to jest bez sensu lub
    3. najlepsza ale nieosiągalna opcja - powrót do starej wersji laboratorium. Niestety GGS jest jak Trump - nie  ponosi porażek i do błędu też się nie przyzna.
    Że też nikt w GGS na to nie wpadł!?
    P.S. nie interesują mnie badziewne odszkodowania typu skrócony czas produkcji, nasiona roślin budynki specjalne itp. To byłaby zresztą kolejna kpina z graczy.

    Niestety utopia ta nie zrealizuje się, bo woli z drugiej strony brak na rozwiązanie problemu powstałego nie z winy graczy w formie jakiejkolwiek.
    Nie wspomnę, że takie działanie pozostaje zwykłą kradzieżą, ale to już sprawa dla innych organów.

    Mnie osobiście nie interesuje żadna rekompensata. Jedyne co zaakceptuje to rezygnacja z tej aktualizacji laboratorium i powrót do poprzedniego stanu. Kropka.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Potwierdzam, nie interesuja mnie zadne rekompensaty. Laboratorium musi wrocic. Kupilam mercedesa, zabrali mi go, a dali mercedesa zrobionego z dzemu, a utwardzonego galareta z mozgu
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja tylko napisałem co sądzę ;), przecież i tak wiadomo, że nie będzie niczego. Najwyżej 5 ziaren róży hi hi hi w ramach rekompensaty. Mnie brak laboratorium  aż tak nie boli, nie da rady produkować - trudno. Przeżyję i tę zmianę.
    Pamiętajcie, nowe zmiany przed nami, wobec których ta zblednie i stanie się nieistotna :);)
  • kolo1 (PL1)kolo1 (PL1) PL1 Posty: 2
    To, że każdy został oszukany poprzez wprowadzenie aktualizacji w takiej wersji to widać to, że GGS nie robi nic w kierunku naprawienia sytuacji to też widać. Ciekawe kiedy się skończy wyciąganie od ludzi pieniędzy a potem zabieranie im możliwości korzystania z czegoś za co  zapłacili??.... Poproszę o udostępnienie polskiej wersji regulaminu, ponieważ produkt jest sprzedawany w Polsce a regulamin tylko DE i EN. Brawo wy!!
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    kolo1 (PL1) powiedział(a):
    To, że każdy został oszukany poprzez wprowadzenie aktualizacji w takiej wersji to widać to, że GGS nie robi nic w kierunku naprawienia sytuacji to też widać. Ciekawe kiedy się skończy wyciąganie od ludzi pieniędzy a potem zabieranie im możliwości korzystania z czegoś za co  zapłacili??.... Poproszę o udostępnienie polskiej wersji regulaminu, ponieważ produkt jest sprzedawany w Polsce a regulamin tylko DE i EN. Brawo wy!!
    OWU:

    i kiedy wejdziesz  w ten link, otwiera sie 
    https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#terms


  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Przemoglam sie i troche pogralam bez premium karm i nawozow. I znow sie zakorkowalam. Mlyny stoja, bo musze zuzyc karmy, pola stoja, bo za duzo zwyklej karmy, silosy tez stanely, destylarnia i mieszalnia odpoczywaja, pasieki tez stanely, bo brak ich w kontraktach. Nie bede produkowac i sprzedawac, bo kase mam. Przedmowca mial racje, wystarczy teraz wejsc do gry, 1-2 razy na dzien, a i tak to nie sprawia radosci. Jedna decyzja a wiekszosc powalona, jedno korkuje drugie istne domino
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 07.02.2021
    no i teraz tak, mialam 2 labki,  na głownej skasowaląm, bo mial niższy poziom,  a na smakoszu  w starym wydaniu na poz, 28..gdzie juz dawno robiłam mokrą karme i  jeszcze dalej, używałąm katalizatorów do innych produkcji,i pomyślalam, że co mi szkodzi, podniose na 29 poziom..90 mil.dolarów... na 30p..100 milionów.dolarów...
    .. ale jak zobaczylam że na 31..to juz za diamenty...zagotowalam sie...nosz jasny gwint!!!  wkoncu jak zrobić i zarobić te diamenty , bo pzreciez co budynek to diamenty wolają...pogięlo kogoś w tym /GGS-ie? czy całe nasze życie to GRA? czy oni zdaja sobie sprawę z tego że wpędzają nas w uzależnienie?  a z doskoku to przecież niewiele d a się zgromadzić diamentów...jedyne wyjscie to niestety ..porzucic gre n apastwe losu...w koncu to ich towar się zmarnuje, bo ja i wielu innych nie mamy zamiaru dać ani 1 złotówki na obrazek tzw ZŁOTA.....hahhaha...nie ma takiej siły , która by mnie zmusiła do tego, jeszcze mam psyche zdrową
    ..ale faktem jest to, że teraz wszystko w labku robi sie krócej, i to bardzo krotko...i o wiele wieksze ilośći..przykład: 1mokra karma kidyś..5h40 min...teraz 230 zt..38 min..
    no ale żeby nie było że jest dobrze, to nie, nie jest dobrze i slodko, bo katalizatorów jest stanowczo za mało, nawet sami  w ogłoszeniu piszą,  ze  biorac udział MS i Silosie...zbierzesz katalizatory... ale ich jest stanowczo za mało... bo przeciez labek robi dla wszystkich farm...to dlaczego w każdym evencie nie ma katalizatorów do zdobycia?  coś za coś, a jjak nie..to dogberry ma racje..albo oddadzą co nasze juz bylo zdobyte/ugrane...bo cos jest nie tak..patrzą nam  w oczy i jawnie oszukuja/kradną/ jak zwał tak zwał...dobrze że tego nie nazwali Balansem....ale tak to zawsze wygladało..pod przykrywka Balansu zmieniali  na swoja korzyść....
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Aktualizacja była, ale nie wiadomo nawet co zmieniła, bo laboratorium na pewno nic się nie zmieniło. Kolejny krok do zakończenia tej gry
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Diano, dowidzialas sie czegos?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 08.02.2021
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Aktualizacja była, ale nie wiadomo nawet co zmieniła, bo laboratorium na pewno nic się nie zmieniło. Kolejny krok do zakończenia tej gry
    nooo..to jest w tej grze tak jak  z naszym obecnym ^^^^^ ^^^, narobili bałaganu, zagwizdali co sie dalo, i cissszza...udają że sie nic nie stalo...wszystko wbrew logice ludzkiej;-(((...wszystko dla chwilowych zysków
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Na to wychodzi ..że my nie musimy być informowani przez ggs co robili ...? ;)
    byśmy znowu nie narobili szumu na forum ..., a napisali że miała być " mała " 
    aktualizacja ....Tylko czego dotyczyła ...? , jak w czeskim filmie ...domyśl się sam ... :D
    albo nikt nic nie wie .. :D:D 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 08.02.2021
    Witam :)
    Niestety jeszcze nie mam żadnych informacji odnośnie laboratorium. Przestój serwera związany był z nową aktualizacją która odbędzie się pewnie na koniec miesiąca  ,naniesiono pewne poprawki tekstu oraz przygotowano już nowe funkcje.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 10.02.2021
    Jakie nowe funkcje zostały wprowadzone do gry ?
    A kiedy ma się odbyć ?

    Post edited by pablo30 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    pablo30 (PL1) powiedział(a):
    Jakie nowe funkcje zostały wprowadzone do gry ?
    Tego dowiemy się po aktualizacji.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik