Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1510

Komentarz

  • Jutro nowy event. Nawet nie mam ochoty go odpalać.
  • OMG! Jak fajnie jest odpuścić! Rybki, silos, jutrzejszy event... Moze o to chodziło? Żebyśmy tylko jak w realu? Zasiać, wypleć, jesienią zebrać. Luz.

  • Odchodziłam i wracałam. Kochałam tę grę. Teraz chyba po prostu powrócę do pasjansów.
  • Gram od 8-9 lat. Odchodziłam, wracałam. czemu odchodziłam? A bo gra mnie wciągała. Za mocno, do granic uzależnienia. Bo event, bo MS, bo koniki. Tak żeście tę grę ulepszyli. A teraz po prostu znikam. Już nie liczę na nic. Dziękuję wszystkim współgraczom.
  • Dobrze że niezbyt często wchodzę ma forum
    Uchroniło mnie to przed budową laboratoriów na innych farmach niż główna bo przy takim zapotrzebowaniu na katalizatory jest to bez sensu
    Mleczarnię już zlikwidowałem, wyłudzanie złota też ma swoje granice
    Stadnina jest tak skopana jakby jakby scenariusz do niej pisał jakiś nawiedzony miłośnik arkusza kalkulacyjnego
    Można grać w wybrane fragmenty gry a resztę omijać
    Nie kupować złota, to co da się wygrać wystarczy
    I pamiętać że to tylko gra:)
  • I pytanie do moderatora:
    Czy dało by się zrobić w grze jakiś porządek?
    Nie lubię bałaganu, gdy jakieś zbędne przedmioty pałętają się wokół:)
    Jak usunąć wieżę dekoracji?
    Jak usunąć dziwne drzewa ze stadniny?
    Jak usunąć zbędne żetony, wszystkie, nie tylko zepsute?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję:)
    Wiem że Twoja praca jest niewdzięczna, ale może chociaż za nią przyzwoicie płacą?
    :)
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    A ja chce usunac zbedne kutry, jachty, nasina cudownych kwiatkow- slonecznik, fiolek itd. Przez 2 lata fabryka Mikolaja byla popsuta, wiec moze sama usune te dobroci
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.02.2021
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    I pytanie do moderatora:
    Czy dało by się zrobić w grze jakiś porządek?
    Nie lubię bałaganu, gdy jakieś zbędne przedmioty pałętają się wokół:)
    Jak usunąć wieżę dekoracji?
    Jak usunąć dziwne drzewa ze stadniny?
    Jak usunąć zbędne żetony, wszystkie, nie tylko zepsute?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję:)
    Wiem że Twoja praca jest niewdzięczna, ale może chociaż za nią przyzwoicie płacą?
    :)
    jola red (PL1) powiedział(a):
    A ja chce usunac zbedne kutry, jachty, nasina cudownych kwiatkow- slonecznik, fiolek itd. Przez 2 lata fabryka Mikolaja byla popsuta, wiec moze sama usune te dobroci
    Witam :)
    Wieży dekoracji i drzewek w Stadninie nie da się usunąć, żetony należy wykorzystać .Kutry możesz usunąć a nasiona słoneczniki fiołków proponuję zasiać i jak pełny magazyn będzie to sprzedać.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Witam:)
    Diano, kutry i jachty nie są ozdobami, żeby je zdemontować u Architekta krajobrazu,
    można je ewentualnie usunąć, gdy jest taki wymóg jak mamy pełną piwnicę, albo wybudować i zburzyć, 
    albo oddać Mikołajowi, innej opcji nie ma z tego co mi wiadomo.
    pozdrawiam
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Weszlam w architekta i w demontazach sa 3 opcje- z farmy, lokalny magazyn, piwnica, nigdzie nie ma lodzi. Moze ktos pomoze, prosze.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.02.2021
    PlayerDorota.m1 (PL1) powiedział(a):
    Witam:)
    Diano, kutry i jachty nie są ozdobami, żeby je zdemontować u Architekta krajobrazu,
    można je ewentualnie usunąć, gdy jest taki wymóg jak mamy pełną piwnicę, albo wybudować i zburzyć, 
    albo oddać Mikołajowi, innej opcji nie ma z tego co mi wiadomo.
    pozdrawiam
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Weszlam w architekta i w demontazach sa 3 opcje- z farmy, lokalny magazyn, piwnica, nigdzie nie ma lodzi. Moze ktos pomoze, prosze.
    Tak faktycznie ,przepraszam łodzie można usunąć nie zdemontować. Już edytuję mój poprzedni wpis.
    Diana
  • Jeszcze można je po prostu usunąć do śmieci, tam gdzie się łowi.
    Więcej takich koszy, bo dużo rzeczy jest zbędnych, ale są dokładane uparcie i psute te co są,
    zamiast ulepszane,
    laboratorium przykładem, nigdy niedokończone, zmieniane i na deser rozwalone całkowicie.
    Kot się nie doczekał animacji, a nadal ten kto nie wie, ciuła na niego punkty, po to, by go potem usunąć,
    można by tak wymieniać, ale sensu nie ma, bo i cała ta gra powoli traci sens i logikę...
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    dzieki
  • Ja mam masywny kurnik i obfitą oborę wielkie i nie ekonomiczne, tego też nie można usunąć.
    Jedyne wyjście to zgruzować kilka cennych budowli aby postawić te kolubryny a potem je zgruzować i od nowa stawiać i podnosić to co cenne. Chętnie to bym usunął ale nie ma takiej mozliwości.
  • masywne kurniki, krowie lotniska itp trzeba wsadzać do tych budynków za diamenty, inaczej tylko zawadzają (mam 2 wielkie kaczniki ale muszę zbierać na rozbudowę kaczej wieży :/ )
    jedno laboratorium już rozebrane teraz przymierzam się do drugiego ale się boję że znowu GGS coś pokombinuje i się okaże, że jednak będzie potrzebne :/
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    "Katastrofa w grze)) Wszystko zawieszone na Farmach. Jedyne co jeszcze robimy to Zorzę polarną. Nikt mądry nie wysypuje się z karm premium do końca, czekając na dobrą zmianę od GGS. Młyny zwykłe już stoją bo karm na maksa. Sadów bez premium nie opłaca się zbierać, więc i dżemy mogą stanąć. Wszystkim się już odniechciewa grać. Słabe to jest. Po co wchodzić na farmę by tylko pozbierać rankiem i wieczorem. Nie muszę i już. Jedyne co robimy to zaglądamy na Forum-jaka decyzja" - Przesyłam opinię 6 graczy zbanowanych na wieczność, no nie mają jak wyrazić swojej opinii- zrozum Diano.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    "Katastrofa w grze)) Wszystko zawieszone na Farmach. Jedyne co jeszcze robimy to Zorzę polarną. Nikt mądry nie wysypuje się z karm premium do końca, czekając na dobrą zmianę od GGS. Młyny zwykłe już stoją bo karm na maksa. Sadów bez premium nie opłaca się zbierać, więc i dżemy mogą stanąć. Wszystkim się już odniechciewa grać. Słabe to jest. Po co wchodzić na farmę by tylko pozbierać rankiem i wieczorem. Nie muszę i już. Jedyne co robimy to zaglądamy na Forum-jaka decyzja" - Przesyłam opinię 6 graczy zbanowanych na wieczność, no nie mają jak wyrazić swojej opinii- zrozum Diano.

    Taką opinie myślę mają wszyscy gracze. Co do decyzji Zespołu wciąż czekamy.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Ja tak trafilam w momencie zmian, ze byly pelne magazyny wszedzie, wiec nie mialam co robic, Licze, ze wiecej graczy dopelni magazyny i zawisnie tak jak ja w prozni. Zostana w grze Ci co maja level powyzej 500.. Z kimkolwiek pisze, to albo byli zbanowani, albo boja sie bana, Obudzcie sie i piszcie, bo wyglada na to ze tylko 5 oszolomow na naszym serwerze wypowiada sie. Odpowiedzcie sobie sami czy bedziecie grac bez laboratorium czy nie. Ja nawet jak nie zostane zbanowana- a jestem po 2 ostrzezeniach- a laboratorium zostanie jakie jest, przestane grac. Napewno w sojuszach macie osoby, ktore moga pisac. Sama za Was wszystkich karku nadstawiac nie bede, czekam na wsparcie. Ciesze sie, ze ostatnie wypowiedzi sa grzeczne i logiczne
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.02.2021
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Ja tak trafilam w momencie zmian, ze byly pelne magazyny wszedzie, wiec nie mialam co robic, Licze, ze wiecej graczy dopelni magazyny i zawisnie tak jak ja w prozni. Zostana w grze Ci co maja level powyzej 500.. Z kimkolwiek pisze, to albo byli zbanowani, albo boja sie bana, Obudzcie sie i piszcie, bo wyglada na to ze tylko 5 oszolomow na naszym serwerze wypowiada sie. Odpowiedzcie sobie sami czy bedziecie grac bez laboratorium czy nie. Ja nawet jak nie zostane zbanowana- a jestem po 2 ostrzezeniach- a laboratorium zostanie jakie jest, przestane grac. Napewno w sojuszach macie osoby, ktore moga pisac. Sama za Was wszystkich karku nadstawiac nie bede, czekam na wsparcie. Ciesze sie, ze ostatnie wypowiedzi sa grzeczne i logiczne
    Bana dostają gracze za złamie Regulaminu ,a nie za wyrażanie swoich opinii na temat aktualizacji w sposób kulturalny. Konstruktywna krytyka też się przydaje. Nie wszyscy gracze obecnie mają dostęp do Forum, niektórzy maja kłopot z zalogowaniem się.
    Diana
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 03.02.2021
    Wszystko leży od pól do najwyższej wieży :-(.
    https://www.youtube.com/watch?v=nzlDYKR5otM
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 03.02.2021
    Tak, Diana jak MY wszyscy czekamy na decyzję....sądziłam, że to nastąpi we wtorek.
    Dianka nie jest winna, tylko przekazuje-wiadomo.
    Obserwuję Forum EN i niemieckie, w porywach rosyjskie-ta sama załamka.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Mysle, ze do polskich prawnikow dolacza prawnicy z calego swiata i udowodnia, ze zasady gry sa lamane, szkoda ze to dzieje sie w dobie pandemi
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Osobiście czytała m na Forum angielskim jak ludzie z Włoch się skarżą,, że nie mają moderatorów i NIC nie wiedzieli o takiej aktualizacji, swoje opinie zaczęli wyrażać na angielskim Forum. Moderator udostępnił ich wypowiedzi i przeniósł te opinie na międzynarodowy. 
    Może Włosi za mało się "opłacają" by mieli moderatorów...szok )))
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Mysle, ze do polskich prawnikow dolacza prawnicy z calego swiata i udowodnia, ze zasady gry sa lamane, szkoda ze to dzieje sie w dobie pandemi
    Trochę masz racji
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ponieważ dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ja wejdę trzeci raz. A co mi tam:)
    W styczniu pojawiła się fantastyczna, przemyślana, zaskakująca świeżością i kreatywnym podejściem do gry aktualizacja laboratorium. Większość graczy została przyjemnie zaskoczona troską o ich wolny czas i pieniądze. Nareszcie każdy kto chce, może się spokojnie zrelaksować a pieniądze używane do gry przeznaczyć na wymierne przyjemności, przynoszące większe korzyści niż niefrasobliwe wydawanie na grę. 

    Wielokrotnie pisałem i aż mi się nie chce powtarzać, ale Zespół w ogóle nie dba o graczy, traktując nas jako zło konieczne. Tylko dlaczego wyciąga ręce po pieniądze nie oferując w zasadzie niczego?. Oczywiście są Ci , dla których laboratorium może nie istnieć, złotem sypią na okrągło. Ale są tacy, którzy jednak wydali kupę dolarów/złota= kasy realnej na te cholerne laboratoria. Jak przeczytałem, że u jednego z graczy za wyburzenie  tego budynku z level 34 nie dostanie on nic, to mnie ścięło. 

    Aktualizacja na Nowy Rok - od kiedy Nowy Rok zaczyna się 28 stycznia, ze się tak sarkastycznie zapytam?

    Nowy budynek -  siedlisko osłów - jakże adekwatna nazwa budynku do całej sytuacji. Pytanie kto  jest osłem Ten co gra, kupuje złoto, czy wierzy jeszcze w poprawę czegokolwiek w tej grze.

    Katalizatory - użycie ich w nowym laboratorium było zagraniem co najmniej wrednym, przecież byli tacy, którzy użyli ich w warsztacie Mikołaja, a tu bęc - aktualizacja i nagle są potrzebne. Podobny numer wycięto kiedyś ze złotymi podkowami, kiedy okazało się, że są nowe poziomy stadniny a podkowy poszły w warsztacie Mikołaja
    Katalizatory  do zdobycia jako nagrody w cyklicznych wydarzeniach są w tak śmiesznych ilościach, że proszę siadać. To jest już jawna kpina z graczy.

    Fabryka dżemu - kolejne szczęście, które jest potrzebne jak umarłemu kadzidło. Od razu  dżem wymagany  u kapitana i w kontraktach, a podciągniecie fabryki do 9 poziomu jednak trochę  trwa.
    Mam wrażenie, że kogoś strasznie boli umiejętność graczy w wykorzystywaniu możliwości gry, a próby traktowania jej jako rozrywki są non stop torpedowane. 
    W zasadzie każdą aktualizację traktuję jako KARĘ dla graczy a nie coś co ma uatrakcyjnić grę.
    Kiedyś pisałem, że każda aktualizacja ma ukryte nowości, które ujawniają się podczas gry, tylko przypadkiem Zespół nas o tym nie informuje. Zapominalskie misie-pysie:) Hi hi hi.

    Usiadłem sobie spokojnie i spróbowałem za 2020 r. znaleźć coś pozytywnego co zostało zrobione dla graczy. Znalazłem jedną rzecz dobra dla mnie, dla innych niekoniecznie: możliwość grania na telefonie/tablecie przez normalną przeglądarkę.
    Całą sytuację można podsumować, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić państwa  postępowanie, że tak sparafrazuję.

    Au revoir
    Vae victis
    P.S.
    Zespół milczy i nie zrobi nic- weźmie graczy na przeczekanie, ile razy już tak było? Niech każdy sobie odpowie.
    Zbliża się chiński event - już się boje, a jeszcze zostały ryby- czuję podskórnie zbliżające się tsunami...

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 03.02.2021
    "jak stan wojenny w Polsce" cytuję tych zbanowanych co mam na priv
    A....czyli to nie są ludzie=gracze "młodziki" . Ktoś kto dobrze wie w co gra....a tu takie oszustwa.
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    No nie da się normalnie grać w te konie :/ . Kolejny sezon i jest dokładnie tak samo . Do połowy srebrnej ligi jest w miarę ok , lepszy koń wygrywa . A od 15 miejsca się zaczyna , od wczoraj dwa  zwycięstwa na 20 wyścigów . Przypadek ? Nie sądzę i nie wierzę w takie przypadki . Kolejny sezon jest tak samo i nic nie pomaga , ani trening ani te wszystkie ulepszenia z garbarni . Koń przegrywa z bardzo niskimi levelami , to nie jest normalne i uczciwe wobec graczy , którzy poświęcili dużo czasu i środków na tą grę . Dziękuję , ja wysiadam . Szkoda nerwów , w niczym nie pomogą bo twórcy gry i tak mają graczy w ............ 
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    P.S.
    Zespół milczy i nie zrobi nic- weźmie graczy na przeczekanie, ile razy już tak było? Niech każdy sobie odpowie.
    Zbliża się chiński event - już się boje, a jeszcze zostały ryby- czuję podskórnie zbliżające się tsunami...

    Tak było i tak będzie, czwartek a zero reakcji i odpowiedzi, czekają tylko tym razem obudzą się z ręką w nocniku jak większość graczy przestanie grać i płacić.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ja wejdę trzeci raz. A co mi tam:)
    W styczniu pojawiła się fantastyczna, przemyślana, zaskakująca świeżością i kreatywnym podejściem do gry aktualizacja laboratorium. Większość graczy została przyjemnie zaskoczona troską o ich wolny czas i pieniądze. Nareszcie każdy kto chce, może się spokojnie zrelaksować a pieniądze używane do gry przeznaczyć na wymierne przyjemności, przynoszące większe korzyści niż niefrasobliwe wydawanie na grę. 

    Wielokrotnie pisałem i aż mi się nie chce powtarzać, ale Zespół w ogóle nie dba o graczy, traktując nas jako zło konieczne. Tylko dlaczego wyciąga ręce po pieniądze nie oferując w zasadzie niczego?. Oczywiście są Ci , dla których laboratorium może nie istnieć, złotem sypią na okrągło. Ale są tacy, którzy jednak wydali kupę dolarów/złota= kasy realnej na te cholerne laboratoria. Jak przeczytałem, że u jednego z graczy za wyburzenie  tego budynku z level 34 nie dostanie on nic, to mnie ścięło. 

    Aktualizacja na Nowy Rok - od kiedy Nowy Rok zaczyna się 28 stycznia, ze się tak sarkastycznie zapytam?

    Nowy budynek -  siedlisko osłów - jakże adekwatna nazwa budynku do całej sytuacji. Pytanie kto  jest osłem Ten co gra, kupuje złoto, czy wierzy jeszcze w poprawę czegokolwiek w tej grze.

    Katalizatory - użycie ich w nowym laboratorium było zagraniem co najmniej wrednym, przecież byli tacy, którzy użyli ich w warsztacie Mikołaja, a tu bęc - aktualizacja i nagle są potrzebne. Podobny numer wycięto kiedyś ze złotymi podkowami, kiedy okazało się, że są nowe poziomy stadniny a podkowy poszły w warsztacie Mikołaja
    Katalizatory  do zdobycia jako nagrody w cyklicznych wydarzeniach są w tak śmiesznych ilościach, że proszę siadać. To jest już jawna kpina z graczy.

    Fabryka dżemu - kolejne szczęście, które jest potrzebne jak umarłemu kadzidło. Od razu  dżem wymagany  u kapitana i w kontraktach, a podciągniecie fabryki do 9 poziomu jednak trochę  trwa.
    Mam wrażenie, że kogoś strasznie boli umiejętność graczy w wykorzystywaniu możliwości gry, a próby traktowania jej jako rozrywki są non stop torpedowane. 
    W zasadzie każdą aktualizację traktuję jako KARĘ dla graczy a nie coś co ma uatrakcyjnić grę.
    Kiedyś pisałem, że każda aktualizacja ma ukryte nowości, które ujawniają się podczas gry, tylko przypadkiem Zespół nas o tym nie informuje. Zapominalskie misie-pysie:) Hi hi hi.

    Usiadłem sobie spokojnie i spróbowałem za 2020 r. znaleźć coś pozytywnego co zostało zrobione dla graczy. Znalazłem jedną rzecz dobra dla mnie, dla innych niekoniecznie: możliwość grania na telefonie/tablecie przez normalną przeglądarkę.
    Całą sytuację można podsumować, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić państwa  postępowanie, że tak sparafrazuję.

    Au revoir
    Vae victis
    P.S.
    Zespół milczy i nie zrobi nic- weźmie graczy na przeczekanie, ile razy już tak było? Niech każdy sobie odpowie.
    Zbliża się chiński event - już się boje, a jeszcze zostały ryby- czuję podskórnie zbliżające się tsunami...

    Witam :)
    Przekazałam przed chwilą Twoją opinię do Zespołu.
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    No nie da się normalnie grać w te konie :/ . Kolejny sezon i jest dokładnie tak samo . Do połowy srebrnej ligi jest w miarę ok , lepszy koń wygrywa . A od 15 miejsca się zaczyna , od wczoraj dwa  zwycięstwa na 20 wyścigów . Przypadek ? Nie sądzę i nie wierzę w takie przypadki . Kolejny sezon jest tak samo i nic nie pomaga , ani trening ani te wszystkie ulepszenia z garbarni . Koń przegrywa z bardzo niskimi levelami , to nie jest normalne i uczciwe wobec graczy , którzy poświęcili dużo czasu i środków na tą grę . Dziękuję , ja wysiadam . Szkoda nerwów , w niczym nie pomogą bo twórcy gry i tak mają graczy w ............ 
    Poproszę o zrzuty ekranu.
    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Dzisiaj kapitan nie chciał dżemu to może coś po cichu robią

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik