Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1410

Komentarz

  • Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Cały ten bajzel z laboratorium uderza w małe farmy , wiadomo karma czy nawozy premium = większe zbiory i więcej pieniędzy na rozwój swoich farm . Teraz to wszystko stanie , a nawet jeśli nie to  bardzo przyhamuje . Nie wszyscy grają po kilkanaście lat i mają już wypasione farmy . Czemu np. nie można zrobić oddzielnego okienka do rozbudowy dla każdej farmy ? Rozbudowa budynków trwa po kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin . Czemu w taki sposób nie można pomóc w graniu ? Jak okienko się zwalnia to człowiek nie wie co ma ulepszać , co będzie lepsze . Na każdej farmie stawiamy np.domy mieszkalne i mamy pracowników , nadmiar wolnych ludzi z jednej farmy nie przechodzi na drugą , a więc czemu okienko rozbudowy już tak ? Laboratorium działało ok i to każdy powie, czemu nie można zrobić ankiety wśród graczy co by chcieli poprawić albo co nowego wprowadzić ? Takie podejście by chyba wszystkich zadowoliło :)
    Marzenia tu nie liczy się opinia graczy, tu liczy się to chce GGS choćby się waliło i paliło to i tak będzie jak oni chcą.
    Jeszcze trochę i będzie: https://www.youtube.com/watch?v=f4LKlOyC-To 
  • Przed laty funkcjonował serwer testowy. To był mądry pomysł. Na ochotnikach testowano najdziksze pomysły, łącznie z puszczeniem wszystkich eventów naraz. Było wesoło, bo jak ktoś tam założył konto, to wiedział, że będzie jazda bez trzymanki, ale i bez stresu.  Teraz serwera testowego nie ma, a pomysły są - najdelikatniej mówiąc - nieprzemyślane. Co do laboratorium, to obecna modyfikacja dałaby się obalić na mocy przepisu o nielegalności odbierania "praw słusznie nabytych", ale przecież nie wejdziemy w spór zbiorowy z GGS. Choć proces byśmy wygrali. Mimo niskiego poziomu mojego konta, jako gracz funkcjonuję na BF od ponad 8 lat. Szlag mnie trafiał, likwidowałam konto, wracałam i tak w kółko. Szukam innych gier farmerskich, bo tu zniechęcenie sięgnęło zenitu.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Ale sie ubawilam jak otworzylam Twoj link. Do tej pory sie smieje. Ja tez juz rozgladam sie nad inna gra. Jak ktos znajdzie cos ciekawego, piszcie na prywatna poczte. Dzieki
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #############################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Smok Wawelski (PL1) powiedział(a):
    Przed laty funkcjonował serwer testowy. 
    Teraz serwer główny jest serwerem testowym, testuje się na graczach ich wytrzymałość ile jeszcze zniosą, ale wytrzymałość graczy ma pewne granice i terz tą granicę już przekroczono.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Po co nam spory. Juz na pierwszej stronie napisalam, ze to kradziez i oni zdaja sobie z tego sprawe. Poczekajmy na odpowiedz. Jak nie ich, to innych konto zasilimy. 
  • jola red (PL1) powiedział(a):
    Po co nam spory. Juz na pierwszej stronie napisalam, ze to kradziez i oni zdaja sobie z tego sprawe. Poczekajmy na odpowiedz. Jak nie ich, to innych konto zasilimy. 
    Masz na oku inne farmerskie gry?
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    I doczekaliśmy się dżemów w kontraktach na targu organicznym...  :|

  • Tak, też ma. Co cudnie koresponduje z innymi wymaganiami. Ktoś pojechał. 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Skandal, niektorzy jeszcze nie postawili fabryki, bo musza kupic pole, zdobyc pracownikow Licza, ze bedziemy wszedzie wydawac zloto Szkoda slow. Teraz czekaja co my na to- skandal- kontrakty, statek itd. Szkoda slow
  • Smok Wawelski (PL1)Smok Wawelski (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 31.01.2021
    Ludki, nie marudździe! .......... ma od wczoraj 2 fabryki dżemu, obie na poziomie 9. 

    Nie marudź. Bądź jak.......!
    Post edited by Diana on
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    Dziadostwo.....................
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Sprawdziłam ile kasy dostane za wyburzenie laboratorium:) i tu kolejna niespodzianka:). Posiadam 2 sztuki jedno jest na 16 lev i za nie mogę otrzymać 24mil dolarów, a drugie jest na 34 lev i za nie mam otrzymać 0 słownie zero dolarów :). Poczułam się jakby GGS napluł mi w twarz . Laboratorium wybudowane za miliardy dolarów stoi bezużyteczne i okazuje się że jest warte  zero, czyli podwójnie mnie oszukaliście.
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    u mnie tylko co potrzebne pracuje, labolatrium jest zamrożone czyi BUBEL
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 31.01.2021
    rozbudowałem trochę to laboratorium żeby móc chociaż pomarańczowe karmy czy nawozy puszczać bo niebieskie piętrzyły się w niepoliczalnych ilościach...
    katalizatory zbierały się u mnie od ich wprowadzenia bo do tej pory nie byłem w stanie rozbudować laba do poziomu w którym by się przydały więc w sumie aktualizację nawet bym jakoś obrócił na plus(możliwość przerabiania niebieskich produktów na pomarańczowe!) tylko ze katalizatory się już skoczyły i teraz laboratoria stoją bezużyteczne

    więc
    JEDYNA OPCJA URATOWANIA TEJ AKTUALIZACJI TO MOŻLIWOŚĆ ZDOBYWANIA KATALIZATORÓW W OGROMNYCH ILOŚCIACH 
    żeby chociaż jedno laboratorium miało co robić non stop (do tej pory u mnie 3 chodziły na pełnych obrotach przerabiając wszystko co wyprodukowały młyny silosy kompostowniki plus spadź) 

    jeszcze mi się przypomniało o serwerze testowym który niczemu nie służył bo GGS w ogóle nie słuchało graczy i robiło co sobie zaplanowało (np masakra z rybami żeby ludznie wolniej zarabiali i mieli dzięki temu większą satysfakcję z gry... kto się bardziej stara kiedy mu zmniejszają wynagrodzenie? może GGS ma takie preferencje i dlatego zniechęcają graczy do gry?)
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Obecnie gra ustawiona jest tak zeby- kupowac karme premium za zloto, szybko odrzucac kontrakty za zloto, zdobywac podkowy za zloto. Poczekajmy co postanowia. Niech mi ktos napisze jakjak zlikwidowac gre, nie mam pojecia. W razie zycze Wam sukcesow. Nie dlugo za zalogowanie trzeba bedzie placic zlotem. Dla mnie bez laboratorium nie ma gry. Mam je 3 na ktore wydalam miliardy
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Czy ktoś to jeszcze kojarzy????


    Codziennie dzielę się opinią, nawet parę razy dziennie.... >:)

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    U mnie przy kazdym logowaniu pojawia sie martwa karta nie w polskim jezyku, wiec nie moge wystawic opinii
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Takiej ilości dżemów jeszcze nie miałam....

    Niedługo pewnie dostane 6 pozycji z dżemami do załadowania  :/

  • jola red (PL1) powiedział(a):
    Niech mi ktos napisze jak zlikwidowac gre, nie mam pojecia. Nie dlugo za zalogowanie trzeba bedzie placic zlotem. 
    Tak, też pomyślałam, że niedługo logowanie będzie płatne. :) Żeby zamknąć konto, trzeba do nich napisać (wiem, bo robiłam to kilka razy) i potwierdzić zamiar. Później wyspowiadać im się z dokonanych zakupów złota (chyba 3 ostatnie) i innych działań. Po czym odczekać chyba 2 tygodnie. W tym czasie NIE WOLNO się logować, bo okres oczekiwania na zamknięcie konta liczony jest od ostatniego logowania. Konto nieaktywne przez 3 miesiące chyba jest przez GGS zamykane automatycznie.
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 01.02.2021
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Co do laboratorium i fabryki dżemu przekazałam wszystkie Wasze uwagi w raporcie, jak tylko czegoś sie dowiemy od razu damy Wam znać.
    Diana
    Nie ma informacji od moderatorów nie mają nam nic do przekazania. Pewnie trwa kalkulacja jak tu zrobić aby wilk-GGS był syty i owca-gracz cała.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.03.2021
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Co do laboratorium i fabryki dżemu przekazałam wszystkie Wasze uwagi w raporcie, jak tylko czegoś sie dowiemy od razu damy Wam znać.
    Diana
    Nie ma informacji od moderatorów nie mają nam nic do przekazania. Pewnie trwa kalkulacja jak tu zrobić aby wilk-GGS był syty i owca-gracz cała.
    Witam :)
    Zespół obecnie zapoznaję się w uwagami od graczy z wszystkich serwerów. Nie wiem, kiedy dostaniemy jakąś informację, ale dziś się jej nie spodziewam. Trzeba będzie pewnie poczekać parę dni.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Pewnie przez parę dni można sprawdzić ile złota się sprzeda aby nadrobić to co stracone, a potem może coś ulegnie zmianie, oby na korzyść graczy.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Kapitan na statku chce dżem z dzikiej róży a fabryka takiego nie produkuje
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    To sprobuj w szklarni wyprodukowac dzika roze
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    A dalej ulepszaj fabryke
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Kapitan na statku chce dżem z dzikiej róży a fabryka takiego nie produkuje
    Witam :)
    Fabryka dżemu produkuje go, ale dopiero od 5 poziomu.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Dziekuje Diano za sprecyzowanie moich wypowiedzi. Chce, zebys wiedziala, ze w grze jest wielu graczy, ktorzy boja sie wchodzic na forum b0- alebo maja iles ostrzezen, albo byli kiedys zbanowani. Sa bardzo wkurzeni za laboratorium, ale zamiast udzielic sie na forum, pisza na moja prywatna poczte. Pozwol Diano, ze napisze jedno zdanie do nich. Od pisania swoich opinii macie forum, a za rozsadne i prawdziwe wypowiedzi nikt nie banuje. Pozdrawiam wszystkich i Ciebie Diano, dziekuje
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.02.2021
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Dziekuje Diano za sprecyzowanie moich wypowiedzi. Chce, zebys wiedziala, ze w grze jest wielu graczy, ktorzy boja sie wchodzic na forum b0- alebo maja iles ostrzezen, albo byli kiedys zbanowani. Sa bardzo wkurzeni za laboratorium, ale zamiast udzielic sie na forum, pisza na moja prywatna poczte. Pozwol Diano, ze napisze jedno zdanie do nich. Od pisania swoich opinii macie forum, a za rozsadne i prawdziwe wypowiedzi nikt nie banuje. Pozdrawiam wszystkich i Ciebie Diano, dziekuje
    Zgadzam się , za rozsądne i prawdziwe wypowiedzi ,bez wulgaryzmów etc ,bana nikt nie dostanie. Rozumiem fakt ,że gracze są bardzo wkurzeni  ostanią aktualizacją.
    Również Cię pozdrawiam,
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik