Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1310

Komentarz

  • Diana powiedział(a):
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    Super naprawiona koń lvl 140 wypasiony przegrywa z koniem 30-40 lvl.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    No super naprawiona , że koń na 84 poziomie , mimo użycia najlepszego wyposażenia przegrywa z koniem na poziomie 28 . Dziś tego doświadczyłem i jeżeli to jest ok , no to tylko podziękować za taką naprawę . Miłego dnia :)
    To zależy nie tylko od wyposażenia.
    Diana
    No akurat przy takiej różnicy w wytrenowaniu konia , nawet najlepsze wyposażenie użyte nie powinno mieć wpływu na zwycięstwo i to użyte przez słabszego konia . No przepraszam to nie jest różnica 2 czy 3 poziomów , tylko 56 . W takim razie po co trenujemy konie ? Skoro trening nie ma wpływu na wygraną , nawet z zamontowanym wyposażeniem :/
    Tu masz link https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/206455/uproszczony-samouczek-dla-koni#latest
    może zapoznasz się z nim. Ja mam dużo wyższego konia i też mu się zdaża przegrać z poziomem 30.
    Diana
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    No super naprawiona , że koń na 84 poziomie , mimo użycia najlepszego wyposażenia przegrywa z koniem na poziomie 28 . Dziś tego doświadczyłem i jeżeli to jest ok , no to tylko podziękować za taką naprawę . Miłego dnia :)
    To zależy nie tylko od wyposażenia.
    Diana
    No akurat przy takiej różnicy w wytrenowaniu konia , nawet najlepsze wyposażenie użyte nie powinno mieć wpływu na zwycięstwo i to użyte przez słabszego konia . No przepraszam to nie jest różnica 2 czy 3 poziomów , tylko 56 . W takim razie po co trenujemy konie ? Skoro trening nie ma wpływu na wygraną , nawet z zamontowanym wyposażeniem :/
    Tu masz link https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/206455/uproszczony-samouczek-dla-koni#latest
    może zapoznasz się z nim. Ja mam dużo wyższego konia i też mu się zdaża przegrać z poziomem 30.
    Diana
    Ale po co się zapoznawać z samouczkiem ? Ty go znasz na pewno bardzo dobrze , a  i tak stwierdzasz , że twój koń o wiele lepszy też przegrywa z 30 poziomem . To jest dla Ciebie logiczne , że słabszy wygrywa z dużo lepszym ? Bo dla mnie nie ,dla większości graczy pewnie też nie..... 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    Super naprawiona koń lvl 140 wypasiony przegrywa z koniem 30-40 lvl.
    a jaki to jest koń wypasiony?
    ja mam konia o wyższym lvl... i też zdarza się przegrać w koniem dużo słabszym, nawet o 100 poz.
  • Karol19864 (PL1)Karol19864 (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 29.01.2021
    ostatnio Real Madryt przegral z 3 ligowym zespolem...masz przyklad ze nie zawsze wygrywa wiekrzy a sprytniejszy..
    a co do labolatorium..to teraz trzeba kasowac wszystkie kaczki i krowy..bo nie wyrobimy z dolarkami ich karmic zwykla karma....postawic tryliard pol i zainwestowac w subskrypcje co miesiac aby te pola zasiewac i zbierac..ot i rozwizalem problem
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Karol19864 (PL1) powiedział(a):
    ostatnio Real Madryt przegral z 3 ligowym zespolem...masz przyklad ze nie zawsze wygrywa wiekrzy a sprytniejszy..
    a co do labolatorium..to teraz trzeba kasowac wszystkie kaczki i krowy..bo nie wyrobimy z dolarkami ich karmic zwykla karma....postawic tryliard pol i zainwestowac w subskrypcje co miesiac aby te pola zasiewac i zbierac..ot i rozwizalem problem

    na to że przegrali to miało wpływ wiele czynników i taka porażka zdarza się raz na 100 meczy ;) , a nie jak na konikach wygrywa koń lepszy raz na 10 pojedynków :D
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    edytowano 29.01.2021
    No Super!!
    Dowiedziałem się,że cukier niezbędny do produkcji dżemów wypada losowo :open_mouth: Czyli nie można byc pewnym ile się łaskawie dostanie :(((  Bo wiadomo los bywa kapryśny... raz da więcej raz mniej a może wcale :(  Bo... "Łaska pańska na pstrym koniu jeździ" 
  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    a jaki to jest koń wypasiony?
    ja mam konia o wyższym lvl... i też zdarza się przegrać w koniem dużo słabszym, nawet o 100 poz.
    Ful wypas: siodło, buty do jazdy konnej, dżokejki i toczki, derki, owijki na nogi, dodałbym onuce ale ich jeszcze nie ma :-).
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Ja mam natomiast uwagę do fabryki dżemów zgoła inną.
    Fabryka wymaga 48 pracowników, jeżeli chce się ją mieć na maksymalnym poziomie. Pomijając miejsce jakie zajmie i jej "przydatność" to w zamian mogę postawić przynajmniej jedne małe kaczki, które pomogą mi w MS, w eventach, w projektach sojuszu i potrzebują tylko 15 ludzi.
    Gram w BF od nie pamiętam już kiedy, chyba prawie od początku tej gry, ale na pewno jest to już 9 lat. Ostatnie i przedostatnie poczynania GGS znacząco osłabiły moje zadowolenie z gry, co mogłam pokazać wypełniając Waszą ankietę satysfakcji. Poproszę o nią częściej, żebym mogła z satysfakcją dać Wam najniższą notę.
    Laboratorium PORAŻKA. Nie będę się wypowiadać, bo powiedziano już chyba większość z tego co myślę, jeżeli nie wszystko.
    Zmuszanie gracza do grania w taki sposób w jaki wymyślił sobie "twórca gry" bez pozostawienia mu wolności wyboru, to jest pomysł osoby raczej "inteligentnej inaczej" i tego się nie da opisać cenzuralnymi słowami. 
    Naszą wolność zabrano zmuszając do stawiania budynków wg czyjegoś widzimisię a nie wg naszych potrzeb. Nie mam mleczarni, nie będę miała fabryki. W tej grze trzymają mnie już tylko ludzie z sojuszu, ale i oni się powoli wykruszają więc niedługo niewiele mnie już będzie tu interesowało, szczególnie przy takich zmianach "na lepsze".
    Noworocznym zwyczajem chociaż już koniec stycznia, życzę twórcom rychłego obudzenia się z covidowego letargu (wiadome jest, że w większości przypadków covid atakuje i uszkadza mózg) i powrotu do rzeczywistości.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Jeszcze cos wytlumacze. Trafila sie zmiana, kiedy mialam prawie pelne magazyny. Bez laboratorium przestalam produkcje na polach, produkcje karmy. Konie powalone. Brak podkow powoduje przestoj w treningach Postawilam fabryke dzemow, ale nim ja ulepsze duzo wody uplynie. Tom, napisz co mam robic w tej grze. W/g mnie totalna klapa. Jedna zmiana spowodowala powalenie wszystkich farm.Ten jeden blad powalil wszystko. Ci co mieli puste magazyny maja co robic, ale za kilka dni spotka ich moj los.

  • Dobrodziejstwo katalizatorów z MS:
    - wczoraj 46 katalizatorów poszło na karmę premium dla krów zrobiona w 7:40 i odpoczynek
    - dzisiaj pojawiło się 10 katalizatorów co starcza na 50 karmy premium dla kur lub 20 dla świń , która zrobi się w 1:20 - 1:40.
    Tom tak ma wyglądać produkcja w/g Twoich zaleceń ??.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze cos wytlumacze. Trafila sie zmiana, kiedy mialam prawie pelne magazyny. Bez laboratorium przestalam produkcje na polach, produkcje karmy. Konie powalone. Brak podkow powoduje przestoj w treningach Postawilam fabryke dzemow, ale nim ja ulepsze duzo wody uplynie. Tom, napisz co mam robic w tej grze. W/g mnie totalna klapa. Jedna zmiana spowodowala powalenie wszystkich farm.Ten jeden blad powalil wszystko. Ci co mieli puste magazyny maja co robic, ale za kilka dni spotka ich moj los.
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):

    Dobrodziejstwo katalizatorów z MS:
    - wczoraj 46 katalizatorów poszło na karmę premium dla krów zrobiona w 7:40 i odpoczynek
    - dzisiaj pojawiło się 10 katalizatorów co starcza na 50 karmy premium dla kur lub 20 dla świń , która zrobi się w 1:20 - 1:40.
    Tom tak ma wyglądać produkcja w/g Twoich zaleceń ??.
    ..jeszcze należy dodac, że BF jest teraz jak rozcieńczony obornik!!!
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze cos wytlumacze. Trafila sie zmiana, kiedy mialam prawie pelne magazyny. Bez laboratorium przestalam produkcje na polach, produkcje karmy. Konie powalone. Brak podkow powoduje przestoj w treningach Postawilam fabryke dzemow, ale nim ja ulepsze duzo wody uplynie. Tom, napisz co mam robic w tej grze. W/g mnie totalna klapa. Jedna zmiana spowodowala powalenie wszystkich farm.Ten jeden blad powalil wszystko. Ci co mieli puste magazyny maja co robic, ale za kilka dni spotka ich moj los.
    nie rozumiem... co mają pełne magazyny do tych zmian? Jak mam pełny magazyn karmy czy czegoś innego, mogę sprzedać nadwyżki. Jest niby napisane, że ponoszę stratę, ale dostaję za to jakieś dolary. Poza tym przy zbiorach dostaję np. punkty do światowych. Albo do innych eventów.
    zmiany na statku powinny być wprowadzone przynajmniej kilka dni później, abyśmy mieli szansę ulepszyć wcześniej fabrykę z dżemami.
    laboratoria u mnie stoją, bo mało mam katalizatorów i nie chcę zużyć wszystkich.
    ale pełne magazyny naprawdę nie są problemem.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    widac, ze krotko grasz. Mi w tej grze nie jest potrzebna kasa, mam jej kilka miliardow. Klikac bez sensu, nie mam zamiaru, a karmic bez karmy premium tez nie chce, tak gralam kilka lat wczesniej. Kazdy ma inne cele w tej grze
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jola red (PL1) powiedział(a):
    widac, ze krotko grasz. Mi w tej grze nie jest potrzebna kasa, mam jej kilka miliardow. Klikac bez sensu, nie mam zamiaru, a karmic bez karmy premium tez nie chce, tak gralam kilka lat wczesniej. Kazdy ma inne cele w tej grze
    czy krótko gram? ... od XI 2013 ... może to i krótko
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Co do laboratorium i fabryki dżemu przekazałam wszystkie Wasze uwagi w raporcie, jak tylko czegoś sie dowiemy od razu damy Wam znać.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Co do laboratorium i fabryki dżemu przekazałam wszystkie Wasze uwagi w raporcie, jak tylko czegoś sie dowiemy od razu damy Wam znać.
    Diana
    to czekamy na wiadomości, mam nadzieję, korzystne dla graczy. :)
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Chyle czolo nad Twoim stazem
  • jola red (PL1) powiedział(a):
    widac, ze krotko grasz. Mi w tej grze nie jest potrzebna kasa, mam jej kilka miliardow. Klikac bez sensu, nie mam zamiaru, a karmic bez karmy premium tez nie chce, tak gralam kilka lat wczesniej. Kazdy ma inne cele w tej grze
    Co do krótkiej gry nie licytowałbym się z Amik23 znam ją od farmerskiej kołyski.
    Będąc miliarderem/miliarderką trochę więcej zrobiłbym na Twoich farmach na łowisku wszak stać Ciebie na to.

    Wracając do gry:
    - nie mam fabryki dżemów to w statku nie powinny pojawiać się dżemy tak jak jest na Krainie Marzeń, nie mam sadu wiśniowego w kontraktach nie pojawiają się wiśnie (ale wszystko przed nami i tam może się to zmienić).
    - nie ma podków ze statku walić to i tak walka na koniach to totalizator wygra lub nie czy go wyposażymy czy nie.
    - laboratorium i katalizatory to totalna klapa, a idąc za poradą Toma to karmę i nawóz premium będziemy produkować raz na kilka dni i to w minimalnych ilościach
    Nie ma co się rozpisywać gra po ostatniej aktualizacji to totalna klapa i kropka. Tak jak pisałem wcześniej rano zebrać i posiać i wieczorem to samo, szkoda tracić czas na tą grę zero zadowolenia z gry brak możliwości zaplanowania czegokolwiek. 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Manager Waldi. Wiem, ze jeszcze sporo mam do ulepszania, ale uwiez mi ciagle to robie. W lipcu bedzie 3 lata jak gram. Gram w sojuszu, gdzie zostaly tylko 2 osoby, nie ma nawet kogos zeby sie poradzic. Wiec sam rozumiesz, radze sobie jak potrafie. Pozdrawiam
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ##########################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    Chwila refleksji nad tematem, decyzja w sprawie gry podjęta. Pozostaje mi tylko podsumować całą tą aktualizację. Skoro twórcy gry mają analizować nasze zdanie (w co nie chcę wątpić...), to po raz ostatni chcę się odnieść do laboratorium. Z małym akcentem uwzględniającym graczy i ich postawę. Posłużę się opowiastką.



  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    czy mamy sie spodziewać powrotu starego labolatorium ? 
  • moje labolatorium farmy będzie stało teraz bez sensy
  • TheAsia (PL1) powiedział(a):
    czy mamy sie spodziewać powrotu starego labolatorium ? 
    Diana napisała, że nasze uwagi przekazano do centrali w formie raportu. Miejmy nadzieję, że i z innych serwerów popłynęły podobne sygnały. 
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 30.01.2021
    gosiafarmerka9 (PL1) powiedział(a):
    moje labolatorium farmy będzie stało teraz bez sensy

    Ja swoje zburzyłam ponieważ "zz" mnie bardzo drażni,  zostało drugie na smaku, czekam na cud, czy się doczekam :/
  • Cała ta sytuacja, to "ulepszenie" przypomina mi pewien kultowy film i tekst "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Przy kazdym logowania pokazuje sie ankieta naszego nastroju. Szkoda ze jest martwa i nie w jezyku polskim. Pozdrawiam.
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Cały ten bajzel z laboratorium uderza w małe farmy , wiadomo karma czy nawozy premium = większe zbiory i więcej pieniędzy na rozwój swoich farm . Teraz to wszystko stanie , a nawet jeśli nie to  bardzo przyhamuje . Nie wszyscy grają po kilkanaście lat i mają już wypasione farmy . Czemu np. nie można zrobić oddzielnego okienka do rozbudowy dla każdej farmy ? Rozbudowa budynków trwa po kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin . Czemu w taki sposób nie można pomóc w graniu ? Jak okienko się zwalnia to człowiek nie wie co ma ulepszać , co będzie lepsze . Na każdej farmie stawiamy np.domy mieszkalne i mamy pracowników , nadmiar wolnych ludzi z jednej farmy nie przechodzi na drugą , a więc czemu okienko rozbudowy już tak ? Laboratorium działało ok i to każdy powie, czemu nie można zrobić ankiety wśród graczy co by chcieli poprawić albo co nowego wprowadzić ? Takie podejście by chyba wszystkich zadowoliło :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik