Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

210

Komentarz

  • Bardzo lubie ta grę,dopiero zaczynam 79 poziom w ciągu 3 miesięcy.Utopilem jukę jasy ba złoto aby się rozwijać.Niestety zmiana możliwości labolatorium, bardzo mnie rozczarowala. To tak naprawdę chęć zaroienia kasy przez GGS. Przykro mi to pisac,aleczas poszukac innej gry.W tej nie widzę juz dobrej zabawy. Gratulacje,jestem ciekaw ilu graczy stracicie.
    Kacperek04
  • ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Labolatorium na poziomie 16 - Karma premium dla kur, świń, krów, kóz, 
    Labolatorium na poziomie 17 - karma premium dla osłów i kaczek.
    Kwoty na podniesienie labolatorium na te poziomy to miliony, ale zawsze można je kupić za złoto i o to chodzi GGS.
     Do produkcji potrzebujemy zwykłą karmę i rzadki katalizator, który wykończy się w dzień lub dwa, a produkować go nigdzie nie można. Nawet laboratoria podniesione na wyższy poziom na nic się nie przydadzą przy braku katalizatora :-( . Jak zwykle ktoś coś wymyślił, ale nie przemyślał. Kolejny krok do skończenia tej gry.
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    edytowano 28.01.2021
    Co wyście zrobili z laboratorium??? To jest zwykłe złodziejstwo.Teraz żeby uzyskać z powrotem możliwość produkowania karm premium musiałabym wydać conajmniej 200 mln. dolców Za to co już miałam. Pogięło was??? Jak tak można???Grać sie odechciewa.W moim sojuszu aż wrze z nerwów. Dziewczyny sobie podniosły wczoraj złotem poziom laboratorium a teraz to poszło w błoto.Nikt z nas grama złota już nie kupi,zapomnijcie.Żądamy podniesienia bezpłatnie poziomu laboratorium do poziomu króry umożliwi ponownie produkcję karm premium !!!
    I naprawcie logowanie do forum,tchórze.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Jestem załamana tą aktualizacją, masakra...
  • Forsycja (PL1) powiedział(a):
    Żądamy podniesienia bezpłatnie poziomu laboratorium do poziomu króry umożliwi ponownie produkcję karm premium !!!
    Nawet jeśli podniosą laboratoria do wymaganego poziomu to i tak produkcja karm premium zakończy się razem z katalizatorami.
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 29.01.2021
    czy kogoś nie puściło jeszcze po Sylwestrze? Nowy Rok komuś coś ...............w głowie? jakiś nowy efekt uboczny Cowida? laboratorium po prostu ..............na maxa bo nasionek mamy dosyć ze szkółek, a do tego statek, którego nie ma czym załadować, a czemu? "bo nie ma dżemu"...

    jestem ............. i proszę mi tu nic nie edytować tylko naprawić tą demolkę
    Post edited by TOM on
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Forsycja (PL1) powiedział(a):
    Żądamy podniesienia bezpłatnie poziomu laboratorium do poziomu króry umożliwi ponownie produkcję karm premium !!!
    Nawet jeśli podniosą laboratoria do wymaganego poziomu to i tak produkcja karm premium zakończy się razem z katalizatorami.
    To niech wróci stare laboratorium.Po co poprawiać coś co jest ok. ?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 28.01.2021
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Forsycja (PL1) powiedział(a):
    Żądamy podniesienia bezpłatnie poziomu laboratorium do poziomu króry umożliwi ponownie produkcję karm premium !!!
    Nawet jeśli podniosą laboratoria do wymaganego poziomu to i tak produkcja karm premium zakończy się razem z katalizatorami.
    ,,,a dokładniej,,,brakiem katalizatorów, bo przecież każdy wie  w jakich ilościach można zdobyc te "katalizatory"...***** GGS!!!
     

  • Pewnie za jakiś czas można będzie kupić katalizator z rabatem za złoto.
  • Witam:)
    Jak dla mnie zmiana laboratorium jest fantastyczna!!!

    Ułatwiacie podjęcie decyzji odejścia z gry, którą doszczętnie skopaliście. Brawo Wy :))

    Na takim śmietnisku to już trudno się bawić, a raczej o to chodzi w grze, no chyba, że się mylę...


  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    najpierw wymyśliliście cudowne ulepszenie koni teraz laboratorium, może weście się za politykę tam potrzebują takich kombinatorów.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    używanie wulgaryzmów na forum (również tych z podmienioną jedną literą)
    na pewno nie zmieni laboratorium.
    Przekażemy w raporcie wasze niezadowolenie z wprowadzonych zmian.
    Co do waszych pytań skąd brać katalizatory zachęcam do ponownego, dokładnego przeczytania ogłoszenia.
    "Wszystkie katalizatory będą do zdobycia jako nagrody w cyklicznych wydarzeń takich jak: Mistrzostwa Sojusznicze i Święta ciężkiej pracy."

    Tom

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Czy przed wymyśleniem tej aktualizacji Twórcy założyli na łby słoiki po dżemach? Posiadam wybudowane za miliardy dolców laboratorium poziom 34, które stoi bezużyteczne, drugie na 16  również. Teraz  chcecie diamentów do dalszej rozbudowy, tylko po co? Wy nie macie żadnego pojęcia o ilościach tych katalizatorów jakie są potrzebne do wytwarzania niebieskiego nawozu i karmy, te które zgromadziłam od początku kiedy zaistniały katalizatory w grze skończyły się po kilku godzinach, a proponowane do zdobycia w MS ilości po prostu mnie rozbawiły .Istnieje też druga koncepcja do której przychylam się, bo przez te kilka lat już się poznaliśmy,  z pełnym wyrachowaniem chcecie wyczyścić graczy z dolców mając nadzieje że popłynie rzeka złota :) nic bardziej błędnego . Sami niszczycie swój produkt, bo tak to my się długo nie pobawimy razem.
  • TOM powiedział(a):
    "Wszystkie katalizatory będą do zdobycia jako nagrody w cyklicznych wydarzeń takich jak: Mistrzostwa Sojusznicze i Święta ciężkiej pracy."

    Tom

    Grzecznie i bez wulgaryzmów, Tom czy Ty wierzysz w to co piszesz, czy to odpowiedź z GGS przekazana przez Ciebie ??. Jak tak to zbieram co mam i sadzę, zbieram statki i do wieczora może wtedy będą bardziej przemyślane porady i decyzje, bo jak na razie z dorosłych i trzeźwo myślących ludzi ktoś tu robi głupków.
  • "ulepszenie" laboratorium to dno wielka porażka
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie możemy wybrać, co będziemy mieć na farmie?
    Do tej pory, jak ktoś nie robił wysp, to miał tylko 4 skrzynie na statku.
    Jak zaczął, było 6 skrzyń. Ale, jak pojawiała się nowa wyspa i jej nie zaczęłam, miałam owoce z nasionek z poprzedniej wyspy. Więc miałam szansę na załadunek całego statku.
    Dziś daliście tę fabrykę dżemu...
    Pomyślałam, że jak będę miała miejsce na farmie to pewnie to zbuduję. 
    Przypłynął statek i co widzę? Dżem... i to nie tylko w tych dolnych skrzyniach ale również na górze...
    DLACZEGO ZESPÓŁ ZMUSZA NAS DO WYBUDOWANIA KONKRETNYCH BUDYNKÓW??? DLACZEGO, CHOĆ NIE MAM MIEJSCA NA SMAKOSZU TO MUSZĘ JE ZNALEŹĆ I ZBUDOWAĆ TĘ FABRYKĘ DŻEMU??? BO INACZEJ BĘDĘ CZEKAĆ 6 GODZIN, AŻ STATEK ODPŁYNIE... BO JAK CHCĘ MIEĆ PODKOWY, MUSZĘ TO ZBUDOWAĆ... DLACZEGO MUSZĘ TERAZ ZBURZYĆ COŚ, NA CO ZBIERAŁAM WCZEŚNIEJ, CO ULEPSZAŁAM I NADAL CHCĘ MIEĆ???

    wg mnie te dżemy powinny pojawić się na statku w momencie zbudowania fabryki... no, ale Zespół ma inną koncepcję... chyba cały czas myśli, co zrobić, aby nas jeszcze bardziej zniechęcić...




    Witam :)
     Statek żądający dżemów, kiedy jeszcze nie zbudowałaś fabryki - jest to dokładnie to samo jak z innymi produktami. Prosi np. o osły, jeśli nie masz jeszcze stajni z osłami i tak dalej ... to decyzja gracza, które budynki postawi na swojej farmie.
    Diana
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    edytowano 29.01.2021
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.01.2021
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Super gracze, poprzedniczka na pierwszej stronie napisala, ze ona moze co najwyzej nie robic misji i swiatowych mistrzostw- przylaczam sie do niej. Kilku moich znajomych z poziomem ponad 300 zrezygnowalo z gry. Zobaczymy...........na ktorym miejscu wyladujemy po okradzeniu nas
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Czyli nie wiadomo ile z czego wylatuje (nie mogę zauważyć bo brak opisu)  w opisie nie zauważyłem cukru.. sad jabłkowy- produkcja jabłka ilość... liście ilość,. ... cukru nie ma :(  wszystko wiadomo proste?
     No i jeszcze proszę o info gdzie ten cukier jest bo nie mogę znaleźć w magazynie..
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 30.01.2021
    Ja klikałem dla zabawy i gra sprawiała mi ogromną przyjemność , dopóki nie zaczęło się jej ulepszanie :/ . Najpierw zepsuto konie i do dziś nie poprawiono , mam konia na 84 levelu , dokładam mu najlepsze siodło i resztę "ulepszeń" i koń przegrywa z levelem 30 !!!!!!!!!!!! Teraz zepsuto laboratorium i ja dziękuję za dalszy udział w tych wszystkich MS i innych eventach . Powinniśmy....................................................... pokazać że nie akceptujemy tego co się z nami robi, ale wielkie sojusze klikają dalej miliony pkt jakby nic się nie stało . Takim podejściem po prostu dajemy zgodę na dalsze niszczenie tej jak dotąd fajnej gry :/ i kilku maluczkich graczy krzyczących tu na forum niestety tego nie zmieni :/ . Miłego dnia Wszystkim

    p.s . proszę mi nie edytować postu bo nie napisałem nic wulgarnego , wykropkowanie niewygodnych słów nic nie da bo je będę poprawiał :)
    Proszę nie łamać regulaminu Forum i pamiętać o tym, że moderator może edytować post a nawet zamknąć dyskusję.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    W koncu ktos napisal cos madrego. Zobaczymy co zrobia gracze. Czy uplota bicz na wlasny tylek czy w koncu cos zdzialaja. Pozdrawiam wszystkich i do wieczora. Przykro bo mam czas, a grac nie moge- pelne magazyny, brak katalizatorow itd. Nawet nie moge nastawiac pol, bo po co, zeby sprzedawac co zbiore. Szkoda czasu na taka chala. Pozdrawiam, ruszcie po rozum do glowy. Jak mozna bylo spieprzyc taka fajna gre?????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Czyli nie wiadomo ile z czego wylatuje (nie mogę zauważyć bo brak opisu)  w opisie nie zauważyłem cukru.. sad jabłkowy- produkcja jabłka ilość... liście ilość,. ... cukru nie ma :(  wszystko wiadomo proste?
     No i jeszcze proszę o info gdzie ten cukier jest bo nie mogę znaleźć w magazynie..
    Cukier nie wypada z każdego sadu ,tak jak inne rzeczy wypada losowo. Ilość zmagazynowanego cukru widać w magazynie -farma smakosza na samym dole.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie możemy wybrać, co będziemy mieć na farmie?
    Do tej pory, jak ktoś nie robił wysp, to miał tylko 4 skrzynie na statku.
    Jak zaczął, było 6 skrzyń. Ale, jak pojawiała się nowa wyspa i jej nie zaczęłam, miałam owoce z nasionek z poprzedniej wyspy. Więc miałam szansę na załadunek całego statku.
    Dziś daliście tę fabrykę dżemu...
    Pomyślałam, że jak będę miała miejsce na farmie to pewnie to zbuduję. 
    Przypłynął statek i co widzę? Dżem... i to nie tylko w tych dolnych skrzyniach ale również na górze...
    DLACZEGO ZESPÓŁ ZMUSZA NAS DO WYBUDOWANIA KONKRETNYCH BUDYNKÓW??? DLACZEGO, CHOĆ NIE MAM MIEJSCA NA SMAKOSZU TO MUSZĘ JE ZNALEŹĆ I ZBUDOWAĆ TĘ FABRYKĘ DŻEMU??? BO INACZEJ BĘDĘ CZEKAĆ 6 GODZIN, AŻ STATEK ODPŁYNIE... BO JAK CHCĘ MIEĆ PODKOWY, MUSZĘ TO ZBUDOWAĆ... DLACZEGO MUSZĘ TERAZ ZBURZYĆ COŚ, NA CO ZBIERAŁAM WCZEŚNIEJ, CO ULEPSZAŁAM I NADAL CHCĘ MIEĆ???

    wg mnie te dżemy powinny pojawić się na statku w momencie zbudowania fabryki... no, ale Zespół ma inną koncepcję... chyba cały czas myśli, co zrobić, aby nas jeszcze bardziej zniechęcić...




    Witam :)
     Statek żądający dżemów, kiedy jeszcze nie zbudowałaś fabryki - jest to dokładnie to samo jak z innymi produktami. Prosi np. o osły, jeśli nie masz jeszcze stajni z osłami i tak dalej ... to decyzja gracza, które budynki postawi na swojej farmie.
    Diana
    Tak, Diano, to decyzja gracza, które budynki postawi na farmie...
    ale w tym przypadku chodzi o coś innego...
    Fabryka z dżemami jest od wczoraj
    buduje się ok 5h
    zaczęłam budowę wieczorem (nie mogłam od razu zbudować bo ulepszałam coś innego)
    zanim zaczęłam budować, statek odpłynął
    rano fabryka była gotowa
    mogłam zrobić w niej dżem jabłkowy

    i tylko dżem jabłkowy...
    a statek wczoraj żądał od razu trzech dżemów...
    aby mieć możliwość produkcji innych dżemów, trzeba ulepszyć fabrykę... znów ok 5h...
    dżem jeżynowy jest dopiero na 6 poz fabryki...
    morelowy - poz 8...
    z dzikiej róży - poz 5...
    wczoraj potrzebowałam tych trzech dżemów.
    nie wiem, ile trwa kolejne ulepszanie fabryki
    przyjmując, że zawsze tylko 5 godzin i że zaczęłabym od razu po aktualizacji
    budowa na 8 poz - 8 * 5h = 40h
    produkcja dżemów, o które prosił kapitan - 10,5h 
    razem ponad 50h...
    w momencie, gdy pisałam na forum, statek miał odpłynąć za 4h...
    Diano, napisz, jak to miałam zrobić, aby załadować statek...
    Dla mnie jest to jasny komunikat od Zespołu - stworzyliśmy fabrykę dżemu ... teraz będziecie mieli możliwość wydania większej ilości złota i mamy nadzieję, że kupicie więcej złota niż do tej pory,

    nie skorzystam, nie będę przyspieszała ulepszania fabryki, najwyżej zabraknie podków w stadninie.
    tak jak już ktoś napisał, te nowości pomagają nam podjąć decyzję o zakończeniu zabawy...

    a osły to mogę zawsze kupić, gdy mi ich zabraknie... i załadować na statek... mogę też użyć wodorostów...
    limetki i inne owoce produkuje się w szklarni i produkcja trwa w miarę krótko, można wyprodukować to, czego akurat zabraknie...
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie możemy wybrać, co będziemy mieć na farmie?
    Do tej pory, jak ktoś nie robił wysp, to miał tylko 4 skrzynie na statku.
    Jak zaczął, było 6 skrzyń. Ale, jak pojawiała się nowa wyspa i jej nie zaczęłam, miałam owoce z nasionek z poprzedniej wyspy. Więc miałam szansę na załadunek całego statku.
    Dziś daliście tę fabrykę dżemu...
    Pomyślałam, że jak będę miała miejsce na farmie to pewnie to zbuduję. 
    Przypłynął statek i co widzę? Dżem... i to nie tylko w tych dolnych skrzyniach ale również na górze...
    DLACZEGO ZESPÓŁ ZMUSZA NAS DO WYBUDOWANIA KONKRETNYCH BUDYNKÓW??? DLACZEGO, CHOĆ NIE MAM MIEJSCA NA SMAKOSZU TO MUSZĘ JE ZNALEŹĆ I ZBUDOWAĆ TĘ FABRYKĘ DŻEMU??? BO INACZEJ BĘDĘ CZEKAĆ 6 GODZIN, AŻ STATEK ODPŁYNIE... BO JAK CHCĘ MIEĆ PODKOWY, MUSZĘ TO ZBUDOWAĆ... DLACZEGO MUSZĘ TERAZ ZBURZYĆ COŚ, NA CO ZBIERAŁAM WCZEŚNIEJ, CO ULEPSZAŁAM I NADAL CHCĘ MIEĆ???

    wg mnie te dżemy powinny pojawić się na statku w momencie zbudowania fabryki... no, ale Zespół ma inną koncepcję... chyba cały czas myśli, co zrobić, aby nas jeszcze bardziej zniechęcić...




    Witam :)
     Statek żądający dżemów, kiedy jeszcze nie zbudowałaś fabryki - jest to dokładnie to samo jak z innymi produktami. Prosi np. o osły, jeśli nie masz jeszcze stajni z osłami i tak dalej ... to decyzja gracza, które budynki postawi na swojej farmie.
    Diana
    Tak, Diano, to decyzja gracza, które budynki postawi na farmie...
    ale w tym przypadku chodzi o coś innego...
    Fabryka z dżemami jest od wczoraj
    buduje się ok 5h
    zaczęłam budowę wieczorem (nie mogłam od razu zbudować bo ulepszałam coś innego)
    zanim zaczęłam budować, statek odpłynął
    rano fabryka była gotowa
    mogłam zrobić w niej dżem jabłkowy

    i tylko dżem jabłkowy...
    a statek wczoraj żądał od razu trzech dżemów...
    aby mieć możliwość produkcji innych dżemów, trzeba ulepszyć fabrykę... znów ok 5h...
    dżem jeżynowy jest dopiero na 6 poz fabryki...
    morelowy - poz 8...
    z dzikiej róży - poz 5...
    wczoraj potrzebowałam tych trzech dżemów.
    nie wiem, ile trwa kolejne ulepszanie fabryki
    przyjmując, że zawsze tylko 5 godzin i że zaczęłabym od razu po aktualizacji
    budowa na 8 poz - 8 * 5h = 40h
    produkcja dżemów, o które prosił kapitan - 10,5h 
    razem ponad 50h...
    w momencie, gdy pisałam na forum, statek miał odpłynąć za 4h...
    Diano, napisz, jak to miałam zrobić, aby załadować statek...
    Dla mnie jest to jasny komunikat od Zespołu - stworzyliśmy fabrykę dżemu ... teraz będziecie mieli możliwość wydania większej ilości złota i mamy nadzieję, że kupicie więcej złota niż do tej pory,

    nie skorzystam, nie będę przyspieszała ulepszania fabryki, najwyżej zabraknie podków w stadninie.
    tak jak już ktoś napisał, te nowości pomagają nam podjąć decyzję o zakończeniu zabawy...

    a osły to mogę zawsze kupić, gdy mi ich zabraknie... i załadować na statek... mogę też użyć wodorostów...
    limetki i inne owoce produkuje się w szklarni i produkcja trwa w miarę krótko, można wyprodukować to, czego akurat zabraknie...
    Witam  :)
    Rozumiem Cię, ale nic na to nie poradzę, tak twórcy gry to obmyślili. Nie ma innego magicznego sposobu przyśpieszenia ulepszania fabryki jak użycie złota. Z tego co obserwuje nie przy każdym załadunku statku kapitan prosi o dżemy.
    Diana
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    No super naprawiona , że koń na 84 poziomie , mimo użycia najlepszego wyposażenia przegrywa z koniem na poziomie 28 . Dziś tego doświadczyłem i jeżeli to jest ok , no to tylko podziękować za taką naprawę . Miłego dnia :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.01.2021
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    No super naprawiona , że koń na 84 poziomie , mimo użycia najlepszego wyposażenia przegrywa z koniem na poziomie 28 . Dziś tego doświadczyłem i jeżeli to jest ok , no to tylko podziękować za taką naprawę . Miłego dnia :)
    To zależy nie tylko od wyposażenia. Zdarzają się i takie przegrane, ale konie zostały naprawione. Trenuj konia na łące sojuszowej i też będziesz większość wygrywał.
    Diana
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Kto to wymyślił ????
     Perfidny "skok na kasę"  np.żądanie dżemu który można produkować w 5 poz.fabryki, trzeba ja   dopiero postawić ulepszyć ...a statek już czeka...i co robić????? W którym magazynie mam cukier do dżemu? Ile cukru dają poszczególne sady? Pytam o konkrety a nie że coś tam, gdzieś tam wyleci ....
    Kulturalnie powiedzieć co o tym się myśli ....uderzcie się w czoło może coś pomoże...Bo mi ręce opadły jak to "pogorszenie" zobaczyłem...ciśnienie mi skoczyło i zastanawiam się czy wytrzymam dłużej takie "szopki". Jeżeli chcecie brać ludzi na wytrzymałość to ja odpadam :(

    Ps. Poprzednio konie "pogorszone" dokumentnie :(
    Wyposażenie koni odstawiłem po zobaczeniu wyliczeń typu...  37,36 %  itp. (słownie trzydzieści siedem i trzydzieści sześć setnych procenta !!!!)   kto to liczy???????


    Witam :)
    Z tego co zauważyłam to jabłka dają około 30 wiśnie 100 brzoskwinie 100 i cytrusy pewnie tak jak jabłka. Cukier nie wylatuje z migdałów i oliwek. Co do laboratorium to zbieramy Wasze uwagi, przekażemy je i wtedy dopiero Zespół je będzie analizował.
    Diana
    Po aktualizacji stadniny też zbieraliście uwagi  , przekazaliście je i nic nie zrobiono . Teraz też będzie tak samo ? 
    Akurat Stadnina została naprawiona Obecnie większość graczy znajduje się w lidze diamentowej.
    Diana
    No super naprawiona , że koń na 84 poziomie , mimo użycia najlepszego wyposażenia przegrywa z koniem na poziomie 28 . Dziś tego doświadczyłem i jeżeli to jest ok , no to tylko podziękować za taką naprawę . Miłego dnia :)
    To zależy nie tylko od wyposażenia.
    Diana
    No akurat przy takiej różnicy w wytrenowaniu konia , nawet najlepsze wyposażenie użyte nie powinno mieć wpływu na zwycięstwo i to użyte przez słabszego konia . No przepraszam to nie jest różnica 2 czy 3 poziomów , tylko 56 . W takim razie po co trenujemy konie ? Skoro trening nie ma wpływu na wygraną , nawet z zamontowanym wyposażeniem :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik