Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie,
Zapraszamy do dyskusji na temat najnowszego ogłoszenia.
Możecie się z nim zapoznać Tutaj.
Post edited by Diana on
«1310

Komentarz

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    OK, prosze mi napisac, jak teraz przerobie np, nawoz na nawoz premium, dziekuje.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #####################################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola red (PL1) powiedział(a):
    OK, prosze mi napisac, jak teraz przerobie np, nawoz na nawoz premium, dziekuje.
    Witam :)
    Podejrzewam ,że musisz ulepszyć laboratorium ,aby nawóz premium produkować.
    Diana
  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    Brawo ggs !!!!
    Aktualizacja jak najbardziej UDANA ... UDAŁO SIĘ wam wielu osobom podjąć decyzję o odejściu z gry.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ############################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Witam ,kilka pytań dotyczących ,,,wspaniałych,,,, zmian - czemu to służy ?wydaliśmy korcie na ulepszenia laboratorium ,o czasie nie wspomne ,o ile pamietam katalizatory miały służyć do zupełnie czegoś innego .Nasiona specjalne od lat robimy w szkółce ,więc po co na pierwsze poziomy wrzucono akurat te nasiona ? Ile czzasu będzie potrzebował początkujący gracz ,aby móc robić karmę premium dla kur?I to mają być ułatwienia,aby przyjemnie spędzać czas w tej grze?
    A może ta mądra głowa ,która wymyśla dla Nas te wszystkie ,,,,wspaniałości,,, pomyśałaby czym zastąpić sojusznicze mistrzostwa ?? co 3-4 dni klepiemy w kółko jedno i to samo ,,,,a w zamian ,,,,,,katalizatory w nagrodach  ,,,,,,wielkie dzięki ,brawooooo.Acha ,żebym nie zapomniała ,dziękujemy za obniżone ceny ,żeby móc ulepszać laboratorium .Nie wiem tylko czy jest sens robić znowu to samo .A nuż ktoś wpadnie na genialny pomysł i znowu wejdą zmiany ku zadowoleniu wszystkich graczy .
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    w wielu grach jest tak, ze przed wprowadzeniem nowosci, chetni testuja je, a nastepnie wyrazaja poglad na zmiany. Nie ma gry bez Was, ale tez bez Nas.Tak skopac gre, potraficie tylko Wy. To nie prywatny folwark, skoro gracze placa realna kase. Rok bede musiala czekac na ulepszenia laboratorium, zwlaszcza, ze baaaaardzo duza kase zaplacilam za ulepszanie, zeby robic karmy premium. Wy te mozliwosc w jednej chwili ukradliscie. Powodzenia
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    Witam, 

    Gdzie znikła ikona klubu big farm ? już nie będzie subskrypcji ?  
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    Witam, 

    Gdzie znikła ikona klubu big farm ? już nie będzie subskrypcji ?  
    okej juz wiem gdzie to jest 
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 28.01.2021
    Z laboratorium to chyba jakiś żart??? Tyle czasu kosztowało mnie ulepszenie go na lv 11 a Wy wszystko mi zabraliście, zamurowało mnie i odechciało mi się grać. To jest przegięcie i to bardzo duże. Nie wiecie już jak wyciągać kasę od graczy?
    Proszę o zwrot pieniędzy jakie włożyłam w ulepszenie laboratorium. Ciężko na nie pracowałam.
  • Podzielam opinie graczy ze  nowe ulepszenie laboratorium  psuje rozgrywke.
    Po pierwsze jesli wydalismy miliony dolarow na ulepszenie laboratorium to po aktualce powinnismy miec laboratorium na takim poziomie by mozna bylo produkowac to co mialem wczesniej.
    Po drugie zmiana znow  premiuje graczy co maja pola.Obawiam sie ze bedzie problem z katalizatorami do produkcji karmy dla zwierzat.
    Wiec  pomyslodawcy gry chca by fszystkie farmy mialy tylko pola i nic wiecej.
    Obecnie  juz jest tak ze farma z samymi polami robi duzo wiecej pkt w mistrzostwach sojuszniczych
    od farmy posiadajacej obiekty hodowlane a jesli do laboratorium braknie katalizatorow  to hodowla zwierzat bedzie nioplacalna.Tak ze czeka nas brak roznorodnosci,tylko pola. pola  pola.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Brawo GGS ...Kolejna klapa po całości :(...zrobiliście aktualizacje ..i na samym 
    początku ..dostałam łódź do załadunku rzeczami które dopiero weszły..?:( ..Labolatorium ...to samo jedna wielka KLAPA !!!! :(
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Nadal licze, ze dostane dostep do karm premium inaczej nie ma po co grac. Kupilam je i zadam zwrotu, to byla moja bardzo droga wlasnosc.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Co teraz planujecie zepsuć??
    Co jeszcze zrobicie, aby nam całkiem obrzydzić tę grę?
    Rozumiem, że szkółki możemy zburzyć... bo teraz laboratoria będą produkować nasionka...
    Ulepszaliśmy laboratoria do poziomów, który nam odpowiadał... aby produkować to co było nam potrzebne...
    a teraz aby produkować to, co było na poz 1, muszę ulepszyć laboratorium...
    laboratoria niech na razie stoją... specjalne nasionka mam... jak mi się skończą, pomyślę co dalej...

    jeszcze jedno, jakiś czas temu Zespół poprawiał coś w laboratorium... chodziło o produkcję złota (po aktualizacji można było produkować raz dziennie). Ta produkcja złota była na poziomie aktualnie dla mnie nieosiągalnym... Czy po tej dzisiejszej aktualizacji jest jeszcze? A jak tak to na jakim poziomie? I ile kosztuje ulepszenie laboratorium do tego poziomu?
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###########################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • bozenasz5 (PL1)bozenasz5 (PL1) PL1 Posty: 31
    no i klapa jak można tak sknocić laboratorium nic innego tylko rezygnuje z gry !!!!!!!
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Niech wszyscy z forum okresla jawnie, ze to kradziez. Tak byc nie moze, wiekszosc kupuje zloto, wiec mamy prawo. Nie moga nas tak krzywdzic. Rozumie zmiany, ale to jest jawna kradziez i tyle. Wiecej juz udzielac sie nie bede. Od pozostalych graczy zalezy przyszlosc laboratorim. Nic teraz nie produkuje, nawet na polach, bo po co?. Magazyny mam pelne. Nuda. Ruszam do innej gry. Pa, pa
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Nadal licze, ze dostane dostep do karm premium inaczej nie ma po co grac. Kupilam je i zadam zwrotu, to byla moja bardzo droga wlasnosc.
    Tak je dostaniesz, jak ja i wiele innych osób dostanie homary w kontraktach na targu...
    Już nawet nie pytam czy Zespół coś robi w tej sprawie... bo nie robi... bo średnio zdolny informatyk już dawno by to zrobił.... Zespół ma nas (graczy) ... (niech sobie każdy dokończy)...
  •                                                                     Juz sama nie wiem czy ta nazwa bardziej pasuje do nas czy do GGS
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ########################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Nowa aktualizacja i kolejny kwiatek do zniechęcenia graczy do gry :-(.
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    M a l m a (PL1) powiedział(a):
                                                                        Juz sama nie wiem czy ta nazwa bardziej pasuje do nas czy do GGS

    kocham Cię, wyjdź za mnie! :D:D:D:D

    chyba to jednak gracze są osłami, bo płacą za te "pixelki", które GGs-om wypadają spod ogona...
    Hahaha...Brawo!!! Hit sezonu :D smiley:
  • Labolatorium na poziomie 16 - Karma premium dla kur, świń, krów, kóz, 
    Labolatorium na poziomie 17 - karma premium dla osłów i kaczek.
    Kwoty na podniesienie labolatorium na te poziomy to miliony, ale zawsze można je kupić za złoto i o to chodzi GGS.
  • OldieOla (PL1)OldieOla (PL1) PL1 Posty: 1
    Czy to jest, do pioruna, prima aprilis???? Co to za badziew zamiast laboratorium??? Kupa ciułania, kasy włożone w rozbudowę, a teraz za to samo mam kilka syfnych nasionek, które i tak mogę sobie wyprodukowac w szkółce!!!! Żądam zwrotu kasy włożonej w rozbudowę laboratorium!!!
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Brawo !!!!  ale zachęcenie do gry  az żal  na to paczec .
    nic idnego trzeba pakawac walizki 
  • gonia63 (PL1)gonia63 (PL1) PL1 Posty: 68
    Jawna kradzież,kupiłam kolejne poziomy labolatorium i co????Gdzie moje miliony za ulepszanie ????

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dlaczego nie możemy wybrać, co będziemy mieć na farmie?
    Do tej pory, jak ktoś nie robił wysp, to miał tylko 4 skrzynie na statku.
    Jak zaczął, było 6 skrzyń. Ale, jak pojawiała się nowa wyspa i jej nie zaczęłam, miałam owoce z nasionek z poprzedniej wyspy. Więc miałam szansę na załadunek całego statku.
    Dziś daliście tę fabrykę dżemu...
    Pomyślałam, że jak będę miała miejsce na farmie to pewnie to zbuduję. 
    Przypłynął statek i co widzę? Dżem... i to nie tylko w tych dolnych skrzyniach ale również na górze...
    DLACZEGO ZESPÓŁ ZMUSZA NAS DO WYBUDOWANIA KONKRETNYCH BUDYNKÓW??? DLACZEGO, CHOĆ NIE MAM MIEJSCA NA SMAKOSZU TO MUSZĘ JE ZNALEŹĆ I ZBUDOWAĆ TĘ FABRYKĘ DŻEMU??? BO INACZEJ BĘDĘ CZEKAĆ 6 GODZIN, AŻ STATEK ODPŁYNIE... BO JAK CHCĘ MIEĆ PODKOWY, MUSZĘ TO ZBUDOWAĆ... DLACZEGO MUSZĘ TERAZ ZBURZYĆ COŚ, NA CO ZBIERAŁAM WCZEŚNIEJ, CO ULEPSZAŁAM I NADAL CHCĘ MIEĆ???

    wg mnie te dżemy powinny pojawić się na statku w momencie zbudowania fabryki... no, ale Zespół ma inną koncepcję... chyba cały czas myśli, co zrobić, aby nas jeszcze bardziej zniechęcić...



  • Do tej pory grałem cały dzień, teraz nie ma, rano wejść zebrać i posiać, zebrać statki i wyjść to samo wieczorem. Zero ewentów, MS, a jak nic się nie zmieni to zakończyć i grać w strategię, w którą gram od lat dłużej niż na farmach. Ta gra teraz odstrasza, zniechęca a nie odwrotnie.
  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie możemy wybrać, co będziemy mieć na farmie?
    Do tej pory, jak ktoś nie robił wysp, to miał tylko 4 skrzynie na statku.
    Jak zaczął, było 6 skrzyń. Ale, jak pojawiała się nowa wyspa i jej nie zaczęłam, miałam owoce z nasionek z poprzedniej wyspy. Więc miałam szansę na załadunek całego statku.
    Dziś daliście tę fabrykę dżemu...
    Pomyślałam, że jak będę miała miejsce na farmie to pewnie to zbuduję. 
    Przypłynął statek i co widzę? Dżem... i to nie tylko w tych dolnych skrzyniach ale również na górze...
    DLACZEGO ZESPÓŁ ZMUSZA NAS DO WYBUDOWANIA KONKRETNYCH BUDYNKÓW??? DLACZEGO, CHOĆ NIE MAM MIEJSCA NA SMAKOSZU TO MUSZĘ JE ZNALEŹĆ I ZBUDOWAĆ TĘ FABRYKĘ DŻEMU??? BO INACZEJ BĘDĘ CZEKAĆ 6 GODZIN, AŻ STATEK ODPŁYNIE... BO JAK CHCĘ MIEĆ PODKOWY, MUSZĘ TO ZBUDOWAĆ... DLACZEGO MUSZĘ TERAZ ZBURZYĆ COŚ, NA CO ZBIERAŁAM WCZEŚNIEJ, CO ULEPSZAŁAM I NADAL CHCĘ MIEĆ???

    wg mnie te dżemy powinny pojawić się na statku w momencie zbudowania fabryki... no, ale Zespół ma inną koncepcję... chyba cały czas myśli, co zrobić, aby nas jeszcze bardziej zniechęcić...



    Tak jak na Krainie Marzeń nie mam sadu wiśniowego wiśnie nie pojawiają się w kontraktach.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik