Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Grudniowa aktualizacja- aktualizacja na koniec roku

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Cześć Farmerzy!!!
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia. TU możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam. TU możecie zapoznać się z nowym ogłoszeniem dotyczącym zmiany w Krainie Marzeń.
Diana
Post edited by Diana on

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dlaczego nie można anulować projektu w Krainie Grety?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie można anulować projektu w Krainie Grety?
    Witam :)
    Skontaktuj się z Supportem gry w tej sprawie.
    Diana
  • Dlaczego nie ma dostępu do obu Światów Marzeń dla osób grających z GRY.PL?
    O możliwość wprowadzenia poprawek aby przenieść konto z GRY.PL na https://bigfarm.goodgamestudios.com/ już pytałem (brak maila w profilu tworzonym przez GRY.PL) też już pytałem, ale jak widać nie ma dobrej woli po Państwa stronie. Dla Was gracze z GRY.PL nie istnieją, bo nic w kierunku poprawy ich sytuacji nie jest robione.

    Skorpionik
    PS. Pisząc GRY.PL mam na myśli nie tylko ten serwer ale i inne partnerskie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Skorpionik (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie ma dostępu do obu Światów Marzeń dla osób grających z GRY.PL?
    O możliwość wprowadzenia poprawek aby przenieść konto z GRY.PL na https://bigfarm.goodgamestudios.com/ już pytałem (brak maila w profilu tworzonym przez GRY.PL) też już pytałem, ale jak widać nie ma dobrej woli po Państwa stronie. Dla Was gracze z GRY.PL nie istnieją, bo nic w kierunku poprawy ich sytuacji nie jest robione.

    Skorpionik
    PS. Pisząc GRY.PL mam na myśli nie tylko ten serwer ale i inne partnerskie
    Witam :)
    Kraina marzeń Tessy i Grety od początku jest dostępna tylko na serwerach głównych. Technicznie jest to niemożliwe ,aby serwery partnerskie miały dostęp do tych krain. 
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A dlaczego po tej aktualizacji już ze 2 razy nie miałam zadań codziennych w Krainie Grety??? Poprawiali coś i jak zwykle zepsuli...
    kiedy Zespół to naprawi? I czy planuje jakąś rekompensatę?
  • Znów jest problem z Warsztatem Mikołaja. Nie można dodać obiektów, a koło jest zatrzymane na 9 poziomie. W zeszłym roku tez był ten problem. Proszę o interwencje, bo zno0w zabieracie nam najlepszy event :(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego po tej aktualizacji już ze 2 razy nie miałam zadań codziennych w Krainie Grety??? Poprawiali coś i jak zwykle zepsuli...
    kiedy Zespół to naprawi? I czy planuje jakąś rekompensatę?
    Zgadzam się, jest problem z zadaniami dziennymi w Krainie Grety. Pojawiają się losowo. U jednych tak, u innych nie. U jednych codziennie, u innych co dwa dni. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Znów jest problem z Warsztatem Mikołaja. Nie można dodać obiektów, a koło jest zatrzymane na 9 poziomie. W zeszłym roku tez był ten problem. Proszę o interwencje, bo zno0w zabieracie nam najlepszy event :(
    karadok (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego po tej aktualizacji już ze 2 razy nie miałam zadań codziennych w Krainie Grety??? Poprawiali coś i jak zwykle zepsuli...
    kiedy Zespół to naprawi? I czy planuje jakąś rekompensatę?
    Zgadzam się, jest problem z zadaniami dziennymi w Krainie Grety. Pojawiają się losowo. U jednych tak, u innych nie. U jednych codziennie, u innych co dwa dni. 
    Witam :)
    Zostało już to zgłoszone.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.12.2020
    Gdzie podziała się Kraina Grety???? 
    Przed świętami daliście krainę, staraliśmy się z sojuszem coś tam wygrać... Część osób kupiła tam złoto, zainwestowała realne pieniądze... jeszcze dziś rano kraina była... a teraz jest nowa, indywidualna....
    to taki "prezent" na Święta???
    Nie będę pisać tego, co ciśnie się na usta...
    Po raz kolejny tylko napiszę, że Zespół ma nas (graczy) gdzieś...

    Wesołych Świąt Wszystkim życzę.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie podziała się Kraina Grety???? 
    Przed świętami daliście krainę, staraliśmy się z sojuszem coś tam wygrać... Część osób kupiła tam złoto, zainwestowała realne pieniądze... jeszcze dziś rano kraina była... a teraz jest nowa, indywidualna....
    Nie będę pisać tego, co ciśnie się na usta...
    Po raz kolejny tylko napiszę, że Zespół ma nas (graczy) gdzieś...

    Wesołych Świąt Wszystkim życzę.
    Witam :)
    Kraina Marzen Grety miała dziś się skończyć i tak też się stało.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.12.2020
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie podziała się Kraina Grety???? 
    Przed świętami daliście krainę, staraliśmy się z sojuszem coś tam wygrać... Część osób kupiła tam złoto, zainwestowała realne pieniądze... jeszcze dziś rano kraina była... a teraz jest nowa, indywidualna....
    Nie będę pisać tego, co ciśnie się na usta...
    Po raz kolejny tylko napiszę, że Zespół ma nas (graczy) gdzieś...

    Wesołych Świąt Wszystkim życzę.
    Witam :)
    Kraina Marzen Grety miała dziś się skończyć i tak też się stało.
    Diana
    Witaj Diano :)
    z tego co wiem, miała skończyć się później...
    ktoś z sojuszu napisał, że jeszcze ją miał, inni już nie mieli...
    poza tym nie było żadnego podsumowania, nie dostaliśmy diamentów, które powinniśmy dostać...
    więc jak jest naprawdę?? wszyscy z sojuszu nie zauważyli, że miała skończyć się dziś??

    z czatu
    [13:10]   ***: miała się skończyć jutro koło 10-11
    [13:11]   ***: patrzyłam koło 10 i było 24 godziny do końca

    skasowałam nick osoby, która to napisała

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    cyt: więc jak jest naprawdę?? wszyscy z sojuszu nie zauważyli, że miała skończyć się dziś??
     naprawde powinna trawc 1 dzien...Diana udaje że tak nie miało byc...i wciska nam kit...wszyscy nie moga sie mylic...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    cyt: więc jak jest naprawdę?? wszyscy z sojuszu nie zauważyli, że miała skończyć się dziś??
     naprawde powinna trawc 1 dzien...Diana udaje że tak nie miało byc...i wciska nam kit...wszyscy nie moga sie mylic...
    no właśnie, wszyscy nie mogą się mylić...
    poza tym kraina się rozpłynęła, nagrody również, podsumowanie też zniknęło...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 23.12.2020
    Na farmie głównej był podany prawidłowy czas ,ten który widniał w Krainie był błędny. Nagrody zostaną wypłacone, Zespół obecnie pracuje nad tym abyście jak najszybciej je dostali.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    Na farmie głównej był podany prawidłowy czas ,czas jaki pojawiał się w Krainie był błędny. Nagrody zostaną wypłacone, Zespół obecnie pracuje nad tym abyście jak najszybciej je dostali.
    Diana
    to gdzie jest podsumowanie krainy??
    wszyscy z sojuszu są bardzo niezadowoleni.
    myślę, że mało osób będzie aktywnie działać w zwykłej krainie
    a jeszcze mniej osób kupi tam jakiekolwiek złoto.
    Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Na farmie głównej był podany prawidłowy czas ,czas jaki pojawiał się w Krainie był błędny. Nagrody zostaną wypłacone, Zespół obecnie pracuje nad tym abyście jak najszybciej je dostali.
    Diana
    to gdzie jest podsumowanie krainy??
    wszyscy z sojuszu są bardzo niezadowoleni.
    myślę, że mało osób będzie aktywnie działać w zwykłej krainie
    a jeszcze mniej osób kupi tam jakiekolwiek złoto.
    Pozdrawiam.
    Już nie pamiętam, ale chyba podsumowanie pojawia się w momencie wypłaty nagród, mam nadzieję że nie długo się pojawi.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nagrody zostały właśnie wypłacone. Pojawiło się też podsumowanie.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Na farmie głównej był podany prawidłowy czas ,czas jaki pojawiał się w Krainie był błędny. Nagrody zostaną wypłacone, Zespół obecnie pracuje nad tym abyście jak najszybciej je dostali.
    Diana
    to gdzie jest podsumowanie krainy??
    wszyscy z sojuszu są bardzo niezadowoleni.
    myślę, że mało osób będzie aktywnie działać w zwykłej krainie
    a jeszcze mniej osób kupi tam jakiekolwiek złoto.
    Pozdrawiam.
    Już nie pamiętam, ale chyba podsumowanie pojawia się w momencie wypłaty nagród, mam nadzieję że nie długo się pojawi.
    Diana
    Po zakończeniu każdej krainy pojawia się okno z inf "już ranek"... wtedy wiadomo, że się kończy... a dziś nic nie było...

    dostałam teraz diamenty... tylko wg inf z okienka mam jakieś 3 tys diamentów mniej niż powinnam dostać...  wychodzi na to, że nie dostałam nagrody dodatkowej za miejsce... ale pewnie też okaże się, że wszystko jest ok....
    no cóż... Zespół coraz bardziej zniechęca nas do zabawy... nawet pisać do supportu mi się nie chce...bo nawet jak odpowiedzą to już w Nowym Roku...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Na farmie głównej był podany prawidłowy czas ,czas jaki pojawiał się w Krainie był błędny. Nagrody zostaną wypłacone, Zespół obecnie pracuje nad tym abyście jak najszybciej je dostali.
    Diana
    to gdzie jest podsumowanie krainy??
    wszyscy z sojuszu są bardzo niezadowoleni.
    myślę, że mało osób będzie aktywnie działać w zwykłej krainie
    a jeszcze mniej osób kupi tam jakiekolwiek złoto.
    Pozdrawiam.
    Już nie pamiętam, ale chyba podsumowanie pojawia się w momencie wypłaty nagród, mam nadzieję że nie długo się pojawi.
    Diana
    Po zakończeniu każdej krainy pojawia się okno z inf "już ranek"... wtedy wiadomo, że się kończy... a dziś nic nie było...

    dostałam teraz diamenty... tylko wg inf z okienka mam jakieś 3 tys diamentów mniej niż powinnam dostać...  wychodzi na to, że nie dostałam nagrody dodatkowej za miejsce... ale pewnie też okaże się, że wszystko jest ok....
    no cóż... Zespół coraz bardziej zniechęca nas do zabawy... nawet pisać do supportu mi się nie chce...bo nawet jak odpowiedzą to już w Nowym Roku...
    Ale tylko Support może to zweryfikować i zwrócić te diamenty.
    Diana
  • Czy ten warsztat będzie naprawiony jeszcze przed końcem eventu?. Co roku jest ten problem i potem żadnej rekompensaty!



    Diana powiedział(a):
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    Znów jest problem z Warsztatem Mikołaja. Nie można dodać obiektów, a koło jest zatrzymane na 9 poziomie. W zeszłym roku tez był ten problem. Proszę o interwencje, bo zno0w zabieracie nam najlepszy event :(
    karadok (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego po tej aktualizacji już ze 2 razy nie miałam zadań codziennych w Krainie Grety??? Poprawiali coś i jak zwykle zepsuli...
    kiedy Zespół to naprawi? I czy planuje jakąś rekompensatę?
    Zgadzam się, jest problem z zadaniami dziennymi w Krainie Grety. Pojawiają się losowo. U jednych tak, u innych nie. U jednych codziennie, u innych co dwa dni. 
    Witam :)
    Zostało już to zgłoszone.
    Diana


  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    warsztat Mikolaja nie dziala. Jak w niego wchodze, wszystko jest martwe, nawet wyjsc sie nie da, trzeba likwidowac strone i ponownie logowac sie do gry
  • allly (PL1)allly (PL1) PL1 Posty: 1
    Hej, jeszcze nie wiem dobrze jak funkcjonuje ta strona, ale w jaki sposób mogę odebrać jakieś nagrody w centrum ofert? (nie mogę nigdzie tego znaleźć) :(
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Kolejna "Greta", kolejne błędy...
    a dokładniej stare błędy nadal są
    znów nie mam zadań codziennych...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    allly (PL1) powiedział(a):
    Hej, jeszcze nie wiem dobrze jak funkcjonuje ta strona, ale w jaki sposób mogę odebrać jakieś nagrody w centrum ofert? (nie mogę nigdzie tego znaleźć) :(
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Kolejna "Greta", kolejne błędy...
    a dokładniej stare błędy nadal są
    znów nie mam zadań codziennych...
    Witam :)
    1.Centrum ofert znajduje się po lewej stronie na farmie głównej 

    2. Zespół został już o tym fakcie powiadomiony ,jutro ma się tym zająć.
    Diana

     
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Witaj Diano
    Odnośnie Grety można się dowiedzieć kiedy się kończy? Bo znowu są rożne czasy, tym razem na głównej pokazuje dłuższy
    pozdrawiam Hania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Witaj Diano
    Odnośnie Grety można się dowiedzieć kiedy się kończy? Bo znowu są rożne czasy, tym razem na głównej pokazuje dłuższy
    pozdrawiam Hania
    Witam :smile:
    Tak zamieściłam taką informację w Nowinkach.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Czy będzie jeszcze możliwość wygrania zimowych sadów?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy będzie jeszcze możliwość wygrania zimowych sadów?

    Witaj,
    postaramy się zdobyć informację na ten temat.
    Tom
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    TOM powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy będzie jeszcze możliwość wygrania zimowych sadów?

    Witaj,
    postaramy się zdobyć informację na ten temat.
    Tom

    Niestety w najbliższym czasie nie będzie możliwości ich zdobycia :(
    Tom
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    TOM powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy będzie jeszcze możliwość wygrania zimowych sadów?

    Witaj,
    postaramy się zdobyć informację na ten temat.
    Tom

    Niestety w najbliższym czasie nie będzie możliwości ich zdobycia :(
    Tom
    Szkoda :(
    dzięki za inf.
    Pozdrawiam :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik