Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

11418

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.12.2020
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry
    drodzy moderatorzy, prosze zglosic bląd albo awarie Szkółki, jak wczoraj o 12 godz. stanęło, tak stoi do dzis..i nic nie mozna zdziałac


    Dobry wieczór :)
    Dziękuję za informację, już zgłosiłam.
    Diana
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 20.12.2020
    Co sie dzieje?co chwila mnie wywala z Krainy Marzen czesto na glowna farme ,a nierzadko  do ekranu logowania i musze sie ponownie logowac do farmy i tak kilkanascie razy w ciagu dnia.Ile mozna tak grac?To juz staje sie irytujace ,wkurzajace
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    _Dafne_ (PL1) powiedział(a):
    Co sie dzieje?co chwila mnie wywala z Krainy Marzen czesto na glowna farme ,a nierzadko  do ekranu logowania i musze sie ponownie logowac do farmy i tak kilkanascie razy w ciagu dnia.Ile mozna tak grac?To juz staje sie irytujace ,wkurzajace
    Witam :)
    Mnie też wywala ,ale u mnie to chwilowy brak Internetu jest tego przyczyną. Zgłoszę to w raporcie.
    Diana

  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Diana powiedział(a):
    _Dafne_ (PL1) powiedział(a):
    Co sie dzieje?co chwila mnie wywala z Krainy Marzen czesto na glowna farme ,a nierzadko  do ekranu logowania i musze sie ponownie logowac do farmy i tak kilkanascie razy w ciagu dnia.Ile mozna tak grac?To juz staje sie irytujace ,wkurzajace
    Witam :)
    Mnie też wywala ,ale u mnie to chwilowy brak Internetu jest tego przyczyną. Zgłoszę to w raporcie.
    Diana

    Dzieki
  • Aktualna Kraina Marzeń  po północy nie wskakują każdego dnia zadania boczne.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Aktualna Kraina Marzeń  po północy nie wskakują każdego dnia zadania boczne.
    Witam  :)
    Zgłosiłam już ten problem.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 23.12.2020
    Rimini33 (PL1) powiedział(a):
    Witam .
    Chciałam zgłosić ,błąd jaki  wystąpił u mnie .Już od dłuższego czasu nie kręcą się w młynach łopatki /wiatrak na f.gł. i f.sm. Również w Stadninie konie nie biegają kiedy ćwiczą.
    Dziękuję za  życzenia świąteczne i pragnę  złożyć Wam wszystkim w GS ,ale przede wszystkim naszym moderatorom ,graczom spokojnych i radosnych  Świąt Bożego Narodzenia
    Witam  :)
    Zgłoszę to.Ale skontaktuj się również z Supportem gry. Dziękujemy za życzenia.
    Diana
  • Kto nie był na krainie ,to jej nie ma juz?
    a Kto był to ma?














  • Kraina Marzeń znika pomimo, że powinna jeszcze trwać prawie 24 godziny do jutra do rana. Oczywiście zadania codzienne nie pokazały się po północy.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń znika pomimo, że powinna jeszcze trwać prawie 24 godziny do jutra do rana. Oczywiście zadania codzienne nie pokazały się po północy.
    wszysto się zgadza, w życiu dzieją sie dziwne rzeczy, i nawet w grze  zaczyna byc dziwnie, paranoja nas ogarnia
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń znika pomimo, że powinna jeszcze trwać prawie 24 godziny do jutra do rana. Oczywiście zadania codzienne nie pokazały się po północy.
    Co dziwniejsze ona nie zniknęła... Osoby które są zalogowane - grają dalej w krainie :)

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 23.12.2020
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń znika pomimo, że powinna jeszcze trwać prawie 24 godziny do jutra do rana. Oczywiście zadania codzienne nie pokazały się po północy.
    Co dziwniejsze ona nie zniknęła... Osoby które są zalogowane - grają dalej w krainie :)


    mi znikneła, stanęla jak wryta....a wlaśnie pzred chwilka pojawiła sie zwykla kraina... no paranoja hahhhaha
     a rozliczenia nie ma, i pewnie dopiero po świetach policzą, no bo oni juz maja wolne!!!! a jak!!
  • Ci co nie mają Grety ,pojawiła sie Tessa:(((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń znika pomimo, że powinna jeszcze trwać prawie 24 godziny do jutra do rana. Oczywiście zadania codzienne nie pokazały się po północy.
    Co dziwniejsze ona nie zniknęła... Osoby które są zalogowane - grają dalej w krainie :)


    mi znikneła, stanęla jak wryta....a wlaśnie pzred chwilka pojawiła sie zwykla kraina... no paranoja hahhhaha
     a rozliczenia nie ma, i pewnie dopiero po świetach policzą, no bo oni juz maja wolne!!!! a jak!!
    Witam :)
    Kraina Marzeń Grety się skończyła i pojawiła się Kraina Marzeń Tessy .Zdobyte nagrody i diamenty będą wypłacone z niewielkim opóźnieniem.
    Diana
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 23.12.2020
    GamerEwaczubak6 (PL1) powiedział(a):
    Kto nie był na krainie ,to jej nie ma juz?
    a Kto był to ma?

    Miałam ponad 7 tys diamentów z Krainy marzeń Tessy sojusznicza, było jeszcze 23 godz do końca, 
    a teraz  Kraina sojusznicza  zniknęła !! nie mam nagrody !.
    Pojawiła sie zwykła.. :(

    Chce nagrody 7 400 diamentów!
















  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    GamerEwaczubak6 (PL1) powiedział(a):
    Kto nie był na krainie ,to jej nie ma juz?
    a Kto był to ma?

    Miałam ponad 7 tys diamentów z Krainy marzeń Tessy sojusznicza, było jeszcze 23 godz do końca, 
    a teraz  Kraina sojusznicza  zniknęła !! nie mam nagrody !.
    Pojawiła sie zwykła.. :(

    Chce nagrody 7 400 diamentów!
















    Witam
    Prawidłowy czas zakończenia Krainy był na farmie głównej, nagrody zostaną wypłacone z niewielkim opóźnieniem.
    Diana
  • Prawidłowy czas na farmie głównej a nieprawidłowy na Krainie Marzeń. Jeszcze trochę a czas będzie trzeba sprawdzać na forum. Paranoja.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diana powiedział(a):
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    GamerEwaczubak6 (PL1) powiedział(a):
    Kto nie był na krainie ,to jej nie ma juz?
    a Kto był to ma?

    Miałam ponad 7 tys diamentów z Krainy marzeń Tessy sojusznicza, było jeszcze 23 godz do końca, 
    a teraz  Kraina sojusznicza  zniknęła !! nie mam nagrody !.
    Pojawiła sie zwykła.. :(

    Chce nagrody 7 400 diamentów!
















    Witam
    Prawidłowy czas zakończenia Krainy był na farmie głównej, nagrody zostaną wypłacone z niewielkim opóźnieniem.
    Diana
    to prawda, diamenty należne  z krainy zostaly wplacone, ale aż strch sie bać, co sie bedzie dzialo jak pracownicy, którzy steruja ręcznie ta grą, pójda na wolne  w związku ze świętami.., bo juz pisza w ogloszeniu że wrócą ..:.Wrócimy do pracy i do was 4 stycznia:....ohohhoo..
  • Ta gra polega na planowaniu, a jak można planować jak czas trwania wydarzeń podawany jest w dwóch różnych miejscach i wskazuje odmienny czas. Sojusz zaplanował wykonanie kilku zadań, ale wykonać ich nie mógł bo Kraina Marzeń zakończyła się dzień wcześnie, 
  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ale aż strch sie bać, co sie bedzie dzialo jak pracownicy, którzy steruja ręcznie ta grą, pójda na wolne  w związku ze świętami.., bo juz pisza w ogloszeniu że wrócą ..:.Wrócimy do pracy i do was 4 stycznia:....ohohhoo..
    :....ohohhoo.. i mamy na Krainie Marzeń wyskakujące komunikaty o błędach przy posianiu na polach czy karmieniu kur. Przelogowanie nic nie daje, czyszczenie to samo, pewnie w poniedziałek się poprawi.
  • Problemów na Krainie Marzeń ciąg dalszy jak wczoraj.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Problemów na Krainie Marzeń ciąg dalszy jak wczoraj.
    Witam :)
    Poproszę o zrzuty ekranu.
    Diana
  • Co da zrzut ekranu jak wszystko jest zebrane i nie można wstawić produkcji, jak kraina ładuje się i wraca do ekranu logowania.
  • Kraina Marzeń Grety po raz kolejny mamy totalizator, jednym w sojuszu pojawiają się zadania boczne po północy a innym nie. Tak jak w totalizatorze będziue lub nie będzie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń Grety po raz kolejny mamy totalizator, jednym w sojuszu pojawiają się zadania boczne po północy a innym nie. Tak jak w totalizatorze będziue lub nie będzie.
    Witam :)
    Ma to zostać naprawione, ale nie znam dokładnej daty.
    Diana
  • Kraina Marzeń Grety liczniki do zakończenia:
    - licznik na farmie głównej - 1 dzień = 44:53
    - na Krainie Marzeń Grety - 20:47
    Który licznik jest prawidłowy, jak zaplanować grę ??.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń Grety liczniki do zakończenia:
    - licznik na farmie głównej - 1 dzień = 44:53
    - na Krainie Marzeń Grety - 20:47
    Który licznik jest prawidłowy, jak zaplanować grę ??.
    Witam :)
    W Nowinkach masz  informację o dacie i godzinie zakończenia Krainy Marzeń Grety.
    Diana
  • Tak jak pisałem wcześniej, nie liczy się to co jest w grze bo tam totalizator, konieczne jest logowanie się na forum i sprawdzanie poprawnego czasu. Brawo pracownicy GGS.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.01.2021
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Tak jak pisałem wcześniej, nie liczy się to co jest w grze bo tam totalizator, konieczne jest logowanie się na forum i sprawdzanie poprawnego czasu. Brawo pracownicy GGS.
    Nie nikt nie wymaga, żebyś logował się na Forum i sprawdzał poprawność czasu.
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    W silosie są błędy, u mnie i kilku osób w sojuszu podczas zbierania przeskakuje na co innego.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik