Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

11318

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Do suportu już dawno pisałem, ale odpowiedzi jak zwykle nie ma, a jak będzie to jak odpowiedź moderatora, że dodają się prawidłowo.
    Jak posiadasz screeny to prześlij je do mnie w wiadomości.
    Diana 
    Posiadam screny ale przesłać nie mogę bo jestem ignorowany:
    Przed kręceniem:

    kręcimy i jest jeden żeton i nic nie doliczone:

    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Dobry wieczór,

    Coś wiadomo na temat wzmocnień na : 
    - Sklep
    - Kopalnie
    -Mleczarnie 
     itd . ? 
    Dobry wieczór :)
    @"ManagerWaldi (PL1)" Jutro przekażę screeny, nie jesteś ignorowany.
    "big bamber (PL1)" Niestety nie mamy żadnych nowych wiadomość.
    Diana

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 26.10.2020
    @ManagerWaldi (PL1)

    wydaje mi się, że wszystko u Ciebie jest w porządku. Na pierwszym screenie wygrałeś monety - masz 5 obrotów do dodatkowego zakręcenia kołem oraz 258 żetonów do zużycia. Na drugim screenie wygrałeś dodatkowy żeton - masz 4 obroty do dodatkowego zakręcenia i wciąż 258 żetonów, chociaż zużyłeś jeden żeton. Gdyby Ci wygranego nie doliczyło, to miałbyś właśnie 257. 
  • karadok (PL1) powiedział(a):
    @ManagerWaldi (PL1)

    wydaje mi się, że wszystko u Ciebie jest w porządku. Na pierwszym screenie wygrałeś monety - masz 5 obrotów do dodatkowego zakręcenia kołem oraz 258 żetonów do zużycia. Na drugim screenie wygrałeś dodatkowy żeton - masz 4 obroty do dodatkowego zakręcenia i wciąż 258 żetonów, chociaż zużyłeś jeden żeton. Gdyby Ci wygranego nie doliczyło, to miałbyś właśnie 257. 
    Masz rację, ale przynajmniej tym razem jak info przekazał moderator to sprawdzili i teraz nalicza wszystko prawidłowo nawet po 3 żetony.
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Po aktualizacji zniknęła mi wyspa:((( nie ma to jak to sprawnie robią aktualkę ......ręce opadają ....
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Mamy pełen luz ...wszystko zniknęło... farmy są zawirusowane ...jestem ciekawa kiedy się zorientują ???
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    literka (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji zniknęła mi wyspa:((( nie ma to jak to sprawnie robią aktualkę ......ręce opadają ....

    literka (PL1) powiedział(a):
    Mamy pełen luz ...wszystko zniknęło... farmy są zawirusowane ...jestem ciekawa kiedy się zorientują ???

    Witaj,
    wyczyść ciasteczka i powinno wszystko działać poprawnie.
    Pozdrawiam
    Tom

  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Ciasteczka to lubię na deser:))) u nas cały sojusz nie ma nic :(((
  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    U nas w sojuszu też wszystko znikło, nie ma krainy marzeń, farmy zimowej, jarmarku, silosa rybnego i innych. 
  • Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 31.10.2020
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
    po TWoim wpisie zaglądnęłam do piwnicy, i nie mam tej dekorki, a przecież odbieralam, wcięlo ją, a więc  żądamy przejrzenia naszych zasobów i prosimy o zwrot!!!
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
    po TWoim wpisie zaglądnęłam do piwnicy, i nie mam tej dekorki, a przecież odbieralam, wcięlo ją, a więc  żądamy przejrzenia naszych zasobów i prosimy o zwrot!!!
    Dobry wieczór  :)
    A czy macie wyczyszczoną historię przeglądania? Jeśli nadal nie ma dekoracji to skontaktujcie się z Suportem gry.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diana powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Nie mam niezwykłej 5-letniej dekoracji chyba za długo gram.
    po TWoim wpisie zaglądnęłam do piwnicy, i nie mam tej dekorki, a przecież odbieralam, wcięlo ją, a więc  żądamy przejrzenia naszych zasobów i prosimy o zwrot!!!
    Dobry wieczór  :)
    A czy macie wyczyszczoną historię przeglądania? Jeśli nadal nie ma dekoracji to skontaktujcie się z Suportem gry.
    Diana
    tak, mamy wyczyszczone, przegladarka aktualna, myslę z e to sie stalo po drugiej aktualizcji,/ naprawie w dn, 29 pażdziernika, bo  w tym dniu byly dwa wyłączenia gry
  • "W momencie kiedy Twoja przygoda z farmą trwa dłużej niż 5 lat prezent rocznicowy nie był dodawany gdyż byłoby to technicznie niemożliwe."
    Za długo gramy już się nam nie należy.
    Gracze na niższych lvl mają homary w kontraktach rybnych, a ci na wyższych lvl już nie. 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 04.11.2020
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    "W momencie kiedy Twoja przygoda z farmą trwa dłużej niż 5 lat prezent rocznicowy nie był dodawany gdyż byłoby to technicznie niemożliwe."
    Za długo gramy już się nam nie należy.
    Gracze na niższych lvl mają homary w kontraktach rybnych, a ci na wyższych lvl już nie. 
    nie widze takiego zdania o dekorce za 5lat, takiego jak napisales, ale widze zdanie:" dla tych z Was, którzy osiągnęli 5 lat gry w Big Farm w ciągu ostatnich 12 miesięcy!"
    a ze mam 69 miesięcy bycia w BF...to powinnam dostac i własnie dostaląm, prosze bardzo


    moje 5lat zskonczylo sie wlasnie 19 lutego tego roku, wiec jakby nie liczyc zmieściłam sie  w 12  misiącach hahhahh no ale pisac do supportu musiałam o zwrot!!a tak prawdę mówiąc, to jaka chytrość u tych rozdających... i podzial...na lepszych i gorszych. Ś wiat i twórcy zwaryjowali,  o o co oni sie biją? o te obrazki? hahhahaah beznadzieja
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Senti (PL1)Senti (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 12.11.2020
    Mamy odpalone wyzwanie w jarmarku, w sojuszu 5 farm, ja i jeszcze inna nie widzimy tego wyzwania i nie nalicza tego co zbieramy! Rano było wszystko dobrze, teraz jest jakiś błąd.
    Edit:
    wyzwanie zresetowało się u pozostałych graczy w sojuszu, tylko u tej co rzuciła wyzwanie jest widoczne i tylko jej punkty się nabiły. Punkty reszty przepadły i to co zebrali z farm.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Senti (PL1) powiedział(a):
    Mamy odpalone wyzwanie w jarmarku, w sojuszu 5 farm, ja i jeszcze inna nie widzimy tego wyzwania i nie nalicza tego co zbieramy! Rano było wszystko dobrze, teraz jest jakiś błąd.
    Edit:
    wyzwanie zresetowało się u pozostałych graczy w sojuszu, tylko u tej co rzuciła wyzwanie jest widoczne i tylko jej punkty się nabiły. Punkty reszty przepadły i to co zebrali z farm.

    Czy wszyscy gracze byli w sojuszu w momencie rzucenia wyzwania?
  • Senti (PL1)Senti (PL1) PL1 Posty: 2
    TOM powiedział(a):
    Senti (PL1) powiedział(a):
    Mamy odpalone wyzwanie w jarmarku, w sojuszu 5 farm, ja i jeszcze inna nie widzimy tego wyzwania i nie nalicza tego co zbieramy! Rano było wszystko dobrze, teraz jest jakiś błąd.
    Edit:
    wyzwanie zresetowało się u pozostałych graczy w sojuszu, tylko u tej co rzuciła wyzwanie jest widoczne i tylko jej punkty się nabiły. Punkty reszty przepadły i to co zebrali z farm.

    Czy wszyscy gracze byli w sojuszu w momencie rzucenia wyzwania?

    Tak, wszyscy byli, tylko osoba która rzuciła wyzwanie weszła do sojuszu tego właśnie dnia.
  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    "W momencie kiedy Twoja przygoda z farmą trwa dłużej niż 5 lat prezent rocznicowy nie był dodawany gdyż byłoby to technicznie niemożliwe."
    Za długo gramy już się nam nie należy.
    Gracze na niższych lvl mają homary w kontraktach rybnych, a ci na wyższych lvl już nie. 
    nie widze takiego zdania o dekorce za 5lat, takiego jak napisales, ale widze zdanie:" dla tych z Was, którzy osiągnęli 5 lat gry w Big Farm w ciągu ostatnich 12 miesięcy!"
    a ze mam 69 miesięcy bycia w BF...to powinnam dostac i własnie dostaląm, prosze bardzo


    moje 5lat zskonczylo sie wlasnie 19 lutego tego roku, wiec jakby nie liczyc zmieściłam sie  w 12  misiącach hahhahh no ale pisac do supportu musiałam o zwrot!!a tak prawdę mówiąc, to jaka chytrość u tych rozdających... i podzial...na lepszych i gorszych. Ś wiat i twórcy zwaryjowali,  o o co oni sie biją? o te obrazki? hahhahaah beznadzieja
    Ja gram ponad sześć lat i widać dla mnie się nie należy.
    "W momencie kiedy Twoja przygoda z farmą trwa dłużej niż 5 lat prezent rocznicowy nie był dodawany gdyż byłoby to technicznie niemożliwe." to odpowiedź z suportu.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 19.11.2020
    ;-)))
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Kolejna aktualizacja i na Krainę marzeń wejść nie można
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kolejna aktualizacja i na Krainę marzeń wejść nie można

    Problem z przejściem był chwilowy, jeżeli nadal występuje powinno pomóc czyszczenie ciasteczek.

    Tom
  • Problem jest taki, że zapowiedziana przerwa był i wtedy sojusz nie włączał projektu na krainie marzeń. Po aktualizacji włączyliśmy projekt i co ??, kolejna nie zapowiedziana przerwa techniczna +/- 30 minut i kolejne minuty aż można było wejść na krainę marzeń. Projekt nie skończony zabrakło 20 minut. 
    Czyszczenie ciasteczek to mit, jedyne co zrobiliśmy to wyczyściliśmy ciasteczka z talerzy, które mieliśmy.
    Na Krainę Marzeń weszliśmy po usunięciu błędu bez czyszczenia ciasteczek. 
    To kolejna popraweczka niespodzianeczka jaką nas poczęstowano nie po raz pierwszy oczywiście.
  • Poprzednio czas podwójnych pkt doswiaczenia  wyswietlany był w ilosci godzin. Jako,  ze  często kręcę  kołem  i  zajmuję miejsce w pierwszej 500-tce , miałam  ponad 20 tys. godzin. Po zmianie  wyswietlało mi  sie ok 1 mies. Obecnie  pok.azuje  mi  się 26 dni, mimo, ze  w  międzyczasie byly  premie z  koła  fortuny. Z moich szacunków    wynika,   ze powinnam  miec  ponad  3  miesiące  więc gdzie  się  podziały wypracowane godziny?.
    Do  suppportu kolejny raz   z  kolejnym problemem pisać  nie   zamierzam, bo   jest  to  jak  walenie   grochem  o  sciane.  Szybciutko potwierdzenie zgłoszenia, a  potem albo  nic  ,  albo   oodpowiedż nie  na   zgłoszony  problem
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.12.2020
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Poprzednio czas podwójnych pkt doswiaczenia  wyswietlany był w ilosci godzin. Jako,  ze  często kręcę  kołem  i  zajmuję miejsce w pierwszej 500-tce , miałam  ponad 20 tys. godzin. Po zmianie  wyswietlało mi  sie ok 1 mies. Obecnie  pok.azuje  mi  się 26 dni, mimo, ze  w  międzyczasie byly  premie z  koła  fortuny. Z moich szacunków    wynika,   ze powinnam  miec  ponad  3  miesiące  więc gdzie  się  podziały wypracowane godziny?.
    Do  suppportu kolejny raz   z  kolejnym problemem pisać  nie   zamierzam, bo   jest  to  jak  walenie   grochem  o  sciane.  Szybciutko potwierdzenie zgłoszenia, a  potem albo  nic  ,  albo   oodpowiedż nie  na   zgłoszony  problem
    Dobry wieczór 
    Jest to problem z wyświetlaniem. Stara premia działała na wszystkich farmach, a nowa działa tylko na głównej ,smakoszu i kwiatowej. Obecnie pokazuje czas tylko starej premii. Nowa premia powinna zacząć działać po upływie  czasu starej premii.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Niestety, ale cos  mi  tu nie  pasuje,  bo  starej  premii mam jeszcze co najmniej 2 miesiące,  a  pokazuje  mi  26 dni,więc  dopytaj  proszę  jak to  jest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Niestety, ale cos  mi  tu nie  pasuje,  bo  starej  premii mam jeszcze co najmniej 2 miesiące,  a  pokazuje  mi  26 dni,więc  dopytaj  proszę  jak to  jest
    Jutro się dopytam.
    Diana
  • GDZIE NAMIT  ????  MISJE SCHODZĄ :((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    GamerEwaczubak6 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE NAMIT  ????  MISJE SCHODZĄ :((
    Dzień dobry :)
    Myślę, że  najbezpieczniej jest zaczynać misje w momencie pojawienia się namiotu.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Niestety, ale cos  mi  tu nie  pasuje,  bo  starej  premii mam jeszcze co najmniej 2 miesiące,  a  pokazuje  mi  26 dni,więc  dopytaj  proszę  jak to  jest
    Dzień dobry
    Dopytałam się i taką odpowiedz uzyskałam:'' Nowe wzmocnienia są inne, więc na razie wyświetlacz jest zły. Oznacza to, że po 26 dniach (lub jak długo trwa obecne wzmocnienie na Twoim koncie), wzmocnienia  nadal  powinny być aktywne tylko już na 3 farmach.''
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry
    drodzy moderatorzy, prosze zglosic bląd albo awarie Szkółki, jak wczoraj o 12 godz. stanęło, tak stoi do dzis..i nic nie mozna zdziałac


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik