Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Wyskakujące reklamy

Cześć, strasznie irytują mnie (i nie tylko mnie) wyskakujące reklamy, które blokują mi grę na pół minuty. Czy możecie przestać je wyświetlać? Bo chyba tylko głupi będzie kupował jakiś pakiet żeby zablokować te reklamy.

Dziękuję i pozdrawiam

Komentarz

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Wyskakujące reklamy już były omówione. Trzeba wchodzić na Forum regularnie i czytać. Gramy sobie ale jak coś chcesz wiedzieć na bieżąco...to od tego jest Forum. Nie czyta się, to nie ma pretensji  ))
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Ale ja nie zamierzam niczego omawiać - co z tego że zostały omówione jak dalej wyskakują - mimo zainstalowanego Adblocka. Proszę o usunięcie wyskakujących reklam, bo ta gra robi się coraz bardziej denerwująca. Tyle w temacie.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    Ale ja nie zamierzam niczego omawiać - co z tego że zostały omówione jak dalej wyskakują - mimo zainstalowanego Adblocka. Proszę o usunięcie wyskakujących reklam, bo ta gra robi się coraz bardziej denerwująca. Tyle w temacie.

    Witam,
    jest to gra darmowa i która jest ciągle rozwijana, potrzebni są do tego ludzi którzy pobierają za pracę wynagrodzenie. Utrzymanie serwerów również kosztuje. Niestety napewno w najbliższym czasie reklamy nie znikną.
    Tom
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    No i dziękuję za krótką rzeczową odpowiedź.
    Pozdrawiam
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ################################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie Farmerzy!!!

    Dziś odkrywamy nowe sposoby na to, aby Big Farm pozostało z Wami przez długi czas bez opłat! 

    Przez lata Big Farm bardzo się rozrosła, a wraz z jej rozwojem pojawiają się duże koszty, aby utrzymać grę przy życiu i działaniu. Aby utrzymać grę nadal wolną od opłat dla wszystkich, postanowiliśmy pokazać Wam kilka reklam podczas gry. Podobnie jak w przypadku wielu gier, reklamy te pozwalają nam na ciągłe dodawanie większej ilości treści do gry, a jednocześnie nie dodają znacznika ceny do Big Farm. 
    Oczywiście istnieje możliwość wyłączenia tych ogłoszeń! Jeśli zdecydujecie się na zakup złota, reklamy te zostaną wyłączone. Będą się one pojawiać ponownie po pewnym czasie, ale kolejny zakup złota wyłączy je ponownie .Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że to wszystko po to, aby Big Farm istniało jeszcze przez wiele lat i że ten dodatek toruje drogę dla wielu nowych treści w przyszłości.

    Wasz Zespół Big Farm
    To jest informacja z października  :)  
  • Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    a te cuda-wianki poniżej zamieszczone to też element kolejnej zdumiewającej aktualki?





    jeśli tak ma ta gra wyglądać, to ja dziękuję...
    oczekujecie, że wypłaty Waszych graczy będą wpływać od razu na konto GGS?

    Wystarczy zablokować wyskakujące okienka/reklamy i uchronisz swoją wypłatę :-).
  • Diana powiedział(a):
    Witajcie Farmerzy!!!

    Dziś odkrywamy nowe sposoby na to, aby Big Farm pozostało z Wami przez długi czas bez opłat! 

    Przez lata Big Farm bardzo się rozrosła, a wraz z jej rozwojem pojawiają się duże koszty, aby utrzymać grę przy życiu i działaniu. Aby utrzymać grę nadal wolną od opłat dla wszystkich, postanowiliśmy pokazać Wam kilka reklam podczas gry. Podobnie jak w przypadku wielu gier, reklamy te pozwalają nam na ciągłe dodawanie większej ilości treści do gry, a jednocześnie nie dodają znacznika ceny do Big Farm. 
    Oczywiście istnieje możliwość wyłączenia tych ogłoszeń! Jeśli zdecydujecie się na zakup złota, reklamy te zostaną wyłączone. Będą się one pojawiać ponownie po pewnym czasie, ale kolejny zakup złota wyłączy je ponownie .Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że to wszystko po to, aby Big Farm istniało jeszcze przez wiele lat i że ten dodatek toruje drogę dla wielu nowych treści w przyszłości.

    Wasz Zespół Big Farm
    To jest informacja z października  :)  
    Tu nie chodzi o grę bez opłat, ta gra reklamuje się jako gra bez opłat.
    Tu chodzi o zwiększenie dochodów z gry dla GGS, w momencie wprowadzenia opłat za grę gracze odejdą do gier, które opłat nie wymagają. Wprowadzenie opłat to nekrolog dla tej gry.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik