Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

farma zorzy polarnej

nie można siać na polach..

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    rici54 (PL1) powiedział(a):
    nie można siać na polach..
    Witam :)
    Zburz pole i zbuduj je raz jeszcze.
    Diana
  • Co robi zespół ??, nie raczy tego naprawić ??, teraz jak będą błędy to będziemy sami naprawiać ??.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Co robi zespół ??, nie raczy tego naprawić ??, teraz jak będą błędy to będziemy sami naprawiać ??.

    Otrzymaliśmy informację że niestety w tej chili błąd nie może zostać naprawiony. Nie dotknie on nowych osób ale te osoby, u których błąd się pojawił mogą jedynie zburzyć i odbudować pole.

    Tom
  • Ciekawe czy na farmach teraz też tak będzie: nie będzie można posiać na polu to zgruzować i postawić od nowa, nie będzie można wstawić produkcji w kurniku to zgruzować i postawić od nowa ??. 
  • Witam. Od początku jak pojawiła się Farma Zorzy Polarnej nie mogę nic zasiać na jej polu - wyskakuje mi jakiś błąd. A próbuję codziennie po kilka razy. Jaj mam coś zdziałać, jak nie mogę nic zasiać?

  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    @DarekChampion1 (PL1)
    zburz pole na Farmie Zorzy polarnej i postaw nowe, powinno zadziałać
  • Ok. Pomogło.

  • Jak zdobyć bawełne?
  • Witam jestem nowa w grze .W tej chwili nie mogę wejść na farmę zorzy polarnej proszę o pomoc
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    wodzislaw (PL1) powiedział(a):
    Witam jestem nowa w grze .W tej chwili nie mogę wejść na farmę zorzy polarnej proszę o pomoc
    Dobry wieczór :)
    Farma zorzy polarniej dobiegła do końca.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik