Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

żeto mleczarni

jak usunąć uszkodzony uszkodzony żeton mleczarski

Odpowiedzi

  • Chyba się nie da
    W końcu wszystkie żetony będą uszkodzone i bez złota nie da się ich naprawić, bo że pozbyć się ich nie da to już wiadomo
    Kolejna pułapka obliczona na wyłudzenie złota
    Na razie w mleczarni niczego nie produkuję, jeszcze jej nie zburzyłem, ale gdy to się nie zmieni to po prostu zburzę
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    Chyba się nie da
    W końcu wszystkie żetony będą uszkodzone i bez złota nie da się ich naprawić, bo że pozbyć się ich nie da to już wiadomo
    Kolejna pułapka obliczona na wyłudzenie złota
    Na razie w mleczarni niczego nie produkuję, jeszcze jej nie zburzyłem, ale gdy to się nie zmieni to po prostu zburzę

    A ja produkuję :)
    ale mam w nosie ten mleczny targ i żetony, bo moim zdaniem do zbierania mleka służą obory a pola są po to żeby siać tam przykładową kapustę :)
    nie widze powodów żeby aż tak udziwniać grę żetonami ale produkty z mleczarni można z dobrym zyskiem sprzedać - jest to możliwe z poziomu głównego magazynu .
    dziwi mnie trochę brak informacji o tym w oficjalnym ogłoszeniu oraz to że w dyskusji o mleczarni ten fakt też jest skrzętnie pomijany
    pozdrawiam
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    Chyba się nie da
    W końcu wszystkie żetony będą uszkodzone i bez złota nie da się ich naprawić, bo że pozbyć się ich nie da to już wiadomo
    Kolejna pułapka obliczona na wyłudzenie złota
    Na razie w mleczarni niczego nie produkuję, jeszcze jej nie zburzyłem, ale gdy to się nie zmieni to po prostu zburzę
    Jedyne wyjście, naprawy mleczarni i bezużytecznych żetonów, dla "zespołu" z twarzą, to dopuszczenie opcji, że żeton po uszkodzeniu po np. 5-10 cyklach upraw ze stratą sam się usuwa. Jeśli ktoś chce wcześniej, to usuwa żeton za złoto, inni czekają. Wtedy mleczarnia i żetony mają jakikolwiek sens. Cieszyłam się z żetonów, które mi poprawiały zbiory i myślałam, że tak już zostanie i tylko musze do skutku podmieniać te które były zepsute od początku... W momencie kiedy okazało się, że nawet te dobre żetony po pewnym czasie się psują, opcja ich używania okazała się kompletnie bezsensowna. A mleczarnia robi produkty tylko na sprzedaż, bo wymiana się nie opłaca.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik