Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Konie

2»

Komentarz

  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    już znalazłam

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ech! Połowa sierpnia minęła a aktualizacji nie widać. Mówisz Diano o cierpliwości, myślę że gracze wykazują niemal "anielską cierpliwość". To już kolejny element wprowadzony i nie działający !!

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Ech! Połowa sierpnia minęła a aktualizacji nie widać. Mówisz Diano o cierpliwości, myślę że gracze wykazują niemal "anielską cierpliwość". To już kolejny element wprowadzony i nie działający !!

    Witam :)
    Myślę, że poczekamy na aktualizację do końca sierpnia.Sama czekam z niecierpliwością na nią.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, co się dzieje z klasyfikacją w wyścigach? Dlaczego licznik zatrzymał się na 1249 p czyli na 1 w lidze platynowej i dalej nie dolicza chociaż mój koń wygrywa??? Proszę, wyjaśnij to.Pozdrawiam.............
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    po osiągnięciu 1249 pkt musisz wygrać 50 razy, żeby dostać się do ligi diamentowej. 

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Dzięki za Info. :smile:
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    zdobyłam 1249p. czy jest gdzieś informacja ile razy wygrał koń w tych 50 razy wygranych żeby wejść do diamentowej czy muszę sama liczyć?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    zdobyłam 1249p. czy jest gdzieś informacja ile razy wygrał koń w tych 50 razy wygranych żeby wejść do diamentowej czy muszę sama liczyć?
    Witam  :)
    Tak tu masz taka informację:

    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Dzięki

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik