Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja 2020.08.31 i 09.02 - Wszystko o bonusach!!!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Cześć Farmerzy!!!
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana

Komentarz

  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Witam, mógłbym kupić nerkę. Ile? lol




  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A ja nieśmiało spytam - co z konikami i zmianami w stadninie? 
    Miesiąc temu czytaliśmy, że Zespół nad tym pracuje i zmiany będą w przyszłej aktualizacji... i co? czytamy o nowych wzmocnieniach i nowych podręcznikach...
    Sorry, ale to nie jest tak atrakcyjne dla mnie, aby odciągnęło moją uwagę od tego, co nam obiecywano... 
    koniki to jedno, homary w kontraktach to drugie... czy kiedyś się tego doczekamy???
    czy w nowym turnieju, w diamentowej znów dadzą nagrody, które nie będą zachęcały do walki?
  • WillyBigFoot powiedział(a):
    Witam, mógłbym kupić nerkę. Ile? lol
    Moderator zainteresowany zakupem nerki ?? i to po polsku ?? nie wystarczy kasa od graczy a organy też się przydadzą ??.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano,co to jest?


    To już nawet bez swojej wiedzy i bez obecności na farmie bierzemy udział w wydarzeniach?
    Właśnie w nagrodach znalazłam wyniki z turnieju, którego nie widziałam... 
    W jakiej lidze teraz zacznę kolejny turniej?

    Czy Zespół uważa, że chodzimy do przedszkola? Bo 1 kwietnia był kilka miesięcy temu...
    Kto "wygrał" ten turniej? Bo w wynikach nie ma pierwszego miejsca...
  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja nieśmiało spytam - co z konikami i zmianami w stadninie? 
    Miesiąc temu czytaliśmy, że Zespół nad tym pracuje i zmiany będą w przyszłej aktualizacji... i co? 
    Koniki dzisiaj wystartowały, a teraz mam przerwę między sezonami ??.
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Proszę zapoznać się z nową oficjalną zapowiedź dotyczącą sezonu konia tutaj
  • Nic dodać nic ująć, dzień jak co dzień, ale informatykom trzeba sporo zapłacić za ich pracę.
  • rafcio78 (PL1)rafcio78 (PL1) PL1 Posty: 12
    Koniki ruszyły - fajnie. Tylko szkoda, że trzeba zaczynać od zera. Czyli jakieś 250 pkt w plecy. Kto tam jeszcze gra, to wie, jak "łatwo" będzie to nadrobić. Kolejna porażka :#
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    rafcio78 (PL1) powiedział(a):
    Koniki ruszyły - fajnie. Tylko szkoda, że trzeba zaczynać od zera. Czyli jakieś 250 pkt w plecy. Kto tam jeszcze gra, to wie, jak "łatwo" będzie to nadrobić. Kolejna porażka :#
    Hej
    Proszę zapoznać się z tym:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4302880/#Comment_4302880

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik