Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Odejście z forum

Definitywnie przestaję  komentować, szkoda czasu nadziei na zmiany nie ma.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam:)
Dogberry11

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.02.2020
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Definitywnie przestaję  komentować, szkoda czasu nadziei na zmiany nie ma.
    Wszystkich serdecznie pozdrawiam:)
    Dogberry11
    Witaj ;)
    Nadzieję zawsze trzeba mieć. Również serdecznie Cię pozdrawiamy.
    Diana i Tom
    Post edited by Diana on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nadziei nie ma, ale zyć trzeba dalej.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 01.02.2020
    Nie odchodż,  - zginiemy tu na tym Polskim forum bez takich ludzi jak TY. Kropla drąży skały i nawet nie wiesz ile to znaczy dla nas. Co będzie to będzie- Ty bądż.
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Popieram przedmówczynię......... Wróć do nas !!!!!! Tymczasem pozdrawiam.................
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    A ja tam podziwiam i szanuję, przynajmniej będziesz miał święty spokój, a tak po prostu zobaczysz błąd i kpinę w grze, olejesz. A tak na forum inni napędzają temat i w sumie człowiek się tym karmi.
    Sama osobiście forum wykorzystuje najbardziej do wyszukiwania potrzebnych tematów, poszukiwania Graczy no i zdarza się opisać problem, np. ostatnio zaangażowałam się w widmo skrzynki i nie wypały petard. Ale to strata czasu. Żałuje że zaczęłam ten Chiński Rok jak cholera.
    Forum dawno temu umarło, bo głos ludu zazwyczaj jest blokowany. Chodź wiadomo nerwy puszczają a język ciężko trzymać za zębami. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Podobno 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale spróbuję.
    Może mam specyficzne poczucie humoru, ale widać nadaję na innych falach niż chce Zespól.
    No cóż, niech sobie to forum umiera powoli, razem z grą.
    Nie chcę ciągle łamać regulaminu, zostawiam sobie tylko udział w rzadkich konkursach.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie przejmuj się, bez forum też można grać.  Wchodzę tu od czasu do czasu,np raz w tygodniu i nic ciekawego nie znajduję. Np. to że włączyli razem silos i jarmark razem to sam potrafię zauważyć  :) A zmiana w laboratorium? tak daleko by robić złoto jeszcze nie doszedłem i pewnie nigdy nie dojdę :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik