Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błędy

na 2 farmach nie mogę karmić zwierząt, produkować karm i przez to brać udziału w misjach. Zniknęły karmy i nawozy, a miałam ich duży zapas

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    To częsty błąd, zaloguj się ponownie i wszystko powinno wrócić, jak nie pomoże wyczyść przeglądarkę.
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Przelogowywałam się i za każdym razem miałam więcej blokad :)) ale spróbuję z przeglądarką ): Dzięki :)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    na 2 farmach nie mogę karmić zwierząt, produkować karm i przez to brać udziału w misjach. Zniknęły karmy i nawozy, a miałam ich duży zapas
    Witam :)
    A czy nie usunęłaś czasem kociej kryjówki?
    Diana
  • A co ma z tym kocia kryjówka? Ja juz usunąłem kryjówkę i psa z budą z nk i jest wsZystko ok jeśli się gra z przeglądarek
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 17.08.2020
    Diana powiedział(a):
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    na 2 farmach nie mogę karmić zwierząt, produkować karm i przez to brać udziału w misjach. Zniknęły karmy i nawozy, a miałam ich duży zapas
    Witam :)
    A czy nie usunęłaś czasem kociej kryjówki?
    Diana

    no dokładnie o to samo chcę zapytac, co ma wspólnego kocia kryjówka z niemożnością grania i braku towaru? a mało tego, taka wiadomośc zdaje się pojawia się juz drugi raz, ta kocia kryjówka, czy jest cos czego nie wiemy a jest związane z kocią kryjówka? czy to jakis myk Stillfront/GGS wymyslil, żeby ludzie nie kasowali kryjówki (która w sumie jest zbędna, bo tak naprawdę zostaliśmy zrobieni z nia w balona) i jak się okazuje moze bys skutek taki, ze cos niedobrego się dzieje   na farmach..wiec co jest grane z tą kryjówką?  i to nie my gracze fantazjujemy o kryjówce, tylko Ty Diano juz drugi raz wspominasz o tej kryjówce...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Asiencja (PL1) powiedział(a):
    na 2 farmach nie mogę karmić zwierząt, produkować karm i przez to brać udziału w misjach. Zniknęły karmy i nawozy, a miałam ich duży zapas
    Witam :)
    A czy nie usunęłaś czasem kociej kryjówki?
    Diana

    no dokładnie o to samo chcę zapytac, co ma wspólnego kocia kryjówka z niemożnością grania i braku towaru? a mało tego, taka wiadomośc zdaje się pojawia się juz drugi raz, ta kocia kryjówka, czy jest cos czego nie wiemy a jest związane z kocią kryjówka? czy to jakis myk Stillfront/GGS wymyslil, żeby ludzie nie kasowali kryjówki (która w sumie jest zbędna, bo tak naprawdę zostaliśmy zrobieni z nia w balona) i jak się okazuje moze bys skutek taki, ze cos niedobrego się dzieje   na farmach..wiec co jest grane z tą kryjówką?  i to nie my gracze fantazjujemy o kryjówce, tylko Ty Diano juz drugi raz wspominasz o tej kryjówce...
    Czasem usunięcie kociej kryjówki uniemożliwia karmienie zwierząt i produkowanie karmy.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    cyt:Czasem usunięcie kociej kryjówki uniemożliwia karmienie zwierząt i produkowanie karmy.
    Diana
    a więc, czy Ty Diano zgłosilas to  odpowiednim jednostkom? i jaki skutek? bo tak byc nie może, ze co jakis czas komus cos takiego się przydarza, przeciez burzymy inne budynki i nic podobnego się ie działo, nie dzieje i dziac nie powinno, wiec dlaczego to zjawisko miałoby  wystepowac  przy zburzeniu kociej kryjówki? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    cyt:Czasem usunięcie kociej kryjówki uniemożliwia karmienie zwierząt i produkowanie karmy.
    Diana
    a więc, czy Ty Diano zgłosilas to  odpowiednim jednostkom? i jaki skutek? bo tak byc nie może, ze co jakis czas komus cos takiego się przydarza, przeciez burzymy inne budynki i nic podobnego się ie działo, nie dzieje i dziac nie powinno, wiec dlaczego to zjawisko miałoby  wystepowac  przy zburzeniu kociej kryjówki? 
    Popieram wniosek. Przecież to jest kompletny bezsens powiązywanie kociej kryjówki z takimi działaniami. Czy to jakieś emanacje wierzeń ? To może na farmie jeszcze jakieś obiekty kultu wystawmy. 
    A na dodatek ta kocia kryjówka to nawet psu na budę nie jest....
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    cyt:Czasem usunięcie kociej kryjówki uniemożliwia karmienie zwierząt i produkowanie karmy.
    Diana
    a więc, czy Ty Diano zgłosilas to  odpowiednim jednostkom? i jaki skutek? bo tak byc nie może, ze co jakis czas komus cos takiego się przydarza, przeciez burzymy inne budynki i nic podobnego się ie działo, nie dzieje i dziac nie powinno, wiec dlaczego to zjawisko miałoby  wystepowac  przy zburzeniu kociej kryjówki? 
    Popieram wniosek. Przecież to jest kompletny bezsens powiązywanie kociej kryjówki z takimi działaniami. Czy to jakieś emanacje wierzeń ? To może na farmie jeszcze jakieś obiekty kultu wystawmy. 
    A na dodatek ta kocia kryjówka to nawet psu na budę nie jest....
    Dogberry, wyraźnie widać, że ta gra ze strategicznej zmieniła się w magiczną hahah trzeba bedzie jakis totem  postawić, bo sam pies nie da rady obronic farmy przed tym wszystkim  złym,i dobrze by było, gdyby Asiencja wróciła i napisała  czy wszystko jej wrócilo do normy po czyszczeniu i 15-krotnej zmianie przeglądarki
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Hej hej,
    już jestem i potwierdzam, po wyczyszczeniu przeglądarki wszystko wróciło do normy :)

    Dzięki za wskazówkę :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Zostało to zgłoszone.@Dogberry Twoje opinie na ten temat są zbędne.
    Diana  
  • Nasze opinie są zbędne bo i tak nic nie wniosą i nie zmienią, zespół i tak robi co uzna za stosowne i nie liczy się ze zdaniem graczy. Za to pochwały są bardzo mile widziane.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Zostało to zgłoszone.@Dogberry Twoje opinie na ten temat są zbędne.
    Diana  
    Lubię takie wypowiedzi:)))))))
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzien dobry, skoro wszystko ok...tzn że tez moge przystapic do likwidacji kociego drapaka hahhah dziekuję wszystkim za ładne i mądre wypwiedzi, oby tak dalej, miłego dnia wszystkim życze;-;))
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 18.08.2020
    jarmark i lej sojuszniczy?
    to taka nowa atrakcja ma być? jak tak to wcale nie fajna :-1:
    Jeszcze MS dorzućcie, chyba skończę to granie. Odechciewa się grać. Za dużo tego wszystkiego już, odbieracie radość z grania :-1:
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    jarmark i lej sojuszniczy?
    to taka nowa atrakcja ma być? jak tak to wcale nie fajna :-1:
    Jeszcze MS dorzućcie, chyba skończę to granie. Odechciewa się grać. Za dużo tego wszystkiego już, odbieracie radość z grania :-1:
    Popieram, za dużo tego naraz a po drugie za często :)
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 24.08.2020
    Super działanie gry, na kilku przeglądarkach:

    Ta witryna jest nieosiągalna

    Serwer bigfarm.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź. 

    dziwne, że na forum weszłem nie musiałem się logować ??.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    witam. Juz drugi raz zdobylam zetony do swiatecznego kola fortuny, a nie mam ich na stanie. Wczoraj mialam 1 zeton. Dzis otrzymalam info po zakonczeniu swieta pracy, ze zdobylam 5 zetonow. Na stanie nadal 1 szt. Zaznaczam, to juz po raz drugi. Juz gdzies czytalam ze inni tez nie otrzymali zetonow, wiec jest tak nie tylko u mnie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola red (PL1) powiedział(a):
    witam. Juz drugi raz zdobylam zetony do swiatecznego kola fortuny, a nie mam ich na stanie. Wczoraj mialam 1 zeton. Dzis otrzymalam info po zakonczeniu swieta pracy, ze zdobylam 5 zetonow. Na stanie nadal 1 szt. Zaznaczam, to juz po raz drugi. Juz gdzies czytalam ze inni tez nie otrzymali zetonow, wiec jest tak nie tylko u mnie.
    Witam :)
    Odśwież stronę ,powinny się pojawić. Jeśli ich nie będzie to proszę o kontakt z Supportem gry.
    Diana
  • Michal30 (PL1)Michal30 (PL1) PL1 Posty: 1
    Przepraszam, proszę o pomoc. 

    Chciałem zrobić komuś bliskiemu prezent i kupić mu pakiet dzienny na farmę.

    Gdy wybrałem opcję "Do kasy" wyświetlił mi się numer na który miałem zadzwonić, więc zadzwoniłem
    ale niestety pomyliłem się w kodzie który wysłałem więc się rozłączyłem i spróbowałem kilka razy nadal nic
    z ciekawości sprawdziłem mój stan konta a tam okazało się że brakowało mi 23 zł i teraz nie wiem co mam zrobić straciłem 23 zł i jeszcze nie mam prezentu :/




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Michal30 (PL1) powiedział(a):
    Przepraszam, proszę o pomoc. 

    Chciałem zrobić komuś bliskiemu prezent i kupić mu pakiet dzienny na farmę.

    Gdy wybrałem opcję "Do kasy" wyświetlił mi się numer na który miałem zadzwonić, więc zadzwoniłem
    ale niestety pomyliłem się w kodzie który wysłałem więc się rozłączyłem i spróbowałem kilka razy nadal nic
    z ciekawości sprawdziłem mój stan konta a tam okazało się że brakowało mi 23 zł i teraz nie wiem co mam zrobić straciłem 23 zł i jeszcze nie mam prezentu :/




    Witam :)
    Skontaktuj się ż Supportem gry.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik