Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

KRAINA MARZEŃ MISJEE

MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
edytowano 14.12.2019 w Porady i Triki
Styl gry typowo pod diamenty . 
Myśle ze bardzo dobry start , Misje Misje Misje z głową i bardzo łatwo wam poleci ;)
Przepraszam za ten dzwiek na koniec . nie moglem uciac bo by nia mialo sensu a powtorzyc sie tez nie dało ;p 

https://www.youtube.com/watch?v=Jxa7h_B1NhY


link do kanalu : https://www.youtube.com/channel/UCR7BPF0QYWSBghAc-6kda4g?view_as=subscriber

Post edited by MAark (PL1) on

Komentarz

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Krainie marzeń daleko do realizacji moich marzeń, aby przechodzić z Krainy na Farmę Główną bez ponownego logowania.
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 14.12.2019
    Twoje marzenie zostało już spełnione  :) 
    Wystarczy że wejdziesz na krainę marzeń klikniesz w ten domek z chmurką na dole po lewej . Tam przeskoczysz na ostatnią stronę z tym opisem krainy I tam klikniesz ten niebieski link . Otworzy Ci się farma główna w nowym oknie . Pozdrawiam 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    Kraina marzeń kilka słów o misjach 

    https://www.youtube.com/watch?v=OlGcWQ-KMkA
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    Przepraszam za błąd ze słonecznikami . Zapomniałem ze podsialem je wczesniej innym nawozem wiec z pola na 9 lvlu z fioletem macie okolo 500 słonecznikow .
  • krystyna krol (PL1)krystyna krol (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 15.12.2019
    kraina marzen to zdzierstwo,nacisnelam opcje druga ze zlotem wieczorem ,a teraz patrze zlota nie ma tylko podziękowanie za wydane zloto i dostalam w nagrodę 15 hunusu
    Post edited by krystyna krol (PL1) on
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 15.12.2019
    ale ta druga opcja chyba nie daje zlota tylko daje poprostu na start kilka budynkow za ktore placimy wlasnie zlotem. wiec wydalas zloto i cie podziekowali . tak mi sie wydaje .
  • i zas zbierac zloto lub posiac

  • dzieki za info
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    miło ze moglem pomoc ;)
  • Jak to się dzieje, że BF samo dodaje produkty do kontraktów. Prawie każdy nowy kontrakt jak wejdę na start bez mojego udziału mam dodane a to jajka, świnie, jabłka itp. Nie można zdecydować jaki kontrakt chcę zrobić BF za mnie decyduje i sam dodaje surowce do kontraktów bez mojej wiedzy.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 16.12.2019
    hejka
    jeśli używasz żniwiarki powtarzalnej to nadmiar produktów najpierw ląduje na ryneczku jeżeli tam się zapełni to dopiero potem nadmiar się sprzedaje
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    i wszystko jasne ;)
  • Witajcie, zastanawiam sie gdzie moge wydac miedziane ksiezyce?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    GuestJoannabe63 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie, zastanawiam sie gdzie moge wydac miedziane ksiezyce?
    Witam 
    Miedziane księżyce możesz wydać:

     i tu:




Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik