Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Brak kontraktów z homarami

13»

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety nie mogę się zgodzić, że są losowe kontrakty. Jakiś czas temu małże, krewetki i ostrygi biły rekordy zapotrzebowania w kontraktach. Teraz mieczniki są na topie. Kontrakty może? są losowe w zakresie nagród za zrobienie,  ale wymagania już niekoniecznie.
    Szkoda że Ggs nie chce się otwarcie do tego przyznać.

  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Gdyby kontrakty były losowe to co jakiś musiałyby się pojawiać w nich homary. Ja i wiele innych osób NIGDY nie mieliśmy homarów w kontraktach.
  • Jak zwykle odpowiedź wymijająca a w zasadzie brak odpowiedzi.
    Jak nie wiesz czy będą kontrakty z homarami to napisz po prostu "nie wiem"

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Jak zwykle odpowiedź wymijająca a w zasadzie brak odpowiedzi.
    Jak nie wiesz czy będą kontrakty z homarami to napisz po prostu "nie wiem"

    Witam :)
    Zespół nadal pracuje nad tym.Sam też możesz napisać do CM pytanie w sprawie kontraktów z homarami.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 16.11.2020
    Witam wszystkich :)))
    I na początku chciałbym przeprosić zainteresowanych że moje pierwsze pochylenie się nad tym problemem było nie przemyślane .... WYBACZCIE...
    Bo problemem nie jest brak kontraktów z homarami ale zbyt duży udział homarów na łowiskach !!!!!
    Możliwe że jest grupa która się z tym nie zgodzi ale naprawdę jeśli przez dwa dni ktoś ma tylko homary na łowiskach i sporadycznie śledzie z tuńczykiem wymieszane z nimi :((( to odechciewa się wysyłania statków....
    Żeby nie rozwijać tej choroby myślę że powinniśmy zacząć walczyć o urozmaicenie łowisk po to żeby homary na łowiskach były tak samo często jak inne ryby a nie cały czas ............... To znaczy 6 łowisk ale nie 6 łowisk z homarami ale urozmaicenie i nie z samymi śledziami ale też z innymi rybami .Jeśli ktoś ma podobne przemyślenia proszę o poparcie ...
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    wg mnie problemem jest brak homarów w kontraktach...
    i jak już wielokrotnie pisałam, czuję się źle potraktowana przez Zespół...
    bo jedni mogą więcej zarobić na targu a inni zostali tego pozbawieni...
    a Zespół nie ma odwagi napisać, że tych kontraktów nigdy nie będziemy mieć...
    i chyba nic nie robi w tej sprawie (kontraktów z homarami)...
    bo gdyby robił, to chyba już minęło wystarczająco dużo czasu i jakieś efekty tej pracy powinny być widoczne...
    przecież tam chyba ludzie dorośli pracują...

    dostaliśmy nowe działki za astronomiczne ceny...
    dostaliśmy krainę sojuszniczą... 
    a kontraktów z homarami nadal nie ma...

    czy Zespół myśli, że nowości sprawią, że zapomnimy o tym, co obiecał...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, 21 lutego 2020 r. pytałaś nas o homary... 
    o homarach w różnych miejscach pisaliśmy też dużo wcześniej...
    dziś mamy 15 listopada...
    w lutym liczyliśmy na to, że Zespół w końcu coś zrobi z homarami w kontraktach...
    co mamy teraz myśleć?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diano, 21 lutego 2020 r. pytałaś nas o homary... 
    o homarach w różnych miejscach pisaliśmy też dużo wcześniej...
    dziś mamy 15 listopada...
    w lutym liczyliśmy na to, że Zespół w końcu coś zrobi z homarami w kontraktach...
    co mamy teraz myśleć?
    Zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie dostaliśmy nadal żadnej informacji odnośnie kontraktów z homarami. A przypominamy o tym bardzo często.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam .
    Jak w temacie o braku homarów w kontraktach jest otwarty post i średnio kogoś interesuje zaśmiecanie innych postów niespełnianymi obietnicami zespołu. Otworzyłem ten post żeby pokazać wam że istnieje inny problem jak same kontrakty czyli ryby na łowiskach .........
    Jak ładnie widać mamy na obrazku pokazany problem czyli 4 łowiska z homarami i dwa ze śledziami o ile takie zestawienie łowisk nikogo nie dziwi bo większość z nas coś takiego spotyka lub spotkało i to w mojej ocenie dość często. Po co się tego czepiam ? Bo już od dwóch edycji silosa rybnego wiemy że będzie silos rybny sojuszniczy a co za tym idzie jeśli na silosie będzie krewetka lub inna rzadka ryba a pokazane na zdjęciu wyżej łowiska się pojawią gracze którzy nie grają złotem stracą godziny na wyłowienie homarów i śledzi i to jeszcze bez pewności że ich łowiska nie zostaną obdarzone kolejny raz tym samym .....
    Postuluję więc żebyśmy naciskali na twórców Bigfarm żeby ograniczyli występowanie homarów do dwóch łowisk na raz i dali szanse innym rybom . Z mojego punktu widzenia jeśli ma być nowe wydarzenie sojusznicze szanse na wzięcie w nim udziału powinien mieć każdy gracz równe a nie uzależnione od posiadanego złota. I piszę tu o normalnym udziale w wydarzeniu tak żeby silos wbijał nam punkty a nie stał bo brakuje nam ryb na łowiskach bo nagle mamy homary.....
    Proszę o wypowiedzi w temacie postu a nie wycieczki związane z innymi postami.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi tm wszystkie rybki wyskakują, po prostu  trzeba do końca wyławiać, wtedy pokazuje się następne. I trzymam 1czy 2 kutry z kazdą rybką, i potem tylko podmieniam. gdy są sledzie na łowiskach to zbieram z kutra śledzie i go wysyłam na lowy. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik