Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 2020/05/28 -Więcej Diamentów

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie Farmerzy :)
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana

Komentarz

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
    Witam :)
    Jest to błąd,który dziś zostanie naprawiony.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Diano ,czy możesz coś powiedzieć więcej na temat tych nasion i kwiatów diamentowych?, skąd te nasiona brać?i gdzie je mozna siac?
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    tez nic niewidze ani pudelek ani nasion czyli cos z aktualizacja niewyszlo czy mamy czekac az kraina marzen wystartuje...??
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Diano ,czy możesz coś powiedzieć więcej na temat tych nasion i kwiatów diamentowych?, skąd te nasiona brać?i gdzie je mozna siac?
    Witam :)
    Diamentowe kwiaty i nasiona pewnie wkrótce się pojawią. Siać je będzie można na polach łąkach i ogrodach.obecnie.
    Diana
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    co do pudelek to je juz znalazlam nasiona oby niebylo do zakupu za zloto a co do tej poprawki to drzewa znikneli niema hmmmm
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    co do pudelek to je juz znalazlam nasiona oby niebylo do zakupu za zloto a co do tej poprawki to drzewa znikneli niema hmmmm
    Zapoznaj się z wpisem w Nowinkach :)
    Diana
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    dalej sa rozsypane czytac umie tylko pisac do was szkoda:)))
  • plays4321 (PL1)plays4321 (PL1) PL1 Posty: 273
    Widziałem, że tabelka w środkowym górnym rogu się zmieniła, gdy dziś chciałem zagrać. Rano jeszcze nie było.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No tak aktualizacja niestety, jak zwykle, wprowadziła błędy co już jest normą, a nie wypadkiem przy pracy. 
    Poza tym aktualizacja, co tez jest już normą, jest dla graczy grających złotem. Takie sztuczki nie ze mną, ja i tak nie złamię się . Po prostu odpuszczę sobie te wspaniałości za złoto=pieniądze. 
    W drzewka w koniach to jakiś granat walnął, rozsypały się. A może w ramach aktualizacji ruchome odnóża dostały? I jeszcze ten stojak na trofea, co to ma być? Po co takie ustrojstwo?, jak jest tego przydatność do gry? (chyba tylko pamięć zapycha). Wyścigi koni lepiej poprawcie, bo dalej grać nie idzie.

    Za dolary oprócz rozbudowy budynków niewiele już można zrobić, kiedyś były oferty specjalne, teraz nie ma.

  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Diana powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
    Witam :)
    Jest to błąd,który dziś zostanie naprawiony.
    Diana
    Czy u kogoś te "rozbiegane drzewa" wróciły na miejsce? Bo u mnie na pewno nie, poza tym mam nieodparte wrażenie, że nie mam jednej brzozy. Niestety nie zrobiłam zrzutu z ekranu przed aktualizacją więc nawet nie będę trudziła się pisaniem do Supportu, bo i tak dostanę standardową odpowiedź - "nie znaleźliśmy nieprawidłowości".
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    u mnie drzewka nadal rozsypane.... na dodatek mam wrażenie iż dziś są w inny położeniu niż wczoraj...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    u mnie drzewka nadal rozsypane.... na dodatek mam wrażenie iż dziś są w inny położeniu niż wczoraj...
    Czyli jednak miałem rację odnośnie odnóży:)Doris40 (PL1) powiedział(a)
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
    Witam :)
    Jest to błąd,który dziś zostanie naprawiony.
    Diana
    Czy u kogoś te "rozbiegane drzewa" wróciły na miejsce? Bo u mnie na pewno nie, poza tym mam nieodparte wrażenie, że nie mam jednej brzozy. Niestety nie zrobiłam zrzutu z ekranu przed aktualizacją więc nawet nie będę trudziła się pisaniem do Supportu, bo i tak dostanę standardową odpowiedź - "nie znaleźliśmy nieprawidłowości".
    Brak jednej brzozy jest znamienny, pewnie odeszła na stałe;) albo ją coś ścięło.

    Cholera jeszcze samolotów na farmie brakuje, a lotnisko już jest...

    Ja już tych drzew nie liczę, nie patrzę gdzie są , a niech próchnieją. Takiej beznadziejnej aktualizacji jeszcze nie było. Od miesięcy piszę, jak powinno robić się aktualizacje i nowości. Ale kogo to obchodzi, tylko kasa liczy się
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Drzewka i całe te wyścigi to porażka miało być lepiej a tu masz gorzej niż źle.  
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Drzewka i całe te wyścigi to porażka miało być lepiej a tu masz gorzej niż źle.  

    Totalna porażka. Do tego stojaki na trofea oszpeciły wygląd stadniny. Nowości gonią nowości, tymczasem rozwój Kociej Kryjówki stoi w miejscu. Po co więc w ogóle się pojawiła w grze?.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    to kiedy będą te drzewska na swoim miejscu?
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    makao (PL1) powiedział(a):
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Drzewka i całe te wyścigi to porażka miało być lepiej a tu masz gorzej niż źle.  

    Totalna porażka. Do tego stojaki na trofea oszpeciły wygląd stadniny. Nowości gonią nowości, tymczasem rozwój Kociej Kryjówki stoi w miejscu. Po co więc w ogóle się pojawiła w grze?.

    właśnie co z kocią kryjówką????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    makao (PL1) powiedział(a):
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Drzewka i całe te wyścigi to porażka miało być lepiej a tu masz gorzej niż źle.  

    Totalna porażka. Do tego stojaki na trofea oszpeciły wygląd stadniny. Nowości gonią nowości, tymczasem rozwój Kociej Kryjówki stoi w miejscu. Po co więc w ogóle się pojawiła w grze?.

    właśnie co z kocią kryjówką????
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    to kiedy będą te drzewska na swoim miejscu?
    Witam :)
    Drzewka w Stadninie nie zginęły,zmieniły swoją pozycję.Każdy gracz ma taką samą liczbę drzew, jaką miał przed aktualizacją.Niestety nie można tego zmienić . Nie mam żadnych informacji odnośnie kociej kryjówki.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    Diana powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
    Witam :)
    Jest to błąd,który dziś zostanie naprawiony.
    Diana

    rozumiem ze mam taką samą ilość drzewek, ale chciałabym je mieć na swoim miejscu. jeszcze niedawno pisałaś ze to błąd i będzie naprawione. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ciekawi mnie tylko dlaczego po aktualizacji drzewka przy konikach zmieniły swoje położenie?
    stawiałam je tam gdzie chciałam aby były.... a teraz rozbiegły się po całej farmie a dodatkowo nie jestem w stanie skontrolować teraz czy są wszystkie.
    Witam :)
    Jest to błąd,który dziś zostanie naprawiony.
    Diana

    rozumiem ze mam taką samą ilość drzewek, ale chciałabym je mieć na swoim miejscu. jeszcze niedawno pisałaś ze to błąd i będzie naprawione. 
    Został naprawiony błąd.Niestety nie da się przywrócić pozycji drzewek.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kurczę, to jakaś nowa definicja przekazana przez ggs do moderatora. Jak można coś naprawić nie naprawiając? Przecież przy kolejnej aktualizacji historia powtórzy się. 
    To jest nielogiczne, chociaż kiedyś czytałem książkę Taktyka błędu, to może stąd jest?
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Diana powiedział(a):
    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    makao (PL1) powiedział(a):
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Drzewka i całe te wyścigi to porażka miało być lepiej a tu masz gorzej niż źle.  

    Totalna porażka. Do tego stojaki na trofea oszpeciły wygląd stadniny. Nowości gonią nowości, tymczasem rozwój Kociej Kryjówki stoi w miejscu. Po co więc w ogóle się pojawiła w grze?.

    właśnie co z kocią kryjówką????
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    to kiedy będą te drzewska na swoim miejscu?
    Witam :)
    Drzewka w Stadninie nie zginęły,zmieniły swoją pozycję.Każdy gracz ma taką samą liczbę drzew, jaką miał przed aktualizacją.Niestety nie można tego zmienić . Nie mam żadnych informacji odnośnie kociej kryjówki.
    Diana
    Pewnie uległo zapomnieniu. że gracze oczekują możliwości rozwinięcia Kociej Kryjówki.
    Do kogo zwrócić się, aby o tym przypomnieć?

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    gracze pousuwali kocie kryjowki bo zajmowaly miejsce i nic z nich niebylo wazne ze nowosc bez sesu dali dawno poszly w zapomnienie a talizmany dalej sa w nagrodach hmmm tylko blokuja 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    co do wyscigow koni to tak samo sa poprzebierane jak kiedys zatoka z rybkam   iporazka....
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 19.07.2020
    Przeglądając odpowiedzi na uwagi graczy oraz moje odnosi się wrażenie, że prośby i uwagi graczy nie mają żadnego znaczenia.

    I tak np. KOCIA KRYJÓWKA wciąż nie posiada możliwości jej rozbudowy. Dlaczego? Przecież psiej BUDZIE dało się dodać taką możliwość.

    STOJAKI NA TROFEA znajdujące się w Stadninie są ponoć nie do ruszenia. Skoro można było zrobić roszady z innymi obiektami, dlaczego nie można np przenieść tych szkaradnych stojaków choćby na skraj Stadniny?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    makao (PL1) powiedział(a):
    Przeglądając odpowiedzi na uwagi graczy oraz moje odnosi się wrażenie, że prośby i uwagi graczy nie mają żadnego znaczenia.

    I tak np. KOCIA KRYJÓWKA wciąż nie posiada możliwości jej rozbudowy. Dlaczego? Przecież psiej BUDZIE dało się dodać taką możliwość.

    STOJAKI NA TROFEA znajdujące się w Stadninie są ponoć nie do ruszenia. Skoro można było zrobić roszady z innymi obiektami, dlaczego nie można np przenieść tych szkaradnych stojaków choćby na skraj Stadniny?
    Witam :)
    Zespół nie ma w planach na obecną chwile rozbudowy kociej kryjówki.Roszada z innymi obiektami nie była planowana,wystąpił wtedy błąd,stojaki są elementem nowej Stadniny i dlatego nie zostaną usunięte.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik