Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

brak nagród w piwnicy

Witam, któreś z kolei wydarzenie i nie dostaję nagrody w postaci dekoracji. W piwnicy nie ma nic, a przed chwilą ukończyłam  event Prawdziwą przygodę. Proszę o interwencję

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Inqa (PL1) powiedział(a):
    Witam, któreś z kolei wydarzenie i nie dostaję nagrody w postaci dekoracji. W piwnicy nie ma nic, a przed chwilą ukończyłam  event Prawdziwą przygodę. Proszę o interwencję
    Dobry wieczór :smile:
    Jeżeli brakuje Ci nagrody z wydarzenia, sprawdź najpierw okno dialogowe nagród.Upewnij się czy masz wolne miejsce w piwnicy.
    Diana
  • Inqa (PL1)Inqa (PL1) PL1 Posty: 6
    Mam wolne miejsce
  • Inqa (PL1)Inqa (PL1) PL1 Posty: 6
    I znowu to samo... Wykonany event czas na bajkę i brak nagrody... Proszę o pomoc pilnie! To niesprawiedliwe jak gracz się stara i na koniec nie dostaje obiecanej nagrody w postaci dekoracji z dużą liczbą punktów zadowolenia....  Jak grać dalej skoro farma cały czas jest rozwijana, a w podstawowym trybie można kupić dekorację za max 45 pkt zadowolenia, bo reszta jest za złoto. Proszę o rekompensatę za brak nagród. To skandal, żeby praca nie była doceniana zgodnie z założeniami, które proponujecie!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    Inqa (PL1) powiedział(a):
    I znowu to samo... Wykonany event czas na bajkę i brak nagrody... Proszę o pomoc pilnie! To niesprawiedliwe jak gracz się stara i na koniec nie dostaje obiecanej nagrody w postaci dekoracji z dużą liczbą punktów zadowolenia....  Jak grać dalej skoro farma cały czas jest rozwijana, a w podstawowym trybie można kupić dekorację za max 45 pkt zadowolenia, bo reszta jest za złoto. Proszę o rekompensatę za brak nagród. To skandal, żeby praca nie była doceniana zgodnie z założeniami, które proponujecie!
    cześć
    Spójrz na górze po prawej stronie ikony kubka. Nagroda powinna być do odebrania, musisz wybrać jedną z 2 dekoracji.
    Jeśli go nie ma. Wyczyść historię przeglądarki lub wypróbuj okno incognito lub inną przeglądarkę.
    Jeśli nawet tam nie ma, musisz napisać do wsparcia gry.
  • Inqa (PL1)Inqa (PL1) PL1 Posty: 6
    Jakiego kubka?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Inqa (PL1) powiedział(a):
    Jakiego kubka?
    Witaj  :smile:
    Myślę ,że Pexi miała na myśli okno dialogowe nagród.Czasem wystarczy odświeżenie strony i brakująca nagroda wpada do piwnicy ;)
    Diana

  • Inqa (PL1)Inqa (PL1) PL1 Posty: 6
    Dziękuję za ponownie taką samą odpowiedź, na  nic mi się ona zdaje - odświeżanie nic nie daje jak również od dwóch miesięcy nic się nie zmieniło i mam wolne miejsce w piwnicy.  Proszę więc o pomoc
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Inqa (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję za ponownie taką samą odpowiedź, na  nic mi się ona zdaje - odświeżanie nic nie daje jak również od dwóch miesięcy nic się nie zmieniło i mam wolne miejsce w piwnicy.  Proszę więc o pomoc
    Witam :)
    Wyczyść historię przeglądania usuń ciasteczka,jeśli nadal nie będzie nagrody w piwnicy to skontaktuj sie z Supportem gry.
    Diana
  • Inqa (PL1)Inqa (PL1) PL1 Posty: 6
    Dziękuję
  • Witam brak nagród na moim końca za 3cie miejsce w MS i u paru człónków sojuszu
    możecie to naprawić dziękuje :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    axelturbo (PL1) powiedział(a):
    Witam brak nagród na moim końca za 3cie miejsce w MS i u paru człónków sojuszu
    możecie to naprawić dziękuje :)
    Dobry wieczór :smile:
    Sprawdziliście ,czy nie ma nagród za Mistrzostwa tu:

    Jak tak ich nie będzie to skontaktujcie się z Supportem gry.
    Diana
  • Diano trwa wydarzenie Letni czas a w nim zbieranie piłeczek. Za ich zbieranie jako nagroda nr 10 jest do wyboru plażowa stajnia lub plażowa zagroda dla kaczek. Większość graczy z mego Sojuszu  zdobyła już tą nagrodzę o czym informuje okno nagroda już zdobyta. Jednak brak wybranej nagrody w piwnicy.Pytanie gdzie one się podziały ?


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    Diano trwa wydarzenie Letni czas a w nim zbieranie piłeczek. Za ich zbieranie jako nagroda nr 10 jest do wyboru plażowa stajnia lub plażowa zagroda dla kaczek. Większość graczy z mego Sojuszu  zdobyła już tą nagrodzę o czym informuje okno nagroda już zdobyta. Jednak brak wybranej nagrody w piwnicy.Pytanie gdzie one się podziały ?


    Witam
    Tu powinna być

    Diana
  • Diano nagrody w pucharze są odebrane, jednak nie mamy ich w swoich piwniczkach.

    Wiemy gdzie odbierać nagrody i gdzie ich szukać. Nie mamy ich. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.07.2020
    niunia6111 (PL1) powiedział(a):
    Diano nagrody w pucharze są odebrane, jednak nie mamy ich w swoich piwniczkach.

    Wiemy gdzie odbierać nagrody i gdzie ich szukać. Nie mamy ich. 
    W piwnicy ich nie ma.

    Wersja wyglądu znajduję się w środku, trzeba tylko kliknąć na to wiaderko.Klikasz na zagrodę dla kaczek lub na stajnie dla osłów( w zależności jaka nakładkę wybrałaś).Przepraszam nie doczytałam Twojego wcześniejszego postu.
    Diana  

    Post edited by Diana on
  • Dziękuje za informację.  Teraz wiem ,że jest to nakładka. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik