Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

11118

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj napisałem na temat znikających drzewek na koniach po ostatniej aktualizacji. Dzisiaj wchodzę na forum a mojego wpisu nie ma. Jak widać nie tylko drzewka znikają ??.
    Witam
    Wpis przeniosłam w odpowiednie miejsce
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/205942/drzewka-na-terenie-stadniny#latest
    Na przyszłość radzę najpierw poszukać, a później dopiero wyciągnąć wnioski.
    Diana
  • Latwiej i szybciej mozna by odszukac gdyby usunac martwe tematy od lat np. "~ Kalendarz BigFarm ~".
    Moderatora juz nie ma, kalendarza tez, ale caly czas na pierwszej pozycji.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Latwiej i szybciej mozna by odszukac gdyby usunac martwe tematy od lat np. "~ Kalendarz BigFarm ~".
    Moderatora juz nie ma, kalendarza tez, ale caly czas na pierwszej pozycji.
    Kalendarz jest przeniesiony do wątków archiwalnych,gdzie masz go na pierwszej pozycji?
    Diana
  • Wybieramy "Ostatnie dyskusje" i co mamy na pierwszej pozycji od ponad roku nic innego jak kalendarz. Jak dla mnie temat z przed ponad roku nie jest ostatnią dyskusją. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wybieramy "Ostatnie dyskusje" i co mamy na pierwszej pozycji od ponad roku nic innego jak kalendarz. Jak dla mnie temat z przed ponad roku nie jest ostatnią dyskusją. 
    Można by kalendarzem coś zrobić, skoro Ggs samo go zlikwidowało, to po co  martwy temat trzymać
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wybieramy "Ostatnie dyskusje" i co mamy na pierwszej pozycji od ponad roku nic innego jak kalendarz. Jak dla mnie temat z przed ponad roku nie jest ostatnią dyskusją. 
    Można by kalendarzem coś zrobić, skoro Ggs samo go zlikwidowało, to po co  martwy temat trzymać
    Witam
    Kalendarz jest przeniesiony.Dalszą dyskusje na ten temat uważam za zbędną i niepotrzebną. To nie jest żaden błąd. Proszę o trzymanie się tematu dyskusji.
    Diana


  • Jak dla mnie jest to błąd, pomimo przeniesienia do archiwum temat widnieje na forum w "Ostatnie dyskusje" na pierwszej pozycji. Temat z wpisem 18.06.2019 jako ostatnia dyskusja ??. Coś tu nie zadziałało, nie przeniosło do archiwum.
    Mój ostatni wpis o drzewkach na koniach szybko i sprawnie został przeniesiony do innego tematu, a tu coś ewidentnie nie zadziałało.
  • ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):

    Jak dla mnie jest to błąd, pomimo przeniesienia do archiwum temat widnieje na forum w "Ostatnie dyskusje" na pierwszej pozycji. Temat z wpisem 18.06.2019 jako ostatnia dyskusja ??. Coś tu nie zadziałało, nie przeniosło do archiwum.
    Mój ostatni wpis o drzewkach na koniach szybko i sprawnie został przeniesiony do innego tematu, a tu coś ewidentnie nie zadziałało.
    Hmmm ???
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538

    Wystarczy kliknąć w koło zębate i odrzucić wątek, wtedy znika.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

    Jak widać jest w archiwum ,najedź na zębatkę i wybierz opcję odrzuć.Nie będzie już pojawiało się w ostatnich dyskusjach.Dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Następne posty odnośnie kalendarza będą usuwane.
    Diana
  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    Po zakończeniu wyzwania nie znika ono i nie pojawia się nowe chyba że przeloguję się. Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bertolina (PL1) powiedział(a):
    Po zakończeniu wyzwania nie znika ono i nie pojawia się nowe chyba że przeloguję się. Pozdrawiam
    Witam :)
    Zostało już to zgłoszone.Obecnie trzeba się zalogować ponownie,żeby pojawiło się nowe wyzwanie w oknie dialogowym.
    Diana
  • Marila (PL1)Marila (PL1) PL1 Posty: 16
    witam:::((
    Oddajcie mi kaczki polarne które wygrałam w jarmarku.
    Proszę:::)


  • Marila (PL1)Marila (PL1) PL1 Posty: 16
    dzieki:::)))
  • El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 15
    Czy coś zmieniło się w misjach robionych z wózkiem widłowym? Może jest jakiś limit odkładania na półkę?
    Pod koniec czasu pracy wózka (mniej więcej 2 minuty przy 30 minutowej sesji) nie mam możliwości szukania następnej misji.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    El2a (PL1) powiedział(a):
    Czy coś zmieniło się w misjach robionych z wózkiem widłowym? Może jest jakiś limit odkładania na półkę?
    Pod koniec czasu pracy wózka (mniej więcej 2 minuty przy 30 minutowej sesji) nie mam możliwości szukania następnej misji.
    Witam :smile:
    Możesz odłożyć 100 misji.
    Diana
  • El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 15
    Bardzo dziękuję, nie wiedziałam tego. Widocznie zwiększyłam tempo klikania, bo dawniej nie miałam takiego komunikatu ;-)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 16.06.2020
    Pięknie zaczął się dzień:
    nie działa ikona powiadomień, ani łowienia z łódki, a także dostępne są jedynie 2 łowiska i poznikały motorówki. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    makao (PL1) powiedział(a):
    Pięknie zaczął się dzień:
    nie działa ikona powiadomień, ani łowienia z łódki, a także dostępne są jedynie 2 łowiska i poznikały motorówki. 
    Witam :)
    Odśwież stronę ,wszystko powinno działać.
    Diana
  • Witam już drugi raz z kolej nie mogę zacząć Silosu rybnego może ktoś coś z Tym zrobi pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 24.06.2020
    axelturbo (PL1) powiedział(a):
    Witam już drugi raz z kolej nie mogę zacząć Silosu rybnego może ktoś coś z Tym zrobi pozdrawiam
    Witam  :)
    Czy możesz zrobić zrzut ekranu? Wyczyść historię przeglądania ,usuń ciasteczka. Sprawdź czy na innej przeglądarce też nie możesz rozpocząć silosu rybnego. Sprawdź też czy masz skończone wszystkie zadania z Olegiem?
    Diana
    Post edited by Diana on
  • big bamber (PL1)big bamber (PL1) PL1 Posty: 85
    edytowano 01.07.2020
    Witam, 
    Po pierwsze lejek trwa 2 dni . - Pisze 1 ale za 24 h ruszy zegar odliczający 24h
    Po drugie po zakończeniu MS nie da się ulepszyć Monumnentu ... 

    Mam 1420 Monet i co mam z nimi zrobić ? czekać rok ? 


    Post edited by big bamber (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Witam, 
    Po pierwsze lejek trwa 2 dni . - Pisze 1 ale za 24 h ruszy zegar odliczający 24h
    Po drugie po zakończeniu MS nie da się ulepszyć Monumnentu ... 

    Mam 1420 Monet i co mam z nimi zrobić ? czekać rok ? 


    Witam :)
    Monument już można ulepszać.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Witam, 
    Po pierwsze lejek trwa 2 dni . - Pisze 1 ale za 24 h ruszy zegar odliczający 24h
    Po drugie po zakończeniu MS nie da się ulepszyć Monumnentu ... 

    Mam 1420 Monet i co mam z nimi zrobić ? czekać rok ? 


    Witam :)
    Monument już można ulepszać.
    Diana
    Witam Diano, już ulepszyłam, ale błagam dajcie coś innego a nie te MS nie dość, że zamiast 4 dni przerwy mamy 2 to jeszcze jest masa błędów ..

    Pozdrawiam
  • Od kilku dni zebranie plonów z pól, budynków to oczekiwanie po kilka kilkanaście sekund, albo nie zbiera się wcale, albo po kilku kilkunastu sekundach leci wszystko z 10 pól na raz. Czasami konieczne jest ponowne zalpgowanie bo nie można zebrać z pól czy budynków.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    nie wiem gdzie to napisac ale silos po aktuzlizacji sie zawiesił... nie chce przejsc na kolejna rybke...
    no i chyba cos z łodzia jest nie tak bo od wczoraj nie przyplywa planowo.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    nie wiem gdzie to napisac ale silos po aktuzlizacji sie zawiesił... nie chce przejsc na kolejna rybke...
    no i chyba cos z łodzia jest nie tak bo od wczoraj nie przyplywa planowo.
    Witam :smile:
    Zgłosiłam do Zespołu,że po poprawce zawiesił się silos.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik