Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Wioska sojusznicza - Mistrzowska Fabryka

W Wiosce Sojuszniczej pojawił się nowy budynek. Jego opis - zgodnie z polityką twórców gry - jest dość enigmatyczny. Na forum nie udało mi się o nim znaleźć żadnej informacji. Czy ktoś coś wie na jego temat? Zasady korzystania, funkcja itp?

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zosia_3456 (PL1) powiedział(a):
    W Wiosce Sojuszniczej pojawił się nowy budynek. Jego opis - zgodnie z polityką twórców gry - jest dość enigmatyczny. Na forum nie udało mi się o nim znaleźć żadnej informacji. Czy ktoś coś wie na jego temat? Zasady korzystania, funkcja itp?
    Witam :)
    Nie znajdziesz nigdzie informacji na temat nowego budynku.Pojawi się w odpowiednim czasie.
    Diana
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    Co znaczy "w odpowiednim czasie"?
    Gracze mają prawo wiedzieć co będzie, bo wygląda na to iż stworzono budynek dla bardzo wąskiej grupy graczy.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MK Lena (PL1) powiedział(a):
    ania2134 (PL1) powiedział(a):
    Co znaczy "w odpowiednim czasie"?
    Gracze mają prawo wiedzieć co będzie, bo wygląda na to iż stworzono budynek dla bardzo wąskiej grupy graczy.

    coś mi się wydaje, że ten odpowiedni czas będzie wtedy, kiedy oni sami wymyślą, co można z tym budynkiem zrobić.
    Witam  :)
    Informacja o nowym budynku pojawiła się 03.07.2020 roku.
    Diana
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ##############
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MK Lena (PL1) powiedział(a):
    hejka.
    jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi, jak działa ta fabryka z wioski?

    Dobry wieczór :smile:
     Robiąc misje zdobywasz Ty i Sojusz punkty reputacji. Punkty jakie zdobędzie Sojusz odblokowują przedmioty (te przedmioty jakie będą się produkować są na białym pasku ), natomiast Twoje indywidualne punkty reputacji jakie zdobywasz pokazują  ile razy tych przedmiotów wyprodukuje Fabryka .Produkcja rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu Mistrzostw Sojuszniczych.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    MK Lena (PL1) powiedział(a):
    hejka.
    jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi, jak działa ta fabryka z wioski?

    Dobry wieczór :smile:
     Robiąc misje zdobywasz Ty i Sojusz punkty reputacji. Punkty jakie zdobędzie Sojusz odblokowują przedmioty (te przedmioty jakie będą się produkować są na białym pasku ), natomiast Twoje indywidualne punkty reputacji jakie zdobywasz pokazują  ile razy tych przedmiotów wyprodukuje Fabryka .Produkcja rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu Mistrzostw Sojuszniczych.
    Diana
    A potem fabryka stoi bezużyteczna... aż sojusz znów wejdzie do mistrzowskiej i odblokuje produkcję (jednorazową!!!) kolejnych czterech przedmiotów...
    jak dla mnie to ta nowość w postaci fabryki nie zachęca do walki o wejście do diamentowej...
    świnki, które były wcześniej cały czas coś dają (to co wybraliśmy)...
    a fabryka da raz i stoi...
  • jak naładować mistrzowska fabrykę czy ktoś wie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny i z góry bardzo dziękuje
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    król olek (PL1) powiedział(a):
    jak naładować mistrzowska fabrykę czy ktoś wie jak to zrobić będę bardzo wdzięczny i z góry bardzo dziękuje
    Dobry wieczór :)
    Grając podczas Mistrzostw sojuszniczych w Lidze Mistrzowskiej zdobywasz ładowanie mistrzowskiej fabryki jako nagrody i ta nagroda ładuje fabrykę. Tak to wygląda:

    Tutaj możesz poczytać o tej fabryce https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/206786/2020-07-03-rozpoczyna-sie-nowy-sezon-ligi-mistrzow#latest
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik