Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja 22/04/20 Wznieś swojego konia na wyższy poziom!

1235»

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niby usunąć nie można, a przecież przy aktualizacji lokalizacje zmieniły się.
    Pomysł z kopalnią extra,  przenieść gdzie indziej i niech konie dziczeją
    No właśnie i choć by dlatego ,ze przemieszczono lokalizacje bez mojej wiedzy , nie tam gdzie chciałem mieć te drzewka, powinna byc mozliwośc zburzenia i ewentualnie ponownego postawienia w odpowiednim miejscu dla mnie a nie dla zespołu 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
     :(  @Diana skoro mogę usunąć każdy budynek produkcyjny, a w tym momencie drzewa do tego należą, bo produkują, to czemu nie? Poza tym, że ggs nie dał takiej opcji... 
    Pewnie nie uzyskam odpowiedzi, to postuluję o przeniesienie kopalni, np. na farmę główną, to na pewno jest do zrobienia  :)
    Witam :smile:
    Przekazałam Twoje pytanie do Zespołu,jak dostanę odpowiedź to ją zamieszczę.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    19 dni do końca turnieju a ja ciagle przy 3 nagrodzie w srebrnej lidze... zwykle w tym czasie byłam już w lidze platynowej.
    moj konik ubrany czy nie wygrywa może 1 raz dziennie. troche ktoś przesadził z balansem gry. 

    i zgadzam sie z innymi ze powinna byc możliwośc zniany miejsc drzewką wedle uznania gracza jak z innymi budynkami na każdej innej farmie. oraz możliwość wyburzenia jesli sie jakiegos drzewka nie chce.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    wiadomo, ze chodzi o wydawanie zlota. Wszystko ok w tej grze oprocz podzialo na poziom graczy, a w przypadku stadniny- na poziom wytrenowanych koni.Niech bedzie, ze statystyki zakladaja 1 wygrana na 20 zawodow. Dlaczego konie z poziomem 30, scigaja sie z konmi poziom 100?, wiadomo, klapa. Gdyby scigaly sie z poziomem zblizonym do mojego konia i wciaz bym przegrywala, stwierdzilabym, ze brak mi szczescia.To zwykle statystyki, ktore pokazuja absurdy, bo moj kon poziom ponad 30 tez przegral z koniem poziom - 0- w tym wypadku nie powinno tak byc. Zmiencie cos, bo nie chce sie puszczac koni na zawody, nie chce sie tych drzew, zakladow typu farbiarnia itd. Nie udala sie ta stadnina. Pomyslcie jak ja naprawic, zeby chcialo sie zagladac do koni i bawic sie. Pozdrawiam
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Porażka przegrywać z koniem 30 poziomów niższym... z wyposażeniem czy bez... To się nazywa udoskonalenie gry...
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    1:20 bez komentarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ktoś z GG wprowadził zmiany na koniu, przeliczył i wyliczył, zakładał jak można wygrać z "dodatkami. Skoro nie działa to należy to sprawdzić i zmienić. Programista, informatyk to wie, widać w GG takich potrafiących to zmienić, naprawić nie ma. Wymyślono, nie przetestowano i wprowadzono, a teraz my mamy pokazać co i gdzie nie działa. Już tu wiele napisano co nie działa to powinno wystarczyć, a może mamy napisać instrukcję jak to naprawić ??.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Ja jeszcze chwilę podrążę... Jak to jest, że koń, który wygrywa wszystko kiedy nie dostaje się pkt, przegrywa wszystko mimo wyposażenia, słabszych przeciwników i cudów wianków? Czy może w końcu zespół nam wyjaśnić co mam zrobić, żeby cokolwiek wygrać? Bo wyposażenie nie działa, niższy poziom przeciwnika też nie, ani ten nowy poziom w tarczy (poziom rywalizacji)...

    Jeśli zespół nie ma zamiaru wyjaśnić, to uprzejmie proszę o możliwość wykarczowania drzew, bo zaburzają mi w tym momencie "balans gry", bo jedyne czym jestem zainteresowana na ten moment na końskiej farmie, to kiedy zrobi się złoto w kopalni i przez kretyńskie drzewka nie widzę czasu kiedy będzie gotowe! A drzew nie chce mi się zbierać, bo nie ma po co i za długo to trwa.
    Diano kiedy   zespół zajmie sie naprawą koników ???,bo to ,że stara wersja nie wróci nam nic nie daje i już o tym pisałaś, koniki  to porażka totalna ,pal licho te drzewka jak juz sa to niech sobie rosną (opcja zburz jest bardzo potrzebna) , najwyżej ich nie muszę zbierać
    w samouczku,którego nie rozumiem, pisze coś o ważnych aspektach i statystkach koni 
     jak sie maja te statystki do tego zapisu powyżej ,wszedzie mam takie same konie ,Jak wysyłam sam na wyścigi to przegrywają wszystko a w tabeli takiej jak powyżej te same konie z tymi samymi aspektami i statystykami wygrywają ,o co tu chodzi???
    chyba coś jest nie tak skoro duża część graczy mówi to samo !!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Ja jeszcze chwilę podrążę... Jak to jest, że koń, który wygrywa wszystko kiedy nie dostaje się pkt, przegrywa wszystko mimo wyposażenia, słabszych przeciwników i cudów wianków? Czy może w końcu zespół nam wyjaśnić co mam zrobić, żeby cokolwiek wygrać? Bo wyposażenie nie działa, niższy poziom przeciwnika też nie, ani ten nowy poziom w tarczy (poziom rywalizacji)...

    Jeśli zespół nie ma zamiaru wyjaśnić, to uprzejmie proszę o możliwość wykarczowania drzew, bo zaburzają mi w tym momencie "balans gry", bo jedyne czym jestem zainteresowana na ten moment na końskiej farmie, to kiedy zrobi się złoto w kopalni i przez kretyńskie drzewka nie widzę czasu kiedy będzie gotowe! A drzew nie chce mi się zbierać, bo nie ma po co i za długo to trwa.
    Diano kiedy   zespół zajmie sie naprawą koników ???,bo to ,że stara wersja nie wróci nam nic nie daje i już o tym pisałaś, koniki  to porażka totalna ,pal licho te drzewka jak juz sa to niech sobie rosną (opcja zburz jest bardzo potrzebna) , najwyżej ich nie muszę zbierać
    w samouczku,którego nie rozumiem, pisze coś o ważnych aspektach i statystkach koni 
     jak sie maja te statystki do tego zapisu powyżej ,wszedzie mam takie same konie ,Jak wysyłam sam na wyścigi to przegrywają wszystko a w tabeli takiej jak powyżej te same konie z tymi samymi aspektami i statystykami wygrywają ,o co tu chodzi???
    chyba coś jest nie tak skoro duża część graczy mówi to samo !!!
    Witam :)
    Niestety nie mam żadnych informacji.Jak tylko dostanę, to od razu Wam zamieszczę.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wg mnie rywalizacja i wyniki wyścigów powinny wyglądać tak:
    1. Poziom konia i zdobyte na głównej farmie umiejętności -70%
    Na głównej farmie zdobywa się podkowy końskie do upgrade'u koni, i najwięcej trzeba się z tym napracować.
    2. Łąka sojuszu i zdobyte umiejętności - 15%
    Tego w ogóle nie ogarniam - ale ponieważ można tak zdobyć dodatkowe wzmocnienia koni, trzeba dołożyć wagę tego wysiłku graczy (w poprzedniej wersji wyścigów to doświadczenie  miało niezbyt duży wpływ na wyścigi).
    3. Ulepszenia wynikające ze stadniny 10% - dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że  te wszystkie siodła, kaski itd. mają wpływ niewielki i w zasadzie nie polepszają skuteczności konia w wyścigach. No ale są, to niech też będą  mieć wpływ.
    4. Element losowości - 5% - oznacza dodatkową szansę na zwycięstwo słabego konia w starciu z silniejszym.

    A jak jest:
    Element losowości- 95%
    Pozostałe - 5%

    Ocena jest subiektywna i nie musi podobać się każdemu
  • Gracze nie chcą drzew na stadninie, nie chcą aktualnej rywalizacji i usprawnień bo są niedopracowane, ale BF chce i koniec. Czy ta gra jest dla graczy czy dla BF ??.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    klasyfikacja ogólna zakończenia sezonu koników mówi sama za siebie.

    pozdrawiam
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety, fakty nie docierają do Ggs, konie stały się kolejnym żałosnym pośmiewiskiem w tej grze. Może taki był cel tych zmian?
    Powtórzę jak mantrę, najpierw zmiany testuje się, potem wprowadza
    Balans zmian
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 14.07.2020
    15 minut wstecz zajrzałem na konie do rozpoczęcia nowego sezonu było 17 minut, wchodzę teraz a tu "Przerwa między sezonami Pozostało 30 days". Chyba potrzebne te 30 dni na dodanie jeszcze kilku błędów do koni.
    Jak ten czas szybko płynie 30 dni minęło w niecałą godzinę i konie w nowym sezonie pływają w głębinie.
    Post edited by ManagerWaldi (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Zaczął się kolejny sezon u koni.
    już przegrałam z kilkoma małymi konikami...
    czyli nic nie zmienili
    a do tego dali nagrody, które zachęcają do tego aby nie walczyć o diamentową.
    W diamentowej oprócz innych nagród jest do zdobycia nakładka na blok mieszkalny

    W platynowej jest do zdobycia jedna z serii nakładek otwartych:

    Tych nakładek nie ma w lidze diamentowej.
    Do bloku mieszkalnego już przywykłam, może być bez nakładki.
    Chciałabym za to nakładkę na szkółkę albo na wiśnie. Więc o wejście do ligi diamentowej nie będę walczyć.
    Fontanna z konikiem morskim w platynowej też jest. Jak będę chciała ją ulepszyć, architektka pomoże.
    Zespół konsekwentnie zniechęca nas do walki. Teraz zniechęca do walki o diamentową. A można było w diamentowej do tych otwartych nakładek dołożyć nakładkę na blok...
    Pozdrawiam Wszystkich :)
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Kpina jakaś mam konia 124 poziom a przegrałam z 24 nie wchodzę tam więcej szkoda czasu i nerwów
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Kpina jakaś mam konia 124 poziom a przegrałam z 24 nie wchodzę tam więcej szkoda czasu i nerwów
    A ja mam konia 156... 
    koń ma 6 efektów i tyle samo efektów z łąki
    właśnie przegrałam z koniem 91, który ma tylko 1 efekt...
    i to jeszcze z wyposażeniem...

    i tłumaczenie, że różnica była mała, że w koniach jest element losowości nic nie da...
    gdzie jest ten sławny balans?? kiedyś co chwilę o tym słyszeliśmy...
    już kiedyś pisałam, powtórzę - balans poszedł chyba w złą stronę

    marrio, dziś też przegrałam z koniem słabszym o ponad 100 poziomów...
    tylko zrzutu nie zrobiłam

    Diano, może zapisuj te zrzuty i przekazuj Zespołowi.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Kpina jakaś mam konia 124 poziom a przegrałam z 24 nie wchodzę tam więcej szkoda czasu i nerwów
    A ja mam konia 156... 
    koń ma 6 efektów i tyle samo efektów z łąki
    właśnie przegrałam z koniem 91, który ma tylko 1 efekt...
    i to jeszcze z wyposażeniem...

    i tłumaczenie, że różnica była mała, że w koniach jest element losowości nic nie da...
    gdzie jest ten sławny balans?? kiedyś co chwilę o tym słyszeliśmy...
    już kiedyś pisałam, powtórzę - balans poszedł chyba w złą stronę

    marrio, dziś też przegrałam z koniem słabszym o ponad 100 poziomów...
    tylko zrzutu nie zrobiłam

    Diano, może zapisuj te zrzuty i przekazuj Zespołowi.
    Fajnie, że piszecie jak jest. Niestety nasze głosy nie interesują Zespołu. Ja już dawno olałem trening koni; doszedłem do poziomu 104 i koniec, szkoda czasu na to nieszczęście. Jak przegrywam z koniem lev. 19, to mi się już tylko śmiać chce z głupich zasad w tych wyścigach.Nie mamy kompletnie wpływu na to czy koń wygra czy przegra, to jest niezależne od jakiejkolwiek czynności gracza. Dopóki kasa zgadza się, Zespół nie zrobi nic. Przecież nawet Diana  pisała, że to badziewie nie zostanie zmienione.
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 16.07.2020
    Jeszcze się coś zmieniło, aby wyjść z ligi brązowej trzeba teraz zdobyć 29 nagród, liga srebrna 25, liga złota 40, w platynowej 31 a w platynowej 60 nagród. Nagrody są "super" tylko walczyć koniem z wielką niewiadomą wygra czy przegra. Teraz to jak w totku, po raz kolejny konie omijam z daleka.
  • tylko trening się opłaca podczas światowych mistrzostw, a poza tym omijam z daleka
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    To prawda

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik