Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w wydarzeniu Kraina marzeń

2»

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No kwiatowej jeszcze nie dali, chociaz o tym pisałem. widocznie poprzednia edycja bez smakosza nie była satysfakcjonująca, chyba dla GGS i na wniosek czyj? znowu dwie farmy. A niechże to
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    W poprzedniej edycji Krainy Marzeń nie sprawdziłem dokładnie, ale ta edycja wymaga od nas cudów obiekty z dwóch farm w jednej:


    W tej edycji 2 w 1, a kolejna pewnie 3 w 1 ??.
    Witaj
    W Nowinkach jest informacja, że ta Kraina marzeń jest z wersją farmy smakosza.Takie zadania codzienne też były dostępne w Krainie marzeń z wersją farmy ze smakosza.
    Diana
  • Tylko może ktoś z wymyślających takie cuda napisze samouczek jak w ciągu tygodnia wykupić pola, i rozbudować budynki, pola z dwóch farm w ciągu jednego tygodnia i na jednej farmie. Totalna porażka. 
    Jak zwykle nikt nie sprawdza, nie testuje tylko wymyśla i wprowadza w życie :-1:.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Tylko może ktoś z wymyślających takie cuda napisze samouczek jak w ciągu tygodnia wykupić pola, i rozbudować budynki, pola z dwóch farm w ciągu jednego tygodnia i na jednej farmie. Totalna porażka. 
    Jak zwykle nikt nie sprawdza, nie testuje tylko wymyśla i wprowadza w życie :-1:.
    No właśnie, teoretycznie czasu powinno być tyle, żeby można było zrealizować zadania bez złota, wolniej ale wszystkie. Kto chce przyspiesza złotem i walczy o palmę pierwszeństwa za co nagradzany jest odpowiednią ilością diamentów. No ale w tydzień, to się można... zapalić a nie zdążyć ze wszystkim
    Niestety wprowadzone ograniczenia dla grających złotem i tak nie mają znaczenia, normalnie grający i tak się do nich stosują, a żeby pomyśleć przy wprowadzaniu eventu, no cóż... 

    pisałem już parę razy i powtórzę, testujcie do jasnej niespodziewanej to co wprowadzacie, dlaczego  faza testowa jest fazą  produkcyjną?. Producenci samochodów też juz próbowali z niektórymi częściami i po głowie dostali
  • Od lat gram też w grę strategiczną, tam jak chcą wprowadzić coś nowego stawiają serwer testowy i gracze, którzy chcą testować testują a za to otrzymują bonusy do właściwej gry. Tam jest czas na błędy, poprawki i zmiany, jak już wszystko jest ok wprowadzają do właściwej gry. Przerwa konserwacyjna i wszystko gra na 100%, a tutaj sami doświadczamy i wiemy jak jest.
  • Dlaczego w Krainie Marzeń wyburzanie trwa godzinami ??? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Na tym polega kraina marzeń-marzysz, ale rzeczywistość jest brutalna, niestety
  • dorota787 (PL1)dorota787 (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam :))
    Strasznie marudzicie na krainę marzeń , jednym nie pasuje i ciułają diamenty w lidze a innym pasuje . 
    Spokojnie klikam  w krainie marzeń i w każdym tygodniu zdobywam około 10 tyś diamentów  bez kupowania tam złota bo uważam że to kompletna głupota.  Pasuje mi że nie ma PD za budowę . I pasuje mi że trwa to tylko 1 tydzień . Kraina marzeń to taki luzacki event w którym coś tam zawsze wpadnie . 

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie jest tak tragicznie, trzeba tylko sobie ustalić co chcemy uzyskać. Nie chodi o rozwijanie wszystkiego na maxa... i w duzych ilosciach...  mi tam pasuje, 
  • Na wszystko można wypracować metodę. Ja robię tylko to co jest na głównej, ale w tej edycji trafiły mi się zadania z produkcji z farmy smakosza i nie do zrobienia, np. zbieraj mniszek i produkcja karmy dla kóz. 
    Jak główna to niech będzie na niej produkcja z farmy głównej i tyle.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie wywołuj wilka z lasu 😉
    Jeszcze dołożą drugą farmę i dopiero wtedy będzie pasztet. Już i tak działa to ledwo, ledwo.
    Fakt że powinno być tak jak piszesz, farma=produkcja z farmy, a nie taki bigos
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Teraz w krainie marzeń nic nie idzie robić boczny pasek zadań to złoto kup zdobądz punkty dekoracje i targ robię już 20 kontraktów i niestety żaden nierozwiązany i stoję w miejscu
  • Krain Marzeń otwiera swoje podwoje już DZISIAJ!

    Czyż nie byłoby wspaniale móc zdobyć więcej diamentów w Krainie Marzeń? Zainteresowanym radzę zdobyć zupełnie nową przepustkę specjalną do Krainy Marzeń. Przepustka Marzeń daje dostęp do bardziej ekscytujących zadań w Krainie Marzeń. Wykonujcie zadania, a liczba diamentów, które otrzymacie na zakończenie każdego tygodnia, wyraźnie wzrośnie.

    no wszystko super szkoda ze nie dla wszystkich jest toto dostępne :/

    czy zespół myśli jakoś to wyrównać/zrekompensować??

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):

    Krain Marzeń otwiera swoje podwoje już DZISIAJ!

    Czyż nie byłoby wspaniale móc zdobyć więcej diamentów w Krainie Marzeń? Zainteresowanym radzę zdobyć zupełnie nową przepustkę specjalną do Krainy Marzeń. Przepustka Marzeń daje dostęp do bardziej ekscytujących zadań w Krainie Marzeń. Wykonujcie zadania, a liczba diamentów, które otrzymacie na zakończenie każdego tygodnia, wyraźnie wzrośnie.

    no wszystko super szkoda ze nie dla wszystkich jest toto dostępne :/

    czy zespół myśli jakoś to wyrównać/zrekompensować??

    Witam  :)
    Na obecną chwilę nie mam żadnych informacji.
    Diana
  • Ostatnie wydarzenie Kraina Marzeń to jak dla mnie masakra, tyle wysiłku by rozbudować farmę i po co?Podsumowanie diamentów i tym podobne a żaden diamencik nie trafił do mnie :(( Zresztą nie tylko do mnie, w moim sojuszu wiele osób nie dostało :( Czy będzie z tego tytułu jakaś rekompensata?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Ostatnie wydarzenie Kraina Marzeń to jak dla mnie masakra, tyle wysiłku by rozbudować farmę i po co?Podsumowanie diamentów i tym podobne a żaden diamencik nie trafił do mnie :(( Zresztą nie tylko do mnie, w moim sojuszu wiele osób nie dostało :( Czy będzie z tego tytułu jakaś rekompensata?
    Witam
    Czasem diamenty pojawiają się na koncie z dużym opóźnieniem. Wyczyść  historie przeglądania ,usuń ciasteczka.Jeśli nadal nie będzie diamentów na Twojej farmie to skontaktuj się z Supportem gry.Inni członkowie sojuszu też niech tak zrobią.
    Diana
  • Puff851 (PL1)Puff851 (PL1) PL1 Posty: 5
    Nie wiem czy to ma być opóźnienie czy nie, ale po ostatniej krainie niby mi diamenty dodało tyle, że w podsumowaniu pokazało 14 tysięcy diamentów a stan konta się zmienił z 79 tyś na 86 z hakiem.
  • Kraina Marzeń i podwójne punkty doświadczenia  :D , super oferta z księżyca, czy ktoś myśli przygotowując takie gnioty :p:smile:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik