Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja 22/04/20 Wznieś swojego konia na wyższy poziom!

124

Komentarz

  • mmmki (PL1)mmmki (PL1) PL1 Posty: 4
    To się zrobiło strasznie skomplikowane, wywróciło stadninę do góry nogami z dnia na dzień. Trzeba było sukcesywnie, mniejszymi krokami zmieniać, nie mam czasu doktoryzować się nad tym wszystkim, nie rozumiem dlaczego ciągle przegrywam z dużo słabszymi itd. Jednym słowem zamiast zabawy jest frustracja...
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    I wieczorkiem również 0:10 aż miło >:)
  • mmmki (PL1)mmmki (PL1) PL1 Posty: 4
    Próbuję jeszcze to rozgryźć ale chyba się poddam... czy ja dobrze rozumiem, że dodatkowe umiejętności z łąki sojuszu się już nie liczą? Nigdzie nie widzę takiego łącznego poziomu konia... 
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Uważajcie na przycisk błyskawiczna hodowla połyka  złoto bez pytania  aż miło, takie niedopatrzenie ze strony twórców gry??? czy celowe działanie s
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    mmmki (PL1) powiedział(a):
    Próbuję jeszcze to rozgryźć ale chyba się poddam... czy ja dobrze rozumiem, że dodatkowe umiejętności z łąki sojuszu się już nie liczą? Nigdzie nie widzę takiego łącznego poziomu konia... 
    Hej
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4260464/#Comment_4260464
    Efekty hodowlane z łąki końskiej nie są widoczne, ale się liczą. Jest to jeden z błędów wyświetlania. Które są dla koni.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Jest przyciskw opcjach- ustawienia, zeby powiadamiali Cie, jak wydawac zloto Mozna ustawic np, jak ja ustawilam o 10 szt zlota Po co prosic sie o ustawienie zabezpieczen. Nawet jak pojawia sie - Wrozkaza 100 zlota, pytaja sami o potwierdzenie To najlepsze zabezpieczenie. Nawet jak spieszysz sie i w razie pomylki, wyswietli sie komunikat o wydawaniu zlota
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Konie przepadły z kretesem. Wyszłam z brązowej ligii, ale w srebrnej wygrywam od 0 do maksymalnie 2 wyścigów dziennie (koń poziom 137 i 10 w rywalizacji) czyli stoję cały czas przy pierwszej nagrodzie. Nie ma znaczenia czy koń, z którym walczę ma poziom 137 czy 100 czy niższy, przegrana i tak gwarantowana. To nie jest porażka GGS a celowe działanie na wyciąganie złota... niedoczekanie Wasze... pożegnałam większość wysp tymczasowych (robię jedną dla odmiany) i różnych uszczęśliwiających "dodatków", pożegnam też konie. Wbrew temu co śpiewa Maryla R. - BEZ ŻALU!
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie grajcie w te konie, ja tam już sobie dałam spokój, jakieś dwa dni temu 4 razy pod rząd wychodziłam na zero, z wykorzystaniem wyposażenia. Porażka.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Sama uważam że koniki ..".skopaliście" ..nie chce się nawet teraz tam wchodzić ...
    by nawet trenować te koniki .. :( . Zawsze dochodziłam do ligi platynowej ..., teraz
    nie mam szans by tam dotrzeć :(:(:(
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dzisiaj rano na 100 paliwa i pakowanie sprzętu wygrałam jeden wyścig, po czym olałam temat, bo wyposażenie się skończyło. Wieczorem się poscigałam "dla sportu", bez niczego... Wygrałam 3/5... To chyba nie tak miało być... A jeśli miało być, to proszę tutorial od zespołu. Z pakowaniem statków umieli zrobić, to z konikami tez dadzą radę. Jak dla mnie konie do odstawki, jak wszystkie ostatnie dobrodziejstwa... Już nawet o spapranym jarmarku nie będę wspominać... 
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Sukces przegrałem dziś 0:25 dziękuje ekipie  big farm, nie mogę się nacieszyć takim sukcesem :s
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Chyba ta aktualizacja z wzniesieniem konia na wyższe poziomy to dotyczyła wzniesienia wymagań. Wymagania są nieosiągalne, kompletna porażka. To już tradycja, że co nowego to synonim porażki. 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    1;10
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
     Kiedy zniknie te 10 katafalków ze stadniny, 


    noszących dumną nazwę "stojak na trofea"? Pasują jak kwiatek do kożucha.

  • Podpinam się pod wypowiedziami, żal trenować konie i ścigać się . Z góry skazanym na porażkę :(
    Może od nowego sezonu naprawicie algorytm wyścigów, bo teraz szkoda....wszystkiego :(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nikt niczego w tej sprawie nie zrobi- to już jest pozamiatane. 1 wygrana na 20 . Ale za to ile PR było na początku, to proszę siadać. Te konie to chyba  z Janowa, dlatego takie dziadostwo
  • Stadnina to wielki bubel, niedoróbka itd.....
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    jedna wielka masakra , na konie nie wchodzę od kilku dni, nie ma po co...
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 13.06.2020
    Ja jeszcze chwilę podrążę... Jak to jest, że koń, który wygrywa wszystko kiedy nie dostaje się pkt, przegrywa wszystko mimo wyposażenia, słabszych przeciwników i cudów wianków? Czy może w końcu zespół nam wyjaśnić co mam zrobić, żeby cokolwiek wygrać? Bo wyposażenie nie działa, niższy poziom przeciwnika też nie, ani ten nowy poziom w tarczy (poziom rywalizacji)...

    Jeśli zespół nie ma zamiaru wyjaśnić, to uprzejmie proszę o możliwość wykarczowania drzew, bo zaburzają mi w tym momencie "balans gry", bo jedyne czym jestem zainteresowana na ten moment na końskiej farmie, to kiedy zrobi się złoto w kopalni i przez kretyńskie drzewka nie widzę czasu kiedy będzie gotowe! A drzew nie chce mi się zbierać, bo nie ma po co i za długo to trwa.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tak sobie myślę, że z tymi herbami, to jest trochę tak jak z diamentami w Krainie Marzeń. W pierwszym sezonie zwycięstw  konia wysłanego do zawodów buło więcej, chociaż i tak mało. I herbów było więcej więc można było coś za to wybudować. No więc nastąpiło, hola, hola. Jak na 30 pojedynków wygrywam 1 to o czym to świadczy? O ingerencji w kody gry i zrobienie ustawień na niewygrywanie przez graczy. Nikt mi nie powie, że koń  słabszy od mojego o 50% powinien wygrać. Chyba że o innych piszemy:)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dodajmy jeszcze, że na początku kiedy drzewka były dużo droższe uzbieranie na jedno zajmowało mi jeden dzień... Po obniżeniu ceny zajmuje mi to ok. 3 dni, ot taki ggsowy paradoks ;) 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Widze ze moderatora nie interesuje ten temat lub nie ma nic do powiedzenia ale moze chociaż zgłosi szanownemu zespołowi ,ze domagamy sie  wprowadzenia możliwości wyburzania drzewek w obecnej sytuacji w stadnie drzewka są zbędne .
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Widze ze moderatora nie interesuje ten temat lub nie ma nic do powiedzenia ale moze chociaż zgłosi szanownemu zespołowi ,ze domagamy sie  wprowadzenia możliwości wyburzania drzewek w obecnej sytuacji w stadnie drzewka są zbędne .
    Zgłaszam na bieżąco Wasze uwagi.Stara wersja Stadniny nie powróci,o tym już informowałam,.Jeśli dostanę nowe informację od Zespołu,to na pewno Wam przekażę.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ale my nie prosimy o starą wersję tylko możliwość wyburzenia drzewek.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    właśnie, wyciąć póki korniki nie zjedzą, 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Ale my nie prosimy o starą wersję tylko możliwość wyburzenia drzewek.
    Drzewka to element nowej wersji Stadniny,wiec nie zostaną wyburzone.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 18.06.2020
     :(  @Diana skoro mogę usunąć każdy budynek produkcyjny, a w tym momencie drzewa do tego należą, bo produkują, to czemu nie? Poza tym, że ggs nie dał takiej opcji... 
    Pewnie nie uzyskam odpowiedzi, to postuluję o przeniesienie kopalni, np. na farmę główną, to na pewno jest do zrobienia  :)
    Post edited by neferetka (PL1) on
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    A może tak, jakaś ankieta na temat koni : funkcjonalność, poziom zadowolenia,  grafika i te inne bzdety - przecież one są do bani!!!!!!!!!.  dziś 0 : 14 super zadowolenie!!!!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niby usunąć nie można, a przecież przy aktualizacji lokalizacje zmieniły się.
    Pomysł z kopalnią extra,  przenieść gdzie indziej i niech konie dziczeją

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik