Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Konie

Czy ktoś wie czy można a jeżeli tak to jak wyłączyć drzewka które same rosną. Ja ich nie chcę!!!!!!

Odpowiedzi

  • Nie wiem jak to wylaczyc ale tez  tego nie chce.Niepotrzebna gmatmanina  tylko zniecheca do koni.
    Bylo proste w miare przejrzyste to pogrzebali,poplatali  i nie wiadomo  o co chodzi.
    A jak nie wiadomo  o co chodzi to domniemywam ze chodzi o zloto.
    i tutaj sie dorwano i zepsuto wszystko.
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 23.04.2020
    a ja tam jestem pelen podziwu dla ggsu

    zeby wpasc na pomysl stawiania huty obok stadniny i dziwne zabawy w lesnika trzeba miec wyjatkowo oryginalny sposob  (nie)myslenia... :D:D:D

    z niecierpliwoscia czekam na wiecej  >:)

    czas isc na calosc i przebic "genialny" pomysl z octo "sadzenia" wody na polach.... B)

    moja ocena aktualki i zmian

    fantazja +10
    uzytecznosc -10
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 23.04.2020
    Jak patrzę na te konie, to aż mi tych szkap żal. Hasały sobie wolne w wyścigach, a tu teraz siodła jakieś derki itd. Jeszcze im krzaków nasadzili.
    Choćby dla sportu w miarę możliwości podciagne budynki i drzewa nieśpiesznie, żeby zobaczyć czym nas uraczono:)

    Jak patrzę na stadninę to boję się o rybach myśleć, może marchewkę na morzu będziemy siali, albo kuźnię nam postawią, kto wie
  • amigo5 (PL1)amigo5 (PL1) PL1 Posty: 7
    Witam ... Brawo !!!!!!! , te konie to niewypaaaaał ...Szkoda słów ...:((((((
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To jest, niestety, kolejny przykład jak GGS psuje to co samo wytworzyło, w imie udogodnień, które wielu graczom są i tak niepotrzebne. Jest juz totalny bałagan. pięćset eventów na raz, zbieranie sianie itp. zajmuje dużo czasu. Czy ktoś myśli, ze będę jeszce jak kto głupi siedział i analizował konne wyścigi, a i tak efekt jest mizerny. Na wyścigi to się chodzi oglądać, ew. grać a nie pitrasić się z jakimiś analizami funta kłaków niewartymi.

    GGS, zostały jeszcze ryby do spartolenia, czekam z niecierpliwością!
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dzisiaj była ankieta, to niedługo się dowiemy, że nowe koniki nam się strasznie bardzo podobają i wszyscy jesteśmy nimi zachwyceni :disappointed:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    moje kochane koniki, a niechże was
  • wie już ktoś co z kopalnią? akurat miałem zapuszczoną licencję i nie wiem co i po co się tam ma jeszcze wydobywać:/
    tak w ogóle to rozbudowa tych drzewek i hut potrwa kilkanaście miesięcy albo i dłużej
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    Czy moga wrocic stare KONIE ? to co jest teraz to PORAZKA !!!!! Nic nie jest czytelne tylko same utrudnienia i jak lubilam konie to teraz najgorsze co mam w tej grze .
  • Kompletna, niezrozumiała gmatwanina
    a może to ja jestem idiotą?
    w programowaniu mikroprocesorów sobie radzę, w elektronice to już naprawdę dobrze
    a w TO to nawet mi się nie chce wchodzić
    no i to "odblokuj za 20 tysięcy złota"
    chyba mają nas za idiotów
    Nawet nie wiadomo co odblokować


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 13.05.2020
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    Kompletna, niezrozumiała gmatwanina
    a może to ja jestem idiotą?
    w programowaniu mikroprocesorów sobie radzę, w elektronice to już naprawdę dobrze
    a w TO to nawet mi się nie chce wchodzić
    no i to "odblokuj za 20 tysięcy złota"
    chyba mają nas za idiotów
    Nawet nie wiadomo co odblokować


    Witam
    Za 20 tys złota można odblokować, więcej miejsca na przechowywanie rożnych elementów wyposażenia konia.
    Diana
  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    Konie ... totalna porażka ! Rżnęłam je bo to bardziej zagmatwane niż matematyka na najwyższym poziomie.
    Jedno co mi tam wychodzi to ulepszanie pieńków :)
    Tylko nie wiem czy za swojego żywota ulepszę wszystkie.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Całkowita porażka. Zepsuli grę na amen. Jak jeszcze dobiorą się do łowiska, to kończę z tą grą. Chwilowa przestałam cokolwiek kupować. Szkoda mojej kasy na takie coś.

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Makrystka (PL1) powiedział(a):
    Konie ... totalna porażka ! Rżnęłam je bo to bardziej zagmatwane niż matematyka na najwyższym poziomie.
    Jedno co mi tam wychodzi to ulepszanie pieńków :)
    Tylko nie wiem czy za swojego żywota ulepszę wszystkie.
    A jeszcze niedawno obowiązującą wersją było, że w tę grę grają też dzieci :smile: ciekawe, które ogarną.
    Ja też dobra jestem w pieńkach, a raczej byłam, bo odkąd zepsuli/naprawili, że nie można podejrzeć u innych ułożenia, to losowość gorsza jak w kołach fortuny :)
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Totalny bezsens, po jednej sesji z końmi przechodzi ochota aby cokolwiek robić na farmie !!!!!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Witam po kwarantannie dwutygodniowej :)
    Żeby można było cokolwiek stwierdzić w zakresie wzmocnień w postaci siodeł, kasków itd. musiałaby być możliwość rozegrania tej samej gonitwy z tym samym przeciwnikiem ze wzmocnieniami i bez. Niestety takiej możliwości nie ma, a szkoda. w inny sposób za nic w świecie nie da rady wykoncypować, czy jest sens używać wzmocnień w danym pojedynku czy nie. To trochę jak rzut monetą, tylko nie zawsze wypada orzeł albo reszka, a najczęściej kant.  I tak właśnie można się w te koniki bawić i tak się nas kantuje. No jaka jest logika- mam pojedynek z koniem np.90 (ja mam 104) robię wzmocnienie na max i sromotna porażka. Następny pojedynek, koń przeciwnika  ma ze 120 i przegrywa ze mną, który już nie daje wzmocnienia bo ma to gdzieś. Hi hi hi 

    Jeżeli komuś się chce to polecam następującą metodę- a olać to wszystko i grać, jak ja, bez wzmocnień. Zapewniam jest łatwiej i bez nerwów co się ugra to się ugra, szkoda nerwów i czasu na analizy, które  należy potłuc o część pleców

  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Masakra od dwóch dni "0"  wygranych nawet z wykorzystaniem wyposażenie i o wiele mniejszymi pozycjami!!! Niedorzeczne i beznadziejne!!!!
  • mmmki (PL1)mmmki (PL1) PL1 Posty: 4
    Lubiłam stadninę i wyścigi, ale to co teraz zrobiono, to jakiś koszmar. Zastanawiam się, czy zrezygnować tylko ze stadniny, czy z całej tej gry....
  • Mam tylko jedno pytanie dotyczące koni
    Gdzie jest opcja "sprzedaj" gdy magazyn jest pełny?
    Może też być opcja "oddaj za darmo" , byle tylko nie informowano mnie pierdylion razy że w stadninie jest coś do zebrania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    Mam tylko jedno pytanie dotyczące koni
    Gdzie jest opcja "sprzedaj" gdy magazyn jest pełny?
    Może też być opcja "oddaj za darmo" , byle tylko nie informowano mnie pierdylion razy że w stadninie jest coś do zebrania
    Dobry wieczór:)
    Aby sprzedać nadmiar , klikasz na budynek produkcyjny i sprzedajesz wszystko albo część produkcji.
     
    Diana
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    @Rimini33 (PL1)
    Rudy przerabia się na sztabki, które służą do ulepszania sprzętu dla konii.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik