Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

stadnina

co jest z magazynem na farmie stadniny jest pusty

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nina16.16 (PL1) powiedział(a):
    co jest z magazynem na farmie stadniny jest pusty
    Dobry wieczór :)
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony.W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
     Witam dlaczego koniki po tej waszej nowości raz tylko na 10 wygrywają a czasem wszystkie razy przegrywają o co chodzi nawet z tymi słabymi lv przegrywa 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ania7356 (PL1) powiedział(a):
     Witam dlaczego koniki po tej waszej nowości raz tylko na 10 wygrywają a czasem wszystkie razy przegrywają o co chodzi nawet z tymi słabymi lv przegrywa 
    Witam
    A czy produkujesz wyposażenie?
    Diana
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    tak produkuję 
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    no chyba ze ja coś żle robię :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ania7356 (PL1) powiedział(a):
    no chyba ze ja coś żle robię :(
    Witam :)
    Nie robisz raczej nic źle. Już zgłaszałam do Zespołu fakt ,że więcej się przegrywa wyzwań niż wygrywa.
    Diana
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    Dziękuje bardzo :)
  • vivacor (PL1)vivacor (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam mam problem ze stadniną.
    Magazyny w zakładzie rymarskim, farbiarni i garbarni mam pełne. 
    Nastawiłam się na produkcję sprzętu do ujeżdżania. W zakładzie rymarskim mam przykładowo  30/30 nieskazitelnych butów do ujeżdżania, owijki siodła itp i jedyne co mogę dodać podczas wyzwania to siodło i to też nie zawsze. Może ktoś by to wyjaśnił, może ja robię coś źle? Raz mi się udało dodać dwa produkty, ale to było chyba jakoś na początku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    vivacor (PL1) powiedział(a):
    Witam mam problem ze stadniną.
    Magazyny w zakładzie rymarskim, farbiarni i garbarni mam pełne. 
    Nastawiłam się na produkcję sprzętu do ujeżdżania. W zakładzie rymarskim mam przykładowo  30/30 nieskazitelnych butów do ujeżdżania, owijki siodła itp i jedyne co mogę dodać podczas wyzwania to siodło i to też nie zawsze. Może ktoś by to wyjaśnił, może ja robię coś źle? Raz mi się udało dodać dwa produkty, ale to było chyba jakoś na początku.
    Hej
    Nie każdy przedmiot, można użyć dla każdego konia. Jest to całkiem dobre dla siodeł, skracasz czas dla każdej przeszkody dla każdej dyscypliny. Dla innych rzeczy, trzeba go obejrzeć, pracują na konkretnej przeszkody i dyscypliny (nie zmienia) ale mają warunek - wymagają one pewną cechę na koniu lub wolnego miejsca dla tej cechy. Musisz więc spojrzeć na opis podczas produkcji i zrobić to, czego możesz użyć na koniach.
  • vivacor (PL1)vivacor (PL1) PL1 Posty: 6
    dziękuję bardzo za odpowiedź. Muszę się przyjrzeć temu, ale wychodzi na to, że mam pełen magazyn rzeczy których nie mogę użyć, a nowych nie mogę zrobić :(. Zobaczymy może to jakoś rozgryzę, a jak nie to rzucę te konie:) Nie rozumiem tego.
  • U mnie od 6 maja sytuacja wygląda tak jak na poniższym zrzucie. 7 wysłałam zgłoszenie do supportu i do dzisiaj brak jakiejkolwiek odpowiedzi. 
    Tak - wyczyściłam ciastka
    tak - sprawdziłam inne przeglądarki
    tak - sprawdziłam wersje i flagę kraju

    Czy tam wszyscy u Was mają wolne, że nie można się doczekać na odpowiedź???

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zosia_3456 (PL1) powiedział(a):
    U mnie od 6 maja sytuacja wygląda tak jak na poniższym zrzucie. 7 wysłałam zgłoszenie do supportu i do dzisiaj brak jakiejkolwiek odpowiedzi. 
    Tak - wyczyściłam ciastka
    tak - sprawdziłam inne przeglądarki
    tak - sprawdziłam wersje i flagę kraju

    Czy tam wszyscy u Was mają wolne, że nie można się doczekać na odpowiedź???

    Witam
    Poprosiłam kogoś z Zespołu o sprawdzenie Twojego konta.Dostałam odpowiedz,że wszystko jest w porządku, musisz raz jeszcze wyczyścić  historię przeglądania i usunąć ciasteczka.
    Diana
  • W każdym dziale forum zgłaszane są problemy ze stadniną, ciekawe dlaczego nikogo z twórców tego "bubla" nie zainteresuje, że może jest to rzeczywiście niezrozumiałe i nietrafione. 
  • vivacor (PL1)vivacor (PL1) PL1 Posty: 6
    vivacor (PL1) powiedział(a):
    Witam mam problem ze stadniną.
    Magazyny w zakładzie rymarskim, farbiarni i garbarni mam pełne. 
    Nastawiłam się na produkcję sprzętu do ujeżdżania. W zakładzie rymarskim mam przykładowo  30/30 nieskazitelnych butów do ujeżdżania, owijki siodła itp i jedyne co mogę dodać podczas wyzwania to siodło i to też nie zawsze. Może ktoś by to wyjaśnił, może ja robię coś źle? Raz mi się udało dodać dwa produkty, ale to było chyba jakoś na początku.

    Taką dostałam odpowiedź
    Hej
    Nie każdy przedmiot, można użyć dla każdego konia. Jest to całkiem dobre dla siodeł, skracasz czas dla każdej przeszkody dla każdej dyscypliny. Dla innych rzeczy, trzeba go obejrzeć, pracują na konkretnej przeszkody i dyscypliny (nie zmienia) ale mają warunek - wymagają one pewną cechę na koniu lub wolnego miejsca dla tej cechy. Musisz więc spojrzeć na opis podczas produkcji i zrobić to, czego możesz użyć na koniach.

    NIESTETY jak dla mnie to jest chore- mam zawalony magazyn sprzętem, którego nie mogę użyć.Nie jest jasne kiedy i czego mogę użyć więc robię trochę w ciemno i taki jest efekt. Czy jest gdzieś instrukcja obsługi tego? Wiem, pisze trochę z przekąsem, ale nie tylko ja mam taki problem. Powinna być możliwość choćby usunięcia sprzętu jeżeli go nie chcę. Poza tym cena 20 000 złota za dodatkową kratkę, w której pewnie też bym wyprodukowała coś w ciemno to zdecydowana przesada. 
    Ja wiem, że nie muszę grać na stadninie, ale skoro jest  to próbuję grać, więc wychodząc naprzeciw takim graczom jak ja, może warto żeby ten temat przemyśleć?

  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Jest możliwość usunięcia niechcianego wyposażenia końskiego. Wchodzisz w zakład rymarski  i tam w magazyn, w magazynie wybierasz sprzęt, który chcesz usunąć i wrzucasz go do kosza. Tracisz oczywiście wszystko co użyłaś do produkcji tego sprzętu, ale zwalnia Ci się miejsce.
  • sarah11 (PL1)sarah11 (PL1) PL1 Posty: 11
    A może zróbmy głosowanie, komu podoba się stadnina w obecnej wersji
    Może warto posłuchać graczy a nie robić coś co prawie nikomu się nie podoba?
    Po co robicie ankiety jeśli potem i tak przeprowadzacie zmiany według własnego widzi mi się.
    To z naszych wpłat utrzymujecie tę grę, więc dlaczego nie słuchacie głosów graczy???

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Ja jestem przeciwna nowej wersji stadniny, w co bym nie wyposażyła konia wygrana przegrana pół na pół, w sumie nie ma różnicy, poprzednio podobnie było. Więc nie widzę sensu. Może jakieś urozmaicenie i nowość, ale fajnie by było gdyby ta nowa wersja dawała korzyści moim konikom. A tak bez zmian.
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Niestety już 11.05 Diana napisała:
    Witam
    Stara wersja Stadniny nie wróci.
    Diana 
  • Teraz to ja mam dwa problemy
    co zrobić ze złotymi podkowami, skoro są bez sensu i niepotrzebne?
    co zrobić z tymi herbami, skoro są bez sensu i niepotrzebne?
    Można je jakoś za darmo oddać?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    JotbernatPlayer (PL1) powiedział(a):
    Teraz to ja mam dwa problemy
    co zrobić ze złotymi podkowami, skoro są bez sensu i niepotrzebne?
    co zrobić z tymi herbami, skoro są bez sensu i niepotrzebne?
    Można je jakoś za darmo oddać?
    Złote podkowy można wykorzystać na:
    zakup nowych koni,
    rozbudowę stajni, o ile nie masz już na maksa,
    w kole św mikołaja (grudzień niestety)
    Ja w ogóle nie wyrzucam tego typu rzeczy - nigdy nie wiadomo na co się przydadzą leżą i kurza się w magazynie, trudno

    Herby - na razie to tylko  po  podniesieniu budynków można kupować nowe drzewka i  upgradować stare - o ile chcemy mieć ładniejszą farmę koni. Poza tym przydatność herbów jest na razie nieznana użytkownikom...
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Masakra od dwóch dni "0"  wygranych nawet z wykorzystaniem wyposażenie i o wiele mniejszymi pozycjami!!! Niedorzeczne i beznadziejne!!!!
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nawet sądzę że czasem lepiej nie wykorzystywać wyposażenia bo wtedy się coś wygrywa, serio :P
  • U mnie klasyfikacja wciąż na tym samym poziomie , pomimo wygranych i przegrywanych gonitw  Wniosek jest prosty Przestaje puszczać koniki To już nie jest przyjemność 
  • sylwia82 (PL1)sylwia82 (PL1) PL1 Posty: 47
    Ja też rezygnuję ze stadniny, w starej wersji zawsze maiłam licencję, teraz byłam daleko w tyle. W dodatku magazyny mam ciągle przepełnione i nie mogę produkować nic, a jak chcę wykorzystać w zawodach to mam komunikat, że niedostępne.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Po raz pierwszy od wielu lat nie dotarłem do licencji za złoto. Kombinacja z wyposażeniem jest zupełnie bezsensowna. Analizowanie na jakiego konia siodełko, bo ten ma to,a ten tamten parametr, tu procenty, tam ułamki ułamka procentów to kompletna bzdura zajmująca niepotrzebnie czas, a efekt i tak najczęściej daremny. Pomijam już jałową radość z klikania na kilkadziesiąt drzewek... 
  • "Tfurca" tej wersji będzie artystą. Co prawda jeszcze nie gra i nie rysuje, ale już jest pierdolnięty

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik