Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja 22/04/20 Wznieś swojego konia na wyższy poziom!

245

Komentarz

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Ja też przegrywam jak mam wyposażenie,a wygrywam z większymi poziomami bez wyposażenia.
    Diana
    To po co to wyposażenie i te wszystkie cuda wianki??? Skoro nawet "głos zespołu" podważa ich sens? Czy możemy dopytać zespołu? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Ja też przegrywam jak mam wyposażenie,a wygrywam z większymi poziomami bez wyposażenia.
    Diana
    To po co to wyposażenie i te wszystkie cuda wianki??? Skoro nawet "głos zespołu" podważa ich sens? Czy możemy dopytać zespołu? 
    Nie podważam ich sensu,napisałam zgodnie z prawdą.Tak oczywiście dopytam się jutro Zespołu o wyposażenie.
    Diana
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Właśnie pisząc zgodnie z prawdą, potwierdziłaś moje obserwacje, że używanie wyposażenia, to taka sama loteria jak nie używanie go i taka sama loteria jaka była przed tymi szumnymi zmianami, które miały "ulepszyć,usprawiedliwić..." i takie tam :) Bardzo prawdopodobne, że jestem zwyczajnie za głupia, żeby ogarnąć te wszystkie "dobra", które zespół nam zafundował przy konikach, ale czy o to chodziło??? Znam swoje ograniczenia bez zespołu ;p W ankiecie też wypowiedziałam się, że jest to dla mnie za skomplikowane i nie podoba mi się nic. Zdaję sobie sprawę, że jak została wprowadzona, aż tak zaawansowana funkcja do gry, to zespół będzie jej bronił, aż nam się w końcu spodoba, a jak się nie spodoba, to przypomni nam, że nie trzeba korzystać ze wszystkich funkcji w grze... Ale i tak już zrezygnowałam: z tessy i chmurki, z farm wyspiarskich, tego eventu z dekoracjami, eventu na kwiatowej i pewnie jeszcze bym mogła wymieniać... Z czego jeszcze muszę zrezygnować, żeby zespół ogarnął, że nie tędy droga???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Właśnie pisząc zgodnie z prawdą, potwierdziłaś moje obserwacje, że używanie wyposażenia, to taka sama loteria jak nie używanie go i taka sama loteria jaka była przed tymi szumnymi zmianami, które miały "ulepszyć,usprawiedliwić..." i takie tam :) Bardzo prawdopodobne, że jestem zwyczajnie za głupia, żeby ogarnąć te wszystkie "dobra", które zespół nam zafundował przy konikach, ale czy o to chodziło??? Znam swoje ograniczenia bez zespołu ;p W ankiecie też wypowiedziałam się, że jest to dla mnie za skomplikowane i nie podoba mi się nic. Zdaję sobie sprawę, że jak została wprowadzona, aż tak zaawansowana funkcja do gry, to zespół będzie jej bronił, aż nam się w końcu spodoba, a jak się nie spodoba, to przypomni nam, że nie trzeba korzystać ze wszystkich funkcji w grze... Ale i tak już zrezygnowałam: z tessy i chmurki, z farm wyspiarskich, tego eventu z dekoracjami, eventu na kwiatowej i pewnie jeszcze bym mogła wymieniać... Z czego jeszcze muszę zrezygnować, żeby zespół ogarnął, że nie tędy droga???
    Witam :)
    Przekazałam Wasze uwagi w raporcie.Mam prośbę ,czy możecie porobić screeny z wyzwań turniejowych tych wygranych,przegranych z wyposażeniem i bez niego?
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    też nie rozumiem, co lepiej co gorzej i w zamian... ale zastanawia mnie jedno, jak ja wyzywamkogoś to on ma wszędzie te ulepszenia... czy idzie je jakoś ustawić na stale, żeby były gdy ktoś mnie wyzywa? poza tym, ich tak duzo nie ma, mieści się 30-40 to na kilka biegow, a potem?
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    Mam zakład rymarski na poziomie 4 a i tak mogę produkować wyłącznie zwykłe wyposażenie. Żeby nie było sztabki mam wyprodukowane w nadmiarze. To co jeszcze jest potrzebne?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    111User1 (PL1) powiedział(a):
    Mam zakład rymarski na poziomie 4 a i tak mogę produkować wyłącznie zwykłe wyposażenie. Żeby nie było sztabki mam wyprodukowane w nadmiarze. To co jeszcze jest potrzebne?

    Witam :)
    Takie materiały są potrzebne do wyprodukowania solidnych siodeł do skoków


    Diana
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 06.05.2020

    Dziękuję za odpowiedź. 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Na 10 rzuconych wyzwań ,9 przegranych z wyposażeniem, jedno bez wyposażenia -wygrane i to z koniem silniejszym od mojego.
    Po za tym dołożone zostały drabinki w poszczególnych ligach,np,w złotej jest ich 12, trudno przejść do dalszych lig ciągle przegrywając :)skoro dołożono drabinek to równocześnie powinny się zwiększyć Punkty klasyfikacji( dotychczas 4 medale) z taką punktacją i porażkami jakie obecnie nam zafundował zespół daleko się nie zajdzie .
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    ZRÓBCIE COŚ Z TĄ  GRAFIKĄ I PŁYNNOŚCIĄ GRY,  BO  PRAKTYCZNIE  W OGÓLE JUŻ NIE IDZIE GRAĆ  !!  Nie mówiąc  o przyjemności.  Ciągle wirujące śruby  ładujących się obiektów.  Łąki  lądujące w morzu ,  inne budynki  obok  farmy,  albo  same  dymki   bez  budynków  .   Co pewien czas  nawet  nie widać  wszystkich  towarów jak się wybiera  wyzwanie.  Pytam,   jak  grać  ?? 

    Pozdrawiam. >:)B):/

    ps.   czyszczenia przeglądarek  itp.  nie pomagają.
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    Składam wniosek o przywrócenie poprzedniej stadniny, jedna wygrana na dziesięć? i tak w kółko. Może nie jestem zbyt bystra na ogarnięcie tych wszystkich dodatków, ale to mi odebrało całą przyjemność. Poprzednio też losowość miała znaczenie, ale teraz to już żadnej logiki w tym nie ma.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Co daje poziom rywalizacji konia? Czy w ogóle coś daje?
  • ula40 (PL1)ula40 (PL1) PL1 Posty: 7
    witam - wszystko przegrywam - ledwo udało mi się wejść do złotej ligi i dalej ani rusz  -co się dzieje -te zmiany to kolejna porażka - chcecie pozbyć się kolejnych graczy, porostu  zamknijcie grę i już

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Co daje poziom rywalizacji konia? Czy w ogóle coś daje?
    Witam :)
    Poziom rywalizacji konia jest potrzebny do "obrony" ,gdy inny gracz rzuci wyzwanie.
    Diana
  • Basia70 (PL1)Basia70 (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam, jak odblokować pole w     zakładzie rymarskim? Aktualnie mam 2 poziom , czy tylko za złoto, czy jest ewentualnie inna możliwość?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia70 (PL1) powiedział(a):
    Witam, jak odblokować pole w     zakładzie rymarskim? Aktualnie mam 2 poziom , czy tylko za złoto, czy jest ewentualnie inna możliwość?
    Witam :)
    Chodzi Ci o odblokowanie większej ilości miejsca na wyposażenie? Można odblokować za złoto lub zakupując subskrypcję lojalnościową.
    Diana
  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    W przeglądzie sezonu dzieją się jakieś cuda ciągle kasuje mi punkty, cały czas zaczynam od złotej ligu, zróbcie coś z tym wreszcie.
  • ula40 (PL1)ula40 (PL1) PL1 Posty: 7
    mozesz sobie pisac i tak nic nie zrobia - mam to samo -

  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    dadzą jakąś śmieszną rekompensatę
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    111User1 (PL1) powiedział(a):
    Składam wniosek o przywrócenie poprzedniej stadniny, jedna wygrana na dziesięć? i tak w kółko. Może nie jestem zbyt bystra na ogarnięcie tych wszystkich dodatków, ale to mi odebrało całą przyjemność. Poprzednio też losowość miała znaczenie, ale teraz to już żadnej logiki w tym nie ma.
    Popieram ten wniosek w całości. Ktoś coś wymyślił może i dobrze; ale realizacja beznadziejna. Wyposażenie nie ma żadnego wpływu na wynik turnieju. Wczoraj puszczałam konia beż wyposażenie a dziś z wyposażeniem. Ilość przegranych niczym się nie różni:(
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Popieram!!! Całkowity bubel!!!
    Nie kupię niczego i nie dam Wam mojej kasy jeśli nie poprawicie tych chorych zmian

  • big bamber (PL1)big bamber (PL1) PL1 Posty: 85
    edytowano 12.05.2020
    111User1 (PL1) powiedział(a):
    Składam wniosek o przywrócenie poprzedniej stadniny, jedna wygrana na dziesięć? i tak w kółko. Może nie jestem zbyt bystra na ogarnięcie tych wszystkich dodatków, ale to mi odebrało całą przyjemność. Poprzednio też losowość miała znaczenie, ale teraz to już żadnej logiki w tym nie ma.
    Tella (PL1) powiedział(a):
    111User1 (PL1) powiedział(a):
    Składam wniosek o przywrócenie poprzedniej stadniny, jedna wygrana na dziesięć? i tak w kółko. Może nie jestem zbyt bystra na ogarnięcie tych wszystkich dodatków, ale to mi odebrało całą przyjemność. Poprzednio też losowość miała znaczenie, ale teraz to już żadnej logiki w tym nie ma.
    Popieram ten wniosek w całości. Ktoś coś wymyślił może i dobrze; ale realizacja beznadziejna. Wyposażenie nie ma żadnego wpływu na wynik turnieju. Wczoraj puszczałam konia beż wyposażenie a dziś z wyposażeniem. Ilość przegranych niczym się nie różni:(
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram!!! Całkowity bubel!!!
    Nie kupię niczego i nie dam Wam mojej kasy jeśli nie poprawicie tych chorych zmian

    Również popieram... Jak macie robić " TESTY" na INT.. to niech te testy trwają miesiącami... i niech gracze z INT przekonają się co to tak na prawdę jest..  albo jeszcze lepiej niech GSS sam to sprawdzi przetestuje itp, itd.. a nie po Jednej aktualizacji jest 50 aktualizacji "POPRAWKOWYCH" a i tak te aktualizacje nic nie dają... Tracimy czas przez te Aktualizacje na Wydarzenia ( MS, LEJ,JARMARK...) aa a po jednej jakiejkolwiek aktualizacji jest 50 nowych błędów.. więc niech GGS wszystko sprawdzi zanim coś wgra.. albo poprawi....


    Pozdrawiam...
    Post edited by big bamber (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam
    Stara wersja Stadniny nie wróci.
    Diana 
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Diano, to może chociaż coś poprawią w nowej wersji , tak żeby wyposażenie miało wpływ na wyniki konia w turniejach?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    No to jeśli zostawiacie ten bubel to ja bardzo dziękuję. Mam w nosie stadnine i konie. Tam nic nie działa jak powinno
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Diano, to może chociaż coś poprawią w nowej wersji , tak żeby wyposażenie miało wpływ na wyniki konia w turniejach?
    Witam :)
    Potrzebne są screeny ,prosiłam już o nie. Czy możecie zrobić screeny i dać mi je z wygranymi,przegranymi wyzwaniami ,z wyposażeniem i bez niego? To by pewnie pomogło.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    wyprodukowalam siodla, derki owijki itd, jak mam je wrzucic na konia, podpowiedzcie prosze
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Sorry, ale to zespół jest od testowania, a nie ja... Nie będę za nich odwalać roboty. Mogę podpowiedzieć, żeby za długo nie szukali, że po wejściu do platyny u mnie nie idzie praktycznie nic wygrać, nieistotne czy przeciwnik słabszy czy lepszy, z wyposażeniem czy bez... Na 100 paliwa jestem wstanie wygrać max 1 wyścig. To to chyba nie jest dobra zmiana... Ale wiem, ja nie umiem w te ich dobrodziejstwa...
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    widze, ze nie ma chetnych podpowiedziec jak wyposazyc konia i po co wyprodukowalam siodla, owijki itd skoro nie moge ich wrzucic na konia, ciagle pokazuje sie wyposazenie zaawansowane. A mam 2 poziom warsztatu. I dziwne, ze nie moznna sprzedac wyposazenia, tylko usunac. Po co je wyprodukowalam
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    jola red (PL1) powiedział(a):
    widze, ze nie ma chetnych podpowiedziec jak wyposazyc konia i po co wyprodukowalam siodla, owijki itd skoro nie moge ich wrzucic na konia, ciagle pokazuje sie wyposazenie zaawansowane. A mam 2 poziom warsztatu. I dziwne, ze nie moznna sprzedac wyposazenia, tylko usunac. Po co je wyprodukowalam
    Cześć
    Nie każdy przedmiot można użyć dla każdego konia. Jest to całkiem dobre dla siodeł, skracasz czas dla każdej przeszkody dla każdej dyscypliny. Dla innych rzeczy, trzeba go obejrzeć, pracują na konkretnej przeszkody i dyscypliny (nie zmienia) ale mają warunek - wymagają one pewną cechę na koniu lub wolnego miejsca dla tej cechy. Musisz więc spojrzeć na opis podczas produkcji i zrobić to, czego możesz użyć na koniach.

    Jak wyposażyć konie:


    Mam to dla koni wykonanych w warsztacie rymarskim, wybieram z niego


    Otworzę sezon w transporterze i wybiorę przeciwnika i dyscyplinę, umieszczę wyposażenie konia w tych polach z zielonym +


    Wybrałem wyścigi i dałem koniowi mocne siodło wyścigowe, chcę je zmienić, więc klikam czerwony krzyżyk obok tego siodła = usuwam wybrane przedmioty



    I wybrałem dla niego szybkie siodło wyścigowe. widzisz wyposażenie każdego konia, do którego go przypisujesz w danej dyscyplinie, kiedy zamieniasz swoje konie za pomocą tych małych strzałek pod koniem.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik