Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Brak kontraktów z homarami

2

Komentarz

  • Odkąd pojawił się targ rybny to homarów w kontraktach  jak na lekarstwo może że 2 były a ilość homarów obłędna nie przekraczała 100 szt natomiast skorupiaków czy mieczników potrzeba kilka tysięcy w każdym kontrakcie a łowisk brak 
  • jeżeli chodzi o targ rybny- to chyba się go nie da zrobić  pomimo wędek i innych wspomagaczy 
    na 6 kontraktów -w każdym  są ostrygi i to w ilościach 600-900 szt  a w łowisku 40 szt  jak jest 100 to sukces wielki  - no i oczywiście jak są łowiska   -małże tak samo
    to może za 10 lat to to robię ))
  • to masz SUPER kontrakt !!! 

  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Posty: 99
    Nikdy jsem neměla smlouvu s humry, hraji více jak 6,5 roku
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Homary pojawiają się w kontraktach sporadycznie.
    Generalnie sytuacja odnośnie  pogarsza się  cały czas: ostrygi małże i krewetki już dawno wymagania dotyczące ilości przekroczyły jakikolwiek poziom rozsądku. Teraz doszły mieczniki w takich ilościach, że proszę siadać. Tych czterech pozycji na łowiskach jest tyle co kot napłakał (pewnie dlatego nie można tego kota ulepszyć:)) I jeszcze rzadko się pojawiają. Od zmiany próbuję złowić 1000 mieczników, żeby to zadanie na łowisku wypełnić, normalnie masakra. teraz mam  4 łowiska homarów i 2 łowiska tuńczyki/śledzie. I dodam, ze w zasadzie łowiska wyławiam w 100% za jednym zamachem, czasem nawet kutry w rezerwie zostaną. I tak kicha.
    Boję się tylko jednego, jak pójdą kontrakty z homarami, to jeszcze nam ich zabraknie i znowu będzie problem
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie
    Zgłaszamy tylko brak kontraktów z homarami.Inne posty będą usuwane.
    Diana
  • Joana888 (PL1)Joana888 (PL1) PL1 Posty: 12
    Przeciez homary sa czesto w kontraktach na targu tylko w postaci pasztetu tzw zaneta, bo z czego ja robic skoro inne ryby sa bardziej potrzebne 
  • Také nemám v rybím trhu žádný kontrakt na humry už nějaký ten rok.
  • Jeżeli chodzi o homary to w kontraktach to występują ale same homary jeszcze nie było.

    Mogła by być większa różnorodność kontraktów jak są małże to niech nie będzie ostrych i krewetek, jak są krewetki to niech nie będzie małży i ostryg.

    Akurat skorupiaki bo jest mało łowisk i są bardzo słabe
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245

    czy oprócz prośby o wpisy o braku kontraktów z homarami ktoś już cos robi w tej materii z GGS aby to zmienić? bo u mnie dalej to samo, kontraktów brak !

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):

    czy oprócz prośby o wpisy o braku kontraktów z homarami ktoś już cos robi w tej materii z GGS aby to zmienić? bo u mnie dalej to samo, kontraktów brak !

    Witaj
    Przekazałam przed chwilą informację od Was.Jak dostanę informacje od Zespołu odnośnie braku homorów w kontraktach to Was poinformuję.
    Diana
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):

    czy oprócz prośby o wpisy o braku kontraktów z homarami ktoś już cos robi w tej materii z GGS aby to zmienić? bo u mnie dalej to samo, kontraktów brak !

    Witaj
    Przekazałam przed chwilą informację od Was.Jak dostanę informacje od Zespołu odnośnie braku homorów w kontraktach to Was poinformuję.
    Diana
    to czekamy... 
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):

    czy oprócz prośby o wpisy o braku kontraktów z homarami ktoś już cos robi w tej materii z GGS aby to zmienić? bo u mnie dalej to samo, kontraktów brak !

    Witaj
    Przekazałam przed chwilą informację od Was.Jak dostanę informacje od Zespołu odnośnie braku homorów w kontraktach to Was poinformuję.
    Diana
    to czekamy... 


    kontraktów dalej brak i dalej cisza, widocznie ktoś chce abyśmy się za bardzo nie obłowili w kasę ;-)
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156

    kontraktów dalej brak i dalej cisza, widocznie ktoś chce abyśmy się za bardzo nie obłowili w kasę ;-)
    U mnie również nadal brak kontraktów z homarami, ale za to zmieniła się sytuacja z łowiskami: cały czas mam co najmniej 3 łowiska z homarami, często 4 a ostatnio miałam 5 łowisk z homarami. Nie sposób złowić mieczników czy śledzi, bo brak łowisk:(   Po wyłowieniu wszystkich homarów z łowiska pojawia się nowe również z homarami.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    coś jest na rzeczy 6 łowisk- 3 z homarami. W ogóle kontrakty poszły w kierunku mieczników tylko jak łowić jak łowisk nie ma?
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Ja w tej chwili na 6 łowisk mam 5 z homarami i 1 ze śledziami. Od 2 dni nie miałam łowiska z łososiami:( Widać że dzielna załoga GGS coś "poprawiała" z homarami, szkoda że nie to co trzeba.
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Nie mam homarów nawet w kontraktach zbiorczych, pojawiły się natomiast niebotyczne ilości mieczników do zebrania. Za to na 6 łowisk- 5 z homarami. Bez komentarza, bo jestem spokojna, ale do czasu.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    od 21 lutego 2020 roku nastała błoga cisza, a kontraktów z homarami jak nie było tak nie ma ale za to z miecznikami to jest od groma. min 5 tys szt.... trzeba to zbierać tak +/- 2 miesiące. Pozdrawiam tych co "niby" coś poprawiają. Na łowisku max 140 szt raz 2/3 dni. Łowisk z homarami nie brakuje, tylko słać kutry


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    od 21 lutego 2020 roku nastała błoga cisza, a kontraktów z homarami jak nie było tak nie ma ale za to z miecznikami to jest od groma. min 5 tys szt.... trzeba to zbierać tak +/- 2 miesiące. Pozdrawiam tych co "niby" coś poprawiają. Na łowisku max 140 szt raz 2/3 dni. Łowisk z homarami nie brakuje, tylko słać kutry


    W sprawie kontraktów homarami nie otrzymałam jeszcze żadnej informacji od Zespołu.Jak ją dostanę to opublikuję.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jak zespół zajął się końmi, zresztą niezbyt udanymi, to nie miał czasu na homary. Ale jak się za te ryby weźmie, to już się boję. Raz już dostaliśmy potężnie
    Faktem jest, teraz na topie mieczniki, poprzednio były skorupiaki, obyśmy tylko na homary kiedyś nie czekali.
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    Popieram przedmówcę : 1 kontrakt na mniej więcej tydzień - bo wymagane ilości drobnych skorupiaków są tak duże...
    Homary: nie pamiętam kontraktu z nimi....  
  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    Przepraszam ... a po co ten wątek ?
    Tak dla hecy czy żeby było co na forum poczytać :)

    Tyle osób napisało, że kontraktów z homarami nie ma. I co ??? I nic :(
    Jak ich nie było , tak ich nie ma.
    I nie wiadomo czy będą , bo widać, że nikt z "dyrekcji" się tym nie zainteresował skoro watek rozpoczęty pod koniec lutego i do tej pory żadnego efektu.

    Pozdrawiam :)


  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Ponawiam temat chciałabym aby na targu Gracze mogli sprzedawać swoje produkty jak kupować od innego Gracza z danego serwera, jeśli jest to problem bo np. ktoś by to wykorzystywał w jakiś sposób zbogacając się to może w szeregu sojuszników, targ sojuszniczy tylko Farmer przynależący do jakiegoś sojuszu mógłby kupić lub sprzedać np. rybki.
    Jeśli ktoś również znalazł by kruczek do biznesu to może wymiana każdy by ustalał np. 1 tysiąc jabłek za 500 wiśni. Takie oferty.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    pomysł ciekawy, popieram, ale pewnie zaraz pojawi się sławetny balans:), albo coś w tym rodzaju
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Również nie mam :/
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    mijają dni mijają miesiące a kontraktów z homarami jak nie było tak nie ma a rożne pierdoły są wrzucane nikomu do niczego nie potrzebne i poprawiane bo tez są w nich błędy.. 

    może wreszcie ktoś weźmie się za łowiska i zrobi tak aby było, a nie żeby nie było...

    pozdrawiam
  • elwis14 (PL1)elwis14 (PL1) PL1 Posty: 8
    Ot jest wątek Homarów...
    U mnie nie było i nadal nie ma kontraktów z homarami
  • dlaczego w kontraktach na targu rybnym nigdy nie mam homarów? Dziwne, że zawsze "uczepią" się jednego rodzaju, u mnie ostatnio w modzie jest miecznik. Może wreszcie ktoś zrobi porządek?
  • Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    dlaczego w kontraktach na targu rybnym nigdy nie mam homarów? Dziwne, że zawsze "uczepią" się jednego rodzaju, u mnie ostatnio w modzie jest miecznik. Może wreszcie ktoś zrobi porządek?
    czy dostanę od kogoś odpowiedź?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    dlaczego w kontraktach na targu rybnym nigdy nie mam homarów? Dziwne, że zawsze "uczepią" się jednego rodzaju, u mnie ostatnio w modzie jest miecznik. Może wreszcie ktoś zrobi porządek?
    czy dostanę od kogoś odpowiedź?

    Witam
    Kontrakty tak jak łowiska przydzielane są losowo.Proszę  wpisy w odpowiednich działach.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik