Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja 22/04/20 Wznieś swojego konia na wyższy poziom!

Cześć Farmerzy :)
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TUTAJ, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana
«1345

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575

    co to jest?
  • sarah11 (PL1)sarah11 (PL1) PL1 Posty: 11
    witam. Chciałam zapytać dlaczego rozbudowując coś na końskiej farmie, za herby końskie, nie mogę niczego rozbudować na innych, gdzie płacę w normalnej walucie. To nielogiczne i blokuje rozwój pozostalych farm
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):

    co to jest?
    sarah11 (PL1) powiedział(a):
    witam. Chciałam zapytać dlaczego rozbudowując coś na końskiej farmie, za herby końskie, nie mogę niczego rozbudować na innych, gdzie płacę w normalnej walucie. To nielogiczne i blokuje rozwój pozostalych farm
    Witajcie :)
    Zapoznaj się z tym wpisem https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/204186/nowinki-ze-swiata-big-farm#latest
    Możesz budować jeśli masz odblokowane jednorazowe pole konstrukcyjne.W innym wypadku budowa odbywa się tylko na jednej farmie.
    Diana
  • sarah11 (PL1)sarah11 (PL1) PL1 Posty: 11
    Nie o to pytałam.  Wiem jak się gra. Widzę jednak brak logiki. Skoro budują wyspę, mam osobne okno budowy, bo jest inna waluta to dlaczego placąc walutą zdobytą w wyścigach nie mogę rozbudowywać tych drzew i budowli niezależnie od rozbudowy na innych Farmach za normalną walute??/
    Dość to pokręcone. Ktoś kto ma maksymalnie rozbudowane farmy, może sobie budować tam co chce. Jeśli Farmy są na początku swojej drogi, nie ruszą tych drzewek i budowli, nie mają jak.
    Zupełnie tego nie rozumiem
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 22.04.2020
    sarah11 (PL1) powiedział(a):
    Nie o to pytałam.  Wiem jak się gra. Widzę jednak brak logiki. Skoro budują wyspę, mam osobne okno budowy, bo jest inna waluta to dlaczego placąc walutą zdobytą w wyścigach nie mogę rozbudowywać tych drzew i budowli niezależnie od rozbudowy na innych Farmach za normalną walute??/
    Dość to pokręcone. Ktoś kto ma maksymalnie rozbudowane farmy, może sobie budować tam co chce. Jeśli Farmy są na początku swojej drogi, nie ruszą tych drzewek i budowli, nie mają jak.
    Zupełnie tego nie rozumiem
    Zawsze tak było,jak coś się buduje  na jednej farmie to na drugiej nie można.Wyspa jako farma tymczasowa zyskała możliwość rozbudowy niezależną od innych farm.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, robiłam wszystko, kilka razy usuwałam ciasteczka, historię, zmieniałam przeglądarki, zamykałam karty z grą, wyłączałam laptopa... nadal mam język angielski w stadninie... co jeszcze mogę zrobić?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diano, robiłam wszystko, kilka razy usuwałam ciasteczka, historię, zmieniałam przeglądarki, zamykałam karty z grą, wyłączałam laptopa... nadal mam język angielski w stadninie... co jeszcze mogę zrobić?

    Wyczyść raz jeszcze i jak dalej będzie język angielski to poproszę o screena .Sprawdź  jak możesz jeszcze wersję gry ta jest aktualna V1.2.9-build.1787 A1.2.149
     S99.1154.0 iXML6107 lXML2820|8:51-22/4
    Zmień ewentualnie przeglądarkę.
    Diana


  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ufff, kolejne czyszczenie w końcu pomogło
    ale czy tak zawsze ma być? Nie wiem, ile razy czyściłam historię i ciasteczka...

    a przy okazji - czy już coś wiadomo w sprawie kontraktów z homarami? Jak wiadomo, część osób z jakiegoś powodu ich nie ma... Wolałabym aby Zespół to naprawił, albo napisał nam, czym sobie zasłużyliśmy na to, że nie mamy homarów w kontraktach... a dopiero wtedy wprowadzał jakieś nowości

    Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    ufff, kolejne czyszczenie w końcu pomogło
    ale czy tak zawsze ma być? Nie wiem, ile razy czyściłam historię i ciasteczka...

    a przy okazji - czy już coś wiadomo w sprawie kontraktów z homarami? Jak wiadomo, część osób z jakiegoś powodu ich nie ma... Wolałabym aby Zespół to naprawił, albo napisał nam, czym sobie zasłużyliśmy na to, że nie mamy homarów w kontraktach... a dopiero wtedy wprowadzał jakieś nowości

    Pozdrawiam.
    Super,że się udało. Dziś o kontrakty się pytałam. Zespół jeszcze pracuję nad ich naprawą,nie wiem ile to potrwa.Jak coś będę wiedzieć to napiszę.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    ufff, kolejne czyszczenie w końcu pomogło
    ale czy tak zawsze ma być? Nie wiem, ile razy czyściłam historię i ciasteczka...

    a przy okazji - czy już coś wiadomo w sprawie kontraktów z homarami? Jak wiadomo, część osób z jakiegoś powodu ich nie ma... Wolałabym aby Zespół to naprawił, albo napisał nam, czym sobie zasłużyliśmy na to, że nie mamy homarów w kontraktach... a dopiero wtedy wprowadzał jakieś nowości

    Pozdrawiam.
    Super,że się udało. Dziś o kontrakty się pytałam. Zespół jeszcze pracuję nad ich naprawą,nie wiem ile to potrwa.Jak coś będę wiedzieć to napiszę.
    Diana
    Dzięki za inf. Mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni na rybach.

    Miłego popołudnia.
  • Brawo Brawo Brawo kolejna aktualizacja zniszczyła wszystko :(:(:( przez szmat czasu pracowaliśmy by konie miały poziom jakości i co? został od tak po prostu usunięty :( gra zamiast cieszyć coraz częściej przynosi rozczarowanie :( Gratulacje za zniechęcanie graczy do tej gry.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Brawo Brawo Brawo kolejna aktualizacja zniszczyła wszystko :(:(:( przez szmat czasu pracowaliśmy by konie miały poziom jakości i co? został od tak po prostu usunięty :( gra zamiast cieszyć coraz częściej przynosi rozczarowanie :( Gratulacje za zniechęcanie graczy do tej gry.
    Witam 
    Poziom jakości konia a raczej jego brak to błąd,który ma zostać naprawiony.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Poziom jakości konia a raczej jego brak to błąd,który ma zostać naprawiony.
    Diana
    prędzej kombinują jakie rekompensaty dać za tą katastrofę, a i te będą śmieszne jak zawsze...
    odechciewa się nie tylko grać ale i komentować
  • Mam pytanie z innej mańki. 

    Jak dobierać, zestawiać ze sobą wyposażenie dla konia?

    wyprodukowałam po jednym siodle i po jednej parze butów, dla sprawdzenia, zauważyłam że do wszystkich rodzajów siodeł mogę użyć tylko "cięzkich butów". Co zrobić, albo co musi mieć koń, żeby zastosować np. zręczne czy nieskazitelne buty?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    Jagna z Lipiec (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie z innej mańki. 

    Jak dobierać, zestawiać ze sobą wyposażenie dla konia?

    wyprodukowałam po jednym siodle i po jednej parze butów, dla sprawdzenia, zauważyłam że do wszystkich rodzajów siodeł mogę użyć tylko "cięzkich butów". Co zrobić, albo co musi mieć koń, żeby zastosować np. zręczne czy nieskazitelne buty?

    Cześć
    W warsztacie rymarskim, wchodząc do produkcji, można zapoznać się z opisem butów, siodełek ... Mamy 3 dyscypliny (skoki, ujeżdżenie, wyścigi), w każdej dyscyplinie są 3 rodzaje przeszkód. Istnieją również trzy z każdego produktu (siodła, buty, kaski ...). Każda z nich ma wpływ na inną przeszkodę i poprawia efekt hodowlany konia. Lub potrzebuje wolnego miejsca na efekt hodowlany na koniu i dodaje mu pewien efekt.
    Z tego, co widzę, produkty muszą być łączone w każdej dyscyplinie, aby koń był wzmocniony dla każdej przeszkody w dyscyplinie.
    Nie wiem, może z czasem dowiemy się, co najlepiej dać w poszczególnych dyscyplinach. Chodzi bardziej o dostosowanie konia do przeciwnika. I zwiększ szanse na wygraną.


  • waldi67 (PL1)waldi67 (PL1) PL1 Posty: 70
    O co chodzi z Hutą w stadninie?Nie moge tego rozgryzć:)?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    waldi67 (PL1) powiedział(a):
    O co chodzi z Hutą w stadninie?Nie moge tego rozgryzć:)?
    W kopalni masz możliwość wyprodukowania rudy miedzi i rudy cyny.Z tych rud w Hucie produkuje się sztabki: miedzi,cyny i kompozytową.Są one potrzebne do wytworzenia w Zakładzie rymarskim rzadkiego wyposażenia dla koni.

    Diana
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 26.04.2020
    ale rzadkie są na szaro podobnie jak epickie i wszystkie, tylko zwykłe da się produkować.
    mam za słabo coś rozbudowane czy to będzie później a może za złoto?

    i żeby nie było rudy już wydobyłem, a sztabki nawet sprzedałem bo mi się do magazynu nie zmieściły
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ale rzadkie są na szaro podobnie jak epickie i wszystkie, tylko zwykłe da się produkować.
    mam za słabo coś rozbudowane czy to będzie później a może za złoto?

    i żeby nie było rudy już wydobyłem, a sztabki nawet sprzedałem bo mi się do magazynu nie zmieściły
    Cześć
    Rzadki sprzęt dla koni można wyprodukować w warsztacie rymarskim na poziomie 2
  • mania61 (PL1)mania61 (PL1) PL1 Posty: 10
    Witam coś się dzieje  w stadninie kasuje mi punkty w przeglądzie sezonu cały czas jestem w lidze złotej miałam już 3 nagrody a znowu ledwo mam jedną i nie ma punktów czy o to chodzi żeby przestać grać? Pozdrawiam GG i super aktualizację
  • pexi (CZ1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ale rzadkie są na szaro podobnie jak epickie i wszystkie, tylko zwykłe da się produkować.
    mam za słabo coś rozbudowane czy to będzie później a może za złoto?

    i żeby nie było rudy już wydobyłem, a sztabki nawet sprzedałem bo mi się do magazynu nie zmieściły
    Cześć
    Rzadki sprzęt dla koni można wyprodukować w warsztacie rymarskim na poziomie 2
    zakład rymarski mam na 3 poziomie i klikając na niebieskie kowadło wyskakuje mi horseworkshop_fusion_title i jakby coś chciało się ulepszać ale tam nic nie mam :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.04.2020
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    pexi (CZ1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ale rzadkie są na szaro podobnie jak epickie i wszystkie, tylko zwykłe da się produkować.
    mam za słabo coś rozbudowane czy to będzie później a może za złoto?

    i żeby nie było rudy już wydobyłem, a sztabki nawet sprzedałem bo mi się do magazynu nie zmieściły
    Cześć
    Rzadki sprzęt dla koni można wyprodukować w warsztacie rymarskim na poziomie 2
    zakład rymarski mam na 3 poziomie i klikając na niebieskie kowadło wyskakuje mi horseworkshop_fusion_title i jakby coś chciało się ulepszać ale tam nic nie mam :/
    Witam :)
    A czy możesz zrobić zrzuty ekranu i mi przesłać? Czy ktoś z Zespołu może zalogować się na Twoje konto i to sprawdzić?
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Awata (PL1)Awata (PL1) PL1 Posty: 10
    A ja jako młody, nowy gracz, nowy użytkownik, mam inny problem. Dlaczego przydzielane mi sa konie z bardzo wysokim lv. od początku może udało mi się wygrać z 10 razy, z nowości praktycznie mogę korzystać w znikomy sposób, dzielnie trenowałam konia, ma 35 lv obecnie i cały czas przegrywam w rozgrywkach, czy dodam coś , co mogę zrobić z mojej nędznej możliwości czy tez nie, przegrywam z każdym, nawet na 11 lv co trafia sie bardzo rzadko.
    Podkreślę że starałam się nie zniechęcać i mój koń ma 2 poziom rywalizacji, i cały czas przegrywam.
    Mam zamiar odpuścić konia ale chcę wiedzieć dlaczego tak niesprawiedliwe traktowanie początkujących
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Awata (PL1) powiedział(a):
    A ja jako młody, nowy gracz, nowy użytkownik, mam inny problem. Dlaczego przydzielane mi sa konie z bardzo wysokim lv. od początku może udało mi się wygrać z 10 razy, z nowości praktycznie mogę korzystać w znikomy sposób, dzielnie trenowałam konia, ma 35 lv obecnie i cały czas przegrywam w rozgrywkach, czy dodam coś , co mogę zrobić z mojej nędznej możliwości czy tez nie, przegrywam z każdym, nawet na 11 lv co trafia sie bardzo rzadko.
    Podkreślę że starałam się nie zniechęcać i mój koń ma 2 poziom rywalizacji, i cały czas przegrywam.
    Mam zamiar odpuścić konia ale chcę wiedzieć dlaczego tak niesprawiedliwe traktowanie początkujących
    Witam :)
    Myślę,że nie tylko Ty  tak masz.U mnie na koncie jest podobnie,nawet wyposażenie nie zawsze pomaga wygrać.
    Diana
  • Awata (PL1)Awata (PL1) PL1 Posty: 10
    Diana powiedział(a):

    Witam :)
    Myślę,że nie tylko Ty  tak masz.U mnie na koncie jest podobnie,nawet wyposażenie nie zawsze pomaga wygrać.
    Diana
    witam ślicznie :)

    problem tkwi w tym ze od 3 dni nie wygrałam żadnej rozgrywki, a dokupiłam nawet paliwa i próbuję często, straciłam masę punktów, na koniec trafił mi się koń przeciwnik z 11 lv i tez przegrałam mimo wyposażenia , to nie jest zachęcające, wręcz nieładne ( delikatnie określając)
    Mam nadzieje że twórcy, wiedzą co robią :)


    Pozdrawiam 



  • Awata (PL1)Awata (PL1) PL1 Posty: 10
    Prostuje, po opisaniu problemu, został on naprawiony:) obecnie, przegrywam i wygrywam kiedy trzeba :L)
    Diano jesteś najlepszym modem dziękuję bardzo :)   Taka interwencja powoduje ze chce sie dalej grac

    Pozdrawiam gorąco 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a ja zauważyłem, że moj koń 85lvl wygrawa latwiej z tymi ponad 100 niż z tymi o podobnyym poziomie... kiedyś było normalniej...
  • Diana powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    pexi (CZ1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ale rzadkie są na szaro podobnie jak epickie i wszystkie, tylko zwykłe da się produkować.
    mam za słabo coś rozbudowane czy to będzie później a może za złoto?

    i żeby nie było rudy już wydobyłem, a sztabki nawet sprzedałem bo mi się do magazynu nie zmieściły
    Cześć
    Rzadki sprzęt dla koni można wyprodukować w warsztacie rymarskim na poziomie 2
    zakład rymarski mam na 3 poziomie i klikając na niebieskie kowadło wyskakuje mi horseworkshop_fusion_title i jakby coś chciało się ulepszać ale tam nic nie mam :/
    Witam :)
    A czy możesz zrobić zrzuty ekranu i mi przesłać? Czy ktoś z Zespołu może zalogować się na Twoje konto i to sprawdzić?
    Diana
    ok naprawiło się nie wiem jak ważne, że działa i dziękuję za podpowiedzi :)
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    U mnie nic się nie naprawiło mam konia 124 poziom i pełne wyposażenie i stale przegrywam nie chce mi się grać
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    U mnie nic się nie naprawiło mam konia 124 poziom i pełne wyposażenie i stale przegrywam nie chce mi się grać
    Witam :)
    Ja też przegrywam jak mam wyposażenie,a wygrywam z większymi poziomami bez wyposażenia.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik