Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Czy wam też muli na głownej farmie ?

Od dzisiaj na głównej farmie strasznie mi muli.Czy u was też tak jest ? Zniechęca to do zabawy

Odpowiedzi

  • miron36 (PL1)miron36 (PL1) PL1 Posty: 14
    Nie można nawet nic zebrać, tylko  na łowisku działa tak to jakieś opóźnienie jest 3-42 sekundy od klikniecia. Nie licząc czasu na animacje tego, bo czasem 2 minuty...
  • kacper000 (INT1)kacper000 (INT1) INT1 Posty: 13
    Witam:::(((

    Prosze wyłączcie te wielkanocne kroliki bo mie mażna grać.Ani zebrać ani posiać masakra.

    Pozdrawiam i nie jestem zadowolony:::(((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    kacper000 (INT1) powiedział(a):
    Witam:::(((

    Prosze wyłączcie te wielkanocne kroliki bo mie mażna grać.Ani zebrać ani posiać masakra.

    Pozdrawiam i nie jestem zadowolony:::(((
    Problem ze spowolnieniem gry został już zgłoszony.
    Diana
  • tomw (PL1)tomw (PL1) PL1 Posty: 65
    Moderatorzy zróbcie z tym problemem ,że gra STRASZNIE  MUUUULI ZWALNIA !!!!!
    Nie da się normalnie grać!!!!!!!!!
    Kompa systematycznie czyszczę od ciasteczek i takie tam różne.....mam program antywirusowy pełny pakiet ale to na NIC !!!!!
    Domagam się rekompensaty za straty w Jarmarku !!!!!!!!
    Gracz tomw :(((((

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No jednak jesteś niepoprawnym optymistą, rekompensata:) Niestety, już dawno nie było i pozostaje Tobie i nam wszystkim przyzwyczaić się. Cel główny tej gry to nie jest, a szkoda, płynne jej działanie.
  • Od wczoraj jak weszły nowe atrakcje do gry to pojawiła sie równiez super atrakcja kompletnie zamulona gra, to jest jak film który leci klatka po klatce, zanim sie jedno pole zbierze mija 30 sek. Jest to bardzo pomocne w rozgrywkach na czas takich jak jarmark bo zanim zbierzesz i zasiejesz to juz po misji 30 min.Czy nikt nie sprawdza  jak działaja nowe eventy w normalnej grze? macie chyba serwer testowy.
  • planujecie cos z tym zrobić?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    i dlaczego nie dziala cos za co placimy

    czyli zniwiaraka ?????????????????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    i dlaczego nie dziala cos za co placimy

    czyli zniwiaraka ?????????????????
    To skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik