Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd z brzegowymi !!!

Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
edytowano 07.04.2020 w Problemy techniczne i błędy
Po zasianiu raz nasion brzegowych nie można się ich pozbyć , żniwiarka za każdym razem je zasieje choć by 20 razy zasiać ręcznie kukurydzę bez brzegowych za 21 żniwiarka i tak brzegowe sieje..

Proszę beż tych złotych myśli czyszczeniu ciachów i historii bo to nie pomaga ...
«1

Komentarz

  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    O tak ... dokładnie.
    Po końskiej aktualizacji występuje błąd z siewnikiem albo pola mają lepszą pamięć.
    Po zasianiu zwykłych nasion wraz z brzegowymi a następnie zwykłych nasion i zebraniu ich siewnik powinien obsiać pola ostatnio użytymi nasionami,czyli zwykłymi. Obsiewa ... ale wraz z brzegowymi.
    Problem dotyczy każdej farmy ... nie tylko głównej :(
    Siewnik ma w pamięci cały czas raz użyte nasiona brzegowe pomimo obsiania pól zwykłymi nasionami.

    A ...i jeszcze coś. Umiem używać siewnika :)
    To tak na wszelki wypadek napisałam , gdyby ktoś chciał mnie tego nauczyć :)
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Dokładnie po wprowadzeniu nowości w stadninie nawet siewnik oniemiał ze zdumienia i zaczął żyć swoim życiem. Jak ktoś jeszcze nie siał po aktualizacji brzegowych to lepiej niech go raczki nie swędzą :)

    Wietrzenie, czyszczenie, proszenie i inne zabiegi nic nie pomagają :(((
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Czy ktoś to w ogóle czyta i ma zamiar gdzieś to zgłosić ?
    Kwiaty do jarmarku zabiera wioskowe dolary przy sianiu żniwiarą , kto to później odda ?
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Kiedy zostanie rozwiązany problem z roślinami brzegowymi ????
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 08.04.2020
    Moderatorów tego forum o kant ***** potrzaskać , celowo ignorują nasze wpisy choć dookoła odpisują , możecie mnie tu zblokować bo i tak żaden pożytek z was

    Napiszę do supportu w sprawie roślin brzegowych , spytam ich także czy takie zachowanie modów to norma czy niekompetencja osób które powinny pomagać graczom w istotnych sprawach dotyczących gry

    Może złośliwość ????? hmmm
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 08.04.2020
    Czarny (PL1) powiedział(a):
    Moderatorów tego forum o kant ***** potrzaskać , celowo ignorują nasze wpisy choć dookoła odpisują , możecie mnie tu zblokować bo i tak żaden pożytek z was

    Napiszę do supportu w sprawie roślin brzegowych , spytam ich także czy takie zachowanie modów to norma czy niekompetencja osób które powinny pomagać graczom w istotnych sprawach dotyczących gry

    Może złośliwość ????? hmmm
    Dobry wieczór :)
    Błąd został zgłoszony.Niestety  nie znam daty kiedy zostanie to naprawione.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Aktualizacja była i oczywiście nie naprawiono problemu z brzegowymi :(((
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    witam... co się dzieje, z siewnikiem, sieją sie same brzegowe i ręcznie trzeba wszystko siać od nowa?

    może kto sie za to weźmie, czy znowu będzie info że GGS nie napotkał problemu?

    już nie chce mi sie pisać na temat błędów w  tej grze...

    ps chcecie screena?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam... co się dzieje, z siewnikiem, sieją sie same brzegowe i ręcznie trzeba wszystko siać od nowa?

    może kto sie za to weźmie, czy znowu będzie info że GGS nie napotkał problemu?

    już nie chce mi sie pisać na temat błędów w  tej grze...

    ps chcecie screena?
    Witam 
    W poście powyżej napisałam,że błąd został zgłoszony.Dobrze by było najpierw zapoznać się, że wszystkimi wpisami.
    Diana
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Diana powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam... co się dzieje, z siewnikiem, sieją sie same brzegowe i ręcznie trzeba wszystko siać od nowa?

    może kto sie za to weźmie, czy znowu będzie info że GGS nie napotkał problemu?

    już nie chce mi sie pisać na temat błędów w  tej grze...

    ps chcecie screena?
    Witam 
    W poście powyżej napisałam,że błąd został zgłoszony.Dobrze by było najpierw zapoznać się, że wszystkimi wpisami.
    Diana


    dobrze to będzie jak przestaniecie wprowadzać bubli z błędami, a nie mnożycie poprzednie i nic z tym nie robicie.

    o dawana są problemy z turboznwiarka i tylko potraficie napisać zrób screena, zapytam sie z czego mam go zrobić, jak nie działa poprawnie?

    może trochę trzeba pomyśleć za nim napisze sie taką bzdurę.

    Mam problem wiec go poruszam, nie muszę się zapoznawać z poprzednimi wpisami, nie jestem moderatorem.

    Skoro błąd dalej jest znaczy nic w tej materii nie robicie, a przypominam są mistrzostwa !!


  • amigo5 (PL1)amigo5 (PL1) PL1 Posty: 7
    Mam ten sam problem z siewnikiem i brzegowymi , więc i ja swoje dodam kiedy to będzie naprawione , mam nadzieje że w miarę szybko , ile można czekać  … Pozdrawiam 


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amigo5 (PL1) powiedział(a):
    Mam ten sam problem z siewnikiem i brzegowymi , więc i ja swoje dodam kiedy to będzie naprawione , mam nadzieje że w miarę szybko , ile można czekać  … Pozdrawiam 


    Nie wiem kiedy będzie naprawiony.Niestety nie mam czarodziejskiej różdżki i nie naprawię błędu z siewnikiem.Błąd został zgłoszony i dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędna. Jak dostanę informację, kiedy zostanie naprawiony to Wam napiszę.
    Diana
  • beret (PL1)beret (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 09.04.2020
    Diano, z całym szacunkiem -  są różne błędy występujące w grze. Tyle tylko, że błąd  ze siewnikiem jest związany  z niedotrzymaniem warunków umowy sprzedaży substrykcji. Płacimy realną kasę za coś z czego nie możemy korzystać. Nikt nie ma tutaj pretensji do Ciebie - zrobiłaś co mogłaś. Ja indywidualnie też zgłosiłem problem do supportu. Tyle tylko, że sytuacja  trwa od aktualizacji koni, która rzekomo była testowana na innym serwerze. Zapytaj proszę w imieniu graczy zespół, czy przewiduje finansową rekompensatę za niedogodności, uniemożliwiające normalne korzystanie z zakupionej substrykcji.
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    Popieram przedmówcę ... oczywiście także i u mnie sieje brzegowe bez opamiętania ... 

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 14.04.2020
    Wiadomo już coś kiedy będzie to naprawione ?
  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    Haloooooooooooo !!!!!
    Zagląda tu ktoś ?
    Co z brzegowymi ?
    Sieją się same bez opamiętania !
    Nie dosyć, że bez mojej wiedzy to się dzieje, zabiera przy tym  wioskowe dolary a ... a chciałabym zaznaczyć, że subskrypcja jest subskrypcją. Skoro wykorzystuję ją w części to ... to może poproszę o zwrot kosztów zakupu subskrypcji.
    Pozdrawiam
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    z kontraktami na homar nie mogą się uporać od ok 2 miesięcy, wiec odnośnie brzegowych niestety trzeba dać im więcej czasu... 

    za cytuje klasyka "był czas przywyknąć przecież (...)"...

    pozdrawiam
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 15.04.2020
    nie chce przeklinać ale samo się ciśnie na usta niecenzuralne słowo

    wiec się jesio powstrzymam ale do ,,,,,k..... nedzy????
    KTO ODDA KASKE ZA BLEDA ZNIWIARKE ????
    PŁACIMY za to  I RZADAMY NAPRAWY !!!!!!!!!!
    juz 7 dni jak nikt nie raczy popracować nad bledami

    ale nawet przepraszam tu nie widzę tylko wpisy::: zespól sie zapoznał i pracuje
    dziekuje za taka prace
    mnie szef by już dawno na ryj .. wyrzucił za taka prace z bledami
    czy ktos nad tym panuje???

    TEZ ZADAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA NIEKOMPETENCJE a nie jakies badziewne nagrody napewno sypna
    zwrot zadam w postaci zlota bo realnej kasy ni ma jak
    moje wyliczenia 1000golda za dzien ;-))))))



  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    No to będzie zaraz ban :))

    Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że mają nas w żupie a za straty które ponieśliśmy dostaniemy rekompensatę...karma dla kur, humus szklarniowy tudzież inne NIEZBĘDNE I RÓWNIE BARDZO POTRZEBNE RZECZY.

    Pozdrowienia dla MODERATORÓW I CAŁEGO ZESPOŁU :)))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 15.04.2020
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    nie chce przeklinać ale samo się ciśnie na usta niecenzuralne słowo

    wiec się jesio powstrzymam ale do ,,,,,k..... nedzy????
    KTO ODDA KASKE ZA BLEDA ZNIWIARKE ????
    PŁACIMY za to  I RZADAMY NAPRAWY !!!!!!!!!!
    juz 7 dni jak nikt nie raczy popracować nad bledami

    ale nawet przepraszam tu nie widzę tylko wpisy::: zespól sie zapoznał i pracuje
    dziekuje za taka prace
    mnie szef by już dawno na ryj .. wyrzucił za taka prace z bledami
    czy ktos nad tym panuje???

    TEZ ZADAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA NIEKOMPETENCJE a nie jakies badziewne nagrody napewno sypna
    zwrot zadam w postaci zlota bo realnej kasy ni ma jak
    moje wyliczenia 1000golda za dzien ;-))))))



    To skontaktuj się z Supportem gry.A skąd wiesz ,że nikt nie pracuje nad naprawą? i  bardzo proszę o grzeczniejsze wpisy.
    Diana 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 15.04.2020
    Diana co tu jest niegrzecznego mozesz mi powiedzec????

    nasialam ... czekam ,,,, i zobacze jak grzecznie obejda sie ze mna
    Post edited by aurelka40 (PL1) on
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Diano bardzo proszę nie kpij z nas. Do supportu piszemy, na forum piszemy a reakcji zero. Nikt nie naprawił błędu, nikt nie oddał nam nagród za jarmark więc trudno się dziwić, ze ludziom nerwy puszczają. Toż za subskrypcję płacimy realną kasą a od tygodnia nie możemy korzystać  ze żniwiarki :((
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Niezmiernie się cieszę, że zrezygnowałam z subskrypcji, spokój, mniej nerwów, brzegowe mi się nie sieją, polecam i pozdrawiam:))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Diano bardzo proszę nie kpij z nas. Do supportu piszemy, na forum piszemy a reakcji zero. Nikt nie naprawił błędu, nikt nie oddał nam nagród za jarmark więc trudno się dziwić, ze ludziom nerwy puszczają. Toż za subskrypcję płacimy realną kasą a od tygodnia nie możemy korzystać  ze żniwiarki :((
    Chyba wyraźnie i po polsku napisałam,że błąd zostanie naprawiony.Napisałam też ,że nie znam dokładnej daty naprawy.
    Diana
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    A ja chyba wyraźnie i po polsku napisałam, że sytuacja jest wszystkim od tygodnia znana i jedyne co macie nam do zaproponowania to "idźcie na mostek i poczekajcie" ( czytaj " milczcie i przestańcie zawracać głowę"). Może jakaś informacja typu; zostanie przedłużony okres subskrypcji... dostaniecie za uniedogodnienie X złota, zaległe nagrody za jarmark zostaną przypisane do waszych kont w dniu X.

    I bardzo proszę grzeczniej Diano a nie z drwiną, kpiną i arogancją " CHYBA WYRAŹNIE I PO POLSKU NAPISAŁAM", żądasz od nas kultury i szacunku to może daj nam przykład.


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    A ja chyba wyraźnie i po polsku napisałam, że sytuacja jest wszystkim od tygodnia znana i jedyne co macie nam do zaproponowania to "idźcie na mostek i poczekajcie" ( czytaj " milczcie i przestańcie zawracać głowę"). Może jakaś informacja typu; zostanie przedłużony okres subskrypcji... dostaniecie za uniedogodnienie X złota, zaległe nagrody za jarmark zostaną przypisane do waszych kont w dniu X.

    I bardzo proszę grzeczniej Diano a nie z drwiną, kpiną i arogancją " CHYBA WYRAŹNIE I PO POLSKU NAPISAŁAM", żądasz od nas kultury i szacunku to może daj nam przykład.


    Kultury to raczej Ty się powinnaś nauczyć.Temat na chwilę obecna uważam za zamknięty. Jak dostanę nowe informację to Wam napiszę.
    Diana
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Oj widzę droga Diano, że nerwy Ci puszczają..... spokojnie: wdech, wydech, wdech, wydech ......

    IDĘ POCZEKAĆ NA MOSTU :)))))))))))))
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 15.04.2020
    no tak pare postow wyzej byla prosba o grzecznosc
    jak widac ta polega na zamknieciu tematu


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Następna aktualizacja naprawi błąd z brzegowymi -taką informacje dostałam przed chwilą od Zespołu.Dokładnej daty aktualizacji nie znam.Tak dyskusję na ten temat na chwilę obecną uważam za zbędna. Kolejne wpisy dotyczące roślin brzegowych będę usuwać.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik