Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja ???- Podkowy dla Was

2

Komentarz

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    ta gra juz nawet nie muli ona stoi dęba

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    devil272 (PL1) powiedział(a):
    Taka super aktualizacja,ze przed nia gra super chodzila a teraz nic nie moge na grze zrobic.Co raz gorzej ta gra chodzi przy kazdej aktualizacji.Zrabaliscie jak nic ta aktualke gdyz przed nia super gra chodzila
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diano, mamy turniej w stadninie. A nadal tam język angielski...
    może dostaniemy jakąś instrukcję?
    ania2134 (PL1) powiedział(a):
    gra bardzo muli jak wgrano zbieranie jajek; proszę przekazać to zespołowi.
    Witam :smile:
    Zgłosiłam już problem z grą.
    Za chwilę opublikuję poradnik ,mam nadzieję ze będzie pomocny.
    Diana
  • Poradnik ? W jakim celu ? 
    sokoro logowanie  ponowne do gry nie pomaga , czyszczenie ciasteczek nie pomaga, zmiana przeglądarki nie pomaga to ja się pytam jaki poradnik. Wyzwań wioskowych nie można robić bo zanim zbiorę produkty to czas się dawno skończy.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 06.04.2020
    Konie w nowej odsłonie nie podobają mi się wcale, porażka. Nieczytelne, przerost formy nad treścią, nic nie widać... masakra.
    A gra muli tak, że 45 sekund patrzyłam jak mi się zebrane liny przesuwają po ekranie (zbiory w wioski).
    Czy już na prawdę nie macie innych problemów w grze? - pytanie retoryczne - Czy trzeba zmieniać coś co działa i czy my gracze prosiliśmy o taką zmianę? - kolejne retoryczne. 
    PORAŻKA, MASAKRA. Użyłabym innych słów ale przecież do GGS żadna krytyka nie dociera... a jeszcze za parę słów prawdy by mnie na forum zbanowali.

    Ps. i kwestia mulenia gry to nie jest kwestia mojego internetu, bo codziennie pracuję na nim zdalnie plus ogrania on studenta i ucznia, ani mojego laptopa, bo do tej pory jak działało normalnie to działało.
    I pytam: JAK ROBIĆ JARMARK??? pytanie, na które nie dostanę odpowiedzi, bo pewnie dla GGS gra wcale nie muli
  • nic  nie pomaga,  nie  da  się  grać
  • klara93 (PL1)klara93 (PL1) PL1 Posty: 136
    Co mają znaczyć drzewa rosnące na końskiej farmie??? Nie wiem o co chodzi.Brak opisu.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 06.04.2020
    Nie da się grać!!! zróbcie coś z tym muleniem, 10 minut się loguję do gry!!!! nie ma mowy o zbieraniu czegokolwiek!!!! i to niby wyszło Wam na innym serwerze? tam było tak super, że wprowadziliście te badziewie też u nas? BRAWO WY
    Edit: każde klikniecie trwa około 10-15 sekund zanim będzie reakcja, a ja mam samych obór ponad 20, w tym tempie nie zbiorę wszystkiego do wieczora
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Nie da się grać, nie da się zbierać!!! CZY a jeśli tak to KIEDY gra przestanie mulić???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Obawiałem się, i słusznie, że aktualizacja rozpieprzy, nie bójmy się tego słowa użyć, tę grę na amen (inne adekwatne słowo nie zostało znalezione). Niestety czarnowidztwo  moje potwierdza się po raz kolejny. Pytanie które należy zadać, to po co była testowana nowa nowa odsłona na serwerze INT? Szkoda mi się powtarzać, bo pisałem już tyle razy, jak się te nowości wprowadza. Grochem o ścianę. Powtórzę za to, że to nie jest problemem sprzęt na którym gram, po prostu jest to nieudacznictwo. A najlepiej wyprowadzeni w pole są płacący za te wszelkie ułatwienia kasę.

    Poza tym te konie to chyba po aktualizacji powinny być osobną grą! Kompletnie niejasne zasady, jeszcze brak polskiego języka, jakieś głupie wizualizacje niby to wyścigu, cuda-wianki. Dla kogo?
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Koniki w nowej odsłonie jak dla mnie porażka. Nikomu to do niczego.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    klara93 (PL1) powiedział(a):
    Co mają znaczyć drzewa rosnące na końskiej farmie??? Nie wiem o co chodzi.Brak opisu.
    Nowe zakłady produkcyjne - Drzewa

    W Stadninie znajdzie się siedem rodzajów drzew, które mogą wytwarzać siedem różnych podstawowych składników wyposażenia konia. Cała produkcja jest zautomatyzowana i można zebrać określoną ilość składników podstawowych dla każdego cyklu produkcyjnego każdego drzewa.


    Możesz także hodować nowe Drzewa na każdym pniu. Ale uwaga: nie możesz zobaczyć, który typ drzewa dostaniesz przed zakończeniem budowy. Każdy gracz odblokuje tę samą liczbę różnych drzew, ale w losowej kolejności. 
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    tych drzew jest zdecydowanie za mało, jest tyle pniaków, że ze dwadzieścia rodzajów można by załadować. Rozwiązanie jest fantastyczne, proponuję nagrodę dla gracza, który pierwszy to ogarnie;może będzie nawet lepszy od autorów, którzy chyba nie do końca wiedzieli co nam zapodali. Ciekawe co będzie jak już te drzewa będą, jak wtedy tych jajek, fakt za 10 lat, będziemy szukać.
    A tak w ogóle to ktoś wie, czy rozbudowa blokuje pole budowy na innych farmach, czy jest niezależna?. W zasadzie powinna być osobno, bo jak tu ogarnąć rozbudowy/przebudowy na trzech farmach (główna smakosz i kwiatowa) i jeszcze  konie, a niektórzy ryby, wyspa tymczasowa itd.
  • kysza (PL1)kysza (PL1) PL1 Posty: 6
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    tych drzew jest zdecydowanie za mało, jest tyle pniaków, że ze dwadzieścia rodzajów można by załadować. Rozwiązanie jest fantastyczne, proponuję nagrodę dla gracza, który pierwszy to ogarnie;może będzie nawet lepszy od autorów, którzy chyba nie do końca wiedzieli co nam zapodali. Ciekawe co będzie jak już te drzewa będą, jak wtedy tych jajek, fakt za 10 lat, będziemy szukać.
    A tak w ogóle to ktoś wie, czy rozbudowa blokuje pole budowy na innych farmach, czy jest niezależna?. W zasadzie powinna być osobno, bo jak tu ogarnąć rozbudowy/przebudowy na trzech farmach (główna smakosz i kwiatowa) i jeszcze  konie, a niektórzy ryby, wyspa tymczasowa itd.
    budowa obiektu w "nowej" stadninie blokuje rozbudowę na farmach(głównej, smakoszu i kwiatowej) - sprawdzone 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dzięki za info. No to pasztet mamy kolejny , już wiem, ze muszę to szczęście sobie odpuścić. Co prawda, farma niby zabudowana, ale wymieniam sobie to i owo na lepsze. Przecież budynki (rozbudowa) na najwyższych dwóch poziomach trwają po kilkanaście godzin. A te konie to mają też niezłe czasy rozbudowy.

    Zostały jeszcze ryby - czekam na udogodnienia:)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Cieszę się że wgrali jakość nowość, tym bardziej nowe drzewka, nowe zasoby, tworzenie nowych produktów dla koników, ale konkurs z konikami jest nieco znacznie przedłużony, dużo klikania, animacje i przejścia jak dla dzieci. Wróciłabym raczej do starych zasad. Zauważyłam że nie wszystko jeszcze opisane w języku polskim.
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    stwierdzam ze jestem za głupia do tej gry :D nie ogarniam stadniny :#
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Czy opisy w stadninie nadal będą po ANGIELSKU ?????????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.04.2020
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Czy opisy w stadninie nadal będą po ANGIELSKU ?????????
    Witam  :)
    Wyczyść parę razy wszystko : historię przeglądania i pliki cookies. Zostało to sprawdzone i wszystko jest w porządku.Wersja przeglądarki taka powinna być:
     
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Czy opisy w stadninie nadal będą po ANGIELSKU ?????????
    Witam  :)
    Skontaktuj się z Supportem gry w tej sprawie.
    Diana
    Daj znać Asia że ja też mam z tym problem, więc nie jest to błąd u jednego Gracza a na szerszą skalę :P
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Diano czy możesz się zdecydować co ze stadniną ???
    O 11/18 w BŁĘDY,BŁĘDY...CIĄG DALSZY !!!! napisałaś; Witam
    Przekazałam do Zespołu.
    Diana
    Teraz o 11/27 napisałaś;Witam 
    Skontaktuj się z Supportem gry w tej sprawie.
    Diana

    No to przekazałaś zespołowi czy wszyscy gracze mają napisać indywidualnie ????


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Diano czy możesz się zdecydować co ze stadniną ???
    O 11/18 w BŁĘDY,BŁĘDY...CIĄG DALSZY !!!! napisałaś; Witam
    Przekazałam do Zespołu.
    Diana
    Teraz o 11/27 napisałaś;Witam 
    Skontaktuj się z Supportem gry w tej sprawie.
    Diana

    No to przekazałaś zespołowi czy wszyscy gracze mają napisać indywidualnie ????


    Przekazałam Zespołowi i nie jest to błąd, dlatego edytowałam swoją odpowiedź.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.04.2020

    @Asia 1208 ,czy możesz zrobić mi zrzut ekranu ?
    Post edited by Diana on
  • Procne (PL1)Procne (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 07.04.2020
    Gdy sprawdzałem o godzinie 9 w transporterze pokazywana była informacja, że nowy sezon zacznie się o godzinie 10. Teraz sprawdzam znowu i wyświetla się tylko informacja, że trwa przerwa między sezonami. Sprawdzam tablicę ogłoszeń i następny sezon za 30 dni. Czy obecny sezon został odwołany? 

    edit:
    W transporterze widzę przy dwóch pierwszych zakładkach, że są dostępne od poziomu 60. Czy to oznacza, że straciłem możliwość brania udziału w turnieju do czasu aż osiągnę 60 poziom?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Procne (PL1) powiedział(a):
    Gdy sprawdzałem o godzinie 9 w transporterze pokazywana była informacja, że nowy sezon zacznie się o godzinie 10. Teraz sprawdzam znowu i wyświetla się tylko informacja, że trwa przerwa między sezonami. Sprawdzam tablicę ogłoszeń i następny sezon za 30 dni. Czy obecny sezon został odwołany? 

    edit:
    W transporterze widzę przy dwóch pierwszych zakładkach, że są dostępne od poziomu 60. Czy to oznacza, że straciłem możliwość brania udziału w turnieju do czasu aż osiągnę 60 poziom?
    Witam :)
    Niestety tak, dopiero od 60 poziomu nowa Stadnina ,turnieje są dostępne.
    Diana
  • Procne (PL1)Procne (PL1) PL1 Posty: 21
    No to proszę sobie wyobrazić jakie są moje odczucia na temat tej aktualizacji :)

    Ale jak mi w jakiejś następnej aktualizacji zabierzecie dostęp do rybołówstwa to się zdenerwuję.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Procne (PL1) powiedział(a):
    No to proszę sobie wyobrazić jakie są moje odczucia na temat tej aktualizacji :)

    Ale jak mi w jakiejś następnej aktualizacji zabierzecie dostęp do rybołówstwa to się zdenerwuję.
    Przykro mi  :( myślę że dostęp do rybołówstwa nie zostanie zabrany.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Do koni też nie powinien, jesli ktoś już w jakiś sposob mial możliwość grać w jakiś ewent, to wstecznie nie powinni zabierać!!!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Jednego nierozumiem... nie ma dostępu do inwentarza na konikach, a jak z glownej wchodzę, to nie ma zakladki konnej, a mimo to gdy jest zadanie sprzedaj jakąś skórę, to inwentarz siępojawi i a z zakladką końską... ale tylko wtedy, jak sprawdić ile czego posiadamy? I jak sprzedać  wszsytko, nie tylko nadwyżki z drzew?
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    o co chodzi? koniec sezonu ? przecież dopiero się rozpoczął...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    o co chodzi? koniec sezonu ? przecież dopiero się rozpoczął...
    Witam :)
    Odśwież stronę powinno wszystko wrócić do normy.

    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik