Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

1818

Komentarz

  • kamamela (PL1)kamamela (PL1) PL1 Posty: 17
    MASAKRA JAKAŚ,  nie można grać, czy nikt tego nie naprawi ???
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 06.04.2020
    Podpisuję się pod przedmówcami, gra spowalnia a na koniach wszystko po angielsku i nie ma opisu jakiejkolwiek nowinki. 
    Oczywiście sprawdziłem na kilku przeglądarkach, wyczyściłem wszystko co się da.
  • nie umie niczego zebrac na farmie
  • Niektórzy gracze po aktualizacji nie mogą grać... Mają lagi, zacięcia gry itp, itd... Czy to zostanie naprawione w ciągu kilku godzin??? Przez te aktualizacje, czasami odechciewa się grać...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.04.2020
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Podpisuję się pod przedmówcami, gra spowalnia a na koniach wszystko po angielsku i nie ma opisu jakiejkolwiek nowinki. 
    Oczywiście sprawdziłem na kilku przeglądarkach, wyczyściłem wszystko co się da.
    Witam :smile:
    Spowolnienie gry zgłosiłam.Co do języka angielskiego to sprawdź,czy masz aktualną wersję przeglądarki.
    Powinna być taka:
    Diana
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 07.04.2020
    Wersja gry jest po polsku i wersja przeglądarki jest najnowsza. Chodzi o to co zdobywamy, co budujemy.
    Posiadaj poziom 1 ale co ??, zdobywamy za to co ??, nie jest zdefiniowane:



    To koński medal, a może "no translation", budynki też nie są nazwane, nie ma objaśnień, budynki widmo.
    Totalna porażka z szybkością gry, zebranie i wstawienie produkcji graniczy z cudem, gdyby koś miał wątpliwości co do powodu tej sytuacji, to kolejna przerwa i totalne dno. Kraina Marzeń chodzi normalnie.
    Post edited by ManagerWaldi (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.04.2020
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wersja gry jest po polsku i wersja przeglądarki jest najnowsza. Chodzi o to co zdobywamy, co budujemy.
    Posiadaj poziom 1 ale co ??, zdobywamy za to co ??, nie jest zdefiniowane:



    To koński medal, a może "no translation", budynki też nie są nazwane, nie ma objaśnień, budynki widmo.
    Witam
    Przekazałam do Zespołu.Czy możesz wysłać mi zrzut ekranu z wersją przeglądarki?
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Wersja 80.0.3987.163 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wersja 80.0.3987.163 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
    Poproszę kogoś z Zespołu żeby wszedł do Ciebie na farmę i to sprawdził,jeśli zostaniesz wylogowany to odczekaj 5 minut i ponownie się zaloguj ok?
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Została przeprowadzona szybka poprawka ,aby naprawić problem z wydajnością gry,Jeżeli w dalszym ciągu  gra nie będzie działała poprawnie, to proszę abyście mi o tym fakcie napisali.
    Diana
  • Kolejny rodzynek w grze, zbieramy baloniki i chcemy zobaczyć jakiej wartości jest ozdoba i mamy:


    Informacja jest poza ekranem gry, nawet jak zamkniemy okno informacja jest poza ekranem i nie można jej zamknąć i dalej grać konieczne jest przelogowanie.


  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    U mnie na stadninie drzewa nie są podpisane nawet po angielsku, pisze tylko "produkuje: 100 " Jak najadę na budynek "produkuje: 100"  albo "poziom 1" nie wiem nic, ani co to za budynki ani drzewa i co produkują ani jakie drzewa do jakich budynków są potrzebne....nic tylko grać
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Kolejny rodzynek w grze, zbieramy baloniki i chcemy zobaczyć jakiej wartości jest ozdoba i mamy:


    Informacja jest poza ekranem gry, nawet jak zamkniemy okno informacja jest poza ekranem i nie można jej zamknąć i dalej grać konieczne jest przelogowanie.


    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    U mnie na stadninie drzewa nie są podpisane nawet po angielsku, pisze tylko "produkuje: 100 " Jak najadę na budynek "produkuje: 100"  albo "poziom 1" nie wiem nic, ani co to za budynki ani drzewa i co produkują ani jakie drzewa do jakich budynków są potrzebne....nic tylko grać
    Dobry wieczór :)
    Też tak miałam,wyczyściłam historię przeglądania i wszystko wróciło do normy.
    Diana
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Dziś zauważyłam kolejny błąd ...jak weszłam na dolinę dekoracji ...znikają wszystkie
    nagrody z piwnicy ...pisze --" Niestety w tej chwili nie masz nic w piwnicy " ...? :(
    a jak wchodzę na główną pokazują się wszystkie nagrody jakie mam ....Może mi ktoś
    to wytłumaczyć ...dlaczego tak się dzieje ...?? :(:(:(:( 
  • Witam 
    Mam problem na farmie końskiej przy budowie siodeł nie mam nenu w języku Polskim

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 14.04.2020
    a teraz co mianowicie się dzieje, jest 21.15  nie bylo nic zapowiadane, a nagle wszystko  ukazyje sie w j, angielskim

  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a teraz co mianowicie się dzieje, jest 21.15  nie bylo nic zapowiadane, a nagle wszystko  ukazyje sie w j, angielskim

    Hej, zobacz flagę przed logowaniem ...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a teraz co mianowicie się dzieje, jest 21.15  nie bylo nic zapowiadane, a nagle wszystko  ukazyje sie w j, angielskim

    Hej, zobacz flagę przed logowaniem ...
    juz ok, to Mozilla zastrajkowała znowu, poszłam na chrom-a
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Po każdej aktualizacji gra u mnie się nie wczytuje nie wiem dlaczego napisałam już do działu wsparcia ale nic nikt z tym nie robi !!!!!teraz  jest silos do tego sojuszniczy a ja nie mogę wejść do gry !!!! fajna gra no nie lepszej z takimi babolami się nie znajdzie 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    Po każdej aktualizacji gra u mnie się nie wczytuje nie wiem dlaczego napisałam już do działu wsparcia ale nic nikt z tym nie robi !!!!!teraz  jest silos do tego sojuszniczy a ja nie mogę wejść do gry !!!! fajna gra no nie lepszej z takimi babolami się nie znajdzie 
    Witam :)
    Spróbuj zmienić przeglądarkę.
    Diana
  • na koniach większość nadal nie jest po polsku, zniknęły mi dekoracje z magazynów lokalnych i piwnicy od kiedy zdobyłem zajączka, a właściwie deco-bushBunny :/
  • wlod5 (PL1)wlod5 (PL1) PL1 Posty: 6
    konie cd
    nie wiem dlaczego, mimo że mam trzy konie różne do trzech dyscyplin zaznaczone, to co jakiś czas gra wystawia mi do walki najsłabszego w stajni ???? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    na koniach większość nadal nie jest po polsku, zniknęły mi dekoracje z magazynów lokalnych i piwnicy od kiedy zdobyłem zajączka, a właściwie deco-bushBunny :/
    wlod5 (PL1) powiedział(a):
    konie cd
    nie wiem dlaczego, mimo że mam trzy konie różne do trzech dyscyplin zaznaczone, to co jakiś czas gra wystawia mi do walki najsłabszego w stajni ???? 
    Witam :smile:
    Wyczyść historie przeglądania ,dekorację powrócą i menu też powinno być po polsku.
    Z tego co zaobserwowałam to ustawienia się nie zapisują i trzeba przez wyzwaniem ponownie wybierać konika.
    Diana
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Znowu jest jakaś nowość wgrana bo ja od wczoraj nie mogę wejść na grę bo się nie wczytują elementy gra się tylko kręci .... od pewnego czasu mam wciąż ten sam problem pisałam do działu wsparcia i ciągle to samo 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Podręcznik do jajek nie działa. Chyba, że zwalicie to na błąd wyświetlania. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Podręcznik do jajek nie działa. Chyba, że zwalicie to na błąd wyświetlania. 
    Witam :)
    Jutro to zgłoszę.
    Diana
  • Hetera23 (PL1)Hetera23 (PL1) PL1 Posty: 9
    Mam problem ze Stadniną- wchodzę na przegląd sezonu i  pasek z punktami jest ciągle pusty, nie ruszył ani troche, a rozgrywam gonitwy itp. Problem wystąpił po przejściu do srebrnej ligi... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hetera23 (PL1) powiedział(a):
    Mam problem ze Stadniną- wchodzę na przegląd sezonu i  pasek z punktami jest ciągle pusty, nie ruszył ani troche, a rozgrywam gonitwy itp. Problem wystąpił po przejściu do srebrnej ligi... 
    Witam :)
    Zjedź strzałkami na sam dół.
    Diana

  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    Chciałam zwrócić uwagę na błąd dotyczący Wieży ciśnień w Krainie marzeń. Wyświetla się, że I poziom Wieży ciśnień daje -20% na karmę i nawóz, w rzeczywistości po wybudowaniu daje -10%. Nie wiem która wartość jest poprawna, ale wprowadza w błąd. 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Silos pokazuje czas w procentach. Nie powiem, oryginalne... "Pusty za 56 proc.". 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik