Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Nie wydaje nagród, znowu złodziejstwo.

Zniknęły wszystkie skrzynie i pudełka z piwnicy, 

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    -kiejstut-5 (PL1) powiedział(a):
    Zniknęły wszystkie skrzynie i pudełka z piwnicy, 
    Witaj :)
    Zaloguj się ponownie do gry,wszystko wróci na swoje miejsce.
    Diana
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 14.02.2020
    nie dodało mi 3 złotych skrzyń z balonowego koła fartuny przrgogowanie nic nie dało czy znowu jest jakiś bład

    Magda
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    nie dodało mi 3 złotych skrzyń z balonowego koła fartuny przrgogowanie nic nie dało czy znowu jest jakiś bład

    Magda
    Witaj :)
    Jeśli nie dostałaś 3 złotych skrzyń to skontaktuj się w tej sprawie z Supportem gry.
    Diana
  • zygmunt60 (INT1)zygmunt60 (INT1) INT1 Posty: 31
    kupiłam polarne kaczki i znikneły prosze o zwrot.

    pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    zygmunt60 (INT1) powiedział(a):
    kupiłam polarne kaczki i znikneły prosze o zwrot.

    pozdrawiam
    Witaj  :)
    Polarne kaczki powinnaś znaleźć w budynkach tematycznych na farmie smakosza.Jeśli ich tam nie ma to odśwież stronę.Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana
  • zygmunt60 (INT1)zygmunt60 (INT1) INT1 Posty: 31
    Dziekuje za oddanie mi polarnych kaczek.

    Pordrawiam:::)))
  • ewko2502 (PL1)ewko2502 (PL1) PL1 Posty: 2
    Dostałam nagrody, część z nich się otworzyła a część była z błędem. Zalogowałam się ponownie i wszystko przepadło, nawet te które się otworzyły...maga wściekła!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ewko2502 (PL1) powiedział(a):
    Dostałam nagrody, część z nich się otworzyła a część była z błędem. Zalogowałam się ponownie i wszystko przepadło, nawet te które się otworzyły...maga wściekła!!!
  • ewko2502 (PL1)ewko2502 (PL1) PL1 Posty: 2
    ale ja tutaj odpowiedzi nie widzę, tylko takie same problemy jak mój. Ja chce odzyskać moje ciężko zdobyte nagrody!!!! a nie sobie poczytać to mi nagród nie zwróci...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ewko2502 (PL1) powiedział(a):
    ale ja tutaj odpowiedzi nie widzę, tylko takie same problemy jak mój. Ja chce odzyskać moje ciężko zdobyte nagrody!!!! a nie sobie poczytać to mi nagród nie zwróci...
    Nie możesz otworzyć nagród błędnie dopisanych,czyli takich których nie zdobyłaś.Błędnie zdobyte nagrody po ponownym zalogowaniu znikają. Jeśli uważasz inaczej to skontaktuj się z Supportem gry ,żeby to dokładnie sprawdzili na Twoim koncie.
    Diana
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Gdzie moja nagroda za wykonanie eventu SMAK HAWAJÓW?

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    makao (PL1) powiedział(a):
    Gdzie moja nagroda za wykonanie eventu SMAK HAWAJÓW?

    Witaj :)
    Spróbuj ponownie zalogować się do gry.Masz na myśli nagrodę za ukończenie pierwszych siedmiu zadań,bo Hawaje kończą się za 2 dni.
    Diana
  • Nie otwierały mi się skrzynie, zgodnie z porada przelogowałam się i wszystko zniknęło, mam wątpliwości, ponieważ znikneło wszystko a ja wygrałam w sojuszu mistrzostwa i chyba jednak  część nagród mi się należała, pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik