Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Informacje w obcym języku

Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
edytowano 12.03.2020 w Pytania ogólne Big Farm
Nie będę pisała "Pod krainą marzeń"-tam był ten temat poruszony- (ale nam w sojuszu i nie tylko w naszym) również nie podobają się informacje w obcym języku. Osobiście bardziej wolę i używam Niemieckiego, koleżanka z sojuszu rosyjskiego z racji swojej pracy-te języki są również międzynarodowe. No, jeszcze hiszpański się plasuje w
międzynarodowych. Gramy na polskim serwerze i oczekujemy informacji w polskim języku. To niech bedą moderatorzy w czterech językach na forum, bo naprawdę nie każdy z nas ma obowiązek znać angielski. Znamy, ale za chwilę wszystko będzie po angielsku i ten kto zna go słabo lub  tylko "enter" to usłyszy, że nie czyta ze zrozumieniem. Skoro wypuszcza się grę np. do Polski to należy się liczyć z graczami z Polski, którzy tę grę również kupują ale za polskie pieniądze-taka prawda.
Ps. Diano pilnuj tego, my liczymy na Ciebie ))

Post edited by Mirka64 (PL1) on

Komentarz

• Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 330
    Również mi sie nie podoba na Polskim forum pisanie po angielsku ,jak będe chciał poczytacć po angielsku to sobie wejdę na ich forum  tak jak zrobiłem to teraz i zobaczcie co znalazłem ,odpowiedz angielskiego moderataora;;

na forum angielskim napisał gracz po czesku...moderator dał mu link do czeskiego forum
    ale przy okazji zrobił uwagę że to ANGIELSKIE FORUM i NALEŻY PISAĆ PO ANGIELSKU

Kaspaldo @ pl 1
  • jan7575 (PL1)jan7575 (PL1) PL1 Posty: 7
    witam i mam pytanie dlaczego napisy w grze u mnie zmieniły się na język niemiecki prosze o pomoc
  • DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 3,661
    jan7575 (PL1) powiedział(a):
    witam i mam pytanie dlaczego napisy w grze u mnie zmieniły się na język niemiecki prosze o pomoc
    Witam :smile:
    Sprawdź jaką masz flagę przed logowaniem
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,562
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Również mi sie nie podoba na Polskim forum pisanie po angielsku ,jak będe chciał poczytacć po angielsku to sobie wejdę na ich forum  tak jak zrobiłem to teraz i zobaczcie co znalazłem ,odpowiedz angielskiego moderataora;;

na forum angielskim napisał gracz po czesku...moderator dał mu link do czeskiego forum
    ale przy okazji zrobił uwagę że to ANGIELSKIE FORUM i NALEŻY PISAĆ PO ANGIELSKU

Fajnie wszystko, popieram. Niestety są równi i równiejsi. Językiem w Polsce póki co obowiązującym jest polski.  Przykład z forum angielskiego jest jednoznaczny. Miło byłoby utrzymać ten stan.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik