Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Dzień św. Patryka

2»

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    jak mam zrobić screena, ze nie działa???????????????????
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    ps. ostatnio z supportu pisali abym zrobił im screena, ze nie działa
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 10.03.2020
    u mnie tez nie działa, klikam i klikam i nic, naprawcie turbożniwiarkę!

    Edit: ta za golda działa, tylko ta z subskrypcji nie działa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam 
    Podczas eventu  Dzień Św Patryka wypadają 2 rodzaje przedmiotów koniczynki i kapelusze.Zgłosiłam już ponowne problemy z wydajnością gry.
    Diana
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Z wydajnością gry ? ja w ogóle wejść na grę nie mogę ...
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    czy ktoś naprawi turboznwiarkę?????????//

    nie da sie nic zbierac z pól?

    trzeba sie przelogowywac aby zebrał.............. logowanie ponowne trwa kilka minut...

    ps. zrobiłem to co poniżej:

    * Sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoją grą, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    Jeżeli problem nadal występuje, wypróbuj wówczas inną przeglądarkę, np.: Chrome, Firefox, Opera itd.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Gra dale zacina, nie można siać ani zbierać.
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Katastrofa!!!
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Po SZYBKIEJ POPRAWCE NIC NIE DZIAŁA !!
    wylogowuję się i nadal nic nie mogę zebrać ,nawet pisać na czacie!! Napiszę i klikam wyślij i znika
    Nic nie ma !!
    Jak mam robić misje skoro zebrać nie mogę

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Już prawie trzy godziny miną jak stoję z misjami w MS, kiedy gra zostanie naprawiona???
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Niech najpierw geniusze z GGS-u może przetestują te bubla którymi nas częstują

    W Piz,,,, Du nic nie działa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zgłosiłam problemy z Turbożniwiarką,logowaniem z chatem etc.
    Diana
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Patryka zabrali i gra wróciła do normy, czyli to nie wina mojego komputera :)))
  • gonia63 (PL1)gonia63 (PL1) PL1 Posty: 68
    i po kłopocie Patryk zniknął
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    i patryk znikł...
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    o co chodzi? zebrałam pare koniczynek i patryka nie ma... koniec eventu, wtf???!!!
  • ATEENA (PL1)ATEENA (PL1) PL1 Posty: 3
    co wy wyprawiacie z tą grą? złota  chcecie za figurkę św Patryka a potem go usuwacie kpina 
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    i po evencie ... bez komentarza
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 10.03.2020
    hmmm ciekawie eventowy Patryk wpadł bubli naściągał ze sobą ... teraz zawinął swoje manatki i na do widzenia otrzymałam od niego informację iż event się zakończył a ja mogę mieć deko 49 zadowolenia albo za złotko sobie wykupić .... a wydawało mi się że garnki złota będą rozdane za te niefrasobliwość jego i zamieszanie...z słowem przepraszam.

    Edit

    Dziękuje za te słowo przepraszam i tą rekompensatę, chodź to pierwsze bardziej mnie interesuje jako Waszego klienta który jest od początku tej gry.
    Post edited by mika304 (PL1) on
  • Szkoda bo ten ewent był bardzo lubiany przeze mnie :(
  • pierdoły nie potrafią wprowadzić wydarzenia ale 120% za darmo bez przeszkód ukazuje się co 1 godzinę. jestem tu kilka lat i mam dość tych frajerów
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    jak widać to nie długo zamiast jakichkolwiek eventów będzie tylko kup złoto... pozdrawiam GGS
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zapowiedź Patryka na dzisiaj, znowu . Drżyjcie, będzie kolejna klapa
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Co ile jest gnom? Pamięta ktoś?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 13.03.2020
    Chyba 4 godziny
    A jakie zabawne nagrody, ho, ho ho
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Co ile jest gnom? Pamięta ktoś?

    wiec u mnie pojawił się  po 5 godzinach
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Chyba 4 godziny
    A jakie zabawne nagrody, ho, ho ho

    nooo, nagrody ph
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Co ile jest gnom? Pamięta ktoś?
    Witam :)
    Pojawia się co 5 godzin.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam, prośbę do moderatorów, może zgłosiliby wniosek o zmianę nagród w Patryku: i tych 50 za zbieranie i tych za miejsce w rankingu:
    Nagrody za zbieranie są żenujące, nawet zebranie wszystkich 50 to jakiś żart, na dodatek nieudolny. Może drzewiej to były atrakcyjne, ale teraz budzą pusty śmiech.
    Podobnie za zajęcie miejsca: od 1-10 jest nakładka na domek leprechuana, czy jakoś tak. Może to i ładnie wyglądą, ale po pierwsze nie każdemu musi się podobać, po drugie nie jest warta zaangażowanego wysiłku po trzecie, zważywszy na działania GGS, tj. stworzenie domu do chowania domów kompletnie eliminuje sens takiej dekorki, bo po prostu schowanego domu nie widać.
    Za zajęcie miejsca  do 250 jest flaga, co z tymi flagami macie drogi zespole, mam ich już ze sto albo i więcej i co można z nimi zrobić, nie napiszę, albowiem mam ostre poczucie humoru, które mogłoby się nie spotkać ze zrozumieniem decydentów:)
    To już lepiej jakby to były monety, ot choćby jak w złotym tygodniu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik