Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Dzień św. Patryka

Po wprowadzeniu tego wydarzenia nie da się grać: gra się wiesza, nie da się siać i zbierać, można sobie klikać w obiekty bez skutku. A trwają mistrzostwa. "Brawo".
«1

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Tak właśnie u mnie też coś ciężko i często wyrzuca z gry.
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16
    Potwierdzam nic nie można zrobić na farmie :(

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    Po wprowadzeniu tego wydarzenia nie da się grać: gra się wiesza, nie da się siać i zbierać, można sobie klikać w obiekty bez skutku. A trwają mistrzostwa. "Brawo".
    Witam  :smile:
    Już zgłosiłam problem z grą.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na tym polega  świętowanie - rytuał - nowe wydarzenie, masa błędów, zespół nie wie o co chodzi, ale wie o błędzie, szybka poprawka nic nie poprawiająca, większa poprawka... 

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 10.03.2020
    Nie da się grac, nie można robić misji, zbierać, nie działa żniwiarka, znowu cuda wianki
    Dziękuję za takie świętowanie!
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Jak zawsze....normalne w tej grze....((((
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    czy Wy kiedyś wprowadzicie jakiś nowy event bez błędów!!!
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    czy Wy kiedyś wprowadzicie jakiś nowy event bez błędów!!!
    Nowy jak on stary jak świat, tak bym porównała, ale nadal zmagają się z takimi problemami :(
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    niestety logowanie tez padło 

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Wyrzuciło mnie z gry i nie mogę ponownie się zalogować. Oczywiście w czasie trwania misji.
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    A mnie wpierw rozłączało z grą a teraz nic nie mogę klikać tzn mogę sobie klikać do us* śmierci
  • kysza (PL1)kysza (PL1) PL1 Posty: 6
    skoro w Niemczech panuje koronawirus to dlaczego event ma działać normalnie?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jak zwykle ... dają coś nowego i gra pada ...
    nie da się zbierać, jak po kilku wylogowaniach udało mi się w końcu zebrać z pól i posiać, nie mogłam dać humusu...
    są mistrzostwa, jest wyspa, kraina marzeń... dlaczego znów mamy tracić? 
    przecież obecnie włączenie widłaka mija się z celem, prawie nic nie zrobię...
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Czas leci, stoimy z misjami, wspaniale, po prostu wspaniale, odechciewa się wszystkiego!
  • gra się zacięła i nie da się grać ,nawet jak się zaloguje to i tak nic nie zbiore  wózek sobie leci kasa wydana ,czat nie działa ,totalna porażka ten stary nowy Patryk
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!! problemy z logowaniem....żniwiarka nie działa (płacimy realną kasą za nią).....ręczne zbieranie tez nie działa :(((
    Proponuję włączyć jeszcze PARK i SILOS INDYWIDUALNY.
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Nic się nie stało Polacy nic się nie stało ... Bądźcie cierpliwi ... rekompensata będzie po 2 ziarenka czegoś tam ... żeby choć te nasiona Marychy dali :))
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!! problemy z logowaniem....żniwiarka nie działa (płacimy realną kasą za nią).....ręczne zbieranie tez nie działa :(((
    Proponuję włączyć jeszcze PARK i SILOS INDYWIDUALNY.
    i może jeszcze silos sojuszniczy dołożyć...
    aktualnie nie ma szans na rywalizację w ms, kilka minut przechodzi się z jednej farmy na drugą...
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Ten nieznośny leprechaun zrobił psikusa.........................
  • Mewi (PL1)Mewi (PL1) PL1 Posty: 14
    Ciekawe, czy kupić złota też się nie da przez błędy... że też to się nie zepsuje.. a może ktoś się już na to skarżył? ;p
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    nie działa truboznwiarka i znowu dostane wiaodmośc z suportu, ze GGS nie napotkał takiego błedu...
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Widać to Ty źle patrzysz :)
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    a mi się część udało zebrać z farmy klikając ale znów wywaliło mnie .... ggs serio? czemu oferty za złoto jakoś nigdy nie szwankują Wam???
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 10.03.2020
    "ale wkurzać się nie ma co.
    Diana"

    pewnie ,że nie ma co ...damy rade odświeżymy ,ciasteczka wyczyścimy , historie tez ,przegladarki zmienimy, nawet operatora sieći; ,żeby zespół nie mówił ze to graczy wina ,zespół juz wie co się dzieje
     "
    ale wkurzać się nie ma co.
    Diana"
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    na kogoś trzeba zwalać by siebie wybielać....

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Jak wyżej u nas w Luziku2 też nie da się grać !  >:)
    Ciągle wywala z gry lub nie możemy zebrać plonów
    , bo klikamy po parę razy i nic zboże dalej na polu, Ostatnio wprowadza Support po parę wydarzeń na raz i nie ogarnia potem poprawnego działania  serwerów. Wkradają się błędy i  "Kwadratura koła". Robicie "poprawkę" która coś poprawi ale i zaburzy funkcjonowanie innego elementu. Ale o tym wszyscy wiedzą.
    Ze względy ma Mistrzostwa poprawcie płynność gry !!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    mam pytanie odnosnie tego eventu... czy przypadkiem z pól nie wypadały tez monety z dziurką? bo jak u mnie nic do tej pory nie wypadło
  • W Polsce odwołano imprezy masowe, a że ta gra jest masowa to też odwołana i serwery stoją bo poprawka jak ominąć ten przepis
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Czy była już ta poprawka? Odeszłam na jakiś czas od komputera i nie wiem, ale widzę,ze z gry mnie wyrzuciło a po zalogowaniu turbożniwiarka dalej nie działa.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    nie działa dalej turboznwiarka !!!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik