Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

1618

Komentarz

  • Diana powiedział(a)
    Wydarzenie już działa poprawnie.Zawsze trzeba odczekać chwilę,żeby się u wszystkich wgrało.
    Diana
    Ile trwa chwila, którą należy odczekać, żeby u wszystkich wgrało się? :smiley:
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Jack Olson (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a)
    Wydarzenie już działa poprawnie.Zawsze trzeba odczekać chwilę,żeby się u wszystkich wgrało.
    Diana
    Ile trwa chwila, którą należy odczekać, żeby u wszystkich wgrało się? :smiley:
    zapewne jakies 3 dni, do konca wydarzenia ;-)
  • Meli poprawić płynność gry a muli przeokropnie
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Wywaliło mnie, zalogować się nie ma jak, wcale nie wczytuje strony... a oczywiście jarmark w trakcie
  • Można oszaleć zalogowanie to cud, więc o reszcie w ogóle nie ma co mówić, czy to są jakieś specjalne atrakcje ?
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Dlaczego zespół nie wycofa wydarzenia (jarmark), który od kilku edycji powoduje błędy w grze? Bo jeśli umiałby je naprawić, to nie pisałabym kolejnego komentarza w czasie kolejnego jarmarku. NIE DA SIĘ GRAĆ!!! GGS od dawna o tym wie i co? I NIC!
    Oprócz masakrycznego spowolnienia co jakiś czas wyrzuca z gry, a ponowne logowanie trwa wieki.
  • To totalna porażka,nic się nie da zrobić,nawet zniwiatka i siewnik nie daja rady!!! Wszystko praktycznie stoi w miejscu,a jak nie,to wywala z gry i ponowne zalogowanie graniczy z cudem..
    Czy nie lepiej zakonczyc to wydarzenie,czy Zesp oł celowo je uruchamia,zeby zniechęcić zupełnie graczy do gry??
    Pomijam fakt,ze tracimy skrócony czas ze swiatowych..po prostu odechciewa się grac zupełnie:(
  • Bez żartów, wywaliło mnie z gry i przy ponownym dość kłopotliwym zalogowaniu powróciłam do początku gry, czyli do 1 poziomu. Mam nadzieje, że ten koszmar się wkrótce skończy, odzyskam mój poziom i będzie można w spokoju grać. :(
  • To nie jest gra , to nie jest WJ.... co myślicie z tym zrobić ? Posiać nijak nie można ,  zebrać  plonów też .. a teraz wiszę 10 min na logowaniu. To jakaś farsa !!!  Pierwsze błędy w  Wj pojawiły się  już w grudniu. Mamy koniec lutego i nadal bez zmian Pytam co zostało zrobione w tej kwestii. Nic ! Mamicie nas tylko nowymi magazynami , nowym wyglądem roślinek itp i oczywiście jakąś skrzyneczką ze słowem "przepraszamy" Ja osobiście mam to w ... nosie. Chce normalnie (czytajcie: bez błędów) grać i traktowania nas z szacunkiem 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Na kilku serwerach prowadzone są prace które powinny poprawić płynność gry. Po zakończeniu poprawki powinno wszystko zacząć działać lepiej.
    TOM
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 24.02.2020
    TOM powiedział(a):
    Na kilku serwerach prowadzone są prace które powinny poprawić płynność gry. Po zakończeniu poprawki powinno wszystko zacząć działać lepiej.
    TOM

    niestety tego lepiej nie widać, Dalej gra muli, aby zebrać turboznwiarka trzeba sprzedać z magazynu. Szkoda, ze czas skrócony płynie, gra sie tnie, gre przerywacie, a my z tego mam tylko zszargane nerwy... pozdrawiam
  • Zerwanie gry, aktualizuj stronę, zaktualizowana i co mamy:


    To samo po aktualizacji, jak wskoczy nazwa gracza już zarezerwowana załączę.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Zerwanie gry, aktualizuj stronę, zaktualizowana i co mamy:


    To samo po aktualizacji, jak wskoczy nazwa gracza już zarezerwowana załączę.

    Po odczekaniu kilku sekund powinno pojawić się że jest możliwe zalogowanie
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    jest ok,przynajmniej u mnie,:)
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Dziękuję za nagrody zalegle z mistrzostw sojuszniczych.Pozdrawiam :)
  • od 24h nie mogę nic na farmie zrobić:(a wczytywanie gry trwa wieki....na koniec pojawia się napis"strona nie odpowiada".To jakaś paranoja:(:(pozostaje chyba tylko rezygnacja z gry:(
  • Klikamy na pieska i mamy błąd:

  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Witam,
    Wszystkie oferty są po niemiecku. Na czacie komunikaty również po niemiecku- średnio mi się to podoba a nawet wcale.
    Czyszczenie przeglądarki i relogi nic nie pomagają.
    O co kaman??
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    idaj (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Wszystkie oferty są po niemiecku. Na czacie komunikaty również po niemiecku- średnio mi się to podoba a nawet wcale.
    Czyszczenie przeglądarki i relogi nic nie pomagają.
    O co kaman??
    Kaman o to, że flaga na stronie logowania zmieniła sie na niemiecką.
    Nie wiem po co....po zmianie na właściwą wszystko gra.

  • ponad 32 tysiące a sprzedać ich nie można, błąd.


    zebranie migdałów nie jest możliwe, błąd.
  • Rozpoczęły się kolejne MS i jakie mamy cenne nagrody na początek i na zachętę, warto walczyć i jest o co grać:


    nagroda 43 2 x licencja na wydobycie złota.

    nagroda 51 jakie zacne drzewko do wygrania.

    nagroda 45 x 400 żetonów.
    To tak na początek, na zachętę i sportowcy na start, aktualnie możecie przekonać się sami co jest do wygrania. Dotyczy brązowej ligi dywizja I.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    fajnie.
    niestety w lidze srebrnej nadal nie ma o co grac...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.03.2020
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):

    ponad 32 tysiące a sprzedać ich nie można, błąd.


    zebranie migdałów nie jest możliwe, błąd.

    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Rozpoczęły się kolejne MS i jakie mamy cenne nagrody na początek i na zachętę, warto walczyć i jest o co grać:


    nagroda 43 2 x licencja na wydobycie złota.

    nagroda 51 jakie zacne drzewko do wygrania.

    nagroda 45 x 400 żetonów.
    To tak na początek, na zachętę i sportowcy na start, aktualnie możecie przekonać się sami co jest do wygrania. Dotyczy brązowej ligi dywizja I.
    Witam
    Zostało to już zgłoszone.Pomaga odświeżenie strony.
    To nie jest błąd,takie nagrody są w Lidze Mistrzowskiej do zdobycia .Czasem pokazują się te nagrody na kontach graczy do momentu, aż Mistrzostwa wgrają się u wszystkich .Proszę,abyś korzystał z opcji edytuj.Zamieszczenie postu pod postem jest niezgodne z regulaminem Forum.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • To tak na zachętę, ślinka leci a potem wracamy do rzeczywistości nie ma o co grać.
  • AdamMts02 (PL1)AdamMts02 (PL1) PL1 Posty: 83

    Taką sytuację należy zgłosić od razu bezpośrednio do supportu czy chwilę poczekać, z nadzieją, że samo się naprawi? Problem dotyczy również innych farm.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AdamMts02 (PL1) powiedział(a):

    Taką sytuację należy zgłosić od razu bezpośrednio do supportu czy chwilę poczekać, z nadzieją, że samo się naprawi? Problem dotyczy również innych farm.
    Witam :smile: 
    Sprawdź czy na innej przeglądarce też tak jest,wyczyść ciasteczka. Jeśli problem nadal będzie występował to skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana
  • Witam dlaczego od jakiegoś czasu dostajemy skrzynie za Lige czy MS i nie można ich otworzyc???a po wylogowaniu znikaja z Magazynu..to już 4 raz takie oszustwo..po co je dajecie jak nie można z nich skorzystać..i to nie tylko mój problem wielu graczy ma to samo..
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Fantazja, mam na wyspie ujemna ilość pracowników :D:D:D
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ReniaFarmer (PL1) powiedział(a):
    Witam dlaczego od jakiegoś czasu dostajemy skrzynie za Lige czy MS i nie można ich otworzyc???a po wylogowaniu znikaja z Magazynu..to już 4 raz takie oszustwo..po co je dajecie jak nie można z nich skorzystać..i to nie tylko mój problem wielu graczy ma to samo..
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Fantazja, mam na wyspie ujemna ilość pracowników :D:D:D
    Witam
    Dostałaś większość ilość skrzyń niż zdobyłaś ,dlatego ich nie możesz otworzyć.Ta nadwyżka skrzyń znika po ponownym zalogowaniu.
    Podejrzewam że jest to błąd wyświetlania ,spróbuj odświeżyć stronę lub ponownie się zalogować do gry.
    Diana
  • Gdyby system zaliczał zdobytą ilość skrzynek nie byłoby problemu, a to jest błąd do usunięcia. To samo jest z karmą z wodorostów i nawozem z wodorostów, chcemy go użyć wyskakuje błąd. Wychodzi na to, że musimy co chwilę się przelogowywać bo system pokazuje coś czego nie mamy.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik