Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

1518

Komentarz

  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Takiej sieczki jak dziś to jeszcze nie widziałem, muli nie dardy zebrać i posiać!!!!! Wczoraj też niby zniżka na pola oznaczenie %. Kupuję zatwierdzam a tu zamiast 49 500 złota , pobrało 99000 sztuk napisałem do góry ale jak zwykle cisza!!!!!!!
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 24.02.2020
    czy w każdym jarmarku gra będzie działać jak 100 letni żółw??? Nie da się grać, tak muli...

    próba zebrania agrestu wygląda tak:

    może po którymś przelogowaniu zbiorę...
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Diana powiedział(a)
    Wydarzenie już działa poprawnie.Zawsze trzeba odczekać chwilę,żeby się u wszystkich wgrało.
    Diana
    To wydarzenie nie działa poprawnie od kilku edycji i nie wiem, dlaczego twórcy tej gry uparcie karmią Nas tym bublem, przecież po tylu skargach powinno było coś dotrzeć, ale nie najpierw trzeba czekać pół dnia na rozpoczęcie, później kłopot z wgraniem, no i wisienka na torcie płynność gry.....przecież tu wszystko STOI DĘBA. Mam pytanie czy GGS robi to celowo, żeby zniechęcić Nas do gry? 
    PS. super pomysł, żeby wydarzenia kończyć o 2 w nocy:)
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Diana powiedział(a):
    Witajcie :)
    Problemy jakie występują podczas Wioskowego Jarmarku, zostały zgłoszone dnia 09.01.Obawiam się ,że do końca trwania wydarzenia nie zostaną naprawione.
    Diana
    Nie zostało to naprawione do dnia dzisiejszego i zapewnie nie zostanie. Zlikwidujcie ten jarmark, dajcie ludziom pograć w spokoju. Do momentu rozpoczęcia jarmarku gra działała dobrze, teraz nie da sie grać. Zamierzacie tak 3 dni nas meczyć??? 
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    lepszy numer... kraina marzen 7 dni!!!!!!!!
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 24.02.2020
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    lepszy numer... kraina marzen 7 dni!!!!!!!!
    Hahaha, samych siebie przechodzą.
    Trzeba może tam teraz sie wynieść bo przez czas trwania jarmaku tu sie wykończymy.
  • kamamela (PL1)kamamela (PL1) PL1 Posty: 17
    Daria42 - masz rację , chyba chcą nas zniechecic do gry, jeszcze teraz dołozyli kraine marzeń    MASAKRA :):):)

  • kamamela (PL1)kamamela (PL1) PL1 Posty: 17
    MASAKRA :(:(:(:(:(:(

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W zasadzie wszystko co trzeba napisali moi szanowni poprzednicy. Najgorsze jest niestety nieprzemyślane działanie i wgrywanie eventu na siłę. Nie da się ukryć, że problem mulenia gry jest konsekwentnie pomijany przez zespół. Gracze popiekla się trochę i do następnego razu. Karuzela kręci się. Nie ukrywam, że najlepszym był ten jarmark w pierwszej wersji, potem komuś w ramach racjonalizacji zachciało się poprawiać i poszło.....
    Gram sobie spokojnie, a tu ciach jarmark i nic nie działa.
    Pewnie po 23 będzie działać, tak już bywało. 
    Przecież to nie jest wina graczy, że serwer nie dział a dobrze, to co mamy nie grać, żeby było wszystko w porządku?  To trochę idei gry zaprzecza. Kto kupi sławetne złoto, skoro nie może go wydać?

    Pomijam że robienie reszty eventów też mija się z celem, a tu jeszcze wyspa jest itd.

    Ile razy można pisać, event testuje się na bazie testowej, co to za filozofia to zrobić? Trzeba chcieć, niestety. Króliki doświadczalne jesteśmy, ot co
  • Samą prawdę ludzie napisali.
    Warto tylko jeszcze postawić pytanie ile kasy trzeba wydać żeby gra funkcjonowała normalnie? Ile złota kupić?
    A podobno gra służy relaksowi po trudach codziennych :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie ponownie :)
    Zespół przeprowadził poprawkę bez przestoju serwera,aby poprawić wydajność gry.Gracze proszeni są o ponowne zalogowanie się do gry.
    Diana
  • Witam

    Za każdym razem co jest jarmark gra strasznie się wiesza. Wszystko działała spowolnione nie można zbierać ani siać. W oknie jarmarku nie ładują się obrazki ani żadne informacje, czasami sojusznicy zrobią kilka misji a ja widzę abo nic albo nie zostało włączone albo jak już jest po wszystkim

    Testowałem Firefox, chrome i opere, wyczyszczona została pamięć podręczna, ciasteczka i wszystko co możliwe.

    Gra nadal nie działa jak powinna
  • Dopisze jeszcze że zaczął się problem z rozpoznawaniem loginów.

    Nic się nie zmieniło w dalszym ciągu zwis
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Constantine (PL1) powiedział(a):
    Dopisze jeszcze że zaczął się problem z rozpoznawaniem loginów.

    Nic się nie zmieniło w dalszym ciągu zwis
    Zapoznaj się z postem powyżej. Jeśli nadal będą występować problemy to poproszę o informację
    Diana
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    co jest znowu!Czy ta gra bez bledow nie moze istniec?weszlam na farme i nic nie moge zrobic sieje ale nie sieje a czas przyspieszonby dostalam a kto mi zwroci go!!! jak zawsze my po tylku dostajemu ,a za nasze straty jak zwykle dadza durnego itema zeby nam oczy zamydlic.
  • Zapoznałem się, chrome został zresetowany z kasacją pamięci i ciasteczek.
    W oknie logowania wpisałem login i czekam aż wskoczy że jest prawidłowy bo puki co gracz nie istnieje.
  • @Diana 30 min działało dobrze, na nowo muli że grać nie idzie....
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Chwilkę było lepiej, teraz dalej jest to samo, nie mozna siać ani zbierać. Wciaż wyskakujące błedy, błędy, błędy.
  • elwis14 (PL1)elwis14 (PL1) PL1 Posty: 8
    Jak dla mnie poprawka nic nie dała...
    Jarmark to problem znany bo w każdej edycji jest to samo....
    Tylko szkoda ze nie widac poprawy jego funkcjonowania:(
  • Znowu problem z logowaniem i zbiorami, gra strasznie przycina się :(
    Wszystko sprawdziłam i jedyne rozwiązanie, to na kilka dni odstawić farmę.

    Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Aneczka1988 (PL1) powiedział(a):
    @Diana 30 min działało dobrze, na nowo muli że grać nie idzie....
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Chwilkę było lepiej, teraz dalej jest to samo, nie mozna siać ani zbierać. Wciaż wyskakujące błedy, błędy, błędy.
    Dziękuje za informację. Już przekazałam,że gra znów strasznie spowolniła.
    Diana
  • Ja zaznaczę że w czasie jarmarku to zawsze tak się robi to jest już któryś jarmark gdzie nie mogę grać bo jak już zostało napisane wszystkie objawy na raz.
    Wystarczy że w oknie logowania wpisze się login a nie ma gracza i trzeba czekać to wiadomo że będzie jarmark

    Zobaczymy jak będzie wieczorem
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Ja już nic nie mogę zebrać, a zegar tyka
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    niestety gra nadal nie działa jak powinna , wygrany skrócony czas  sobie leci a na farmie  nie da się grać :((( bo zeby  się  nie denerwowac to lepiej z gry wyjść  ,tylko kto mi odda  moją wygraną czyli skrócony czas?!
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..To jest masakra jakaś ..!!!!! znowu nic posiać i zebrać nie można .., trzeba kilka razy klikać ..:(((
    ..............Czy doczekamy się wydarzenia które wejdzie bez problemów ..??? ...CHYBA NIGDY !!!
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    To nie jest granie, to jest męka jakaś :-( zróbcie cos z tym, albo przerwijcie ten jarmark zeby gra wróciła do normy, bo przez te 3 dni sie wykończymy.
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    zróbcie screena, że spowolniło ;-) ... pozdrawiam
  • jurzrma (PL1) powiedział(a):
    zróbcie screena, że spowolniło ;-) ... pozdrawiam
    Janek - chyba trzeba będzie :)

    a tak serio - to jest G**** a nie gra,  od 3 edycji jarmarku jest problem, a Wy za każdym razem wciskacie nam ten kit. Dość mam czytania, że moderator zgłosił do zespołu spowolnienie gry. Oczekuje konkretnej odpowiedzi co sie dzieje.

    Jeśli nasz cudowny zespół nie potrafi sobie z tym poradzić, wyłączcie ten jarmark i dajcie w spokoju grać.
    Dodatkowo ucieka mi skrócony czas, jaką otrzymam rekompensatę ? - ŻADNĄ.

    PS. Do której godziny pracuje zespół GGS? Chcę wiedzieć czy problem zostanie jeszcze raz rozpatrzony czy będziemy się "bujać" z problemami do jutrzejszego dnia?

  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    To jakaś paranoja czas leci a zbieranie czegokolwiek graniczy z cudem po czasie marne punkty!!!!!!
  • elwis14 (PL1)elwis14 (PL1) PL1 Posty: 8
    Co do błędów jeszcze jedno zauwazyłem.
    Majac skrócony czas ze światowych i kolejny z balona przy stawianiu dekoracji zamiast stawiac je automatycznie np. budowa wodospadu trwa 1h 45min??????????
    Dość ciekawe a normalnie ten dekor stawia sie w 10 sekund:):):):)
    Takze polecam zwrócic na to uwage 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik