Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Kraina marzeń

Witam , chciałbym podzielic sie swoimi uwagami co krainy marzeń Tessy . Pomysł jak dla mnie fajny , mozna sie oderwać od głównej farmy , tam wieje nudą i monotonią i rutyną . W krainie marzeń można szybko zarobić , budować , czas plonów jest ok . Ale , bo zawsze musi być ale , moje ale dotyczy czasu oczyszczania terenu , w momencie gdy mam już całkiem dobrze rozkręconą farmę i zostało mi cztery dni do końca , czas oczyszczanie terenu wynosi około 20 godzin , to przesada , muszę podjąć decyzję między oczyszczaniem a ulepszaniem , bo zadania są co raz większe i aby zarobić trzeba ulepszać ale czas ucieka !!! Pozdrawiam Andrzej

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    BABCIA 10 (PL1) powiedział(a):
    Witam , chciałbym podzielic sie swoimi uwagami co krainy marzeń Tessy . Pomysł jak dla mnie fajny , mozna sie oderwać od głównej farmy , tam wieje nudą i monotonią i rutyną . W krainie marzeń można szybko zarobić , budować , czas plonów jest ok . Ale , bo zawsze musi być ale , moje ale dotyczy czasu oczyszczania terenu , w momencie gdy mam już całkiem dobrze rozkręconą farmę i zostało mi cztery dni do końca , czas oczyszczanie terenu wynosi około 20 godzin , to przesada , muszę podjąć decyzję między oczyszczaniem a ulepszaniem , bo zadania są co raz większe i aby zarobić trzeba ulepszać ale czas ucieka !!! Pozdrawiam Andrzej
    Witaj :smile:
    Dziękuję za Twoje uwagi, przekaże je do Zespołu gry.
    Diana
  • Podoba mi sie pomysl z Kraina Marzen ale czas  oczyszczania terenu jest stanowczo za dlugi i nie wiem jak czesto bedzie pojawiac sie KRAINA MARZEN ? Pozdrawiam.Jola
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    spróbuj głowny budynek wyżej podnieść, mozę się skróci, ja przeważnie na noc dawałem  gdy i tak spię. A wciagu dnia inne :) 
  • BABCIA 10 (PL1)BABCIA 10 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 12.02.2020
    W tej grze jest taka tendencja , jak już zrobicie coś fajnego , to musicie to zepsuć . Po co w krainie marzeń dokładanie jakieś roszponki itd , rodem z głównych far , moim zdaniem jest to nie potrzebne i wprowadza zamieszanie , wprowadziliście nowe uprawy itd , a aby zarobic trzeba produkować ( tak nazwę ) stare uprawy i to w w dużych ilościach trzeba na targ . Czasu jest mało , więc zamieszanie jest nie potrzebne . Gram w tą gre już kilka lat i bardzo , ale to bardzo jest monotonna , to że wprowadzacie nowe uprawy itp . to za chwile czasu zbraknie aby wszystko ogarnąć . A już pomału odstawiam , tą grę bo wieje nudą od X czasu . Pozdrawiam Andrzej6901
    Post edited by BABCIA 10 (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Fakt, nudne to okropnie. Masło maślane tylko w krótszym czasie. Farmy - wyspy- nudne, ewenty na głównych to samo, a na Marzeniach powtórka z nudy. Człowiek chciałby czegoś nowego, pograć, ucieszyć się, biec z radością do tej gry...a tu NIC. Odwieczna katastrofa i powielanie rzeczy, które znamy od lat.
    Jedyne co zaskakuje to nowe obiekty np. sad migdałowo-brzoskwiniowy itp. za cenę ogromnego wysiłku i ceny w kasie - czyli NIE DLA WSZYSTKICH. O błędach nie wspominam.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie wiem czy wszystko z pierwszej i drugiej farmy w jednej farmie to dobrze, czy źle... ale NUDA na zwykłych farmach mi się podoba, sieję zbieram, sięję, zbieram, tak jak chcę, kiedy chcę . Żadne emocje związane z mistrzostwami itp. wcale mi nie sąpotrzebne do szczęcia. :)
  • Poroniony pomysł na jednej farmie Krainy Marzeń mamy zmieścić wszystko co jest na głównej farmie i smakosza. Kolejna odsłona to pewnie dojdzie to co mamy na kwiatowej. Pierwsza odsłona to była zabawa, a teraz jak wszystko schodzi na psy. Nie pierwsza i pewnie nie ostatnia porażka.
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 21.02.2020
    A ja nie w tym temacie ale nie wiedzalam gdzie to napisac ale wiem ze odczytacie i ja cusik przzniesiecie

    Krainy nie kumam  jaknic w tej grze ---jak  można zgarniać takie ilosci diamentów   ale ciesze sie tymi paroma co wpadną 

    ale do rzeczy prawie zawsze narzekamy mało jest pochwal
    a ja w związku z tym serdecznie chciałam podziękować za ulepszenia załadunku lodzi
    Cusik pięknego =DZIEKUJE i życzę więcej takich pomysłów

    moze by taki skoroszyt z zapisywaniem sobie pewnych pomyslow
    czy np pomocnych wiadomości sojuz owych  z iloscia do eventow

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    A ja nie w tym temacie ale nie wiedzalam gdzie to napisac ale wiem ze odczytacie i ja cusik przzniesiecie

    Krainy nie kumam  jaknic w tej grze ---jak  można zgarniać takie ilosci diamentów   ale ciesze sie tymi paroma co wpadną 

    ale do rzeczy prawie zawsze narzekamy mało jest pochwal
    a ja w związku z tym serdecznie chciałam podziękować za ulepszenia załadunku lodzi
    Cusik pięknego =DZIEKUJE i życzę więcej takich pomysłów

    moze by taki skoroszyt z zapisywaniem sobie pewnych pomyslow
    czy np pomocnych wiadomości sojuz owych  z iloscia do eventow

    Witaj  :)
    Dziękuję za pochwałę przekaże ja do Zespołu.Podam Ci linki z ilościami jakie potrzebne są do eventów 
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/125804/poradnik-eventowy/p1
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3865243#Comment_3865243
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    dziekujemy za 7 dni krainy marzen. pozdrawiam wszystkich
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    dziekujemy za 7 dni krainy marzen. pozdrawiam wszystkich
    Kraina marzeń potrwa tym razem siedem dni,aby Zespół sprawdził czy taka krótka edycja spodoba się graczom.
    Diana
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    bedzie cudowna. dziekujemy!
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 24.02.2020
    tak tylko czemu jak tam wlaze musze sie pozniej logowac pol h na glowna????


    az starach tam zagladac ;-(((((((((((((
  • Witam , to ,że na farmach wieje nudą to wszyscy wiemy , w krainie można się pobawić . To cos nowego , 7 dni to totalna pomyłka , po co sie męczyć wstawać w nocy , jak za kilka ni wszystko zniknie . A teraz taki pomysł . To ,że kraina jest ograniczona czasem , i oczyszczanie terenu dalej tak długo trwa , to może takie coś . Wychodze z domu włączam oczyszczanie terenu , które ma trwać np. 8 godzin , wracam po trzech zatrzymuje oczyszczanie i np. rozbudowywuję budynki czy pola . Tym bardzej ,że im dalej tym zadania na hali targowej są co raz bardziej wymagające . Zróbcie coś w koncu co Wam ludzie podpowiadają !!! Pozdrawiam Babcia 10
  • Diana powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    dziekujemy za 7 dni krainy marzen. pozdrawiam wszystkich
    Kraina marzeń potrwa tym razem siedem dni,aby Zespół sprawdził czy taka krótka edycja spodoba się graczom.
    Diana

    Ale to już drugi raz kraina trwa 7 dni , jak dla mnie to stanowczo za krótko , sami sobie przeliczcie co można zbudować i rozbudować w 7 dni . Proste !!!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    budujesz tylko po to by zebrać diamenty... przez tydzeiń nazbieram od 2000 do 4000 i jest, bez spiny...  nastęny tydzień następne diamenty... kiedyś się uzbiera :)  o co tyle krzyku.?
  • jola62 (PL1) powiedział(a):
    budujesz tylko po to by zebrać diamenty... przez tydzeiń nazbieram od 2000 do 4000 i jest, bez spiny...  nastęny tydzień następne diamenty... kiedyś się uzbiera :)  o co tyle krzyku.?

    Ok zgadza się , tylko po co taka duża ta kraina marzeń skoro nie jest człowiek wstanie wszystkiego zbudować . Trochę to frustrujące .
  • Ja odpuszczam tydzień to za krótko . Powodzenia

  • Trzeba szukać innej gry , bo Tu nic się nie zmieni tak szybko , kilka lat gry , wystarczy , co raz mniej przyjemności z gry .
  • a co mają powiedzieć gracze którzy nie mają dostępu do krainy marzeń i nawet tych kilku tysiaków diamentów bez spiny nie są w stanie zebrać?
    ale nikt nie mówił że będzie sprawiedliwie :/
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Trwająca tydzień Kraina Marzeń z farmą smakosza jest bez sensu:(
    Nic nie da się osiągnąć. Powinni skrócić czas odkrzaczania pół , albo wywalić smakosza.
  • Witajcie, jeżeli chodzi o Krainę Marzeń to mam takie przemyślenie. Uważam, że dodatkowe diamenty, wypracowane niekiedy za pieniądze powinny być zaliczane w całości do wyniku, a nie zależne od pozycji.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik