Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

mistrzostwa

13»

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    U nas jest tak samo jedni dostali 3 nagrody inni dwie a awansował cały sojusz  :(
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    Ze wzgledu na problemy techniczne Trofeum ze złota nie zostanie dodane do kont graczy. 
    Diana

    Czyli kolejny problem w problemie. Nawet porządnie nagród nie potrafią dopisać do kont.


    Co do zrzutu ekranu po zakończeniu MS nikt nie pomyślał że wystąpi błąd ( Nie jestem pewna czy w ogóle informacja wyskoczyła, ponieważ nie było nagród). Więc nikt nie łapał za aparat :/ Specjalnie spadliśmy z ligi srebrnej do brązowej, żeby być na pierwszym miejscu i awansować dla nagród. Ale nikt się nie zorientował że nie warto. Ale drzewko sojusznicze (różowe) za 1 miejsce Nam się należy jak mur beton.

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Właściwą i dobrą Szefową ma Sojusz Zbiorowość
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 12.02.2020
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Właściwą i dobrą Szefową ma Sojusz Zbiorowość
    Bez żadnych ironii, to była wspólna decyzja, ja nie szefuje w sojuszu.

    Ps. Zgłaszam że sojusznicy w sojuszu Zbiorowość nie dostali nagród nawet tych marnych.
    Prosiłam o odświeżenie, usunięcie ciasteczek itd. Tzn. na tę chwilę problem zgłosiło 3 osoby. Czy rekompensaty będą wysłane na raty do farmerów? Czy też każdy Gracz dostał inne nagrody?
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 12.02.2020
    To nie ironia. Nie sądziłam, że tak to zostanie odebrane (((. Miałam na myśli, że dobrym duchem i opiekunem jesteś tego Sojuszu, dbasz i zachwalasz to co zdobyliście. Jak zwykle w tej grze życzliwe nawet posty są opacznie rozumiane . Ten taki nie był))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Dziekuję Wam za pomoc.Wszystkie informacje zostały przekazane.Teraz czekamy na wypłatę nagród.
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    To nie ironia. Nie sądziłam, że tak to zostanie odebrane (((. Miałam na myśli, że dobrym duchem i opiekunem jesteś tego Sojuszu, dbasz i zachwalasz to co zdobyliście. Jak zwykle w tej grze życzliwe nawet posty są opacznie rozumiane . Ten taki nie był))
    Nie zachwalam nigdzie tego co zdobyliśmy. Nie mamy czym się zachwalać. Po prostu pamiętam ostatni post w wątku Rekrutacja do sojuszu gdzie poszukujemy Graczy, był on znacząco oschły, ja nie siedzę w grze 24/h. A nikogo nie będę zmuszać do 100 % pełnienia funkcji kierownika. Dlatego myślałam że to zdanie ironiczne.
  • Mitka (PL1)Mitka (PL1) PL1 Posty: 4
    Diana powiedział(a):
    Witajcie :)
    Dziekuję Wam za pomoc.Wszystkie informacje zostały przekazane.Teraz czekamy na wypłatę nagród.
    Diana
    Sojusz Wariatkowo  - 1 pozycja w lidze srebrnej

    Mamy nadzieję ze nagrody zostaną przyznane zgodnie z tym o co walczyliśmy., Nie interesują nas rekompensaty w postaci nakładek i humusu.  W sojuszu wariatkowo ten jeden raz postanowilismy zawalczyc o dużą oborę albo kaczkę, złote skrzynki, zetony i te nagrody chcemy dostać.  Cięzko pracowaliśmy, wydaliśmy złoto i humus  i taka rekompensata nas nie zadowala.  Apeluje do innych sojuszy!! nie zgadzajcie sie na takie marne rekompensaty. U nas nawet tych marnych jeszce nikt nie dostał. Nie rozumiem jaki problem jest z odtworzeniem pozycji w ligach,,,przecież nie mamy ich 1000 tylko 4??


  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    U nas tez kazdy dostał różne nagrody rekompensaty , są tez tacy co do dzis nic nie dostali. Nie wiem gdzie tu wsprawiedliwosc iszacunek do graczy :(
  • malgla (PL1)malgla (PL1) PL1 Posty: 1
    Przepraszam, czyli chcecie nam powiedzieć, że ludziom, którzy kupowali złoto za kasę zamiast obory ma wystarczyć pomnik krowy co nawet mleka nie daje oraz parę skrzynek???
    Obawiam się, że jest to mocno nie fair. 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Czyli każdy Gracz dostał inne nagrody, bo właśnie nie wiedziałam czemu Gracze zgłaszali brak nagród lub nie mieli takich jak ja.
    Aktualnie po zakończeniu tych MS wszystko przebiegło jak trzeba. Poprzednie MS do bani, rekompensata nie wyrównuje strat. Aż się nie chcę angażować w cokolwiek.
  • Witam to jakaś kpina, mamy 9 pozycję w złotej lidze i zero nagród,  kilka dni siedzenia i nic żarty sobie robicie, w magazynie kilka skrzyń z czego większość z errorem, po odświeżeniu większość przepadła beż śladu.
    KIEDY DOSTANE MOJE NANAGRODY??????????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AniaPlayer04 (PL1) powiedział(a):
    Witam to jakaś kpina, mamy 9 pozycję w złotej lidze i zero nagród,  kilka dni siedzenia i nic żarty sobie robicie, w magazynie kilka skrzyń z czego większość z errorem, po odświeżeniu większość przepadła beż śladu.
    KIEDY DOSTANE MOJE NANAGRODY??????????
    Witaj :)
    Za 9 miejsce w Złotej Lidze takie nagrody powinien każdy członek sojuszu dostać

    Diana
  • no to ja ich nie mam a na pewno brak ozdoby nic nie było z mistrzostw sojuszu, z ligi farmerskiej coś miała po otwarciu errror , odświeżyła potem i już skrzy7ń nie było

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    To nie ozdoba, to trofeum i dumnie stoi u Was w Wiosce Sojuszu:


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AniaPlayer04 (PL1) powiedział(a):
    no to ja ich nie mam a na pewno brak ozdoby nic nie było z mistrzostw sojuszu, z ligi farmerskiej coś miała po otwarciu errror , odświeżyła potem i już skrzy7ń nie było

    To jeśli nie masz tych nagród, to skontaktuj sie z Supportem gry.
    Diana
  • Mitka (PL1)Mitka (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam.. Diana , czy możesz napisac jak powinna wyglądać ta rekompensata w naszym sojuszu . Zajęliśmy 1 miejsce w lidze srebrnej. Dostaliśmy jakieś rekompensaty ale nie wszyscy takie same. Ja dostałam np. ten pomnik i 6 skrzynek z narzędziami a ktoś tam pomnik i 6 humusów . Jedna osoba dostała tylko pomnik. Wydaje mi się ze nie tak miało to wyglądać.  Obecnie panuje u nas takie zniechęcenie do gry ze prawie nikt nie robi misji. Rekompensaty powinny być współmierne do zajętej pozycji a nie takie byle co.
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Mój sojusz zajął 2 miejsce w lidze srebrnej ,a tym samym weszliśmy do ligi złotej,więc to żadna rekompensata.
    Proszę o nagrody sojusznicze,bo nikt ich za ostatnie MS nie otrzymał.
    Pozdrawiam.
    Dobry wieczór-odświeżam temat,bo już kilka stron w tym temacie,a nagród z przedostatnich ms w sojuszu DIAAMENT nikt nie otrzymał,strasznie to długo trwa.
    Ja będę cały czas o tym przypominała,dopóki ich nie wyegzekwuję.
    Czy już wiadomo coś w tej sprawie?
    Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mitka (PL1) powiedział(a):
    Witam.. Diana , czy możesz napisac jak powinna wyglądać ta rekompensata w naszym sojuszu . Zajęliśmy 1 miejsce w lidze srebrnej. Dostaliśmy jakieś rekompensaty ale nie wszyscy takie same. Ja dostałam np. ten pomnik i 6 skrzynek z narzędziami a ktoś tam pomnik i 6 humusów . Jedna osoba dostała tylko pomnik. Wydaje mi się ze nie tak miało to wyglądać.  Obecnie panuje u nas takie zniechęcenie do gry ze prawie nikt nie robi misji. Rekompensaty powinny być współmierne do zajętej pozycji a nie takie byle co.
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    nike 1000 (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Mój sojusz zajął 2 miejsce w lidze srebrnej ,a tym samym weszliśmy do ligi złotej,więc to żadna rekompensata.
    Proszę o nagrody sojusznicze,bo nikt ich za ostatnie MS nie otrzymał.
    Pozdrawiam.
    Dobry wieczór-odświeżam temat,bo już kilka stron w tym temacie,a nagród z przedostatnich ms w sojuszu DIAAMENT nikt nie otrzymał,strasznie to długo trwa.
    Ja będę cały czas o tym przypominała,dopóki ich nie wyegzekwuję.
    Czy już wiadomo coś w tej sprawie?
    Pozdrawiam.
    Witajcie :)
    Zostało to zgłoszone,czekamy na wypłatę zaległych nagród.Niestety nie mam informacji kiedy to nastapi.
    Diana
  • Mitka (PL1)Mitka (PL1) PL1 Posty: 4
    Dziękuje za szybką odpowiedź..ale dalej nie wiemy na jakie nagrody mamy czekać?? Nie rozumiem tez tego dlaczego dostajemy inne nagrody niz te które były do wygrania. Mistrzostwa jako wydarzenie nie daje rewelacyjnych nagród, jedynie za te miejsca od 1 do 5 jest coś ciekawszego i najbardziej ucierpiały na tym błędzie właśnie te sojusze które zdobyły te dobre miejsca.  Ta obora czy kaczka to przecież tylko obiekt graficzny to co by szkodziło go tym graczom dać i wszyscy byli by zadowoleni....Juz raczej nie będziemy walczyć o pierwsze miejsce bo bardzo duzo nas to kosztowało czasu i złota, a gracze nie maja pewności ze taka sytuacja sie kiedyś nie powtórzy.  Gracze zastanawiają się czy w ogóle warto brać udział w wydarzeniach skoro nie ma się pewności czy na końcu będą nagrody..
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    za 10 miejsce dostaliśmy tylko posąg i nic więcej 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    W tym tygodniu mają zostać wypłacone zaległe nagrody za Mistrzostwa Sojusznicze.Dokładnej daty jednak nie znam.Będe Was informować.
    Diana
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Dziękuję za odpowiedź:)

  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    To juz koniec tygodnia a zaległych nagrod brak. Nasz sojusz raz odwazyl sie zawalczyc o pierwsza pozycje w lidze srebrnej i wygralismy co ? nic. Teraz mamy niesmak, bide.  I jak tu sie starać za nic?
    Wariatkowo pozdrawia 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Ruda9 (PL1) powiedział(a):
    To juz koniec tygodnia a zaległych nagrod brak. Nasz sojusz raz odwazyl sie zawalczyc o pierwsza pozycje w lidze srebrnej i wygralismy co ? nic. Teraz mamy niesmak, bide.  I jak tu sie starać za nic?
    Wariatkowo pozdrawia 
    Dobry wieczór :smile:
    Bardzo przepraszam,ale wypłata nagród została przeniesiona na początek przyszłego tygodnia.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik