Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

mistrzostwa

2

Komentarz

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    kto odda nam kase i złoto za wzmocnienia? .... misje kręcisz a tutaj nic nie zalicza.....

    znowu będzie jakaś śmieszna rekompensata...


  • Czyli idzę, że problem z namiotem ms ogólny :(  Aż nie chce się grać :(
  • a nagród za poprzednie MS jak nie ma tak nie ma...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    U Nas w sojuszu zaliczenie jednej misji usuwa problem typu error itd., gdy zaliczy misję, pokazuję się lista Graczy i ich pozycje.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Błąd znika jak mistrzostwa wgrają się u każdego gracza.Najlepiej to odczekać parę minut.
    Diana
  • Mamy kolejne mistrzostwa i tradycyjnie z mega błędem jak zwykle bo po pierwsze nie zalicza wyników z misji, po drugie nie można zobaczyć które sojusze z nami rywalizują a po 3 jak się wejdzie na namiot to  wyskakuje error i jak robić mistrzostwa to jest obłęd. Może trzeba wrócić do mistrzostw raz w miesiącu?
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Czy już coś wiadomo w sprawie nagród za ostatnie MS których nie dostaliśmy? Czy mamy pisać do supportu?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Czy już coś wiadomo w sprawie nagród za ostatnie MS których nie dostaliśmy? Czy mamy pisać do supportu?
    Do supportu nie ma co pisać, dostałam wiadomość że sytuacja jest badana przez GGS i zostanę powiadomiona o dalszych postanowieniach. Ale wątpię że ktoś odpisze.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    XxasieczekxX dziękuję :smile:
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Czy już coś wiadomo w sprawie nagród za ostatnie MS których nie dostaliśmy? Czy mamy pisać do supportu?
    Witajcie :)
    Zespół przygotowuje się do wypłaty rekompenstat.Dokładniej daty nie znam.Będę Was informować.
    Diana
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Diana powiedział(a):
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Czy już coś wiadomo w sprawie nagród za ostatnie MS których nie dostaliśmy? Czy mamy pisać do supportu?
    Witajcie :)
    Zespół przygotowuje się do wypłaty rekompenstat.Dokładniej daty nie znam.Będę Was informować.
    Diana
    No super znowu jakieś badziewie typu zielone czy pomarańczowe skrzynki i elementy dekoracji.
    A Nasz sojusz miał pierwsze miejsce w lidze, tego nic takowego nie wyrówna.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.02.2020
    Witajcie :)
    Poproszę Was o informacje na temat pozycji Waszych sojuszy w poprzednich Mistrzostwach,może ktoś ma screen?
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 11.02.2020
    Sojusz ZIOMALKI, zajęliśmy 1 miejsce w srebrnej lidze. Niestety chyba nikomu nie przyszło do głowy robić zrzut ekranu.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 11.02.2020
    To jest nagroda za awans do złotej ligi w ostatnich ms. !!!!! druga pozycja na liscie
     Diano ,prosisz o cierpliwość , nie obrażanie zespołu ,jak to zrobić jak przeklęństwa same sie cisną na usta jak się widzi takie coś ,to jest jawna  kpina z graczy !!! brak słów .Zespół  niech sobie wsadzi te nagrody w .....nie powiem głośno gdzie !!! bo zaraz mnie zablokujesz ::(
    Sojusz Tygrysice (srebrna liga-awans do złotej)
    Dywizja 1 miejsce drugie ,przed nami był sojusz Wariatkowo o ile sie nie mylę

  • 9 miejsce w złotej lidze Sojusz U Dżejmsa , niestety screenów brak
  • Fyfunia (PL1)Fyfunia (PL1) PL1 Posty: 3
    TA REKOMPENSATA JEST MNIEJSZA NIŻ NIŻ NAGRODA ZA PIERWSZE MIEJSCE W SOJUSZU . ODDAJCIE ZŁOTO KTÓRE WYDAŁEM NA TE MS A TĘ PEDZĄCĄ ŚWINIĘ POSTAWCIE U SIEBIE NA WIDOCZNYM MIEJSCU ABY PRZYPOMINAŁA WAM O BŁĘDACH W GRZE KTÓRYCH JEST CORAZ WIĘCEJ
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.02.2020
    Zgłosiłam już fakt że nie wszystkie nagrody gracze otrzymali.Dobrze by było żebyście mi pomogli odtworzyć  pozycje Waszych sojuszy na zakończenie poprzednich Mistrzostw.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Witam.
    Mój sojusz zajął 2 miejsce w lidze srebrnej ,a tym samym weszliśmy do ligi złotej,więc to żadna rekompensata.
    Proszę o nagrody sojusznicze,bo nikt ich za ostatnie MS nie otrzymał.
    Pozdrawiam.
  • Kasia_ (PL1)Kasia_ (PL1) PL1 Posty: 7
    Sojusz Wariatkowo - pierwsze miejsce w lidze srebrnej i awans do złotej. Tak zgadza się byliśmy z Tygrysicami i zajęli drugie miejsce. A rekompensatę, którą daliście, to śmiech na sali. Oczekujemy na dalsze nagrody. Sześć skrzynek i trofeum, to trochę mało za pierwsze miejsce w srebrnej lidze.
  • Mitka (PL1)Mitka (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam. Sojusz Wariatkowo.  Zajęliśmy 1 miejsce i awansowaliśmy po raz pierwszy do złotej ligii w której obecnie jesteśmy.  Cieżko  pracowaliśmy aby otrzymać nagrody za 1 miejsce więc inne rekompensaty nas nie interesują. Chcemy otrzymać nagrody o które walczyliśmy . Na drugim miejscu był sojusz Tygrysice..  Skoro nigdy wcześniej nie byliśmy w złotej lidze i jesteśmy pierwszy raz  to jest to bardzo łatwe do sprawdzenia...nie jest potrzebny screen...Kto robi screeny podczas mistrzostw.????
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Przepraszam,zapomniałam wpisać nazwę sojusz DIAAMENT
  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12


    rekompensata (język polski)Edytuj. wymowa: znaczenia: rzeczownik, rodzaj żeński. (1.1) wyrównanie poniesionych strat czy szkód
    ktoś tu bardzo nadużywa tego słowa


  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12
    Diana powiedział(a):
    Zgłosiłam już fakt że nie wszystkie nagrody gracze otrzymali.Dobrze by było żebyście mi pomogli,żeby odtworzyć  pozycje Waszych sojuszy na zakończenie poprzednich Mistrzostw.
    Diana

    Sojusz Bim brownia -5 miejsce w srebrnej lidze
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Kasia_ (PL1) powiedział(a):
    Sojusz Wariatkowo - pierwsze miejsce w lidze srebrnej i awans do złotej. Tak zgadza się byliśmy z Tygrysicami i zajęli drugie miejsce. A rekompensatę, którą daliście, to śmiech na sali. Oczekujemy na dalsze nagrody. Sześć skrzynek i trofeum, to trochę mało za pierwsze miejsce w srebrnej lidze.

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Sojusz Nibylandia 2016 - 8 miejsce w złotej

  • Ruda9 (PL1)Ruda9 (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam sojusz Wariatkowo 1 miejsce, awansowalismy do slotej ligi i tu jestesmy pod czas terazniejszych mistrzosw. Pod nami był sojusz Tygrysice na drugiej pozycji. Do teraz brak jakich kolwiek nagród . 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    10 miejsce w złotej lidze sojusz foki
  • A ja mam pytanie:
    Czemu nawet będac w sojuszu gracze otrzymali różne nagrody ?
    Przykładowo ja dostałam tylko dekorkę, inna osoba dekorkę+fiolety a jeszcze inna dekorke+fiolety+skrzynki?

    Sojusz ZIOMALKI, pierwsze miejsce w srebrnej dywizji

    Czy nadal uważacie ze to jest fair?
    Nie wspomnę o tym że powinniśmy otrzymać nagrody takie jakie wywalczyliśmy w dywizajach, a nie ochłap na odwal się


  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dlaczego w tym samym sojuszu jedni dostali tylko dekorkę a inni dekorkę, fiolety i skrzynki??? Poza tym to chyba jawna kpina z graczy. Brak słów.
  • Ktoś chyba pomylił pojęcie nagród dla sojuszu, a zastosował taktykę indywidualnych nagród...
    Chociaż rekompensata jest nieadekwatna do poniesionych strat i wysiłku włożonego przez cały sojusz :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik