Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Park Radości

Witam..

Nowy Park rozrywki niestety według mojej ocen oraz znajomych którzy zainwestowali bardzo dużo czasu i środków w spełnienie wszystkich warunków w parku cena w chwili obecnej końcowa domku wynosząca 340 tys jest jednym wielki nieporozumieniem. W poprzedniej wersji parku jeśli miało się spełnione warunki można było domek zdobyć do 36 godzin. W tej chwili zbierając kupony zdobywa się ich maksymalnie 136 tys + 50 tys za 1 miejsce co daje 186 tys niestety nie jest się w stanie go kupić z jednej edycji wydarzenia. Reasumując aby gracz który potrafi grac to wydarzenie plus odpowiednie ustawienie w dolinie dekoracji musi co najmniej 3 razy zrobić event aby pozwolić sobie na kupno domku. Jak dla mnie w takim kształcie ten event jest krzywdzącym nie tylko dla mnie ale tez dla innych graczy. Bo jeśli ja jestem w  stanie przy systematycznym braniu udziału w tym evencie w 100% osiągnąć domek po 3 edycja to co ma zrobić ktoś kto będzie mnie zaangażowany?
Dlaczego zabraliście domek jako nagrodę za wysiłek? a nie można było go zostawić za ta samą ilośc punktów jako ostatnia pozycja plus dodatkowa możliwość za bilety jeśli ktoś ma takie życzenie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, która w mojej ocenie jest bardzo duża.

pozdrawiam Janek
«1

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A dla mnie akurat jest to pozytywna zmiana (tak, wiem, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)). Nie każdy bowiem ma na tyle rozwiniętą farmę i na tyle odpowiednich dekoracji, by zarabiać odpowiednią ilość miedziaków na sekundę i w evencie dotrzeć do ostatniej nagrody za wysiłek. Przykładem niech będę ja sama: ani razu nie udało mi się nawet do ostatniej nagrody zbliżyć, więc wymiana nagród na bilety jest akurat dla mnie pozytywna. Może zajmie mi to 10 edycji, ale na coś konkretnego w końcu sobie uzbieram. I najważniejsze: będą to atrakcyjne dla mnie nagrody, bo wybiorę je sama, a nie garść niepotrzebnych gratów wciśniętych mi na siłę, które się potem piętrzą w magazynie. 


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    Witam..

    Nowy Park rozrywki niestety według mojej ocen oraz znajomych którzy zainwestowali bardzo dużo czasu i środków w spełnienie wszystkich warunków w parku cena w chwili obecnej końcowa domku wynosząca 340 tys jest jednym wielki nieporozumieniem. W poprzedniej wersji parku jeśli miało się spełnione warunki można było domek zdobyć do 36 godzin. W tej chwili zbierając kupony zdobywa się ich maksymalnie 136 tys + 50 tys za 1 miejsce co daje 186 tys niestety nie jest się w stanie go kupić z jednej edycji wydarzenia. Reasumując aby gracz który potrafi grac to wydarzenie plus odpowiednie ustawienie w dolinie dekoracji musi co najmniej 3 razy zrobić event aby pozwolić sobie na kupno domku. Jak dla mnie w takim kształcie ten event jest krzywdzącym nie tylko dla mnie ale tez dla innych graczy. Bo jeśli ja jestem w  stanie przy systematycznym braniu udziału w tym evencie w 100% osiągnąć domek po 3 edycja to co ma zrobić ktoś kto będzie mnie zaangażowany?
    Dlaczego zabraliście domek jako nagrodę za wysiłek? a nie można było go zostawić za ta samą ilośc punktów jako ostatnia pozycja plus dodatkowa możliwość za bilety jeśli ktoś ma takie życzenie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, która w mojej ocenie jest bardzo duża.

    pozdrawiam Janek
    Witaj
    Nowy Park Radości został przeprojektowany,żeby większe grono graczy mogło miec domek.W mojej ocenie też ta zmiana jest pozytywna,ale oczywiście przekaże Twoją sugestię.
    Diana
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    To żeby wszyscy byli zadowoleni to domek powinien kosztowac 186 tys biletów :) 
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 06.02.2020
    samo wprowadzenie kuponow to dobry pomysl , szczegolnie dla graczy grajacych mniej regularnie.

    ale nie oszukujmy sie, patrzac na cene domku nasuwa sie tylko jedno, niby ulatwiajac nam zycie kuponami jednoczesnie okradziono nas z polowy nagrod bo jasno wynika ze cena domku jest obecnie ponaddwukrotnie wyzsza (mozna go bylo zdobyc rozgrywajac jedna edycje a teraz dwie moga byc niewystarczajace)  niz wczesniej....


    a przy okazji Diano mam pytanie dotyczace nowego sklepu.

    o co chodzi z dwoma roznymi cenami licencji na zloto, ? to blad czy po prostu bedzie mozna kupic jedynie dwie sztuki, jedna za 12 a druga za 24 tys. kuponow?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.02.2020
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
    Myślę ,że oceny powinny być po zakończeniu wydarzenia.Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.Z każdego przedziału cenowego można kupić tylko raz nagrodę.
    Diana

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
    Myślę ,że oceny powinny być po zakończeniu wydarzenia.Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.Z każdego przedziału cenowego można kupić tylko raz nagrodę.
    Diana

    Diano, dzięki za inf. 
    Myślę, że oceny teraz i po zakończeniu wydarzenia niewiele się będą różnić. My porównujemy to , co kiedyś można było wygrać z tym co jest teraz. 
    A skrzynie, żetony konstrukcyjne i inne nagrody? Też można kupić tylko raz? Czy to chodzi tylko o licencje?
    Pozdrawiam
    Ania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
    Myślę ,że oceny powinny być po zakończeniu wydarzenia.Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.Z każdego przedziału cenowego można kupić tylko raz nagrodę.
    Diana

    Diano, dzięki za inf. 
    Myślę, że oceny teraz i po zakończeniu wydarzenia niewiele się będą różnić. My porównujemy to , co kiedyś można było wygrać z tym co jest teraz. 
    A skrzynie, żetony konstrukcyjne i inne nagrody? Też można kupić tylko raz? Czy to chodzi tylko o licencje?
    Pozdrawiam
    Ania
    Tak tylko raz można kupic nagrodę z dane przedziału cennowego.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.,,na pewno 2?przecież wyraźnie widać ze 1 szt za 24 000
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Dwie licencje kupisz za 36.000 biletów :)))))
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Paralusek (PL1) ta liczba to ilość licencji, które posiadasz w swoim ekwipunku (przynajmniej u mnie tak jest). 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jednostka to 1 jednostka, a nie 2 jednostki

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Teraz załapałam, o co Ci chodzi :). W pierwszej chwili skupiłam się na liczbie pod licencją. 

    I potwierdzam (bo kupiłam), za 24000 ticketów kupuje się jedną licencję, nie dwie.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
    Myślę ,że oceny powinny być po zakończeniu wydarzenia.Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.Z każdego przedziału cenowego można kupić tylko raz nagrodę.
    Diana

    Ja nadal nie rozumie to w końcu ile mozna kupic tych licencji ?
    za 12 000 biletow =1 licencja
    za 24 000 biletów= 2 licencje ???
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Wprowadzenie kuponów - ok, osoby które do tej pory nie zdobyły domku kiedyś sobie na ten domek uzbierają.
    Ale ...
    tak jak już pisał Janek, w jednej edycji nikt domku nie zdobędzie.
    mi wyszło, że można zebrać 144 tys kuponów + te za miejsce, czyli max 194 tys w jednej edycji. A domek kosztuje 340 tys...
    Dlaczego zniechęcacie do gry osoby, które grają intensywnie, które zdobywały domek na koniec eventu?
    Myślałam, że oprócz cytrusów będzie coś innego do wyboru, coś, co zachęci osoby, które mają kilka cytrusów do zabawy, do walki o podium...
    Pozostawienie domku jako ostatniej nagrody i dodanie do cytrusów czegoś do wyboru (sad, krówki, cokolwiek co da nam wybór, co zachęci do zabawy) to by była zmiana na lepsze. A tak to tylko zniechęciliście do zabawy, do dalszego ulepszania dekoracji.
    Do tej pory jedną z nagród była złota skrzynia, w niej mogło być coś fajnego. A teraz mamy tylko kupony.

    załączę te dwie licencje, które możemy teraz kupić.



    czym one się różnią?
    Myślę ,że oceny powinny być po zakończeniu wydarzenia.Za 24000 biletow kupisz 2 licencje na wydobycie złota.Z każdego przedziału cenowego można kupić tylko raz nagrodę.
    Diana

    czyli nie dwie a jedna za 24 tys biletów... interes życia ;-)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Prawdopodobnie występuje błąd z licencjami.Zostało to zgłoszone,jutro będę mieć odpowiedź.
    Diana
  • elwis14 (PL1)elwis14 (PL1) PL1 Posty: 8
    Park jest kiepski po aktualizacji i tyle. zabranie nagród za aktywność w zamian za bilety ,za które można nabyc jakies tam nagrody...


  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    czy zmieni się koszt zakupu domku?

    Tak jak napisałem na początku zakładając posta, cena domku to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Sprawiedliwie by było aby można było go kupic przynajmniej za zebranie wszystkich biletów w jednym wyzwaniu. Jeśli uważacie, ze ilość punktów jest za mała aby była adekwatna do włożonej pracy i wysiłku, nic nie stało na przeszkodzie aby ilość punktów została na poprzednim poziomie a ilość biletów dopasowana do ilości punktów. W poprzedniej edycji było to 304 miliardy, teraz jest ok 239 miliardów. Osobiście punkty te zdobędę jutro i co dalej?..... domku nie będzie bo za mało, a o 50 tys kolejnych biletów za 1 miejsce nie zamierzam się bić bo ilość ich nie jest adekwatna do włożonej pracy, wysiłku i kosztów. 

    Moim skromny zdaniem Wasze wszelkie zmiany idą w złym kierunku i niestety z niekorzyściom dla graczy. To, że dostępność domku jest dla wszystkich jest o,k ale po ilu edycjach eventu Park Rozrywki?
    Myślę, że miło by było aby w takich przypadkach zmiany skonsultować z kimś kto potrafi grac w tego typu eventach, Wystarczy spojrzeć na listę rankingową eventu i popytać wśród osób które się na tym znają, co będzie z pożytkiem dla wszystkich graczy.

    Mam tylko nadzieje, że ktoś to przeczyta ze zrozumieniem i weźmie pod uwagę.

    pozdrawiam Jurzrma
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16
    Park jest super :)
    Jak zwykle zdania są podzielone, jeśli ktoś mógł wcześniej zyskać więcej to będzie niezadowolony to normalne. Jednak wielu graczy na niższym poziomie nie miało jakichkolwiek szans na zdobycie takiego domku. Silosy i jarmark też powinny mieć taką formę, wtedy każdy mógłby odebrać takie nagrody jakie mu potrzebne, a nie masę badziewia które jest do niczego nie potrzebne, nawet jeśli trzeba byłoby zbierać więcej niż przez jedno wydarzenie.
    Ja jestem na TAK bardzo mi się ta zmiana podoba :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.02.2020
    Witajcie :)


    Możnaz kupić  tylko 2 licencje w różnych cenach podczas trwania wydarzenia.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Tak Diano, tyle to my tez wiemy,ze  tak mozna kupić (kłódki nie pozwola na więcej),tylko dlaczego jedna za 12 tys a druga tez jedna za 24 tys, czym one się różnią???bo ,że ceną to też wiemy :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Tak Diano, tyle to my tez wiemy,ze  tak mozna kupić (kłódki nie pozwola na więcej),tylko dlaczego jedna za 12 tys a druga tez jedna za 24 tys, czym one się różnią???bo ,że ceną to też wiemy :)
    Witaj  :)
    Niczym oprócz ceny sie nie różnią.
    Diana
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 08.02.2020



    to tyle można zdobyć biletów w jednej edycji... pozdrawiam
    Post edited by freelancer (PL1) on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    jurzrma (PL1) powiedział(a):



    to tyle można zdobyć biletów w jednej edycji... pozdrawiam
    może należałoby  dołożyć nagrody,tak aby  można było w jednej edycji zdobyć te 340 tys biletów albo chociaz dalej je zbierac  bo  jeszcze troche czasu do końca a tu juz nuda  i nie ma po co grać
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nieźle,  podziwiam :)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    skoro cena domku w parku nie ulega zmianie to teraz co tydzień będziecie nam fundować ten event?, oczywiście nie zapominając o mistrzostwach sojuszniczych
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16
    Co się stało z Parkiem? Jeszcze wczoraj mogłam zapakować towary do 6 h a dzisiaj maksymalnie 1 h i 10 minut, I tak z każdym stoiskiem. Czy to tylko ja tak mam czy znów coś zostało nam ograniczone?
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Bo park się już kończy i możesz ładować kioski tylko na taki czas jaki został do końca wydarzenia.
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16
    Dzięki nie zwróciłam na to uwagi :)
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, kupiłam dzisiaj za kupny parku radości licencje za 24 tys. ,ale niestety nie mam ich w magazynie a kupony zostaly odliczone............ Proszę o pomoc w ich odzyskaniu .................

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik