Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Styczniowa magia!

13

Komentarz

  • serce (PL1)serce (PL1) PL1 Posty: 4
    Mam nadzieje że poprzednia wersja magazynu wróci jak najszybciej, ta jest BEZNADZIEJNA, KOMPLETNIE NIECZYTELNA!!!! Widać , ze jest zrobiona przez osobe która  NIE GRA , a tylko kombinuje żeby było widac że cokolwiek robi, Wiem, że wiekszość chce powrotu tamtego magazynu, chyba właścicele tej gierki wezmą to pod uwagę i wierze , że nie zmienią tu wszystkiego jak tej nowej Big Farma, tam to dopiero jest badziewie.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    @amik23 (PL1) 
    Błedy już zostały zgłoszone,ale kiedy doczekamy sie ich naprawy nie wiem.Co do dekoracji to dobrze myślisz.serce (PL1) powiedział(a):
    Mam nadzieje że poprzednia wersja magazynu wróci jak najszybciej, ta jest BEZNADZIEJNA, KOMPLETNIE NIECZYTELNA!!!! Widać , ze jest zrobiona przez osobe która  NIE GRA , a tylko kombinuje żeby było widac że cokolwiek robi, Wiem, że wiekszość chce powrotu tamtego magazynu, chyba właścicele tej gierki wezmą to pod uwagę i wierze , że nie zmienią tu wszystkiego jak tej nowej Big Farma, tam to dopiero jest badziewie.

    Tak jak wcześniej pisała wszystkie Wasze Uwagi przekaże w raporcie.
    Diana
  • Haszka (PL1)Haszka (PL1) PL1 Posty: 15
    Pojawił sie magazyn na cukierkowej farmie ale popsuło sie odbieranie powiadomien i nagród.Puchar nie mozna otworzyc:)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    homi (PL1) powiedział(a):
    Pojawił sie magazyn na cukierkowej farmie ale popsuło sie odbieranie powiadomien i nagród.Puchar nie mozna otworzyc:)
    Właśnie zostało to naprawione.Ponownie zaloguj się do gry.
    Diana
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


    witaj Diano, Dzięki za odpowiedz:)
    Problem jest taki, ze ze światowych się tam nie pojawiają, z chińskiego nowego roku się pojawiły, i z normalnych Mistrzostw też wskakują ... może jeszcze jest jakiś błąd ? Poobserwuję jeszcze ;p

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


    witaj Diano, Dzięki za odpowiedz:)
    Problem jest taki, ze ze światowych się tam nie pojawiają, z chińskiego nowego roku się pojawiły, i z normalnych Mistrzostw też wskakują ... może jeszcze jest jakiś błąd ? Poobserwuję jeszcze ;p

    Tak masz rację z Mistrzostw światowych nagrody za aktywnosc pojawiają się na parkingu,ale monety już były do odebrania w nowym okienku.Jutro dopytam się CM.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ciekawe komu przeszkadzala, osobna zakładka na nawozy???? teraz coś znależć to porażka.....
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


    witaj Diano, Dzięki za odpowiedz:)
    Problem jest taki, ze ze światowych się tam nie pojawiają, z chińskiego nowego roku się pojawiły, i z normalnych Mistrzostw też wskakują ... może jeszcze jest jakiś błąd ? Poobserwuję jeszcze ;p

    Tak masz rację z Mistrzostw światowych nagrody za aktywnosc pojawiają się na parkingu,ale monety już były do odebrania w nowym okienku.Jutro dopytam się CM.
    Diana

    dzięki :)
  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    jest nieestetycznie niepraktycznie i muli -to się nazywa zmiana na lepsze
  • kasia2211 (PL1)kasia2211 (PL1) PL1 Posty: 12
    Masakra normalnie ...NIC NIE DZIAŁA !!!
  • kasia2211 (PL1)kasia2211 (PL1) PL1 Posty: 12
    PORAŻKA !
    wszystko spowolniało, misje szukają się  prawie 10 minut ! nic nie mozna znaleźdż
    z cukrowej poznikały produkty , jaja se robicie ???
  • nie ma nagród za ms

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie, jak działa to okienko nagród i jakie ma być jego zastosowanie. Bo niektóre nagrody się tam pojawiają do odebrania a niektóre nie - Czy to tak powinno działać? Jeśli tak to co ma się tam pojawiać po prawej stronie?
    pozdrawiam Hania
    Witaj :smile:
    Wszystkie nagrody powinny sie tam pojawiać.  Po lewej stronie masz powiadomienia o nagrodach, a po prawej są nagrody do obebrania.
    Diana

                       


    witaj Diano, Dzięki za odpowiedz:)
    Problem jest taki, ze ze światowych się tam nie pojawiają, z chińskiego nowego roku się pojawiły, i z normalnych Mistrzostw też wskakują ... może jeszcze jest jakiś błąd ? Poobserwuję jeszcze ;p

    Tak masz rację z Mistrzostw światowych nagrody za aktywnosc pojawiają się na parkingu,ale monety już były do odebrania w nowym okienku.Jutro dopytam się CM.
    Diana

    witaj Diano:) z tego co jeszcze dzisiaj zauważyłam, za Ligę farmerską - było powiadomienie, a nie mam skrzynek w piwnicy. Podpytaj o to także. Nie było też wcale nagród za MS - ale to już chyba problem globalny. Hania
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.02.2020
    Witajcie  :)
    Brak nagród za Mistrzostwa zgłosiłam.Spróbujcie zalogować sie raz jeszcze do gry.
    Diana
  • Diano,
    logowałam sie kilka razy, nagród nadal brak.
    Ps. nie pisz tylko żeby wyczyścić ciasteczka....
  • Czyściłam ciasteczka , logowałam się do gry kilkanaście razy..nie czarujcie proszę
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Zgłosiłam brak nagród, proszę o cierpliwość.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    coś jest nie tak z mistrzostwami światowymi.
    Jak się kliknie na przegląd wydarzenia, wszystko jest od początku.

    W klasyfikacji jest niby dobrze ale tutaj już nie.
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Oddajcie stare magazyny! To co jest to beznadzieja totalna. Niefunkcjonalne, kompletnie zbędne. Znalezienie czegokolwiek zajmuje mnóstwo czasu. Po to to szanowny zespół ruszał, ktoś zgłaszał, że jest niedobrze. 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, znikneły mi z magazynu farmy cukrowej wszystkie zapasy !!!!!!! Interweniuj proszę  !!!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    coś jest nie tak z mistrzostwami światowymi.
    Jak się kliknie na przegląd wydarzenia, wszystko jest od początku.

    W klasyfikacji jest nibyBruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, znikneły mi z magazynu farmy cukrowej wszystkie zapasy !!!!!!! Interweniuj proszę  !!!!!

     dobrze ale tutaj już nie.

    Witajcie :)
    Odświeżcie stronę,pomaga i wszystko wraca do normy.
    Diana
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    po ostatniej aktualizacji która jest totalną porażką gra  powinna zmienić nazwę z gry farmerskiej na grę " odśwież stronę, przeloguj ponownie , wyczyść ciasteczka ............
    gra muli , znikają  odebrane nagrody , znikają skrzynki , wykrzykniki straszą, magazyn jest totalnym niewypałem, nie działają poprawnie funkcje subskrypcji , spowolnienie, zamulenie ... i tylko odświeżaj .
    ja chce grać , bawić się  a nie ciągle przelogowywać i czekać aż łaskawie gra się załaduje
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 05.02.2020
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    po ostatniej aktualizacji która jest totalną porażką gra  powinna zmienić nazwę z gry farmerskiej na grę " odśwież stronę, przeloguj ponownie , wyczyść ciasteczka ............
    gra muli , znikają  odebrane nagrody , znikają skrzynki , wykrzykniki straszą, magazyn jest totalnym niewypałem, nie działają poprawnie funkcje subskrypcji , spowolnienie, zamulenie ... i tylko odświeżaj .
    ja chce grać , bawić się  a nie ciągle przelogowywać i czekać aż łaskawie gra się załaduje
    no dokladnie, my gramy zeby sie bawic a nie odswiezac strony co pare sekund
    aktualka to kompletny niewypal poczynajac od zmian w magazynie a konczac na tym ze nawet zniwiarka i siewnik nnie za bardzo po niej prawidlowo dzialaja
  • Ciężko się gra po tej aktualizacji-  gra bardzo spowolniła  ...
    jak już wyskoczy komunikat np. że dom na pozycji 8  to zasłania budynki gospodarcze lub pola- nie chce zniknąć i trzeba się wylogować ....
    tak że średnio co 10-15 min trzeba odświeżać grę  ..... smutne to !!
    cy ta aktualizacja w ogóle była potrzebna ? 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Jak zbierac serduszka skoro olbrzymia czesc strony zajmuja gigant oferty i wykrzykniki
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Ja jestem za cofnięciem tej aktualizacji, jedyne co jest w niej może i przydatne, to te chorągiewki przy polach oznajmiające o humusie, reszta masakra. Też mi gra zwolniła, wcześniej klikałam sobie od razu wszystkie kurniki po kolei i one się podświetlały, że widziałam, które kliknęłam i się po kolei zbierały, teraz muszę klikać pojedynczo i czekać, aż się zbierze jeden, żeby kliknąć kolejny :( Wyskakujące okienka z nagrodami z lejka itp. też mi nie przeszkadzały... do magazynu w ogóle nie wchodzę, po co się denerwować... 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dołączam się do prośby o przywrócenie starego układu produktów w magazynie. Był czytelny, poukładany produktami, a nie farmami, więc wszystko łatwo można było znaleźć. Teraz na pierwszej stronie pojawiają mi się obok produktów codziennych produkty eventowe, o których totalnie na co dzień nie potrzebuję niczego wiedzieć. Wcześniej były w swojej zakładce i było to bardzo dobre rozwiązanie. Dodatkowo przeszkadza mi usunięcie możliwości przewracania stron i zastąpienie tej opcji suwakiem (w moim przekonaniu trudniej się nim operuje, szczególnie w sytuacji, gdy gra chodzi wolno, "skacze"). 

    Nowa zakładka z powiadomieniami o nagrodach... Podoba mi się możliwość odebrania w późniejszym terminie nagród głównych za eventy, ale powiadomienia o nagrodach za aktywność to trochę przerost formy nad treścią. Z tego, co zrozumiałam, to i tak powinny być dopisywane automatycznie, chociaż mam wrażenie, że by otrzymać nagrodę z powiadomienia, trzeba jednak to powiadomienie jednak przeczytać - dobre wrażenie? Jeżeli tak jest, to niestety będę bardzo stratna, gdyż czasem podczas eventów sojuszowych, gdy estem offline, sojusz zdobywa wiele nagród, a w powiadomieniach jest miejsce tylko na 100... 

    Nie podobają mi się również znaki przy polach z informacją, jakiego i czy w ogóle humusu używam. Tak jak wcześniej ktoś już napisał, ja pamiętam, czego użyłam, a inni wiedzieć nie muszą. Tym posunięciem GGS zdradza moją taktykę/styl gry innym graczom, którym niekoniecznie chcę się dzielić. Podczas MS na polnej misji wystarczy zajrzeć na moją farmę i bez większego problemu odgadnąć, czy zbiorę dużo, czy mało (a jeszcze jak udostępnią informację o poziomie posiadanych książek, będzie można dokładnie zbieraną przeze mnie ilość sobie obliczyć...). Czy następnym krokiem będzie ujawnienie, jakich karm na zwierzakach używam...? Czy włączam maszyny w garażu? No proszę...

    Budynki społecznościowe: ogólnie jestem ich przeciwnikiem. Dużą zaletą BF było wartościowanie budynków i oszczędne gospodarowanie miejscem na farmie. Stawiamy coś, kosztem czegoś. Już złe dopasowanie ilości zbiorów z pól na poziom zaburzyły rozgrywkę, a teraz jeszcze budynki społecznościowe, do których możemy nawsadzać budynków bez patrzenia na ich wielkość i jakość. Trochę to według mnie nie przemyślane. Dla graczy, szczególnie tych bogatych w budynki specjalne, bardzo pomocne, ale ogólnie nie przemyślane. Wolałabym mieć możliwość sprzedania nadmiernej ilości specjalnych budynków, wymienienie ich np. na monety mistrzostw światowych, a nie udostępnianie sztucznego miejsca na ich postawienie, szczególnie, że jest to rozwiązanie chwilowe. Kilka, kilkanaście edycji, a znów "wielcy" będą mieli zapchane magazyny nadmiarowymi budynkami specjalnymi, z którymi nie będą mieli, co zrobić. I co wtedy?

    Na koniec: głównymi problemami BF są liczne istniejące i zgłaszane przez graczy, a nienaprawiane przez Zespół błędy w grze oraz sama płynność gry. To są elementy, które w pierwsze kolejności powinny zająć czas Zespołu. Póki wciąż gra potrafi chodzić jak żółw, a błędy występować w prawie każdym serwowanym graczom evencie, żadna zmiana grafiki cieszyć nie będzie. 
  • serce (PL1)serce (PL1) PL1 Posty: 4
    Popieram powyższy wpis , ja również chcę powrotu starego magazynu, 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik