Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Nie można odebrać nagród

MonikaGien2 (PL1)MonikaGien2 (PL1) PL1 Posty: 9
edytowano 04.02.2020 w Problemy techniczne i błędy
Nie działa mi przycisk odbioru nagród. Wczoraj było wszystko ok, dziś jest błąd. Przy logowaniu pokazuje mi się tez dekorka bałwanka i po chwili znika, też nie mogę jej odebrać. Proszę o naprawienie. Nie jest to wina mojego komputera bo sprawdzałam też na innym i jest to samo.

Komentarz

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    u nas tez kilka osób ma ten sam problem .... nie otwiera sie  okno odbioru
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Mam to samo, nagrody ugrzęzły w pucharze, poza tym sianie i zbieranie odbywa się jak w zwolnionym tempie. Uprzedzając odpowiedź o wyczyszczeniu pamięci podręcznej-czynność ta została wykonana.
  • zula4 (PL1)zula4 (PL1) PL1 Posty: 10
    Niestety , mam to samo , nie da się odebrać nagród , mistrzostwa się kończą i pewnie znowu będziemy się prosić o nagrody , to już nie jest zabawa :((((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajce :)
    Czy zebraliście pszczoły do wydarzenia'Moje pszczoły uciekły!"  ? Jeśli tak to ponownie zalogujcie się do gry i będziecie mogli odebrać nagrody.
    Diana
  •  u mnie to samo nie moge odebrać nagród jedynie na pucharek sobie można popatrzeć że coś w nim jest ,tak to już jest jedno się naprawi drugie się popsuje
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    pszczoły zebrane i po przelogowaniu nic nie pomaga .... nie otwiera sie
  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12
    Diana powiedział(a):
    Witajce :)
    Czy zebraliście pszczoły do wydarzenia'Moje pszczoły uciekły!"  ? Jeśli tak to ponownie zalogujcie się do gry i będziecie mogli odebrać nagrody.
    Diana

    Niestety ja również nie mogę odebrac nagród ,a przelogowanie nic nie daje
  • pszczoły zebralam nawet sie dwa razy przelogowałam i nic nie mam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Zebrane pszczoły powodują problem z odbiorem nagród.Odczekajcie chwilę i nagrody powinniście odebrać.
    Diana
  • Pszczoły zebrane już dawno, problem jest dalej z nagrodami.
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Wielokrotne odświeżanie, czyszczenie ciasteczek, reset lapka, zmiana przegladarki....nic nie pomaga :((((((( A pszczoły już dawno zebrane :((((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.02.2020
    MonikaGien2 (PL1) powiedział(a):
    Pszczoły zebrane już dawno, problem jest dalej z nagrodami.
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Wielokrotne odświeżanie, czyszczenie ciasteczek, reset lapka, zmiana przegladarki....nic nie pomaga :((((((( A pszczoły już dawno zebrane :((((
    Problem spowodowały zebrane pszczoły,Zespół pracuje nad naprawą tego błędu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Nie będę się powtarzać, ale u mnie to samo co piszą powyżej. Pszczoły zebrane, kilka razy odświeżane i nadal nagród odebrać nie idzie.
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Przed chwilą udało mi się odebrać nagrody, dziękuję Diano za interwencję:)
  • Przelogowałam i nagrody też już odebrałam, dziękuję :smile:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik