Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Styczniowa magia!

24

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.02.2020
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Witam :)
    mam kilka pytań:
    1. Co to jest bilet parku radości? 
    2. Gdzie się podział magazyn z wyspy cukierkowej? Jak mam się dowiedzieć, ile mam np. cukru? Jak mam sprzedać coś z wyspy?
    Witaj :)
    1.Ten przedmiot powiązany jest ze zmianami jakie mają nastąpić w Parku Radości. Więcej informacji dostaniemy niedługo.
    2. Błąd został zgłoszony.Zespół pracuje nad naprawą.
    Diana
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    WYKRZYKNIKI SĄ WSTRĘTNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 03.02.2020
    Diano próbowałaś łowić ryby ? łowiska nie podświetlają ilości ryb to niby jak mam wysłać statki jak nie wiem ile ich jest do złowienia, ponadto szkoda, że nie podświetla się przy dawaniu produkcji stanu obecnego w magazynie skąd mam wiedzieć ile mam w magazynie  np przynęty, i dlaczego pola nie wyświetlają ile obecnie sieje się tam sztuk. Moim zdaniem jest na razie chaos i dlaczego wyzerowano w magazynie stany pomidorów, buraków cukrowych, specjalnej wody i pozostawiona aż po 2 szt............ W młynie nie podświetla się ilość karmy co mam za każdym razem przechodzić do magazynu i szukać ile mam sztuk karmy, żeby się nie wkurzyć napiszę idiotyzm.... i masakra tak jest z wszystkimi rodzajami produkcji ............. jak tak zostanie to na pewno lepiej przestać grać w tą grę niż się z nią męczyć !!!!
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Witam :)
    mam kilka pytań:
    1. Co to jest bilet parku radości? 
    2. Gdzie się podział magazyn z wyspy cukierkowej? Jak mam się dowiedzieć, ile mam np. cukru? Jak mam sprzedać coś z wyspy?
    Witaj :)
    1.Ten przedmiot powiązany jest ze zmianami jakie mają nastąpić w Parku Radości. Więcej informacji dostaniemy niedługo.
    2. Błąd został zgłoszony.Zespół pracuje nad naprawą.
    Diana
    Diano, dziękuję za inf.
    To tak przy okazji, czy pozwolenie doliny dekoracji jest jeszcze do czegoś potrzebne? Zbieraliśmy to, aby kupować tam kolejne działki. Wszystko już wykupione, po co nam teraz to pozwolenie? A teraz jeszcze będą jakieś bilety...
    Jak Zespół pracuje nad naprawą tego błędu to może niech przy okazji jakoś logiczniej ułoży wszystko w magazynach. Na smakoszu np na 1 stronie jest trawa stadionowa, na ostatniej babeczki i przekładańce... Chyba ta trawa teraz nie jest nam potrzebna... Tak samo festynowe pomidorki, do oktober daleko, dopiero mamy luty.
    Kiedyś, jak się kliknęło np na pole, w kole była inf o wszystkich humusach jakie mamy, tak samo w przypadku sadów (wyświetlały się nawozy) i całej reszty. Można było szybko sprawdzić ile czego mamy. A teraz trzeba wszystkiego szukać... Może Zespół wróci do dobrych, sprawdzonych rozwiązań?

    I jeszcze jedno pytanie - nie na temat ale przy okazji - czy gdzieś jest inf o maksymalnym zadowoleniu chińskiej dekoracji?  Ile maksymalnie można uzbierać?

    Pozdrawiam.
    Ania

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    WYKRZYKNIKI SĄ WSTRĘTNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Diano próbowałaś łowić ryby ? łowiska nie podświetlają ilości ryb to niby jak mam wysłać statki jak nie wiem ile ich jest do złowienia, ponadto szkoda, że nie podświetla się przy dawaniu produkcji stanu obecnego w magazynie skąd mam wiedzieć ile mam w magazynie  np przynęty, i dlaczego pola nie wyświetlają ile obecnie sieje się tam sztuk. Moim zdaniem jest na razie chaos i dlaczego wyzerowano w magazynie stany pomidorów, buraków cukrowych, specjalnej wody i pozostawiona aż po 2 szt............
    Witam :)
    1. Poinformawałam Zespół że wykrzykniki są denerwujące.
    2.Tak sprawdziłam i u mnie pokazuje dostępną ilość ryb na łowisku
     
    Co do magazynu to sprawdź czy mam zaznaczony widok rozszerzony .Poproszę o screeny,wtedy będę mogła pomóc.
    Diana 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Diano, a kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji o zmianach w parku rozrywki ? 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Udało się za to spowolnić grę. Pełen sukces. 
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 03.02.2020
    Wyczyściłam wszystko co się dało i mam stany ryb na łowiskach przepraszam i dziękuję :))
    W młynie i na polach też pokazują się stany i ilości sztuk jeszcze raz przepraszam za zamieszanie ale na wstępie się bardzo zdenerwowałam jeszcze raz przepraszam :)

  • mysismok (PL1)mysismok (PL1) PL1 Posty: 15
    Ja mam widok rozszerzony i nic z tego. Nie widzę lizaków, cukru itd. W ogóle mam tak główna farma, smakosza, kwiatowa, sojusz ryby i szklarnia, tymczasowych farm brak . A ja mam sprzedać lizaki !
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.02.2020
    Damqi (PL1) powiedział(a):
    Diano, a kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji o zmianach w parku rozrywki ? 
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Wyczyściłam wszystko co się dało i mam stany ryb na łowiskach przepraszam i dziękuję :))
    W młynie i na polach też pokazują się stany i ilości sztuk jeszcze raz przepraszam za zamieszanie ale na wstępie się bardzo zdenerwowałam jeszcze raz przepraszam :)

    mysismok (PL1) powiedział(a):
    Ja mam widok rozszerzony i nic z tego. Nie widzę lizaków, cukru itd. W ogóle mam tak główna farma, smakosza, kwiatowa, sojusz ryby i szklarnia, tymczasowych farm brak . A ja mam sprzedać lizaki !
    Witajcie :)
    1.Myślę,że przed rozpoczęciem wydarzenia a kiedy to będzie nie wiem.
    2.O to super, że wszystko już jest w porządku.Nie masz za co przepraszać.
    3.Nie ma magazynu Farmy cukrowej.Zostało to już zgłoszone i Zespół pracuje nad naprawą.
    Diana
  • Nic nie moge dokupić
  • Wycofajcie ta zmianę , bo grac się odechciewa
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Obecna aktualizacja to totalna porażka ,magazyn- poplątanie wszystkiego :(,wykrzykniki -okropność :(
    ogólnie wrażenie do kitu :)
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Obecna aktualizacja to totalna porażka ,magazyn- poplątanie wszystkiego :(,wykrzykniki -okropność :(
    ogólnie wrażenie do kitu :)
    W 100% zgadzam się z przedmówcą i innymi niezadowolonymi. Oznaczenie pola z humusem też bez sensu. Sama wiem czy dawałam humus czy też nie, nic mi tego nie musi przypominać.
    Dodatkowo - jak zwykle - aktualizacja wniosła nowe błędy. Co z tego, że ew. coś się naprawi, skoro co chwilę psute jest coś innego? - pytanie retoryczne, wiadomo jak to tutaj działa.
    Naprawienie istniejących błędów powinno być priorytetem GGS, a nie ciągłe mieszanie w wyglądzie. Mam wrażenie, że ludzie tworzący grę NIGDY w nią nie grali, bo jakby grali to by takich koszmarków nie wprowadzali.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    pasek postępów zniknął ,choć moim zdaniem był przydatny wiedziałem ile mam procent większe zbiory po wykupieniu busterów ,za to te paskudne ogromne ikonki ,które przysłaniają niemal wszystko :(
    zasłoniły mi aż trzy pola

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 03.02.2020
    Dzięki tej aktualizacji nadal nie widzę powodu, aby kupować złoto ale znalazłam powód  aby zrezygnować z subskrypcji . Czas pomału rezygnować z tej gry gdzie nie słucha się graczy tylko robi co chce 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Nie podobają mi się zmiany... pasek postępu bardzo lubiłam przy zbiorze, wykrzykniki są okropne, magazyn porażka na całego, nic tam nie widać... Chorągiewki przy polach też mi do niczego się nie przydadzą, będą tylko przeszkadzać... Ogólnie jestem bardzo na nie
  • Ahoj! Gdzie zatonął Poszukiwacz Przygód? Czemu nie widać, kiedy przypłynie?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Wanda Krakowska (PL1) powiedział(a):
    Ahoj! Gdzie zatonął Poszukiwacz Przygód? Czemu nie widać, kiedy przypłynie?

    Witaj,
    Łódź poszukiwacza przygód powinna działać poprawnie. Jeżeli nada się nie pojawia spróbuj czyszczenia przeglądarki.

    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    pasek postępów zniknął ,choć moim zdaniem był przydatny wiedziałem ile mam procent większe zbiory po wykupieniu busterów ,za to te paskudne ogromne ikonki ,które przysłaniają niemal wszystko :(
    zasłoniły mi aż trzy pola


    Przekażemy zespołowi wasze opinie na temat zmian graficznych w ostatniej aktualizacji.
    Pozdrawiam
    Tom
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Czy w tym pucharku srebrnym to sa tylko powiadomienia o nagrodach zdobytych w chinskim roku ???
     nie widać powiadomień ze światowych mistrzostw i żadnych innych .
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Co się stało z magazynem z farmy cukrowej nie mogę sprawdzić swoich zapasów nie mówiąc o sprzedaży. Wykrzykniki jak zauważyli inni gracze biją po oczach.Może się tam ktoś ogarnie i poprawi to.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Witam :)
    mam kilka pytań:
    1. Co to jest bilet parku radości? 
    2. Gdzie się podział magazyn z wyspy cukierkowej? Jak mam się dowiedzieć, ile mam np. cukru? Jak mam sprzedać coś z wyspy?
    Witaj :)
    1.Ten przedmiot powiązany jest ze zmianami jakie mają nastąpić w Parku Radości. Więcej informacji dostaniemy niedługo.
    2. Błąd został zgłoszony.Zespół pracuje nad naprawą.
    Diana
    Diano, dziękuję za inf.
    To tak przy okazji, czy pozwolenie doliny dekoracji jest jeszcze do czegoś potrzebne? Zbieraliśmy to, aby kupować tam kolejne działki. Wszystko już wykupione, po co nam teraz to pozwolenie? A teraz jeszcze będą jakieś bilety...
    Jak Zespół pracuje nad naprawą tego błędu to może niech przy okazji jakoś logiczniej ułoży wszystko w magazynach. Na smakoszu np na 1 stronie jest trawa stadionowa, na ostatniej babeczki i przekładańce... Chyba ta trawa teraz nie jest nam potrzebna... Tak samo festynowe pomidorki, do oktober daleko, dopiero mamy luty.
    Kiedyś, jak się kliknęło np na pole, w kole była inf o wszystkich humusach jakie mamy, tak samo w przypadku sadów (wyświetlały się nawozy) i całej reszty. Można było szybko sprawdzić ile czego mamy. A teraz trzeba wszystkiego szukać... Może Zespół wróci do dobrych, sprawdzonych rozwiązań?

    I jeszcze jedno pytanie - nie na temat ale przy okazji - czy gdzieś jest inf o maksymalnym zadowoleniu chińskiej dekoracji?  Ile maksymalnie można uzbierać?

    Pozdrawiam.
    Ania

    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Czy w tym pucharku srebrnym to sa tylko powiadomienia o nagrodach zdobytych w chinskim roku ???
     nie widać powiadomień ze światowych mistrzostw i żadnych innych .
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Co się stało z magazynem z farmy cukrowej nie mogę sprawdzić swoich zapasów nie mówiąc o sprzedaży. Wykrzykniki jak zauważyli inni gracze biją po oczach.Może się tam ktoś ogarnie i poprawi to.
    Dobry wieczór :)
    Maksymalnie można zdobyć 190/38 punktów zadowolenia,przepraszam że czekałaś na odpowiedź ,ale uciekło mi Twoje pytanie.Tu jest pokazany każdy poziom i ile można zdobyć zadowolenia i zadowolenia wioskowego:

    Premia doliczona jest do zadowolenia ,natomiast do zadowolenia wioskowego trzeba doliczyć premię 30%. Co do magazynu to przekazęTwoją sugestię.
    2.Powinna być informacja o wszystkich nowych nagrodach jakie zdobył gracz.
    3.Magazynu na Farmie cukrowej nie ma.Jutro na godzinę 08:30 zaplanowana jest poprawka po której magazyn wróci na swoje miejsce.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 03.02.2020
    Niestety Diano nie ma informacji o wszystkich nagrodach i to nie tylko u mnie ale wszyscy w sojuszu to zauważyli

    na forum angielski znalazłem taką informacje;
    pyt.
    Dzisiaj dostałem wiele nagród z WWC, ale moje pudełko nagród jest nadal puste i nie pojawiły się w moim eterze ekwipunku, gdzie one są?

    odp moda
    Będą nadal pojawiać się tam, gdzie zawsze, w oknie zdarzeń WWC (na parkingu).


  • Przyłączam się do pytania odnośnie farmy cukrowej - gdzie ja mogę sprzedać produkty z tej farmy jak w sprzedaży nie ma jej w ogóle uwzględnionej..... Są wszystkie farmy, ale jej nie ma............. 
  • hazhi8 (PL1)hazhi8 (PL1) PL1 Posty: 21
    Witam. Ja dziś też chciałam sprzedać owocowe łakocie i nie mogłam.
    Pomocy!


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.02.2020
    FarmerAurelia9 (PL1) powiedział(a):
    Przyłączam się do pytania odnośnie farmy cukrowej - gdzie ja mogę sprzedać produkty z tej farmy jak w sprzedaży nie ma jej w ogóle uwzględnionej..... Są wszystkie farmy, ale jej nie ma............. 
    hazhi8 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Ja dziś też chciałam sprzedać owocowe łakocie i nie mogłam.
    Pomocy!


    Witajcie :)
    Magazyn już jest na Farmie cukrowej.Ponownie zalogujcie się do gry.
    Diana
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    jedyna gra która sie cofa w rozwoju :( magazyn to totalna porażka
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16
    Problem z magazynem tymczasowym rozwiązany, z wykrzyknikami częściowo bo i tak co chwilę nowe wyskakują.
    Jednak pozostała jeszcze kwestia wypadających elementów podczas zbiorów. Przy takiej ilości eventów to jest to koszmar :(  Mam same małe pola i zebranie czegokolwiek to istna tragedia :( 
    Wypadajki są tak duże że zasłaniają mi dosłownie wszystko, już mam powiększenie w przeglądarce na 125% ale i to niewiele pomaga bo nic nie widać spoza tego wszystkiego. Ciekawa jestem po co dodano jeszcze do tego wszystkiego po 1 punkcie doświadczenia za zbiór, to dodatkowy zupełnie niepotrzebny element spowalniający i utrudniający grę :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    KasiaXL (PL1) powiedział(a):
    Problem z magazynem tymczasowym rozwiązany, z wykrzyknikami częściowo bo i tak co chwilę nowe wyskakują.
    Jednak pozostała jeszcze kwestia wypadających elementów podczas zbiorów. Przy takiej ilości eventów to jest to koszmar :(  Mam same małe pola i zebranie czegokolwiek to istna tragedia :( 
    Wypadajki są tak duże że zasłaniają mi dosłownie wszystko, już mam powiększenie w przeglądarce na 125% ale i to niewiele pomaga bo nic nie widać spoza tego wszystkiego. Ciekawa jestem po co dodano jeszcze do tego wszystkiego po 1 punkcie doświadczenia za zbiór, to dodatkowy zupełnie niepotrzebny element spowalniający i utrudniający grę :(
    Witaj :)
    Przekażę w raporcie Twoje uwagi.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Witam :)
    mam kilka pytań:
    1. Co to jest bilet parku radości? 
    2. Gdzie się podział magazyn z wyspy cukierkowej? Jak mam się dowiedzieć, ile mam np. cukru? Jak mam sprzedać coś z wyspy?
    Witaj :)
    1.Ten przedmiot powiązany jest ze zmianami jakie mają nastąpić w Parku Radości. Więcej informacji dostaniemy niedługo.
    2. Błąd został zgłoszony.Zespół pracuje nad naprawą.
    Diana
    Diano, dziękuję za inf.
    To tak przy okazji, czy pozwolenie doliny dekoracji jest jeszcze do czegoś potrzebne? Zbieraliśmy to, aby kupować tam kolejne działki. Wszystko już wykupione, po co nam teraz to pozwolenie? A teraz jeszcze będą jakieś bilety...
    Jak Zespół pracuje nad naprawą tego błędu to może niech przy okazji jakoś logiczniej ułoży wszystko w magazynach. Na smakoszu np na 1 stronie jest trawa stadionowa, na ostatniej babeczki i przekładańce... Chyba ta trawa teraz nie jest nam potrzebna... Tak samo festynowe pomidorki, do oktober daleko, dopiero mamy luty.
    Kiedyś, jak się kliknęło np na pole, w kole była inf o wszystkich humusach jakie mamy, tak samo w przypadku sadów (wyświetlały się nawozy) i całej reszty. Można było szybko sprawdzić ile czego mamy. A teraz trzeba wszystkiego szukać... Może Zespół wróci do dobrych, sprawdzonych rozwiązań?

    I jeszcze jedno pytanie - nie na temat ale przy okazji - czy gdzieś jest inf o maksymalnym zadowoleniu chińskiej dekoracji?  Ile maksymalnie można uzbierać?

    Pozdrawiam.
    Ania

    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Czy w tym pucharku srebrnym to sa tylko powiadomienia o nagrodach zdobytych w chinskim roku ???
     nie widać powiadomień ze światowych mistrzostw i żadnych innych .
    Danuta000 (PL1) powiedział(a):
    Co się stało z magazynem z farmy cukrowej nie mogę sprawdzić swoich zapasów nie mówiąc o sprzedaży. Wykrzykniki jak zauważyli inni gracze biją po oczach.Może się tam ktoś ogarnie i poprawi to.
    Dobry wieczór :)
    Maksymalnie można zdobyć 190/38 punktów zadowolenia,przepraszam że czekałaś na odpowiedź ,ale uciekło mi Twoje pytanie.Tu jest pokazany każdy poziom i ile można zdobyć zadowolenia i zadowolenia wioskowego:

    Premia doliczona jest do zadowolenia ,natomiast do zadowolenia wioskowego trzeba doliczyć premię 30%. Co do magazynu to przekazęTwoją sugestię.
    2.Powinna być informacja o wszystkich nowych nagrodach jakie zdobył gracz.
    3.Magazynu na Farmie cukrowej nie ma.Jutro na godzinę 08:30 zaplanowana jest poprawka po której magazyn wróci na swoje miejsce.
    Diana
    Diano, dziękuję za inf.
    Czyli rozumiem, że to 190 to suma zadowolenia ze znaków i dodatkowego 38 jakie uzbieram. Tak?

    Kolejne błędy po aktualizacji
    żniwiarka, siewnik i ta hodowla bardzo często są nieaktywne.


    czerwony znaczek, który inf o nowych wpisach na czacie nie znika po przeczytaniu.

    bardzo często kursor zmienia się w igiełkę. Kiedyś wejście na czat pomagało, dziś co jakiś czas muszę się wylogować bo igiełka nie chce zmienić się w kursor.

    Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik