Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

218

Komentarz

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ok.. :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No naprawdę nie mogę. Jak to Zespół nie może odtworzyć błędu, a kiedy będzie mógł? Podczas wydarzenia? Wtedy będzie info, że podczas wydarzenia nie można poprawić, bo zachwieje to jakimś tam balansem. Chociaż szkoła Shinkeji coś tam została ni z stąd ni zowąd zamknięta, nie wiadomo dlaczego.

    Jeżeli Zespół tak twierdzi odnośnie błędu, to w zasadzie żaden jest nienaprawialny.

    Wygodne tłumaczenie, nie ma co. ;), choć straszliwie głupie. Dlaczego gracze traktowani są jak idioci?. Może uczciwiej napisać wprost: nie będziemy naprawiali błędów. I kropka
  • Efcia4 (INT1)Efcia4 (INT1) INT1 Posty: 1
    Efcia 4 international
    Ja zakupilam dwa bloki niestety nie mogę do nich schować domów nie da się  :'(
    Czekam na naprawienie Pozdrawiam
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Chcialam zapytać bo mam problem z grą w tej chwili, gra zacina a po wylogowaniu nie moge do niej wejść, ostatnio tak mialam jak zespół przeprowadzał poprawkę bez wyłaczania gry. Czy dziś też tego czasem nie robi?
  • Witam,również nie mogę włączyć gry, o godz.15 grałam a wieczorem nic,wogóle się nie otwiera
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Chcialam zapytać bo mam problem z grą w tej chwili, gra zacina a po wylogowaniu nie moge do niej wejść, ostatnio tak mialam jak zespół przeprowadzał poprawkę bez wyłaczania gry. Czy dziś też tego czasem nie robi?
    Kachna14704Game (PL1) powiedział(a):
    Witam,również nie mogę włączyć gry, o godz.15 grałam a wieczorem nic,wogóle się nie otwiera
    Witajcie :)
    1.Dziś nie odbyła się poprawka bez przestoju serwera.
    2. Spróbuj zmienić przeglądarkę,albo wyczyścić historię,usunąć ciasteczka.
    Poinformuje Zespół o problemach z grą.
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Co znowu dzieje się z grą? nie można sie zalogować, siać ani zbierac, gra się zacina?
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52

    • Co znowu dzieje się z grą? nie można sie zalogować, siać ani zbierac, gra się zacina?



      Może jakby było mniej tych wszystkich wydarzeń  i ciągłych promocji za złoto to gra by chodziła płynniej!!!
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Odkąd włączyli ten event gra "muli" niesamowicie... nie dość, że problemy  z fajerwerkami to jeszcze te spowolnienia. Aby przejść z jednej farmy na drugą trzeba czekać 10-15 s , pózniej następne 10-15s żeby farma ruszyła, bo wszystko nieruchome i nic nie można zrobić............. Ludzie, litości !!!!!!! Zamiast się relaksować to człowiek cały czas nerwowy !!!!! Drodzy Moderatorzy "męczcie", Bombardujcie  GGS aby usuneli te wszystkie błędy.Jeszcze trochę a będą sami w nią grać............................
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Ponawiam zgłoszenie w.w. błędów !!!!
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Ponawiam zgłoszenie w.w. błędów !!!!

    Witaj,
    w tej chwili nie powinny występować żadne problemy z płynnością gry. Spróbuj czyszczenia przeglądarki lub sprawdź szybkość działania internetu.
    Pozdrawiam
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    To jakiś obłęd, boli mnie już palec od stukania w myszkę,jak mam zbierać,i siac w tej grze...? To niemal nie możliwe..Czy ktoś to w ogóle czyta i bierze pod uwagę...? NIE !!!  Liczy się zarobiona kasa,a przecież płacą za pierdzenie w stołek,i wypitą w pracy kawkę...!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 30.01.2020
    Izafarm (PL1) powiedział(a):
    To jakiś obłęd, boli mnie już palec od stukania w myszkę,jak mam zbierać,i siac w tej grze...? To niemal nie możliwe..Czy ktoś to w ogóle czyta i bierze pod uwagę...? NIE !!!  Liczy się zarobiona kasa,a przecież płacą za pierdzenie w stołek,i wypitą w pracy kawkę...!
    Witaj :)
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka.Problem z płynnością gry, o którym piszecie został przekazany.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, nic nie pomaga - czyszczenie, zmiana przeglądarki, jedynie na krótko wylogowanie i powtórne zalogowanie (które trwa" wieczność") czyli problem tkwi nie u mnie a w grze.........
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, nic nie pomaga - czyszczenie, zmiana przeglądarki, jedynie na krótko wylogowanie i powtórne zalogowanie (które trwa" wieczność") czyli problem tkwi nie u mnie a w grze.........
    Witaj :smile:
    U mnie wszystko działa dobrze ,może restart modemu pomoże?
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, nic nie pomaga - czyszczenie, zmiana przeglądarki, jedynie na krótko wylogowanie i powtórne zalogowanie (które trwa" wieczność") czyli problem tkwi nie u mnie a w grze.........
    Witaj :smile:
    U mnie wszystko działa dobrze ,może restart modemu pomoże?
    Diana
    Potem zaś restart serwerów sieci kablowej/ dostawcy internetu, potem restart serwerów światowych. Czy zespół nie może zrozumieć, że to po prostu nie działa? Dlaczego niby wina tylko po stronie graczy? Kto generuje błędy? My? Gra muli tak strasznie, że proszę siadać. Restart gry, żeby fajerwerki działały to ok 2 minut, a kompa nie mam 1995 r.

    Gdyby zamiast popadać w hurraoptymizm poprawiono błędy będące efektem nieudolnych aktualizacji i nowości wszyscy byli by zadowoleni
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    To zwykłe ściemy o  czyszczeniu i zmianie przeglądarki,a również restarowaniu modemu itd...6 lat tu jestem, i wiem jakich próbujecie z nas robić idiotów...! Nie radzicie sobie z grą bo i wiadomości macie marne...
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, niestety nic nie pomaga , w dalszym ciągu te same problemy. Z postów powyżej  i rozmów z innymi graczami wynika, że nie tylko u mnie są te problemy........... Interweniuj proszę bo naprawdę odechciewa się grać............:(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Izafarm (PL1) powiedział(a):
    To zwykłe ściemy o  czyszczeniu i zmianie przeglądarki,a również restarowaniu modemu itd...6 lat tu jestem, i wiem jakich próbujecie z nas robić idiotów...! Nie radzicie sobie z grą bo i wiadomości macie marne...
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, niestety nic nie pomaga , w dalszym ciągu te same problemy. Z postów powyżej  i rozmów z innymi graczami wynika, że nie tylko u mnie są te problemy........... Interweniuj proszę bo naprawdę odechciewa się grać............:(
    Witam :smile:
    1.Sama to wypróbowałam i wiem,że pomaga.
    2.Czekamy na aktualizację mam nadzieje, że ona przyniesie rozwiązanie.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ad.1 nie u każdego działa i nie musi działać, to nie stała grawitacyjna, 
    Ad.2. fajny żart, nie spodziewałem się:)
    Ad.3. ... a nie ma:)))
  • Nie otwierają się skrzynie prezentowe, zawsze jest error
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AleksandraGam66 (PL1) powiedział(a):
    Nie otwierają się skrzynie prezentowe, zawsze jest error
    Witaj :)
    Tu masz wszystko opisane https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/201889/skrzynki-widmo#latest
    Diana
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Nie wiem czy u wszystkich jest ten błąd ?  :(  .., ale nie mogę nic dokupić.. np kukurydzy , kapusty ..itp .i tak samo
    nic sprzedać ..nie ma teraz w magazynie takiej opcji ..? Czy to jest kolejny błąd ..? czy ktoś o tym zapomniał ..?dodać !!
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Przed chwilą dokupiłam kapustę i pszenicę, żeby to sprawdzić. U mnie jest ok. Sprzedać też mogę.
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    ..Nie wiem czy u wszystkich jest ten błąd ?    .., ale nie mogę nic dokupić.. np kukurydzy , kapusty ..itp .i tak samo
    nic sprzedać ..nie ma teraz w magazynie takiej opcji ..? Czy to jest kolejny błąd ..? czy ktoś o tym zapomniał ..?dodać !!


    Hej ))) najedź na magazyn i tam jest opcja widok rozszerzony i to zaznacz i wtedy będą opcje kupna i sprzedaży 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Nie wiem czy u wszystkich jest ten błąd ?  :(  .., ale nie mogę nic dokupić.. np kukurydzy , kapusty ..itp .i tak samo
    nic sprzedać ..nie ma teraz w magazynie takiej opcji ..? Czy to jest kolejny błąd ..? czy ktoś o tym zapomniał ..?dodać !!
    Może to nie błąd.
    Spróbuj zaznaczyć widok rozszerzony.



  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.02.2020
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Nie wiem czy u wszystkich jest ten błąd ?  :(  .., ale nie mogę nic dokupić.. np kukurydzy , kapusty ..itp .i tak samo
    nic sprzedać ..nie ma teraz w magazynie takiej opcji ..? Czy to jest kolejny błąd ..? czy ktoś o tym zapomniał ..?dodać !!
    Witaj :)
    Wszystko jest w porządku
     

    Diana
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    Kolejny błąd w grze, po najechaniu kursorem na pola lub stajnie, nie ukazuje się informacja jaki to poziom pola, czy też stajni.Nie wiem jakie pole polewam wzmocnieniami, bardzo utrudnia grę..

  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Izafarm (PL1) powiedział(a):
    Kolejny błąd w grze, po najechaniu kursorem na pola lub stajnie, nie ukazuje się informacja jaki to poziom pola, czy też stajni.Nie wiem jakie pole polewam wzmocnieniami, bardzo utrudnia grę..

    U mnie ten problem występuje od dłuższego czasu, po najechaniu kursorem nie wyświetla się ilość zbiorów, na łowiskach nie wiadomo, jakie gdzie są ryby itd.,gram na oślep, przelogowanie na chwilę pomaga, a po kilku minutach jest to samo
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Może weźmiecie się lenie do roboty, gra ma błędy,brak jakichkolwiek informacji  o stanie zasiewu,  poziomie obiektu. KTO TAM SIEDZI I TYM ZARZĄDZA ŻYŻBY DEBIL...?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik