Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Rozpoczyna się Chiński Nowy Rok 2020!

124

Komentarz

  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    u mnie z przelogowaniem, też 18 minut
  • Ile maksymalnie można zdobyć punktów zadowolenia dla dekoracji szczura z wydarzenia Chiński nowy rok  ?
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Odkąd włączyli ten event gra "muli" niesamowicie... nie dość, że problemy  z fajerwerkami to jeszcze te spowolnienia. Aby przejść z jednej farmy na drugą trzeba czekać 10-15 s , pózniej następne 10-15s żeby farma ruszyła, bo wszystko nieruchome i nic nie można zrobić............. Ludzie, litości !!!!!!! Zamiast się relaksować to człowiek cały czas nerwowy !!!!! Drodzy Moderatorzy "męczcie", Bombardujcie  GGS aby usuneli te wszystkie błędy.Jeszcze trochę a będą sami w nią grać............................
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    ja też mam problem z grą, nie wiem co się dzieje, ale muli okropnie 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    No i gdzie te fajerwerki ??? 10 min. po czasie i dalej nie ma............ Przelogowanie też nic nie dało
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    No i gdzie te fajerwerki ??? 10 min. po czasie i dalej nie ma............ Przelogowanie też nic nie dało
    Nie było postu że pojawią się petardy w ciągu pół godziny.
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Zgadza się......... Pomyliłam posty :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 28.01.2020
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Zgadza się......... Pomyliłam posty :)
    Ale myślę że ten post powinien być gdzieś koło 9 a start 9:30 bo ostatnie petardy były 6 godzin temu ;/
    Więc się nie dziwię że się pomyliłaś. Coś tu jest nie tak....Może będą o 11.

    Edit. Pojawił się post powinny fajerwerki wybuchnąć o 11.
  • luke (PL1)luke (PL1) PL1 Posty: 7
    gdzie petardy, pytam!!!!!!!!
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    u mnie też  nie ma :((
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Będą spokojnie, pod koniec na kilka sekund...:(Czemu to nie jest naprawiane, skoro powtarza się nie jednokrotnie!!!?
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    sprawiedliwość według ggs , jedni maja na 20 min inni na sekundy
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305

    Nie mam wybuchu petard, kiedy to powinny być, domagam się rekompensaty.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 28.01.2020

    ja również i zróbcie cos z tym bałaganem!!!! , czy tam ktoś pracuje ?!
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    ja też !!!!! Gdzie są nasi moderatorzy ??? Czemu nie reagują na ten stan rzeczy????
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 28.01.2020
    Prima aprilis jeszcze nie ma robią sobie z Nas żarty nie na miejscu bo to nie przedszkole !!!!!
  • luke (PL1)luke (PL1) PL1 Posty: 7
    czy ktoś sobie jakieś jaja robi z graczy, nie miałam w ogóle wystrzałów
    co za kompromitacja tej gry, żal;((((
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Moderatorzy mogą być w pracy, fakt im jest znany, przynajmniej Diana się odezwała że na wszystkich serwerach takie zawirowania. Ale to było 3 dni temu. Chyba do zespołu nie dotarła że jesteśmy stratni.
  • wika 04 (PL1)wika 04 (PL1) PL1 Posty: 4
    ni i w końcu pojawiły się fajerwerki na całą sekundę po prostu bajka  >:)
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
     może czas aby wszyscy zaczęli  pisać do  działu wsparcia ,moze wtedy  zajmą się problemem  bo jak na razie nasze skargi na forum w sprawie fajerwerków to dla nich żaden problem
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
     może czas aby wszyscy zaczęli  pisać do  działu wsparcia ,moze wtedy  zajmą się problemem  bo jak na razie nasze skargi na forum w sprawie fajerwerków to dla nich żaden problem
    Ja już napisałam, wiem, że odpowiedź przyjdzie za kilka tygodni, ale może to jedyny sposób-zasypać support zgłoszeniami o błędzie
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    czekamy na odpowiedź zespołu, jak dostaniemy jakieś informacje zostaną one Wam przekazane
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    można pisać o fajerwerkach, ale nie liczyć na  sensowną odpowiedz, lub dostać taką jak ja czyli zero reakcji na problem
  • Kochana nie jesteś osamotniona tak mają Wszyscy gracze i Wszyscy się wkurzają !!!
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    niech GG wyłączy wszystkie reklamo-oferty to może będzie po problemie ,
    w sobotę wieczorem nie było tych oferto-reklam i fajerwerki włączyły się 
  • Uwaga kolejna próba !!!!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.01.2020
    Witajcie :)
    Problem z fajerwerkami występuje na wszystkich serwerach.Zespół pracuje nad naprawą,kiedy ona nastąpi nie wiadomo.Rekompensata za opóźniania w pojawieniu się fajerwerków raczej nie zostanie przyznana.Proszę również graczy o nie tworzenie żadnych teorii spiskowych.Czas trwania fajerwerków został wydłużony o 5 min.Teraz właśnie są,pomaga użycie F5.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 28.01.2020
    chyba im te fajerwerki zamokły i jakies niewypały ostały
    chyba ze ja (tu będzie teoria spisowa ;)  ) z racji swojego niezadowolenia tym razem nie dostałam fajerów  za karę 
    P.S. Tym razem ggs był dobrotliwy i szczodry i obdarował mnie fajerwerkami na całe 15 minut :)


  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    u mnie sa jeszcze 5 min , ale sie przelogowałam  , 

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.01.2020
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Ile maksymalnie można zdobyć punktów zadowolenia dla dekoracji szczura z wydarzenia Chiński nowy rok  ?
    Witaj :)
    Maksymalnie można zdobyć 190/38 punktów zadowolenia,przepraszam że czekałaś na odpowiedź ,ale uciekło mi Twoje pytanie.Tu jest pokazany każdy poziom i ile można zdobyć zadowolenia i zadowolenia wioskowego:

    Premia doliczona jest do zadowolenia ,natomiast do zadowolenia wioskowego trzeba doliczyć premię 30%.
    Diana
    Post edited by Diana on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik